Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

2 výstreky za sebou

02. 07. 2015 v 11:05Off-line Anonym
Chcem sa opýtať prečo nemôžem dosiahnuť sa výstreky za sebou. Nikdy sa mi to nepodarilo. A ak, tak až po dlhšom čase intenzívneho honenia. Je to normálne? P***om čo viem, tak niektorí sa urobia 2 razy hneď za sebou.
02. 07. 2015 v 11:55Off-line Doc  (33/-/-)
Každý má určitou refrakterní dobu na to, aby mohl dosáhnout dalšího výstřiku.
02. 07. 2015 v 14:22Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Připomíná mi to hlášku Švejka, že na klystýru stojí rakousko-uhersko... U tebe zase na dvou výstřicích po sobě stojí celý svět :-) A jaký máš další nepřekonatelný problém ?? :)
02. 07. 2015 v 17:02On-line fifotronic  (33/188/92)
Je to hodne i o psychice, pokud do toho prvniho das vsechno a ulevis si uplne, tak to pak bude trvat dyl. Ale kdyz to pri strikani probehne tak nejak mimochodem, lze obvykle pokracovat dal aniz opadne erekce a vystriknout po chvili drazdeni jeste znova nebo to i vickrat zopakovat, ale po tretim ctvrtym uz je dost citit jak se koule vystavnily do mrte :D
02. 07. 2015 v 17:16Off-line onlip  (61/180/84)
Měl jsem svého kluka tak hodně rád, že nebyl problém zopakovat to. Když jsem začínali, hlásil mi "už zase budu". Pak už jsme se znali natolik, že jsme věděli, co druhý potřebuje a co přijde.
05. 07. 2015 v 11:06Off-line Betonica  (39/191/93)
Je to tak proto, že po vyvrcholení nastupují hormony, které navozují blaženost, spokojenost a také únavu (proč to tak je, necháme na jindy). U mladších jedinců jsou tyto relaxační hormony odbourány rychle, proto můžou mladší muži znovu podstatně dříve. Bezprostřední druhá ejakulace je pak také težko dosažitelná, protože nervy, které vedou vzrušení do mozku, nejsou plně vyklidněny :)
06. 07. 2015 v 11:52Off-line esthetique  (41/-/-)
Ano, je to zcela normální. matka příroda nechce, abys šukal 2x po sobě stejnou samici, chce DIVERZITU, takže to zařídila tak, abys musel chvíli čekat než budeš moct znovu a mezitím (jak doufá matka příroda) se v okolí vyskytne jiná samice a nějakou dobu ji budeš muset dobývat.... no a vznikne nová genetická kombinace, protože půlka genů bude jiná (od té druhé samice).
že bys moh bejt gay nebo dokonce honit, to matka příroda nedomyslela...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload