Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ako pokracovat dalej

16. 06. 2015 v 01:53Off-line Anonym
Poznate ten pocit ked si dlho pisete s niakym chalanom fakt sa vam dobre snim pise potom vas vola na stretko len sa hanbite? To iste sa stalo aj mne 3 roky dozadu pisal som si snim uz velmy dlhu dobu stale ma volal von len som ho odkopol z niakou trapnou vyhovorkou (lebo som sa hanbil ist snim von) a asi 3 mesiace dozadu sme si napisali posledne spravy od vtedy sa na azet neprihlasil tak som ho nasiel na fb a napisal som mu ze si nasiel priatela a ze nema uz zaujem somnou komunikovat. Co si o takom nieco pomysliet omrzelo ho to volat ma von alebo to bolo iba telesne ze si chcel vrznut a uz si nato nasiel niekoho a nema uz zaujem nic somnou mat.
PS: mne by stacilo hoci len kamaratstvo lebo ho sem tam vidam vonku mame niektorych spolocnych kamaratov """a ked ho stretnem vonku neviem ci sa mu mam zdravit ked mi napisal ze nam zaujem komunikovat
16. 06. 2015 v 02:28Off-line kloudik  (38/182/80)
Jestli ste si psali 3 roky,bydlíte ve stejným městě nebo blízko sebe když se potkáváte a za celou dobu sis nenašel chvilku s ním někam zajít tak rada asi neexistuje. kdyby mu šlo jen o vrznutí tak by tak dlouho asi nečekal. záleží na co si čekal ty.že se připlazí na kolenách a bude tě prosit? jako sorry,ale psaní si s někým kdo neprojeví nejmenší zájem nebude věčně bavit nikoho.
16. 06. 2015 v 16:38Off-line Alk  (26/-/-)
Ni(j)aký chalan = žiaden chalan, správne to má byť nejaký chalan
z niakou trápnou výhovorkou - správne to má byť s nejakou trápnou výhovorkou
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload