Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
pravidelný sex
spolubydlení
Ve věku:
od 32 do 50 let
Založen:
19. 04. 2012
Návštěv:
11 846 ×
Přihlášen:
13. 02. 2015 v 09:40
Kraj:
Olomoucký kraj
Okres:
Olomouc
Město:
Olmück
Kraj 2:
Olomoucký kraj
Okres 2:
Prostějov
Město 2:
Prostějov
Vzdělání:
vyučen
Práce:
jiné
Postava:
svalnatá
Oči:
hnědé
Základní údaje
Znamení:
střelec
Etnikum:
běloch
Alkohol:
málokdy
Kouření:
hodně
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
světle hnědá
Tetování:
mám
Brýle:
nosím stále
Vousy:
oholené
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
První letní večer

Stalo se to všechno letního večera. Začalo to klasicky, seděl jsem u stánku na lavičce a popíjel pifko. Najednou si ke mně přisedl pěkný chlap a dal sem se s ním do řeči. Už vím, že se jmenuje Petr. Jenže jak to bývá u vody, po půlnoci je konec a zavírá se. Tak večer se trošku ztvrdnul. A když nás po půlnoci v lehce podnapilém stavu vyhodili z hospody nenapadlo mě nic lepšího než jít ke mně do stanu ještě na lahvičku vína. Něco málo jsme popili a mu se chtělo jít spát, ale já sem chtěl být s Petrem ještě chvilku, tak sem otevřel ještě jednu flašku červeného vína. Po 3/4 tě hodiny bylo vínko vypité a Petr si šel skočit ke třetímu stánku ještě koupit cigarety i pro mě. Petr se za chvíli vracel a já sem dělal, že už spím. Tak si ještě zapálil a lehl si vedle mě. A najednou sem se jako probudil, protože mě Petr jemně začíná okusovat ouško a šeptat: „Chci tě“. A přitom mi prstíkem kroužil po bradavkách a občas zajel až k malému dolů. Má námitka, že tu máme hosty vedle nás by jako kdyby čím dál víc rozpalovala. Viděl jsem jeho vzrušení na očích. I když popravdě jeho nadšení jsem nesdílel, ale co si budeme nalhávat Martin je mrška i ví jak na mě. Za chvíli už mě pěkně nabíhal krví.
V tu chvíli jsem už myslel na jediné, a pomaličku si začal toho svého kocourka vyslékat a hrát si s jeho bradavkami, taky vím co na něho platí. Otočil jsem si ho na záda, přece jen to má rád jazýčkem. Jako vždy krásně voní a to lépe i chutná, jen teď se stalo něco divného. Když ho chci pohladit potkám ruku a podle prstýnku to není Martin. Když se s údivem podívám, vidím, jak si to moje zlatíčko líbá s Milanem, který klečí a hraje si s prsy mého zlatíčka. Jsem trochu žárlivec, ale toto mi vadí, ale dělám jako by nic. Jiného kluka jsem neměl už dlouho a snad to Adamovi co spí vadit nebude, však si začal on.
Petr sice ještě napůl oblečen, ale mně už mozek nemyslí na nic jiného než nato jak mně to Petr udělá. Pomůžu mu z vyslékáním a spíš to servu než sundám zbytek oblečení. Když ho vidím nahého myslím, že mi praskne, jak mi v něm buší krev. První ho lehce projedu prsty, jen sladce zepředu a já už cítím jak je vzrušený. Martin se sice na mne udiveně podívá, ale netváří se, že by mu to nějak vadilo a jen se střídavě líbá a hraje si s jeho koulemi, ale mě to už vůbec nevadí. Byl sem v desátým nebi, protože sem se dostal do desátého levelu :-). Né teď vážně. Měl sem Petrův úd v pusy. Byl moc hezký, takový růžový. Hmmm asi byl naleštenej :-). Konečně je to tady.
Vrazí mě ho tam a začne přirážet. To už oba kocouři začali vzdychat. Je vidět, že i Martinovi se to líbí.
Stalo se očekávatelné, jen jsem na to nemyslel vzbudil se i Adam jak uviděl, že mu brousím přítele, tak zařval něco nesrozumitelných slov. Zrudl jak paprika. Lekl jsem se a okamžitě Petr ze mě slezl. Naštestí se k němu hned Milan přitulil a začal mu masírovat jeho chloubu a uklidňovat, že se nic neděje jen, že se na dnešek prohodíme pokud mu to nevadí. A nevadilo. Petr si mě nastavil pěkně zezadu a díval jsem se jak Milan kouří Honzovi. Víc než by mne to vadilo, tak vzrušovalo. Dlouho to nevydržel a celou dávku pustil do mě. Sice to bylo dřív než jsem zvyklí a Tom = JÁ si to neužil tolik, ale to vzrušení, už nešlo udržet.
Jak si toho všiml Adam, tak se jen pousmál se slovy: “Teď mne pusť , ať si užiju s oběma“. Co se dalo dělat, uvolnil Petr jim místo. Ovšem ten pohled jak si Martin užívá s oběma mě nenechal dlouho chladného.
Hlavně jak bušil do Milana a Petra, mě docela rozpalovalo. A za chvilku Petr už cítil příliv teplé energie. Tak jsem se opět vrátil na naše lože rozkoše a přidal se k našim malým soukromým rozkoším. Viděl jsem Milanovu prdýlku pěkně vyšpulenou, tak jsem jí začal drtivě lízat. Později sem začal prstem Milanovi prdýlku. Později přitulil se ke mě a začal mi ho jemně kouřit.
Za chvilku byl fešák opět v pozoru a připraven k akci. Tom Martinovi zašeptal, že by chtěl sandwich. Pochopil Martin a já sem podal z batohu lubrikační gel na prdel a pomalu začal dráždit anál. Opravdu se mě to líbilo, těchto radostí jsem byl doma ochuzen. Jakmile trochu Martin Tomovi projel prsty, začal Martin pomalu zasunovat. Byl krásně uzoučký, Milan a Petr vrněli jak težce nadržení kocouři, zato můj Martínek dává hlasitě najevo, že se o něho Adam skvěle stará. Jeho orgasmus byl tak silný. Adamova výdrž byla opravdu obdivuhodná, jelikož byl stále v pohotovosti a jakmile si všiml, že Petr š**á Milana do análu rychle pochopil o co půjde. Zase byl trochu problém než jsme se poskládali. Najednou tam bylo moc nohou, ale mě to nevadilo. "Čím víc, tím líp" . Byl to pro mě víc než jen zvláštní pocit. Tak jsem to cítil já.
Ale to co prožíval Milan musela to být neskutečná slast, křičel blahem, to asi přivedlo Adama k jeho vrcholu. Tom a Petr ješte Milanovi chvíli dráždili análek, než se udělal i on. Jakmile ho Adam vytáhl, Tom si ho vzal do pusy na chviličku lízal Petrův žalud. Vybuchl svým druhým výstřikem. Petr, Adam a Milan šli už spát, protože byli upocení a udýchaní, padli za vlast, jak se u nás na Hané říká. Já sem otevřel třetí flašku a pili sme víno. Já a Můj milácček sme si to ještě dvakrát zopakovali, protože těch nohou bylo opravdu hodně. Ti lidi co kolem nás spali, tak sme je tím křikem probudili a pak se šli podívat co se to děje. Na konec udělali kruh a Tom byl uprostřet. Celkem nás bylo 6 a já.
Už bylo deset hodin ráno a šli sme se ješte umít a posléze spát. Potom někteří šli do svých stanů a už všichni usnuli. Spali jsme propletení tak nějak všichni navzájem. A odpolední dohoda byla ta, že se to nikdo nikdy nedozví, ale mi si to zopakujeme. Byl to krásný první letní večer.
Ale zopakovat sme si to už nemohli, protože Milácek Martin už není mezi námi. Zemřel 21.června 2008 ve věku 28ti let.


Tato povídka je:

Fact.
Onload

3 názory k profilu

17. 09. 2014 v 07:50Off-line huny  (66/189/96)
Hezká sexy povídka. Parada
17. 09. 2014 v 18:53Off-line GayTomBoy  (33/189/74)
díky. Další vyjde již brzy.
27. 10. 2014 v 23:34Off-line GayTomBoy  (33/189/74)
omlouvám se všem, ale povídka bude v Listopadu 2014
Přihlaš se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2015 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload