Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Komunikace s přítelem

20. 07. 2015 v 16:02Off-line Anonym
Ahoj všichni. Chtěl bych se vás zeptat, jaký máte pohled na jednu věc, která mě momentálně tak trochu, řekněme, trápí. Jak vnímáte komunikaci se svým přítelem, když nejste spolu? Přijde mi normální mu několikrát denně psát SMS a tak a občas i volat. Neříkám, že si spolu musíme volat každý den, ale třeba každý druhý den, nebo tak. Ale mám pocit, že můj přítel to vidí jinak. Neodpovídá mi tak často a ani moc nevolá. Potom mi tvrdí, že prostě nemůže psát, nebo volat pořád. Myslíte, že to přeháním, když chci, abychom spolu alespoň komunikovali, když už spolu nejsme každý den? Nebo má pravdu on?
20. 07. 2015 v 16:07Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Každý má jinou potřebu komunikace. Otázka je, jak je na tom on.
20. 07. 2015 v 16:26On-line Acarum  (28/170/70)
Tvého přítele naprosto chápu, pokud je za tím pouze "toto". Taky nemám potřebu pořád psát, jak se mám, že hraju nebo dělám to a to. Méně je někdy více, a někoho tlachání skrz sms/hovory zkrátka nebere.
20. 07. 2015 v 17:19Off-line MichalZ  (25/172/68)
Myslím, že tvůj přítel má pravdu, že přílišná komunikace toho druhého může otrávit. Můžeš se mu tím i zhnusit. A když si budete psát nebo volat třeba po třech a více dnech..budete se na sebe víc těšit, věř mi ;) A navíc zabráníte ponorkové nemoci a pocitu, že jeden je pro druhého hlídačem, nebo stíhačem
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload