Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Milujem kamaráta, on nie

09. 07. 2015 v 17:31Off-line Anonym
Mám 15 rokov a poslednou dobou sa ešte stále vyrovnavam s tym, že som gay. No a práve s tým mam spojených viacero problémov a jedným z nich je ten, ze som sa zamiloval a už od decembra pociťujem stupňujúce sa sympatie k jednému kamaratovi, ktorý je o 5 rokov starší.
Je to na nevydržanie, nedokažem sa sústrediť, upadavam stále do depresívnych nalad, v škole som sa nedokazal učiť a vnimať a potom to tak aj na konci roka vyzeralo. V domneni, že to pomôže som sa mu zdôveril, no aj napriek tomu že reagoval úžasne a pozitívne (v zmysle že ma pochopil a tak, vedel som že má priateľku) mi to "napätie" nepovolilo. Rozpravali sme sa vtedy o tom, podporil ma, hovoril, že sa medzi nami určite nič nezmení a preberali sme nejaké témy okolo toho. Bolo fajn, že keď mi bolo najhoršie, mohol som ho hocikedy objať (možno to pôsobí bizarne, ale niektorí ľudia sa gayov ani nedotknú a od niekoho, koho naozaj milujete vás ozaj poteší aj objatie). No poslednou dobou, možno dva mesiace som sa nim vôbec nestretol, ani na správy mi napríklad na facebooku neodpovedá. Nie sú síce prečítané, ale za tie dva mesiace zdieľal mnoho odkazov a pridával si niekoľko fotiek, teda bol tam. Metie ma to. P***om som nikdy od neho nepožadoval nič hrozné, nebol som mu nejakou guľou na nohe, alebo pijavicou. Neviem si rady, mam ho stále v hlave, dokonca sa mi s nim aj sniva. Mavam pocit, ako keby som bol otrokom svojej mysle.
09. 07. 2015 v 17:45Off-line THX1188  (40/183/90)
Psáno mnou v jiném tématu, pořád platí. Budeš s tím bojovat dlouho, ne li do konce.

"Celý svůj dospělý život, tedy asi od 18 let miluji svého nej kamaráda. Ukázka mého vkusu. Pan dokonalý. Špinavý blond s obrovskejma rukama. Není a nebylo mi přáno. Dnes má rodinu a dítě. Jezdí k nám s rodinou na návštěvy. On i můj muž o tom ví, že vždy byl a bude mojí platonickou láskou...zjistil jsem tak, že jde milovat dva lidi najednou, ale žít život jde jen s jedním.

Mám to štěstí, že muže života mám. Ten druhý ví o mém citu a někdy si přijde o objetí. Nejsladší okamžiky. Ale dnes vím, že žít chci se svým mužem. Příběh mnoha z nás. Zůstává velké přátelství :)

Nejsi v tom sám a smíření patří k životu."
09. 07. 2015 v 18:49Off-line Anonym
Aspoň že je teplý no :D
09. 07. 2015 v 18:52Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tak asi pocítil, že ho tolik chceš a nejspíše mu to nebylo příjemné, tak se ti odmlčel. :-)
09. 07. 2015 v 19:08Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tak jestli ten jeho kamarád není teplej a pojede se mu vnucovat, tak tím si svoji situaci opravdu zlepší. :-D Nedělej nic, dej mu volnost, ty nadržená stíhačko. :-P
09. 07. 2015 v 19:19Off-line Anonym
Okay, nadržená stíhačka zrejme zmení letový kurz :D
09. 07. 2015 v 20:09Off-line Bosh  (29/180/-)
Buď rád že se s tebou přestal bavit. Měsíc nebo dva to bude příšerně bolet ale potom na něj zapomeneš a nakonec budeš rád že to tak dopadlo. Stejně by s ním nic nebylo a jenom by tě to žralo...
09. 07. 2015 v 20:16Off-line Marcoos  (27/173/70)
Je ti 15. Vyspi se z toho.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 07. 2015 v 13:39Off-line Anonym
Nikdy nemam pocit ze mám 15.
11. 04. 2018 v 13:32Off-line takjsemtu  (50/189/65)
Tak tady jednoduchá rada neexistuje...Láska není vůbec lehká věc...Snad ti jedině můžu popřát aby si to zvládnul bez úrazu na duši...A chápu že radit ti abys sis našel někoho jiného který bude o tebe stát,to asi ted moc brát nebudeš...
11. 04. 2018 v 13:59Off-line patrickcaava  (28/164/50)
Kdyby člověk nemiloval toho, kdo ho nechce a spároval se s někým z té řady kluků, co o něj mají zájem, tak tady na seznamce už půlka uživatelů není. :D
11. 04. 2018 v 22:54Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Co by to bylo za mládí, bez takových nešťastných lásek ? Jasně, teď to trochu bolí, ale za pár let se nad tím pousměješ .-) Takový je život. Člověk přece nemůže mít každého, na koho jen pomyslí. To by byla přece nuda. Časem potkáš někoho, kdo se Ti bude líbit a kdo bude navíc Tvé city opětovat.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload