Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Gay komunita

29. 06. 2015 v 19:53Off-line Anonym (...)
Zdravím... chtěl sem se zeptat na váš názor na gaye co se např. převlíkají za holky nebo se chovají jako princezny... mě osobně se to jednak nelíbí, a taky mě to docela uráží... protože potom když někdo řekne že je gay všichni si předataví takové chování... -,- někdy se stydím za takové lidi... co myslíte vy? váš názor?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
29. 06. 2015 v 20:05Off-line BussterX  (95/130/150)
Di dopyči, ty nemáš ani kule se ukázat ty "chlape"
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
29. 06. 2015 v 20:10Off-line Anonym (...)
Ty ukaž gramatiku.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
29. 06. 2015 v 20:12Off-line Haru  (18/171/63)
Transvestismus je fetiš jako každý jiný.. Ať si každý dělá co chce, pokud to není v rozporu se zákonem... To, že tahle skupina je přehnaně medializovaná, to už je věc jiná.. Ale tím, že tady na ně nadáváš, nic nezměníš.. Tak výjdi do ulic, udělej osvětu, ukaž lidem, že gayové jsou normální lidi jako každý jiný! Nestěžuj si, a dělej něco pro to, aby se to změnilo!
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 06. 2015 v 20:19Off-line BussterX  (95/130/150)
Anonymní srátšch: jdi do vagíny, lepší? :P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
29. 06. 2015 v 20:22Off-line BussterX  (95/130/150)
Haru: přesně tak, anonymní sratšchka si myslí asi, že vypadá jak chlap, ale kdejakej vykroucenej kluk tady má veřejně obličej na rozdíl od toho schovanýho chlapáka, před kamošama si určitě hraje na heteráka místo aby jim ukázal, že i gay může bejt chlap a ne zmalovaná lejdy : ))
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 06. 2015 v 20:56Off-line igni  (28/192/130)
Mne to vadi jen proto, ze oni sou prave ti medializovany a vytvari to znacne zkreslenou predstavu o nas obecne. ale jinak mi to je volny ;)
29. 06. 2015 v 21:44Off-line mulit  (25/178/75)
Anonym (...)

Ty vůbec neuznáváš věty. Na začátku věty je velké písmeno. Ale jinak k tvému tématu: Samozřejmě že si lidi dělají názor podle toho, co vidí buď ve svém okolí, nebo v médiích. A neplatí to jen o sexuální menšině, ale i o etnických menšinách. Člověk, kterému Rom pomohl vytlačit auto ze závěje. bude mít na Romy jiný pohled než člověk, kterému Rom ukradl mobil. To samé platí o gayích.

Každý člověk má nějaké předsudky, předpojatost, očekávání, ale to se může úspěšně korigovat, přetvářet podle toho, s kým konkrétně přijde do styku. Takže pokud budeš chodit u vás v baráku s turbo kondomem na hlavě, třpytivýmí zlatými oblečky a vybafneš na babku dole u vchodu "Rozkošnice olé", je vysoce pravděpodobné, že si tě už zařadí :-) :-)

Pro inspiraci, jak bys měl vypadat a jak mluvit. Toto je ovšem heterák, no. http://www.super.cz/…slysite.html
29. 06. 2015 v 21:50Off-line BussterX  (95/130/150)
Áno, heterák jak víno, no ten je ošem evidentně na koksu, možná i na briketě : )))
29. 06. 2015 v 22:53Off-line hipster  (17/-/-)
Bože milion krát to sem ešte napíšte :D uplne u riti mi to je čo si nikto predstaví pod slovom gay :D nechápem čo vás na tom uráža :D však aj heteráci su niektorí jebnutí a homofóbni ale neprestavíš si tak všetkých :D teda pokiaľ niesi obmedzené hovno s IQ rovnajúcemu sa hladine cukru :D
29. 06. 2015 v 23:12Off-line mulit  (25/178/75)
V 16 mi bylo taky všechno v riti.... Jenze az jednou nastoupis do prace, mily hormone, skonci ti bezstarostnost a budes se muset chovat tak, aby ses uzivil, tedy aby te nevykopli...
29. 06. 2015 v 23:31Off-line BussterX  (95/130/150)
Mulite mně je upe up**e jestli je někdo vykroucenej nebo ne, na mé výplatní pásce to jaksi nepoznám jestli nějaká bukva v Praze nebo Dolních P***lovicích kroutí zadkem a všude posuzujou to jakej jsem já, tebe posuzujou v zaměstnání podle toho jestli někde nějakej gay kroutí zadkem? : )) jestli má někdo potřebu kroutit p***lí ať si kroutí, pokud mu to bude vadit v jeho zaměstnání je to čistě jeho problém, ale kamarád v Brně kroutí p***lí statečně (za mlada byl krásnej, jak holčička :P ) a jako majiteli kadeřnictví mu to spíš pomáhá než škodí u dámské klientely : ))
30. 06. 2015 v 11:14Off-line THX1188  (33/183/90)
Na gay komunitě mi občasná mimozemská vykrouceninka vadí ze všeho nejméně. Spíš mi vadí krátká paměť komunity, pokrytectví a neustálá snaha všem cpát svojí výjimečnost a ukřivděnost. Denně potkávám kroutící se heteráky v růžovém s holkou za ruku. Myslím, že je to dnes stejně už jedno. Mužnost se nenosí.
30. 06. 2015 v 12:03Off-line bi_big_looking  (32/175/63)
Já to měl tak, že mi tyhle "osobnosti" zpočátku vadily, protože mě zrovna tenhle typ "slečen" vůbec nepřitahuje. Ale postupně jsem se dostal do stadia větší tolerance, protože si člověk uvědomí, že i když takový není, tak to tak někdo může mít a pokud je to tedy jeho přirozenost, nemělo by se mu bránit projevovat svou osobnost.
A jasně, tyhle vykrouceniny jsou více vidět, protože si jich prostě každý všimne. Spousta gayů se navenek od hetero kluků neliší, takže to většinová společnost prostě nepozná. A co jako? Ti, co mají opravdu zájem, pochopí, že to je "menšina v menšině" a ti ostatní si holt budou myslet, že jsme vykroucená parta slečinek. Svět se kvůli tomu nezboří.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload