Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

"Tolerantní" Češi

22. 07. 2015 v 09:38Off-line Anonym
http://www.metro.cz/diskuse.aspx?…. Váš názor? Opravdu si myslím, že tolerance LGBT je hodně přeceňovaná... Všichni tvrdí jak jsou Češi tolerantní... Bohužel si to myslí i né malé množtví gayů zde...
22. 07. 2015 v 09:56Off-line felixius  (25/192/77)
Fakt nic nového pod sluncem :D Ono se obecně díky uprchlíkům ukazuje, jaká většina Čechů doopravdy je. A když už plivu nenávist, tak ji budu plivat na všechny menšiny, protože jsem Čech, tudíž jsem "odborník"!
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 07. 2015 v 10:03Off-line Anonym
Jooo aai tak :D ale nejvíc mě zaráží fakt , že si mnogo lidí myslí jak jsou Češi tolerantní... :) Osobní příklad s přítelem sme šli do trafiky pro lístky na MHD. Než sme tam vešli drželi sme se pouze za ruce . Pak sme se pustili a vešli do vnittř a řeknu vám ten odpor prodavačky byl opravdu dost velkej .... Měla co dělat aby nám ty lístky prodala.... A jak si brala ty prachy jako kdyby to mohla chytit... :D no mazec a ani neměla dost slušnosti říct naschledanou... :)
22. 07. 2015 v 10:12Off-line Vlado2  (61/180/80)
Není mi jasné, co chceš odkazem na běžnou internetovou diskusi dokumentovat. Pokud necháš anonymní dav diskutovat na jakékoli téma, tak budou vždy hrát prim nejrůznější zamindrákovaní psychopati. A opravdu je úplně jedno, o jaké téma se jedná.
„Oponenturu“ pak obstará skupina jiných blbů, jejichž jediným argumentem je poukazování na zlotřilost Českého národa jako celku.
Co tě na tom překvapuje?
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2015 v 10:24Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Nechápu, k čemu se máme vyjadřovat? K Pridu nebo k diskuzi pod ním? :-o
22. 07. 2015 v 10:29Off-line vegantronic  (38/186/77)
Tak naštěstí internetový diskutéři nejsou dobrý vzorek společnosti. "Normální" člověk má jiné starosti než diskutovat na metru nebo novinkách, idnesu atd..
22. 07. 2015 v 12:40Off-line esthetique  (41/-/-)
Bohužel češi jsou netolerantní ve všem ostatním: JINÉ RASY, JINÉ NÁBOŽENSTVÍ, BEZDOMOVCI, COKOLIV SE vymyká ne NORMÁLU, ALE PRŮMĚRU, trapnému, šedému PRŮMĚRU. o ten všem v česku jde...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
22. 07. 2015 v 13:57Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Est: však si tam u Vás za mořem a jinde v Evropě tolerujte Islám a jeho kulturu, ale potom se nedivte, že z Londýna a dalších velkých měst je malý islámský stát ve státě. :-P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2015 v 14:02Off-line Dell  (28/183/61)
Tichá většina, hlasitá menšina... to snad z marketingu znáte ne..
22. 07. 2015 v 14:08Off-line esthetique  (41/-/-)
Lukino_Luk: buď v klidu, až bude česká kontrarozvědka, policie, armáda a další složky fungovat aspoň tak mizerně jako ty b***ské, budeš lépe spát....
22. 07. 2015 v 14:16Off-line esthetique  (41/-/-)
Dell, Lukino_Luk: během dvou týdnů letos Irsko vyslalo vojenskou loď do středomoří pro záchranu uprchlíků s tím, že kohokoliv vytáhnou z bárky ve středozemním moři, automaticky mu nabízejí statut uprchlíka. o pár dní později opět Enda Kenny komentoval v rádiu výsledek referenda o gay manželství. koulely se mi po tvářích slzy jak hrachy v obou případech....
nějak si nepamatuju, že by mi podobné pocity za celý můj dlouhý z******ý život přivodila ZKURVENÁ ČESKÁ REPUBLIKA!!! A ANI NEČEKÁM, ŽE BYCH SE TOHO KDY DOČKAL....
pouze štosuju trestní oznámení o ukradených autech, ukradených mobilech, ukradené hotovosti, fyzických napadeních, podvodech, vykradených poštovních zásilkách, nezaplacených mzdách a dietách; soudní rozsudky, exekuční výměry proti těm Z******ÝM ČESKÝM firmám, které nebyly ochotny zaplatit ani na základě rozsudku proti im atak dále, a tak dále a tak dále
už toho mám několik krabic od bot a jednou si tím vytapetuju obývák
takže tak....
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
22. 07. 2015 v 16:49Off-line klucinek  (33/176/75)
K tomuto pochodu jsem se vyjádřil již mnohkráte a sprostěji už to nedokážu a jakožto pracují občan mám stejný postoj i "uprchlíkům"! Stačí mi, že ze své výplaty živím 6 cikánů.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 07. 2015 v 18:41Off-line pepin.o  (36/-/-)
Esthetique... víš, jestli to nebude tím... že seš i***t? ;)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2015 v 15:28Off-line Betonica  (39/191/93)
My Cesi jsme tolerantni do okamziku, dokud se na veci osobne netykaji. Jinymi slovy: vubec nevadi, ze jsou lidi tepli, cerni, Cikani a dalsi. Ale nechceme je videt, slyset, potkavat. Kdyz dojde na osobni zkusenost, jsme my Cesi opatrni, velmi opatrni. Ti hloupi z nas, to je bohuzel vetsina, se necha unest nepodlozenym predsudkem a tepleho/cerneho/Cikana vubec nechce poznat, ani s nim mluvit nebo jinak si udelat vlastni zkusenost. Ti ostatni pristoupi na moznost vytvo*** si zkusenost a az pak udelaji vlastni zaver.

Nase ceska natura me ale nijak nevyvadi z rovnovahy. Jsme Cesi a mame svoje pro a proti. Stejne jako vsechny ostatni narody. A proto neni potreba delat kolem toho cirkus.
23. 07. 2015 v 18:17Off-line Betonica  (39/191/93)
@capslock0: Precti si prosim moji reakci jeste jednou. O zabijeni nepadlo ani slovo.
23. 07. 2015 v 20:49Off-line fogacer  (55/172/61)
Souhlasím s Betonica. opět se ukazuje,že občas si škodíme sami sobě. Nikdo nejsme dokonalý a jako takoví máme své klady i zápory. Já jsem na káře a většinu přátel mám spíše ve většinové společnosti. Bohužel gay společnost je občas spíše zahleděna spíše vně sebe sama než kolem sebe. No zajímají nás mnohdy módní kolekce a jiné "zbytečnosti" a pak nevidíme,že všichni stojíme ve stejném místě....Jen to mnozí nevidí,nebo nechtějí vidět. Osobně svou orientaci netajím ale ani nevykřikuji do světa. Jiní tak naopak činí a pak se diví,že je někdo označí za "exota". Jinak už jsem někde psal, myšlenka Gay Pride je výborná,jen někde je brána jako Pochod hrdosti a jinde jako karneval. A stejně tomu fandím, pro pár exhibicionistů nebo homofóbů se přeci nezblázním. :-) Mám rád lidi a někdy se ani těm homofóbům nedivím,když vidím co někteří gayové vyváději. Jen mne mrzí,že malé skupinky či jednotlivci tuto akci kazí :-(
31. 07. 2015 v 20:58Off-line esthetique  (41/-/-)
Pepin.o: jestli to nebude tím, že žiješ ve zkurveném banánistánu jménem česká republika
31. 07. 2015 v 21:01Off-line esthetique  (41/-/-)
Betonica: češi mají PŘEDEVŠÍM A HLAVNĚ SVÁ PROTI a jaksi dostatečně neposkytujou nějaká PRO, která by to vyvažovala....
němci umí dělat auta, francouzi pečivo, italové módu, design a dobrý jídlo, angláni finanční služby a japonci roboty. co umí češi?
češi umí ZÁVIDĚT a to nejlépe v celým vesmíru...
pak ještě, krást, lhát a tunelovat
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 07. 2015 v 21:57Off-line Betonica  (39/191/93)
@esthetique: Co umí Češi? Hmmm, kde mám začít. Komponovat hudbu (Dvořák třeba napsal Z nového světa jako výraz jeho podpory USA), jsme hodně dobří v chemii, biologii nebo genetice (Wichterle, Jánský, Mendel...), jsme excelentní v literatuře (Škvorecký, Hrabal, Kafka), v matematice (Gödel, Mach), patříme na světovou špičku v medicíně, zejména chirurgie (Bohdan Pomahač), ale jsme vyhlášení také stomatologií, reprodukční medicínou. Dále, máme exkluzivní receptury piva (Pilsner, Budweisser), Magdalena Dobromila Rettigová a další jsou zárukou gurmánského zážitku, a co třeba sport? Jaromír Jágr, Dominik Hašek, Jan Železný, Ondřej Synek a další a další. Původní návrhy automobilky Tatra zcela předběhly svoji dobu a dodnes patří k základům aerodynamiky automobilů. A co třeba architektura - Jiřičná a Kaplický? A s tím související sochaři, malíři... Celý svět nám zavidí zámky, hrady a parky kolem nich. Mimo tohle všechno se nám hodně daří v technologiích, třeba šifrovací software, nebo armádní stroje (Tamara), případně dopravní systémy (MHD Brno vyhrála evropskou cenu)...

Určitě jsem zapomněl na tunu dalších lidí, kteří překonali stín naší kotliny.

Čechů na rozdíl od Tebou zmíněných Němců, Francouzů, Italů a dalších je jen 10 milionů. A jak vidno, i z tak malé zemičky vzešlo mnoho zajímavých počinů, z nichž některé posunuly svět o velký kus dopředu.

Málem bych nezmínil, jako správný grammar nazi, že české písmeno "ř" a k němu příslušný zvuk (grafém a foném) je jediné na světě svého druhu. Protože třeba polština, ačkoli obsahuje foném ř, píše grafém rz. Navíc, polské ř zní maličko jinak, je víc alveolární a méně znělé.
01. 08. 2015 v 11:38Off-line poklad  (29/177/69)
Češi nejsou tolerantní, Češi se jen do ničeho nemíchají (nejspíš zůstatek minulého režimu... Když nic nevím, StBáci po mně nebudou nic chtít)...
Odkaz na internetovou diskuzi nedokládá nic o realitě, do těch diskuzí leze jen žumpa společnosti nebo zakomplexovaní jedinci, kteří mají vnitřní potřebu si anonymně zanadávat a je jedno jestli na politiky, uprchlíky, gaye nebo jednorožce...
01. 08. 2015 v 14:05Off-line felixius  (25/192/77)
Jednorožci jsou nebezpeční. Můžou tě donutit se smát dokud nezemřeš na vyčerpání
01. 08. 2015 v 15:06Off-line rosju  (53/170/78)
Když si každý příznivec uprchlíků bez dokladů z Afriky a Asie vezme nějakého domů, ubytuje si ho a bude zivit z vlastní vyplaty, tak by mělo být po problému.
01. 08. 2015 v 23:55Off-line comrade  (39/195/102)
Ani ne tak příznivec uprchlíků, ale příznivec NATO, EU a našich vlád, které podporovali a podporují války v zemích těch uprchlíků. To, co tu je a co přichází je jenom důsledek činů drtivé většiny Čechů.
To, že nějací imigranti k nám přijdou, nemá cenu diskutovat, je to prostě fakt. Jenom záleží, jak se k nim postavíme.
02. 08. 2015 v 08:39Off-line rosju  (53/170/78)
Comrade-opet prázdné slaboduche kecy. Radši priznivec EU a NATO než aby nám tady pobihali příslušníci spřátelené ruské armády a chovali se tady jako lepší sorta
Někteří si to ještě pamatuji. Ale to si ten tvuj mozecek nemůže uvědomit
02. 08. 2015 v 09:04Off-line comrade  (39/195/102)
Jak říkám, co chcete, to máte. Pak si můžete ztěžovat, že vám tu pobíhají černí, žlutí a dokonce i ti Rusáci. :) A Amíci, že si zvou naše politiky na kobereček, když nechtějí dělat, co oni chtějí. Rusákům může být jedno, že se chcete sami ekonomicky i morálně zničit, vy potom budete natahovat ruky.
02. 08. 2015 v 09:17Off-line rosju  (53/170/78)
No, ty ses právě ten typický mudrlant - můžete za to vy, já bych to udělal lépe
02. 08. 2015 v 09:21Off-line comrade  (39/195/102)
My už jsme to lépe dělali. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 08. 2015 v 09:23Off-line rosju  (53/170/78)
Tak to potom jo.
02. 08. 2015 v 10:08Off-line rosju  (53/170/78)
Proboha, jenom to ne..
02. 08. 2015 v 10:10Off-line klucinek  (33/176/75)
Naštěstí Kolínská draslovka je schopna vyprodukovat dostatečné množství kyanovodíku v poměrně krátkém časovém úseku, takže myslím že potřeba pomoci nebude. Pomůžem si sami již ověřenými metodami!
02. 08. 2015 v 10:13Off-line rosju  (53/170/78)
Uf, klucinek mě uklidnil..
02. 08. 2015 v 10:17Off-line klucinek  (33/176/75)
Já jsem pro praktický řešení problémů, ne adminstrativní sračky...nejprve je potřeba odstranit rušivý elementy a zdroje poruch a pak je možné přejít na administrativu...
02. 08. 2015 v 10:21Off-line klucinek  (33/176/75)
Ale byli! Jen by sme nesměli bejt posraný.... kde jsou ty doby kdy na nás bylo závyslýho půl světa....
06. 08. 2015 v 21:29Off-line esthetique  (41/-/-)
Betonica: dík, žes tady vyjmenoval seznam již nežijících (někdy i pár století) autorů klasické hudby a povětšinou v zahraničí žijících vrcholových sportovců, chyběla ti jen Martina Navratilova (která naučila i anglány přechylovat a Ivan Lendl)....
něco z nedávné minulosti bys tam neměl?!? jako třeba z 20. století nebo tak něco.... víš, jak se říká v Slunce, seno, něco ECHT ČESKÉHO, JAKO oni platili počítač v německu ECH ZLATEM, TO BYL ŃÁKEJ GOLD!!!!
ha ha h ah ah ha ha ha
08. 08. 2021 v 13:00Off-line Jentak3  (25/-/-)
Češi jsou největší póvl na světě. Odsuzují lidi na základě barvy pleti, mají předsudky, neustále někoho osočují, ponižují, ale sami si neumí sklidit hovna před vlastním prahem. Byl jsem v Dánsku, a připadal jsem si v úplně jiným světě. Lidi jsou tam tak strašně hodní, vůbec netrpí předsudky, věří ti, a jsou tolerantní. Všechno co je na východ je hold póvl, a né jen Češi, ale i Slováci, Poláci, Ukrajinci, Maďaři, Bulhaři atd.
08. 08. 2021 v 17:20Off-line i8051  (53/184/97)
V Dansku? 180% dan na auta, 42+% dan z prijmu, 20% odvody a dalsi vychytavky .. tak gudlak :-)
09. 08. 2021 v 13:18Off-line Betonica  (39/191/93)
@esthetique: Jaj, ahoj po delsi dobe. Jsi vylezl z kamionu? Precti si muj letity prispevek jeste jednou, je tam rada jmen soucasnych. Chces-li super aktualni, tak co treba dr. Tomas Cihlar, jez navazal na genialniho Antonina Holeho a jeho objev, kterej polyka pulka sveta - Truvadu. Synek, kteryho jsem zminil, je nazivu, Kvitova... Operni diva Peckova a dalsi rada umelcu. A tak daaale. Neni to tu vsechno jen na prd, jsou tu i lidi, kteri neco umi. A je jedine dobre, ze ses rozhodl prokazat Cesku sluzbu a vice ho nezatezovat svoji zbytecnou existenci.

P.S. Je nejaky Cech nejlepsi ridic kamionu, kterej soucasne zvani o nicem a jeste se u toho tvari jak borec? Odpovim si sam: Ano, vyhravas prvni cenu v ankete o mudrlanta roku. Gratulejeme a posilame ti zlateho bludistaka. :D
09. 08. 2021 v 13:39Off-line panskrt  (48/178/81)
Est. Zrovna Tvoje řeči jsou excelentní ukázkou tolerance západního střihu, tj. čiré pokrytectví.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload