Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Umění odmítat

15. 07. 2015 v 14:45Off-line Anonym
Zdá se mi to nebo smysl pro úctu a fairové jednání se úplně vytratil? Není nic horšího, než když Vám někdo napíše, vyměníte si fotky a od druhé strany se dočkáte jen odpovědi "ok". Co to k***a je? To už tady opravdu nikdo neumí odmítat osoby? A když se snažíte z toho druhého vábit nějaké vysvětlení, tak akorát "ponižujete sám sebe" a spamujete. Poníženě by se tak měl cítit akorát on, že se neumí ani chovat.
Pro Boha, je tu vůbec někdo, kdo se umí slušně chovat a dokáže odmítat a nebo prohrávat s úctou k tomu druhému? Otázka je mířená především na mladší kluky. Díky za každou reakci. :)
15. 07. 2015 v 15:15Off-line esthetique  (41/-/-)
Ano, skvělý postřeh. píšu to tady asi už rok. východoevropani neumí ŘÍKAT A PŘIJÍMAT NE....
proto tam NEžiju
15. 07. 2015 v 15:29Off-line igy  (38/173/81)
Jo, problém je, když odmítneš, a pak jsi za namyšlenou sobeckou buznu. Pokud se předtím poslaly fotky, tak jsi jen nadržený virtuální pisálek, který se u fotek vyhonil a víc nepotřebuje. Jak to vidím já, aby se mohlo umění odmítat rozvinout, musí se patřičně rozvíjet i umění odmítnutí přijímat.
15. 07. 2015 v 15:39Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Jo, dnes to chodí zřejmě vše jinak. Za mých telecích let jsme si nedovolili být vulgární až verbálně agresivní vůči starším lidem. Vytratila se úcta, náctiletí řeknou (napíšou) o 30 let starším, že jsou čuráci, k****ni, plesniví dědci a další a další. Jistě, přispívá k tomu rovněž anonymita internetu, protože kdyby mi to řekl do očí, urazil bych mu možná palici i za cenu případného postihu. Jak už tu bylo mockrát napsáno, dominuje tu lež, přetvářka, mnohdy ona nenávist, snaha někoho "obložit", neúcta k lidem i hodnotám a naopak chybí úcta a pokora. Tolik ve stručnosti.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 07. 2015 v 15:39Off-line Bluefox  (37/198/93)
Dovolím si odmítnout odpovědět na Tebou položené otázky.
15. 07. 2015 v 16:11Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Colombo: Za tvych telecich let byly seznamky? Copak Ti dneska nekdo na ulici rekne jen tak c***ku?? Asi ne, viď..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
15. 07. 2015 v 16:13Off-line colombo  (103/192/90)
Sonicboom: vůbec nic z toho jsi nepochopil, bohužel. Vůbec jsem nepsal o seznamkách, chytráku.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 07. 2015 v 16:52Off-line Anonym
Igy: No hele. Ty fotky, co si vždycky posílám a většinou ani né výměnou, jsou obličeje. Bavím se tady o tom, že dost profilů je tady bez profilovky (včetne toho mého) a potom co druhá strana uvidí moji fotku, tak napíše to "ok" a tím konverzace končí. Narážím tu na to, že se už ani neobtěžují psát třeba "sorry nejsi můj typ", což teda "slýchávám" (spíše se dočítám) často. A stejně si čtou cokoliv jim posílám a určitě se u toho usmívají. Docela mě to ale mrzí, vidět kam dnešní generace spěje s morálkou a úctou, jak píše Colombo, kterému tímto i děkuji za jeho komentář. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 07. 2015 v 16:54Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Colombo: Tak o cem jsi psal? :D Ono, kdyz nekdo neporozumi textu, tak to nemusi byt chyba ctenare, ale to asi napadne jen nas chytraky..;)
15. 07. 2015 v 17:33Off-line Dominic  (27/-/-)
Bud neodpíšem alebo rovno pošlem do p**i každý to pochopí.
15. 07. 2015 v 17:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Umění odmítat ve zkratce: "ignor p**o" ... když mně někdo napíše "nemám zájem", nedoluju z něho PROČ probůůůůůh mě nechce pokud mně to sám nenapíše hned, prostě je to jeho věc a asi jsem ho nezaujal, nebudu ho spamovat, tečka .... jo a základ je, než někomu napíšu tak si přečíst CO má v profilu, psát v padesáti letech klukovi který má uvedený limit v profilu do dvaceti let a pak se divit proč mně nechce by asi bylo blbé : ))
19. 07. 2015 v 14:47Off-line esthetique  (41/-/-)
Přesně, mimořádně souhlas s Buzíkem: někdo mě nezaujme, napíšu slušně, důrazně, ale decentně: SORRY, ALE NE. pokud to dotyčný neumí/nechce přijmout, je to o jeho slabosti, ne o mojí nafoukanosti. to samý se stává mě dnes a denně, že mě někdo odmítne. a přenesu se přes to v naprostým klidu, na Zemi je skoro 7 miliard lidí.... nechceš ty, bude chtít někdo jinej. SLT
19. 07. 2015 v 15:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Co meleš, souhlasíš se mnou každou chvilku a dycky píšeš že je to mimořádka :P mě nikdo neodmítá, a víš proč? protože nikomu nepíšu jako první : )) beze srandy, prostě kdo má zájem tak mi napíše, kdo zájem nemá tak mi nenapíše, a to nemluvím jen o sexu ale obecně o seznámení, takže za tohoto stavu věcí spíš jsem já ten kdo odmítá někoho...
19. 07. 2015 v 15:10Off-line machalek  (28/-/72)
Tak asi každý má volbu si vybrat skym se chce seznámit, psát, setkat nebo jiné. .. někteří nepochopí dobře myšlenou, slušnou odpověď s tim že nemám zájem ale přesto arogance některých jedinců tady je k popukání :D
19. 07. 2015 v 15:27Off-line fogacer  (55/172/61)
Já osobně vulga***y neberu ani v rámci virtuální sítě ani v reálném životě. Klidně řeknu NE a nedělá mi to potíže a pokud někdo napíše vulga***u jako odpověď, sám si odepsal proč na toto nechci reagovat. Mimochodem nemám rád výměnu intimních fotek apod. Ale to je realita.....Mnozí myslí jen tou hlavičkou dole :-( Slušnost není povinná,ale způsob jak nebýt i***tem.
19. 07. 2015 v 15:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Fogacer: "Slušnost není povinná,ale způsob jak nebýt i***tem." - tak toto se mi moc líbí to motto, díkec.... ovšem mohu-li říct za sebe, tak neslušnost je jediná řeč kterou jsem ochoten s i***tem komunikovat
22. 07. 2015 v 14:42Off-line esthetique  (41/-/-)
Vulga***y=spolehlivý a asi jediný způsob, jak ode mě dostat ignor.
snesu toho hodně, otravné jedince, co pochtívaj sex atd. a dokud se aspoň vyjadřujou slušně, jsem ochotnej je jen ignorovat....
ale vulga***y=ignor. automaticky
22. 07. 2015 v 14:43Off-line esthetique  (41/-/-)
PS:ignorovat jakože neodepisovat
ignor jakože blok
22. 07. 2015 v 15:18Off-line hipster  (25/-/-)
Pointa tohoto dotazu? Pride vytahom či ako?
22. 07. 2015 v 21:27Off-line Anonym
Hipster: Pro tebe klidně expresně do vlastních rukou až z Hong Kongu, zlato. Jestli sis nedokázal vydedukovat pointu z této konverzace, tak je mi líto, ale zřejmě bys ji nepochopil. Nemá cenu vysvětlovat něco o cti a férovém chování rozežraným fakanům. No offense.
22. 07. 2015 v 22:24Off-line you.are.bitch  (25/188/54)
Pokud někoho na férovku odmítneš, jsi okamžitě namyšlený.
Pokud to jen naznačíš a čekáš, že to tomu člověkovi dojde, nejsi férový.
Tak co z toho si potom máš vybrat?
22. 07. 2015 v 22:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Moc se s nima mažeš..... odmítneš, on začne držkovat, tak okamžitě blok - ignor a zdarec... btw s tvým nikem you.are.b***h se ale odmítá blbě asi : )))

P-S.: blbě jsem si ten nik přeložil při zběžným mrknutí na něj a pak už mi bylo hloupý to dodatečně opravovat až jsem to zjistil, zabte mě... :P
22. 07. 2015 v 23:17Off-line esthetique  (41/-/-)
Hipster: no, tazatel připouští, že to není dotaz...je vděčný za každou reakci, ne odpověď
23. 07. 2015 v 22:26Off-line hipster  (25/-/-)
Jooj fraza o nevychovaných faganoch je už obšúchaná jak gumy na vozíčku mariky gombitovej. Buď si vymyslite inú alebo uznajte že mám pravdu a som Queen.
23. 07. 2015 v 22:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Fagan (správně fakan) je podstatný jméno, nevychovaný je přídavný jméno. Čili pro toho týpka, který vás nazve nevychovaným faganem prostě fagani jste, nechtěne tím vyjadřuje svůj postoj k mladší generaci a jak je vnímá, nebere je jako rovnocenný partnery ale jen jako kus masa na sex... když ho mladej odmítne, nezapomene mu sdělit že je nevychovaný fagan, když mu mladej dá tak mu neřekne že je nevychovanej fagan, ale to slovo fagan má prostě v hlavě... btw např čtyčicátník který balí patnáctku a pak má tu drzost mu říct že je nevychovaný, tak to je prostě p**a na desátou
24. 07. 2015 v 15:09Off-line esthetique  (41/-/-)
Hipster: a neobouvej se do Mariky, zpívá super. ty jen slibuješ a skutek utek
24. 07. 2015 v 16:08Off-line hipster  (25/-/-)
Ja sa budem obúvať do čoho chcem :D škrieka jak zavretá do dverí :D skutek neutek :D zaujem utek :D
24. 07. 2015 v 16:11Off-line Anonym
Jakože myslím, že tu došlo k mýlce. Já rozhodně věkem nepatřím do zdejší starší elity. Pánové a hoši já mám jenom 20 let. Takže nejde o žádnou mezigenerční nenávist či zášť. Bohužel moje myšlení a názory jsou na úplně jiné úrovni než většiny mladších a někdy i vrstevníků. A hold toto v kombinace né zrovna modelovým vzhledem mi docela ztěžujev život.
A pointa této debaty, jestli se to dá nějak specifikovat, tak by byla, že odmítnutí slovíčkem "ok" nebo dokonce ignorem je prostě nedůstojný a patří to do chování rozmazlených a rozežraných fakanů. :)
24. 07. 2015 v 16:16Off-line hipster  (25/-/-)
Bože čo a ti mám odpísať keď vpadáš tak že sa mi trojdňový oobed vráti a napíšeš mi : ahoj nez****áme si? no ne k***a nez****áme.. čo mám : vieš čo prepáč, je mi to ľúto ale nie, vieš čo mrzí ma to fakt prepáč.. sám o sebe tu napíšeš že máš myslenie na inej urovni.. omfgh are you kidding me? seba tu korunuješ na najinteligetnejšieho 20 ročného ale hneď si zap**uješ na rozmaznaných a namyslených faganov :D choď spať
24. 07. 2015 v 16:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Hipster : zdar fagane, zamrdáme? (opovaž se mně vyp**ovat nevychovanče:P)
24. 07. 2015 v 16:28Off-line Anonym
No, myslím, že se nemáme o čem bavit. Jde vidět, že si tu každý stojíme za svým, máme své pravdy, které nehodláme měnit a ani sami sebe. Můj názor pramení ze zkušeností s lidmi podobným tobě hipstře a zjevně ho nikdy nezměním. Bohužel to došlo do bodu, do kterého jsem se nechtěl dostat. Ale tak stalo se.
Tudíž děkuji všem zůčastněným této debaty. :)
24. 07. 2015 v 16:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonymní anonym: tak snad stačí když řekne NE, to fakt nedokážeš strávit a potřebuješ šestistránkový elaborát vypracovaný na téma proč tě odmítá? Jestli ti je fakt 20 tak máš myšlení fotra staršího než su já
24. 07. 2015 v 18:30Off-line qwert1  (33/180/74)
Častější problém vidím na straně těch, kteří nedokážou přijmout odmítnutí. Navíc od internetové seznamky, kde minimálně polovina lidí hledá sex, musíme počítat s trochu jinou úrovní...
24. 07. 2015 v 19:07Off-line hipster  (25/-/-)
Busster: nemáš šľachetné srdce takže choď do p**e matere
24. 07. 2015 v 20:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Hippster: LOL... to už mně někdo tady napsal, ale zaboha nevím kdo a kdy : ))
25. 07. 2015 v 14:57Off-line hipster  (25/-/-)
Ja viem aj kto aj kedy :D ale tvoj vek ťa ospravedlnuje že zabudaš :D na sklerozu je vraj dobrý cesnak
25. 07. 2015 v 16:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Bylo to v debatě kde jsem se zastával trollofejka marečkamarkusíčka, ale kdo mi to napsal už fakt nevím
25. 07. 2015 v 16:28Off-line Dominic  (27/-/-)
Zajebem plyn.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload