Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Úspěchy české výpravy na Gay olympiádě 2010

Pojďte se podívat na úspěchy českých kluků v průběhu celých Gay Games 2010.

Neděle, druhý den po zahájení, přinesla české výpravě hned první zlatou medaili. Vybojoval ji Sergej v plaveckém bazénu na trati 50 m znak.

Ve třetí den Česko získalo medaili stříbrnou. Zasloužil se o ni opět Sergej v polohovém závodě na 400 m. V atletice uniklo finále Petrovi v běhu na 800 m jen těsně - doběhl v rozbězích na 9. místě.

Také v den čtvrtý nezůstali kluci s medailemi pozadu. Úspěšný Sergej získal druhou zlatou placku v plavání na trati 100 m znak. V Atletice v chůzi na 5 km získal stříbro Roman Vítek.

Den pátý byl pro Česko velmi úspěšný. V in-line bruslení jsme si hned ráno připsali dvě bronzové medaile – od Viktora na trati 13,2 km a Bořka na 4,4km trati. Na plavecké trati 200 m znak zvítězil zlatý Sergej a Česko si tak mohlo připsat již třetí zlatou. Těsně pod čarou v triatlonu na 4. místě zůstal Vláďa.

Den šestý znamenal pro taneční pár Milana s Davidem krásný zážitek. Soutěžili v nejprestižnější kategorii A. Kluci předvedli v zaplněném kongresovém sále kolínského hotelu Maritim nádherný výkon, za který obdrželi zlato. Celý sál pak klukům předvedl za jejich výkon „standing ovation“. Stříbrem na 400 m znak zabodoval nezničitelný Sergej. Volejbalisté ve čtvrtfinále nestačili na Thajský tým a tím se jim do semifinále nepodařilo postoupit.

V den sedmý se nepodařilo české výpravě vybojovat žádnou medaili. Nejblíže k ní měl Honza ve squashi, kde skončil na 4. místě.

Poslední osmý den byl vydařený pro badmintonistu Bedřicha, který získal v singlu turnaji bronzovou medaili. Česko tak získalo celkem 10 medailí. Z toho 4 zlaté, 3 stříbrné a 3 bronzové.

Rok 2014 bude patřit americkému Clevelandu, který se zhostí IX. Světových Gay Games.

Česká výprava předvedla opravdu krásné výkony. Gratulujeme!