Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ako sa mám zmieriť s tym, ze som gay?

21. 07. 2015 v 16:06Off-line Anonym
Ahojte, mam 15 rokov a nenávidím sa za to, že som homosexuál. Začalo mi to vadiť až pred nedávnom (viem to o sebe zhruba od 10 rokov- začali sa mi páčiť len chlapci). Tak sa pýtam, ako sa s tým mám zmieriť? Poprípade, ako sa dá prerobiť na heteráka (viem, že veda to veda popiera, zmeniť si orientáciu)?
Ďakujem pekne za Vaše odpovede :)
21. 07. 2015 v 16:10Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Houby změníš. Můžeš spát s babama a mít s nima děti, ale budeš frustrovaný, protože ti takový vztah nepřinese potěšení. Leda, že bys jako spousta gayů měl doma ženušku a děcko, ale každou volnou chvilku bys manželce zahejbal s chlapama, se kterýma bys naplňoval své sexuální touhy.
21. 07. 2015 v 16:12Off-line johnj  (40/186/82)
Nějaký originální recept na to není. Pohybuj se v té části gay komunity, která ti přijde bližší (třeba která se tváří víc "hetero"). Pročítej články, příběhy a zkus se díky tomu najít. Čím víc se budeš v takovém prostředí pohybovat, tím přirozenější ti to přijde. A pak třeba přijde to "smíření". Nebo spíš ta nenávist otupí....
Hodně štěstí!
21. 07. 2015 v 16:13Off-line H2SO4  (31/176/90)
Víš, orientace je prostě vrtošivá dáma, která ač chceš nebo ne, tak tě dokáže polapit tak, že se navždy budeš držet její sukně.
Nevěš hlavu, ono v 15ti letech je uvědomování si. Určitě jsi v šoku, možná stále tápeš, zda to či ono a možná se jen zbytečně plašíš.
Není nic špatného na tom být gay. Člověk tak či tak vedle sebe potřebuje někoho, kdo při něm bude stát a s kým mu bude dobře. Stejně bude platit daně, bude stejně dodržovat zákony, chodit do práce, nakupovat jídlo a vařit večeři. V pozdějším věku i děti by se daly vyřešit. :)
Rozhodně jdi za tím co se ti líbí, když budeš mermo-mocně chtít být hetero, tak budeš jen nešťastný. Věř mi, žít za maskou lží a nalhávat si něco sobě není pro člověka dobré. Dřív nebo později ti stejně dojdou nervy a ty pak zjistíš, že celý ten vylhaný život byl úplně na houby a chtěl bys vrátit čas.
V tomhle věku je to těžké, ale rozhodně se tím nenech položit na ramena. Mohl si skončit i hůř, třeba jako já. :)
21. 07. 2015 v 16:55Off-line elbrook  (39/-/-)
Napis mi
22. 07. 2015 v 10:29Off-line Duny  (38/178/82)
Otázkou zůstává, proč ti začalo vadit, že jsi gay ...
22. 07. 2015 v 12:13Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: A to si představ, že v životě se budeš muset smířit se spoustou jiných věcí...
22. 07. 2015 v 12:28Off-line onlip  (61/180/84)
Že sis uvědomil své gayství tak brzy, to je jen dobře. K vyrovnání s tím ti pomůže, až budeš mít kluka, který překryje většinu tvého emočního nebe. O přestavbě na hetero neuvažuj.
22. 07. 2015 v 12:34Off-line esthetique  (41/-/-)
Koukej si hodně rychle zvyknout, nemáš totiž jinou možnost, HA HA HA HA HA
22. 07. 2015 v 16:02Off-line Tom687  (23/180/62)
Jo. A polib si p***l!
22. 07. 2015 v 16:26Off-line Pippin  (103/-/-)
Já si vždycky říkám, že kdyby každej, kdo je gay, kdo je nemocný, chudý, ošklivý apod. měl chtít, aby tím nebyl a kouzelnou hůlkou to změnil, byl by svět plný dokonalých, zdravých, krásných, bohatých sexy lidí, což samozřejmě není možné. Hold je to tak, každej schytal něco. Neexistuje dokonalý člověk, každej má nějakou sračku.
22. 07. 2015 v 17:05Off-line Duny  (38/178/82)
To KerdarKinej: ale on o ženě a dvou dětech v domku na pobřeží neřekl přece ani slovo ... ;) a pokud jde o tebe - v 17 je trochu brzy na založení rodiny a stavbu baráku - jednak na to máš čas, jednak máš na výběr ... ;)
22. 07. 2015 v 18:06Off-line vojta015  (24/168/57)
Jsem na tom stejně , taky mě to vadi a trápí. :o(
23. 07. 2015 v 15:24Off-line Betonica  (39/191/93)
Vydesil jsi me. Nenavidis se? ...

Uplne zapomen na orientaci. To slovo je samo o sobe prazdny pojem. Zacni se mit rad. Proto, jaky jsi. Treba umis malovat nebo dobre skaces do vysky nebo jsi dobry v necem jinem. Najdi jednu vec a u te zacni. Buduj svoje sebevedomi. Ostatni se postupne prida casem, vcetne orientace. To uz ale budes mnohem silnejsi a proto to nebude tak velke tema.

Smi*** se s tim trva kazdemu ruzne dlouho. Nekdo se nesmiri nikdy. Uplne mimo jsou otazky "proc". Vubec se tak neptej, protoze nemaji uspokojive odpovedi. To je jako ptat se, proc sviti slunce. Protoze proste sviti, tak je to zarizene. Tecka. Nedelej z homo orientace velkou vedu, zamer se na jine veci. Uvidis, ze pozvolna najdes cestu smireni.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload