Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Brněnské Duhové Mejdlo: Taneční večer pro všechny gaye!

Zažijte nadupanou 1. párty brněnského Duhového Mejdla, která je první svého druhu v Brně. Po Mejdlu se můžete sklouznout 20. 2. 2015 v jedinečných industriálních prostorách bývalé nádražní haly v areálu Malá Amerika, kde k překvapení mnohých, nejsou pouze tržnice.

1. párty brněnského duhového mejdla je speciální LGBT párty určená pro ty, kteří se nebojí zažít divokou a netradiční akci. Čeká vás nadupaný line-up v rytmech současné komerční hudby a toho nejlepšího z old-house, disco-house a deep-house v doprovodu stylové audiovizuální projekce.

Jako DJ's se představí DJ Beaty (Beáta), DJ Danns (Dan Burian), DJ Fawkes (Tomáš Bělka) a DJ Lob Aka Eik (Marek).

Po celý večer se o vás budou starat naši profesionální barmani s plně vybaveným barem včetně plejády alko i nealko drinků.

A pokud si budete chtít odpočinout, či v klidu popovídat třeba právě s novými přáteli, bude dostatek míst k sezení v chill out zóně s designovým nábytkem.

Dále se musíme zmínit o kadeřnickém koutku a zábavním fotokoutku po celý večer zdarma. Takže pokud nestihnete před akci návštěvu kadeřníka, využijte služeb mistra svého umu přímo na místě, anebo se nechte „vyblejsknou“ na památku s vtipnými rekvizitami.

Startujeme ve 21.00 hod a končíme, až nám dojde dech. Máte se tedy na co těšit.

V den konání budou organizátoři na svůj Facebook přinášet fotoreporty z příprav, aby hosté věděli „do čeho jdou“.

A jelikož je 1. párty brněnského Duhového Mejdla pro organizátory prvotina, rozhodli se ponechat cenu vstupného za 259 Kč i na místě. Jeho součástí bude zdarma využití šatny, drink, lehké občerstvení a příjemné překvapení.

Více informací na Facebooku Brněnské duhové mejdlo.

Takže (nejen) Brňáci, dorazíte?

Titulní foto: © Depositphotos.com/pio3, zdroj: TZ

Onload

1 názor ke článku

28. 02. 2015 v 01:20Off-line Toy  (44/178/75)
Mohl bych začít velmi ze široka, ale to by byla nuda. Proto jen heslovitě. Aneb co jsme ne/dostali za svých 260,-Kč vstupného.
Dle slibů ne tak jasných organizátorů, jsme očekávali kde co, ne však mínusové teploty (slib vyteplených prostor se nenaplnil a jediné teplo sálalo jen z názvu akce a návštěvníků). Slibovaný dárek se nekonal a propagovaný welcome drink byl odepřen s vysvětlením, že pouze pro VIP. Občerstvení v ceně v podobě gumových medvídků z Lídlu, na toalety se muselo nelidsky ven kamsi, neboť mobilní WeCko se fakt nedalo, kapku hodně cenově přestřelený nápojový lístek, sporadická návštěvnost na úkor celkové atmosféry. Na druhou stranu dobrá muzika, industry prostředí a snad dobrý koncept akce, který však nebyl až na pár výjimek, dotáhnut do konce. Ač jsem brněnský patriot, musím se za tuto akci stydět i když se mě přímo netýká a to v kontextu, jak o "ambiciózní" akci informoval magazín LUI. Přitom Brno má tolik povedených party se solidním věhlasem viz. nadcházející QEER BALL a pod. ...
Ono dělat "party" kvůli výdělku a party pro lidi, není vždy to stejné a pokud to dělám poprvé a neumím to, zeptám se těch, kdo to umí. Jistě příště rádi poradí (pokud nějaké příště bude).
Přihlaš se a okomentuj článek. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload