Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Tolerance

06. 07. 2015 v 18:02Off-line malej_prcek  (16/165/52)
Zamyslete se nad sebou pánové! :)
Chcete toleranci ostatních lidí, pořádáte d***lní pochody a nevím co vše,ale nejste schopni být tolerantní vůči sami sobě ve své vlastní komunitě...
Jak smutné!:)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
06. 07. 2015 v 18:17Off-line hipster  (17/-/-)
Omg to mám akože teraz všetky buzny milovať iba preto že sú buzny? zamysli sa ty a bež sa hrať na piesok
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
06. 07. 2015 v 18:40Off-line Typhoon_CZ  (18/175/-)
Malej prcek nu když se podíváš na tuhle společnost, co to tu komentuje, tak raději ani nemá cenu něco probírat :DDD Člověk se tady raději jde zasmát nad některými "vzdělanějšími" a "chytřejšími" lidmi, kteří se v dané problematice velmi orientují a dokáží dát radu nad zlato.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 07. 2015 v 18:44Off-line Pippin  (22/189/60)
Všichni by chtěli utopii :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 07. 2015 v 18:45Off-line Typhoon_CZ  (18/175/-)
Tjn :D
06. 07. 2015 v 18:48Off-line Pippin  (22/189/60)
Navíc jako já nevím Prcku, já sice můžu být gay, ale hlavně jsem taky člověk se svojí vlastní hlavou. Nejsem žádná dobrá víla a ani členem nějaké oficiální gay komunity. Když se mi nelíbí chování nějakého gaye, tak ho prostě hejtím no. V tomto souhlasím s Hipíkem :)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 07. 2015 v 18:51Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
Nesmíš nikoho hejtit, bylo by to v rozporu s tvým videem, na které odkazuješ v profilu. :-P
06. 07. 2015 v 18:52Off-line sirEragon  (50/182/78)
Jdu se nad sebou hluboce zamyslet.
06. 07. 2015 v 18:52Off-line Pippin  (22/189/60)
Jo to brzo asi smažu. Se na nějaký kamarádství tady můžu vykašlat :D
06. 07. 2015 v 19:36Off-line Emousek_emo  (20/175/70)
Máš pravdu.
Volat po toleranci umí každý gay,ale sám býti tolerantní, to už přece není třeba...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 07. 2015 v 20:07Off-line Toshiro  (16/187/69)
Jak můžeme po heterácích chtít, aby byli tolerantní k nám, když většina z nich není tolerantních k jiným heterákům? První by si to měli vyřešit mezi sebou!
06. 07. 2015 v 20:14Off-line Typhoon_CZ  (18/175/-)
No můžeme to zkusit, ale cítím velkou porážku :D
06. 07. 2015 v 20:26Off-line Acarum  (21/170/60)
Není na světě člověk ten, aby zalíbil se lidem všem.
Nicméně zakladatel si to představuje jako Hurvínek válku, navíc já ani nechci být tolerantní k ostatním lidem, a hotovo :P
06. 07. 2015 v 20:44Off-line capslock0  (35/178/70)
S tolernací jdi někam, brzy tady bude radikální IS a končíš i kdybys byl negay
06. 07. 2015 v 21:53On-line BussterX  (95/130/150)
Capslock: hm... zkopíruju ti sem něco z mejlu, autorem je účastník zahraničních misí, jeden plukovník naší armády

Uprchlíci? „Ne. Jsou to někým řízení vetřelci!“ Jako řízenou likvidaci evropské konkurenceschopnosti vnímá migrační krizi vedoucí projektu Péče o válečné veterány, účastník misí OSN v bývalé Jugoslávii a Kurdistánu, plukovník xxxxxxxx: „Ti, kteří hovoří o potřebnosti multikulturalismu, jsou buď pod fetem, nebo naprosto neví, o čem mluví.“

O žádných kvótách bych raději vůbec nehovořil. Množství uprchlíků je bezbřehé a doplatili bychom na naši pseudohumanitu, kterou se snažíme propagovat. Podle fotografií, které sem tam problesknou, nenazývám tyto lidi uprchlíky ale vetřelci. Uprchlík nemá u sebe počítač nebo tablet, nestěžuje si v ubytovacím zařízení, že mu chybí wifi, že se nudí, nechce, aby mu někdo zajišťoval úklid. Jsou to vetřelci a mezi nimi bude i celá řada lidí, které někdo velmi dobře zaplatil. Vůbec to, že se dostali na loď, stálo zcela jistě dost peněz. Nejsou to uprchlíci, jde o invazi. Přicházejí mladí kluci. To je časovaná tikající bomba v každém státě zvlášť. Oni se nebudou snažit včlenit mezi nás, naučit se jazyk, budou se sdružovat a vykládat, co je všechno u nás špatně a co je potřeba změnit.

Nějaký globálny prediktor evidentně ví, co dělá, a chce dosáhnout toho, aby Evropa nebyla tak konkurenceschopná, jako je dnes. Irák byl kdysi hradbou proti snahám šíitů proniknout a ovlivňovat dění, řekněme, ve zbytku světa. Pamatuji si, že i ten chudák zavražděný Kaddáfí byl určitou hradbou na severu Afriky. Přes Libyi bylo těžké putovat a organizovat tam nějaké převaděčské gangy.

Zdá se mi, že lidé, kteří hovoří o potřebnosti multikulturalismu, jsou buď pod fetem, nebo naprosto neví, o čem mluví. Nikdo z nich na místech, odkud tito lidé přicházejí, nebyl. Popíši vám jednu zkušenost. Pamatuji si naprosto přesně, jak jsem byl v roce 1995 v kurdské vesnici. Seděli jsme, družně povídali, tedy podle toho, co nám „hadží“ dovolil. Jídlo a také celou debatu totiž ovlivňoval člověk, který kdysi byl v Mekce, a tím dostal nezadatelné právo do všeho mluvit. Padla tenkrát otázka: „Víte, kde je Dubí?“ A následovalo vysvětlení: „Tam je vlaková zastávka, ze které se nejlépe a nejsnáze dá přejít do Německa.“ Už tohle vystihuje, že exodus byl plánovaný dříve. Ti lidé ho plánovali a byli o něm cíleně informováni. Někdo jim informace přinesl. My, teď, když nazrála doba, exodu čelíme.

Kulturní identita s námi roste od okamžiku, kdy jsme začali hrát kuličky. Oni kuličky nehráli, museli se rvát každý den o chléb vezdejší. Člověk v určitém prostředí vyrůstá, a to ho ovlivňuje. Trvám na tom, že jsou to někým řízení vetřelci. Ať mi tuhle myšlenku někdo vyvrátí, rád se nechám poučit.
06. 07. 2015 v 21:54Off-line hipster  (17/-/-)
Jebe vám ozaj? :D nikdy to nebude tak že sa všetci budeme ľúbiť a tolerovať :D ono to ani nieje možné :D ale tak malej prcek v štrnástich ešte žije na lúke s jednorožcami a dúhou :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 07. 2015 v 21:57On-line BussterX  (95/130/150)
Hipstere holt musí malej prcek počkat až mu bude 16 a bude velkej rozumnej chlap :*
06. 07. 2015 v 22:06Off-line hipster  (17/-/-)
Alebo 48 :D
06. 07. 2015 v 22:10On-line BussterX  (95/130/150)
Seš nějakej podezřele přítulnej... love nepučuju :P
06. 07. 2015 v 22:14Off-line Acarum  (21/170/60)
Omg poleno, on s Tebou flirtuje a Ty to takhle zesereš, si vyšel ze cviku, či co?
06. 07. 2015 v 22:22Off-line hipster  (17/-/-)
Viete dneska som sa rozhodol rozdať trochu lásky aj tolerancie.Stále si o tebe myslím že si k***t ale tolerujem ťa. Aby nepovedali no
06. 07. 2015 v 22:35On-line BussterX  (95/130/150)
Acarume já flirtovat neumím a nerozumím flirtování, poslední flirt mi rozbil 20ti letý přátelství a připravil mně o dva nejbližší lidi, seru na flirtování, chceš š***t, dej mi to písemně notářsky ověřeno, nebudu zas hádat co znamená jaká narážka a jestli to není náhodou flirt
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload