Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
pravidelný sex
spolubydlení
Ve věku:
od 32 do 50 let
Založen:
19. 04. 2012
Návštěv:
11 415 ×
Přihlášen:
23. 11. 2014 v 11:08
Kraj:
Olomoucký kraj
Okres:
Olomouc
Město:
Olmück
Kraj 2:
Olomoucký kraj
Okres 2:
Prostějov
Město 2:
Prostějov
Vzdělání:
vyučen
Práce:
jiné
Postava:
svalnatá
Oči:
hnědé
Základní údaje
Znamení:
střelec
Etnikum:
běloch
Alkohol:
málokdy
Kouření:
hodně
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
světle hnědá
Tetování:
mám
Brýle:
nosím stále
Vousy:
oholené
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Třídní učitel
Můj třídní učitel.
------------------------------------------------
Můj třídní na základní škole v Olomouci

Kdo mě zná, ví, že jsem móóóc na ulítlý modré oči a vyrazné blond vlasy a na chlupy na hrudi,nohách. Provází mě to od puberty. Není proto divu, že jsem na ZŠ zůstal viset očima na našeho třídniho. Pohledný, zachovalý mužskej,a bylo mu přesně 28 a mě bylo skoro 16. Chodil pěkně oblečený a vždy si dal záležet na tom, co má na sobě. Nožky měl úžesné, tak je tak rád rajcovně vystavoval. Skoro v létě v kraťasých a v zimě měl alespoň otevřené pantofle a sportovní oblečení.Učil i telesnou výchovu a tam sem rád chodil,i když sme T.V. neměli a,když sem už tam nemohl chodit,tak sem ho šmíroval za oknem. Nemusím asi zdůrazňovat, že byl často v mých snech, touhách a představách. Přeci většina puberťáků touží po starším muži. Několikrát jsem s něm byl v kabinetu, protože potřeboval s něčím pomoct nebo něco opravit. Vždy jsem nenápadně obdivoval jeho krásu, svalnaté tělo, zadeček k nakousnutí. Na nožky jsem nikdy nezapomněl. Většinou se mi zdálo, že o tom ví a schválně se ještě ukazuje... ale nic jsem si nezkusil. Až po ............
Náhodou jsme na sebe ve městě narazili v prázdninách r.1996,kdy sem měl jít na Učiliště,obor prodavač. Hned jsme se dali do řeči a šli na kafe. Tak jsme si povídali, až mě pozval k sobě. Já sem se pořád vymlouval,že něco mám,ale stejně mě jel vlak do Prahy něco málo předpůlnocí. Neměl jsem co dělat a nudit se na nádru? Tak sem odpověděl. Proč ne!!! Nastoupil sem do auta a jel sem k němu na chalupu. Sem si sedl do předu a jak sem si sedl na sedačku tak on se sehnul do přihrádky a dal mi pusu na kolínko,ale já dělal jako by nic. Asi to poznal,že mě móóóc rajcuje. Byl totiž blonďák s výraznými modrýma očima. A už sme se rozjeli. po 45minutách sem byl u něho. Přišli jsme dovnitř. Prý ať se přezuju.
Zase jsem si ho nenápadně prohlížel. Nádherný zadek a tělo. Ale je fact,že jsem oči nemohl odtrhnout. Až najednou zničehonic pronesl, že ho svlíkám očima, jako tenkrát. Nějak jsem se zasekl. No, couvnout nebylo kam. Tak jsem mu řekl po pěti minutách, že je to blbost,protože sem u něho poprvé.
"A on na to: "
A co tenkrát u mě v kabinetu a nebo v hodině zemplu? Schválně sem seděl v první lavici u prostřed,abych viděl jeho překrásnou prdýlku,vždy se mě líbila. A já sem koktal a nevěděl co říct. Během vteřinky byl u mě a ruku mi položil na kalhoty. Dal mi hlavu těsně před mojí a řekl, že můžeme fantazií přenést do reality. Všechno ze mě spadlo, objal jsem ho a začali jsme se líbat. Přisál se na mě jak klíště, sedl si obkročmo. Cítil jsem na hrudi jeho napjaté dradavky. Byl ta nadrženej,jak vzteklej pes. Nemohli jsme se od sebe odtrhnout. Musel vědět, co se mi děje v kalhotách... Ooops? :-)
Po dlouhém líbání bylo všechno dole. Slastně, ale potichu sténal........
Začal si hrát s mými bradavkami a najednou měl moje péro v pusy. Ale je fact,že to dobře uměl, ikdyž není
gay. Byl jsem u vytržení, když jsem viděl jeho rtíky na mým péru. Najednou ho vyndal z pusy, a abych si lehl na plovoucí postel. Neodporoval jsem. Zase si ho vzal do pusy a jel,jak fretka. Už jsem to skoro nemohl vydržet. Byl jsem skoro u konce, když v tom zase přestal. "Věděl jsem, že mi vždycky koukáš na prdel a že bys jí chtěl políbit. Nevěděl jak tě potrestat. Už to vím." Oteč se na břicho,řekl a já sem byl ............ Ooops! Tak sem si lehl na břicho a jak sem uveleboval, tak se to se mnou pěkně houpalo. Připadal sem si jako na Moři. A už byl ve ně. Pěkně to mlaskalo, oba jsme řvali slastí a jak .... Mezi tím sme vystřídali různé polohy.
Poslední byla "S V Í Č K A " a za chvíli jsem do mě pustil plnou dávku. To byla dávka,že něco vyteklo ven. Já byl vzápětí taky hotový. Tak jsme vedle sebe leželi. Vstal jsem, že si odskočím na malou. Ale když jsem uviděl z výšky to moje semeno na jeho hrudi, tak jsem si lehl zpátky a přisál se. Ale na WC se mě chtělo jít čím dál víc,ale zase sem našel. Po chvili mě něco napadlo.Tak sem ho pěkně počůral a on ....................
Teď si myslíte,že mě vyhuboval? Ale nééé? Chtěl si to ještě jednou rozdat. Mě se teda už nechtělo.
Popravdě? Stál mě o 106. Podíval sem se na hodinky a bylo 19h30m46s. Řekl sem ,že bych dal cafko. Tak mě udělal a sobě cafčo a kecali sme. Dopil sem a dokouřil cígo a řekl sem ,že mě tu... A nestačil sem to dopovědět a už sem ho měl v puse. A za nedlouho sem měl semeno v puse,měl ho takový sladký a já sem chtěl ještě jednou a on řekl,že na to budeme mít na to hodně času. A já říkám,že nééé,že ve 23hodin musím jít na nádr a že jedu do Prahy.Tak než mě odvezl na nádr,tak mě na cestu pořáně ojel a přirážel co mohl,ale mě to nebolelo. Byl sem na 25cm zvyklí.Zase sem se na něm vyčůral po sexu.Osprchovali sme se a ještě pěkně pokouřili,protože mi řekl,že to mám na cestu,když budu v Praze.A ať po prázdninách ho navštívím ve škole.Kufry sem měl v autě,takže sme jeli rovnou na nádr. Tam čekal i kámoš a říkal kde su. Vůbec nevěřil s kým sem přijel. Ten kámoš byl spolužák ze třídy. Jěště třídní nám koupil jízdenky do Prahy mě i mu a on byl v tranzu. Ten třídní byl Standa.Bylo 1:25 a vlak nikde.Měl 75.minut zpoždění. Jen sem dořekl,že tolik minut zpoždění tak byl tu. Ale vlak odjízděl za 20minut. A v 1:45 se vyjízděli z Olomouce. A pořád sem se díval z okna,kde je Standa. A on nikde. Možná tam byl,ale já sem ho neviděl.
To bude tím,že byla velká tma :-) :-) .
Něco málo před šestou sme byli v Praze a jak se dostat na Letiště? Stál tam taxík. Prima,řekl sem a jedem.
"Kam to bude pánové řekl taxikář. " Já. " Směr letiště. "
V 10hodin nám letělo letadlo do Řecka na chalkidiki peloponéz. Šli sme si koupit něco na jídlo,protože
sem měl pořádný hlad. Po 9hodině sme šli si koupit letenky,ale na jednou sme se oba divili. Byly zaplacený.
Aspoň sem říkal,že ušetřím. A byly sme v letadle.Já sem raději usnul,protože se do dneška bojím lítat.Pro budil sem se až v Řecku v Athénách a pak sme busem jeli na chalkidiki peloponéz. A jak sme vešli do hotelu na pokuj.
tak sme si říkali proč třílůžkový? Vždyť sme si objednali dvoulůžový. No nic. vybalili sme si a šli se koupat do moře. Vzali sme si ručíky a šli se koupat. Kousek dál tam byla i nuda pláž tak sme tam šli. Na večer šli z pláže do hotelu a pod ručníkama sme neměli vůbec nic. prostě sme šli na ostro. A jak sme přišli do hotelu a pěkně sme se zase divili, až nám spadly ručníky na zem. Byl tam náš třídní. Hned sme vylitěli z pokoje na chodbu a lítali jak pominutí,že sme i zapoměli,že nemáme nic. Vrátili sme se na pokoj se oblíct a spolužák ( Petr ) šel do restaurant.
A já sem muříkal,co tu dělá! A on odpověděl: "Já sem ti říkal, že na to budeme mít na to hodně času." A hned se mě postavil do pozoru. A už sme byli zase na posteli a v tom nejlepším přišel Petr. Ten se tak lekl,že zapoměl co chtěl říct. Za chvilku sme byly v posteli tři. Celé dva měsíce sme byly v Řecku.Byly to móóóc krásné prázdniny.
V pondělí 1.září 1997 sem nastoupil na učiliště v Olomouci a hádejte koho sme měli za třídního učilele.
Standu. Toho ským sem strávil pěkné a příjemné léto.
Byl sem z toho vedle,že sem musel jít ze třídy na chodbu ven se nadýchat čerstvého vzduchu. Za 5minut sem přišel do třídy a sedl sem si. A zase sel seděl v první lavici u prostřed. Zempl sme už neměli :-).
Tak mě pořád stál,když sme ho měli z matiky, z tělesné výchovy a z praxe,protože byl to i můj mistr.

Fact super škola. Do školy sem chodil rád,kdy sme měl Matiku a T.V.,jinak nééé. A o praxi ani nemluvím.
To sme měli : Sudý týden: Škola
Lichý týden: Praxe
Nikdo nevěděl,že chodím s naším učitelem a mistrem.
A tak začaly naše sexuální dýchánky.


Tato Erotická povídka : F A C T
Onload

3 názory k profilu

17. 09. 2014 v 07:50Off-line huny  (66/189/96)
Hezká sexy povídka. Parada
17. 09. 2014 v 18:53Off-line GayTomBoy  (32/189/74)
díky. Další vyjde již brzy.
27. 10. 2014 v 23:34Off-line GayTomBoy  (32/189/74)
omlouvám se všem, ale povídka bude v Listopadu 2014
Přihlaš se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2014 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload