Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Oboznámenie rodičov s orientáciou

08. 07. 2015 v 22:51Off-line Anonym
Ahojte,
ako ste si mohli už z názvu prečítať, rád by som sa Vás spýtal, ako ste oboznámili rodičov so svojou orientáciou. Ja mám 16 rokov a už nejaký ten piatok o sebe viem že som gay. Dosť často mám potrebu to povedať rodine a len v kútiku duše dúfať, že to zoberú v pohode a bez nejakých veľkých rečí, no ešte nikdy som sa k tomu nedostal lebo mám z toho nehorázny strach a paniku.
Poprosil by som Vás, či by ste mi napísali dole do komentárov svoj príbeh poprípade poradili ako to povedať rodičom a vlastne celej rodine a kedy je ten správny čas to povedať.

Vopred ďakujem za všetky vaše komentáre a rady. :)
08. 07. 2015 v 22:55Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Povědět to až tehdy, jakmile ti bude minimálně osmnáct a nejlépe, když už budeš sám někde bydlet. Do té doby není třeba to někomu říkat.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
08. 07. 2015 v 23:07Off-line vegantronic  (38/186/77)
Udělej comming out až budeš mít vážný vztah. Do té doby bych si otestoval rodiče třeba jaký maj názor na homosexualitu obecně.
09. 07. 2015 v 12:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (NoName): už jsem to tu psal jinde, když jsou rodiče opravdu milující rodiče, tak to jednak unesou ... a hlavně matka když je opravdu dobrá matka tak už to tuší i když to třeba nepřizná, ale je na to zdělení připravená, matky na to jsou vnímavý, matka mýho posledního kluka to o něm věděla ještě než jí to řekl, a to si fakt s panenkama nehrál ... musíš vědět sám, jakej vztah máš s rodiči a jaká je vaše rodina, ale řekl bych že ne každej má tak dobrý rodiče jak dsiv
09. 07. 2015 v 21:59Off-line Anonym
Mamu mám fajn a myslím si že to tuší :) Kedže nikdy ma nejako nebrali klasické chlapské veci ako je futbal a proste také tie klasické veci.. Každopádne asi ešte počkám a uvidím ako to dopadne. Myslím, že mama to pochopí ale s otcom to bude asi horšie :/
09. 07. 2015 v 22:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Nechci ti kecat do života, ale nespíchej s tím dokud to nemá důvod, třeba dokud nebudeš soběstačnej a nebudeš se stěhovat k partnerovi : )
11. 07. 2015 v 11:18Off-line onanon  (52/-/103)
Doporučuji tajit orientaci co to půjde. Vždycky to rodiče raní a řeči, že matky to berou lépe jsou iluzorní, protože jim to mnohdy vadí víc než tátům. Vnoučata a tak. Takže pokud opravdu víš, že jsi homo tak počkat minimálně do odstěhování od rodičů nebo do první práce. Prostě snažit se osamostatnit co nejdříve.
11. 07. 2015 v 11:26Off-line BussterX  (103/130/150)
No já byl před lety na společné dovolené s přítelem a jeho matkou která byla mladší než já a nesla to opravdu dobře a o jeho orientaci věděla bez comingoutu, v obýváku jsme všichni tři koukali na filmy a s klukem jsme se u toho objímali a drželi za ruce, naplánovala nám společnej výlet a ještě nás tam odvezla autem, vstoupila do pokoje a "přistihla" nás u sexu a ještě se smála že jsme jí měli říct rovnou že jdeme k němu do pokoje sexovat a ne že čumět na video : )) ale takových matek je asi strašně málo, mám tu ženu rád dodnes a vážím si jí za všechno, hlavně ji mám rád proto že miluje kluka kterýho jsem tehdy miloval a mám rád dodnes... ale onanon má pravdu ačkoliv defakto opakoval jen to co jsem řekl já kus nad ním už dřív když řekl že není kam spěchat, pokud to sami rodiče nepoznají tak nemá cenu jim to říkat brzo zbytečně
11. 07. 2015 v 15:50Off-line chunki  (26/177/66)
Ale jestli se rozhodneš nic neříkat, dej si pozor, aby se to k nim nedostalo od někoho jiného, to je asi ta nejhorší možná varianta
12. 07. 2015 v 17:37Off-line trandak  (44/-/-)
Ahojky, no mně načapala moje matka v mem bytě s přítelem v tom nejlepšim a po chvily donesla kafe a ja jsem i rad že těd mluvim s matkou o mužich a přtel mě drži za ruku!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload