Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prvá skúsenosť s chalanom

21. 07. 2015 v 23:29Off-line Flyers99  (34/-/-)
Ahojte. Chcem sa len zdôveriť s niečím, čím sa ľuďom okolo seba nemôžem :-)
Mám priateľku, bývame spolu, sex som mal zatiaľ iba so ženským pohlavím. Lenže už dlho ma lákalo skúsiť niečo s chalanom. Lákalo, teda láka ma držať iný penis ako svoj, hrať sa s ním, masírovať vajcia, fajčiť penis, guľky atď.
Raz večer s plnými vajciami som brázdil pokecom a začal som si písať s chalanom z môjho mesta. Písali sme asi dve hodiny a prekonal som strach a dohodol si s ním stretnutie. Bol som napätý, však nikdy som nič také nespravil. Bola noc dohodli sme si miesto, kde ho budem čakať. Prišiel na parkovisko, zoznámili sme sa, na chvíľu som si sadol k nemu do auta. Nechcel som nič riešiť v aute, tak sme šli von za garáže. Tam k tomu prišlo po čom som túžil cez dva roky. Stiahol si nohavice a tam mu už stál tvrdý penis, zahnutý do ľava. Povedal mi, že tak si ho chyť. Bol super, tvrdý, začal som mu ho honiť, chytal som mu vajcia, bol to skvelý pocit. Nedalo mi to a začal som mu gulky bozkávať, aj penis. Nechcel som ho fajčiť, veď som ho nepoznal. Ale bol som taký vzrušený, že som mu spravil asi tri ťahy cez žaluď. Ale prestal som. Doma som si potom tyzden vyčítal, že nemal som k tomu zájsť, že nepoznám ho, neviem čo by mohol mať a čo by som mohol chytiť. Tvrdí mi, že sa nemusím báť, že je zdravý.
Tak sme sa vzájomne vyhonili, strašne mu pulzoval keď striekal. Bolo to skvelé, asi to skúsim znova, no neviem kedy dostanem odvahu. Fajčiť už radsej nebudem, nechcem riskovať.
Pre niekoho je toto asi nudné, ale pre mňa toto poprve bolo dosť.
22. 07. 2015 v 09:51Off-line sax128  (38/181/73)
Taketo niečo je vždy o dovere a riziko je stále. Ale je plno ludí ako ty . Niektor to skúsia niektorým sa to zappáči a iný zase zistia že žena je žena.
Je fajn sa podelit o takéto skúsenosti nech aj iný vidia že v tom niesu sami.
Takže ti prajem nech si stále v poho a uživaš si to po čom túžis.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload