Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jak děláte sex?

27. 06. 2015 v 23:39Off-line Anonym (agent sexys)
Ahoj, dost pitomá otázka možná. Ale třeba já vůbec nepotřebuji anál, stačí mi mazlení a frott. Taky mě zajímá, jestli s partnerem chodíte do postele ve spodním prádle nebo už hned v rouše adamově? A co třeba, když se spolu dva kluci v posteli mazlej a usínaj úplně nahý a ve spánku se objímaj a je z toho třeba ejakulace na prostěradlo. Zažil jste už někdo takovýhle mokrý probuzení?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
28. 06. 2015 v 08:38Off-line kloudik  (31/182/80)
Ses si vedom toho,ze tvoje otazka je opravdu stupidni a stejne ju polozis tak co si o tobe myslet? :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 06. 2015 v 09:46Off-line mulit  (25/178/75)
Určitě není pokaždé anální sex. Jsem přesvědčen, že naprostá většina sexuálních kontaktů mezi klukama je bez análního sexu. Na anál musíš být psychicky uvolněný, musíš být vyprázdněný, musíš mít po ruce gel apod. Se svým bývalým jsme dělali anál tak 1 : 5. Tzn. že 4x bylo něco jiného (mazlení, orál, rimming, frot, atd.) a jen 1x byl anál.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 06. 2015 v 09:50Off-line kloudik  (31/182/80)
Proc bys musel mit po ruce gel? Je to s nim sice lepsi,ale de to v poho i bez neho
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
28. 06. 2015 v 10:59Off-line ozvien  (66/-/-)
Dřívše jsme nebyli tak nároční. Stačila Indulona nebo něco ze spíže.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 06. 2015 v 11:37Off-line ztracen  (33/180/70)
Nevím, ale my sexujeme +- denně. Nazí spíme taky pořád, ze sprchy v županu a pak do pelechu. Jen když jdeme do práce, spíme v trenkách, člověk pak není tak nadržený :-D
07. 07. 2015 v 01:49Off-line romeromarino  (41/-/-)
Ozvien ja som ako smrť bere všetko, po tolký rokoch spoločneho života s mojim partnerom mi ostava len ta spiž ale.... ani ta indulona nezabera??????
asi preto že ju mám v kupelne, to bude tým že?
07. 07. 2015 v 09:15Off-line vegantronic  (30/186/77)
Tak svléknout spodní prádlo je otázkou chviličky. Takže většinou ve spodním prádle. Mokré sny jsou především u lidí do cca 20 let normální... Jinak jak tady někdo píše. Bez gelu nebo s indulonou a tak to fakt nezkoušej. Kvalitní lubrikační gel se jde sehnat kolem stovky a vydrží klidně na dvacet...
07. 07. 2015 v 11:27Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
...na dvacet let. :-)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload