Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Také vás odradí, když má jen základní vzdělání?

19. 06. 2015 v 20:41Off-line Anonym
Co na to řikáte? Já nikoho nehodlám soudit, ale když např. 25 letý kluk který má ideální míry(tedy míry pro mě sexy) má v profilu napsáno jen základní vzdělání, tak nevím, co si o tom mám myslet. Většinou v takových lidech vidím člověka, který byl v mládí a dětství problémový a možná mu to i zůstalo... Prostě nevzbuzuje to ve mě důvěru v někoho solidního, navíc začnu hned pochybovat, jestli bych si s ním měl vůbec co říct. Když je kluk aspoň vyučený, tak v pohodě, ale tohle. Jaký na to máte názor?
19. 06. 2015 v 20:58Off-line onlip  (61/180/84)
Nesoudím podle výše vzdělání, ale podle reálných setkání s lidmi. Jak jsem tu vícekrát psal, můj nejmilejší byl zedník a měl to v hlavě srovnané lépe než někteří vysokoškoláci, pokaždé jsme dokázali najít společné téma - a nebyl jím sex. Sledoval jsem jeho proměnu z občasného huliče trávy a občasného hospodského rváče v toho, kým je dnes, o to víc si ho vážím. Navíc si vážím fyzické práce,
19. 06. 2015 v 21:02On-line Acarum  (28/170/70)
Vzhledem k tomu, že momentálně dva moji bývalí spolužáci ze základky skončili pouze tímto vzděláním, a vím, jaké příběhy se k tomu vážou.
Takže ano, odsoudím ho - už jen proto, když neměl výdrž dodělat školu(I když je to na p**u jak chce, stále to jest v dnešní společnosti potřeba) jak by pak mohl mít výdrž ve vztahu, tím ovšem nemyslím oblast sexuální.
19. 06. 2015 v 21:04Off-line THX1188  (40/183/90)
Neodrazuje. Bývalý byl společensky vzděláním jinde a níže a nevyšlo nám to. Stávající je vzděláním výše, lidsky na světelné roky ode mne. Chápe mě, drží nohama na zemi, pamatuje na můj původ z lesů a hájů i učitelské rodiny. Je to jen o lidech. Nesoudil bych, radši poznával nepoznané...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 06. 2015 v 21:46Off-line vegantronic  (38/186/77)
Myslím, že odsuzovat někoho podle vzdělání je hovadina. Za to napsat mu nic nedáš. Ve zprávách ve většinou projeví co má ve skutečnosti v hlavě. A ře byl dříve problémový? Minulost člověk nevymaže. Důležitý je jak se kdo chová teď a jestli je upřímný. Samo. Pokud se ti někdo přizná, že bral třeba drogy nebo "šlapal", tak je jasný, že po něm budeš požadovat test na HIV než s ním budeš cokoliv mít... Samo vše má své meze. Důvěřuj, ale prověřuj. :-)
19. 06. 2015 v 23:59Off-line paul86  (103/-/-)
A ty si myslíš, že matu***a nebo titul je zárukou inteligence, vychování, zodpovědnosti, morálky atd.?
Jestli se chceš řídit podle tohoto, tak se taky můžeš šeredně spálit.
20. 06. 2015 v 00:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Já chci jedině docenta... nadcenta nebrat : ))
20. 06. 2015 v 00:38Off-line igni  (36/192/130)
Zakladni sem tu snad ani nevidel. :D i kdyz se snazim o to, abych lidi podle vzdelani nesoudil, tak pod matu***u (tedy vyucen/zakladni), sem tak nejak postupne zjistil, nema smysl pro me jit. Sou to kolikrat fajn kluci, ale fajn kluci se kteryma si velmi rychle nemam co rict. Neni to pro me sice vec vylozene stezejni, ale vysoka skola je pro me plus. Sice to neni zaruka v podstate niceho, ale obvzlast pokud to byla skola normalni (a ne nejaky obskurni obor typu genderova studia), tak to aspon do urcite miry ukazuje na trochu vyssi inteligenci cloveka a kolikrat vetsi prehled. A to uz pro me stezejni veci jsou (do vztahu).
Pokud tu nekdo hleda jen sex, tak samozrejme vzdelani nehraje roli :D
20. 06. 2015 v 01:01Off-line paul86  (103/-/-)
Igni: v dnešní době VŠ až na pár výjimek neznamená vůbec nic. A inteligenci už vůbec ne.
20. 06. 2015 v 01:18Off-line Centaur  (43/177/-)
Chlapy s základním vzděláním či jen strední sou praktičtější. Určitě bych mezi vysokoškolákem a základákem volil toho základáka.
20. 06. 2015 v 01:26Off-line tom85  (39/180/78)
WTF.. jsem si vzdělání do profilu nedal, protože jsem myslel, že to nikoho zajímat nebude..
20. 06. 2015 v 10:27Off-line esthetique  (41/-/-)
Opravdu, česko s tím kastováním, řazením se do tříd podle vzdělání, příjmu, kariéry mě nepřestane překvapovat (nebo rovnou šokovat) a odpuzovat... a přitom máte všichni víceméně holé zadky....
opravdu na klukovi neřeším, jestli má červený diplom. gayů s červeným diplomem totiž zas tak moc není.... aneb když ho miluješ není co řešit. Kayfola
20. 06. 2015 v 10:30Off-line igni  (36/192/130)
Je to dalsi udaj, ktery vam pomuye nejak si predstavit daneho cloveka nez ho opravdu poznate. Samozrejme pro lidi, kteri si vyberou podle fotky je to stejne jako udaje jine totalni zbytecnost. Ja si podle fotek nevybiram a i vzdelani o cloveku neco vypovida (tim netvrdim ze mezi lidmi s nizsim vzdelanim nemuze byt nekdo inteligetni, a ze vysokoskolak nemuze byt uplne blby :) )
20. 06. 2015 v 11:36Off-line grandchlap  (55/190/-)
Někdy je to spíš o přirozené inteligenci
20. 06. 2015 v 11:58Off-line Centaur  (43/177/-)
Nejlépe laureáta Neuronovy ceny :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload