Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Islám v ČR!

23. 07. 2015 v 16:21Off-line Anonym
Co si myslíte o rastúcim počtu muslimu v naši země...
23. 07. 2015 v 16:49Off-line Acarum  (28/170/70)
Vadí mi všichni muslimové, tato havěť ovlivněná pohádkou by neměla vylézt ze svojí pouště.
Škoda každé bomby, která padne vedle :(
Souhlasím - 31   •  Nesouhlasím - 20  Nahlásit
23. 07. 2015 v 16:56Off-line felixius  (25/192/77)
Áno, áno, jak jsem to právě četl, tak se mi zrovna další cpal oknem do domu.
Uvědomte si, že svou hysterií nahráváte fašistům a populistům jako je Okamura, Konvička a hlavně Bartoš - spíš než muslimů se bojím jich a jejich "patriotických" podpůrců. A tady žádní uprchlíci fakt nezůstanou, všichni rozumní to zabalí a půjdou na západ, tady je nečeká nic dobrého.
Souhlasím - 19   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
23. 07. 2015 v 18:08Off-line TheFrey  (27/176/62)
Muslim tu nemá co hledat. Neříkám, že bychom jim neměli pomoci. Říkám jen, že si je sem nemáme tahat. Pomoci jim můžeme i u nich doma.

Karel Veliký se musí v hrobě otáčet jak větrník, když vidí, co si to pouštíme do Evropy.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
23. 07. 2015 v 18:33On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Míchání zcela odlišných kultur a náboženství prostě nemůže dělat dobrotu. Evropa je humání a tohle podporuje, ale ono se ji to vymstí.

V tomhle má k***izované Rusko docela jasno. "V Rusku žiji Rusove. Kdokoliv menšinový, odkudkoliv, chce-li žit v Rusku, pracovat a jíst v Rusku, by měl mluvit rusky, a měl by respektovat ruské zákony. Pokud uprednostuji Shari'ya zákon, pak doporučujeme, aby šli tam, kde to je to právo země. Rusko nepotřebuje menšiny. Menšiny potřebují Rusko a my jim nebudeme poskytovat zvláštní výsady, nebo se snažit změnit naše zákony, aby vyhověly jejich touham, bez ohledu na to, jak hlasitě se křičí "diskriminace". - Putin
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
23. 07. 2015 v 19:18Off-line felixius  (25/192/77)
Capslock0: Tvé hnutí IS (Inteligenci Stop) mě asi brzo odkrágluje, vím to, neboj
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
23. 07. 2015 v 21:12Off-line Titan24  (30/168/56)
Jak poznáme že normálnímu muslimovi jednou fanatici nenabulíkují, že je třeba zabíjet? Vždyť atentátníci a teroristé se x let chovají jako super sousedé, aspoń tak to o nich vždy hovoří, než něco provedou
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
23. 07. 2015 v 21:56Off-line Kubo789  (25/185/75)
Ehm.. preco si kazdy mysli ze muslim je clovek z arabskych krajin alebo z afriky? preco proste nikdo nedokaze brat islam ako nabozenstvo? neni to narodnost preboha... -.- mam kamarata muslima ktory je cisty slovak a konvertoval na islam. a nevola sa h***an a neplanuje obsadit celu europu
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
23. 07. 2015 v 21:57Off-line Kubo789  (25/185/75)
Ehm.. preco si kazdy mysli ze muslim je clovek z arabskych krajin alebo z afriky? preco proste nikdo nedokaze brat islam ako nabozenstvo? neni to narodnost preboha... -.- mam kamarata muslima ktory je cisty slovak a konvertoval na islam. a nevola sa h***an a neplanuje obsadit celu europu
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 07. 2015 v 22:08Off-line vegantronic  (38/186/77)
Kdo vůbec tvrdí, že nárust muslimů v ČR a na Slovensku roste a o kolik? V ČR žije 20 tisíc muslimů. To je 0,3% populace. V ČR je 7 mešit kam pravidelně chodí 10-20 lidí. To je nějakých 100-150 lidí celkově. To je 0,5% z celkového počtu muslimů. To je 0,0015% české populace. :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
23. 07. 2015 v 22:11Off-line Haru  (26/-/-)
Pak se divit homofobům, když xenofobie vládne i napříč homosexuály..
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 07. 2015 v 22:12Off-line vegantronic  (38/186/77)
Paradoxně do ČR nejvíc lidí o azyl bylo přijato v letech kolem 2000 kdy se proti muslimům žádné kampaně nekonaly. Teď jich chtěj přijmout 1500 což je 5% těch co tu už je (a ne vše budou muslimové) a dělá se z toho hrozné haló.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 07. 2015 v 22:16Off-line vegantronic  (38/186/77)
Haru: nejhorší je, že někteří homosexuálové jsou dokonce schopný jít na demonstraci lidí jako A.B.Bartoš, který otevřeně šije proti homosexuálům a vytvořil i seznam "buzerantů" atd.. Co si myslí? Kdyby se tito lidé dostali k moci tak budem další v řadě kdo pojede směr koncentrák.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 07. 2015 v 22:20Off-line marek.m  (32/183/77)
Už je ton, že se někdo bojí příchodu 1500 lidí, což je 0,015% obyvatel je směšné... :-) To jakože kdyby nedej bože k něčemu došlo, tak policie aspol. by si nebyla schopná poradit s tak málo lidma? To máme tak malé sebevědomí? Já jsem pro zkušební dobu. Ať sem přijdou třeba na 5 let a uvidí se jak se zařadí. Když se zařadí, dostanou občaství, když ne, tak pá pá.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
23. 07. 2015 v 22:22Off-line Haru  (26/-/-)
Vegantronic - přesně.. Až mě z toho mrazí... Těžko říct, jaké bych měl názory kdybych nebyl transexuál, nebo obecné nebyl člen LGBTQ komunity, ale nerozumím, jak může v 21. století někdo prosazovat takové myšlenky v civilizovaném světě...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
23. 07. 2015 v 22:26Off-line gin  (63/184/120)
Takoví jsou nejhorší. Ne nadarno se říká: "Poturčenec horší Turka. Mně je ohavný každý náboženství, který praktikuje mrzačení pohlavních orgánů jako je amputace předkožky a je mi šum a fuk, zda se jedná o musulmany nebo fundamentálistické emerické evangelikální křesťany. V islámu se toto cirkumfetišistické zvěrstvo zcela zabydlelo.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 07. 2015 v 22:30Off-line vegantronic  (38/186/77)
Gin zas do toho tahá obřízku. Co jiného! :D :D :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2015 v 22:32Off-line Titan24  (30/168/56)
Obřízka, neboli cirkumcize (z latiny) je doménou semitských náboženství, tedy judaismu a islámu, křesťané neobřezávají
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 07. 2015 v 22:38Off-line hipster  (24/-/-)
BOšE JA NEKCEM NEVDELANíCH AGRESYVNICH YMYGRANTOV NEVDELANýCCH čO NAM BUDU DEťI BIť A žENY ZNASILňOVAť A KULTURU NIčIť? VY TOTO KCETE SLOVáCY ? KCETE TOTO ABI NáM GAPčíKOVO ODPáLYLY NO KCETE TO?
23. 07. 2015 v 22:41Off-line gin  (63/184/120)
Poblbaní emeričtí ano.

Jenže i mezi muslimy jsou intaktivisté, kteří mrzačení pohlavních orgánů formou amputace předkožky odmítají ( my intaktivisté se slovu obřízka vyhýbáme jako eufémismu a používáme pouze výstižný výraz "amputace předkožky") - viz tento článek:

UPOZORNĚNÍ!!!

Tato stránka odhaluje pravou tvář obřízky!

Proto obsahuje informace a obrázky všeho, co někteří shledají jako znepokojující.



Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/…esta-koranu/
23. 07. 2015 v 22:48Off-line vegantronic  (38/186/77)
My víme. Jediný správný křesťan si ty GINe a obřízka je jeden z nejhorších zločinů proti lidskosti... Děkujeme za přednášku a zpět k tématu. :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2015 v 22:55Off-line hipster  (24/-/-)
No podaktorým vám tu dobre jebe :D poviem vám tak ako je :D jeden sa tu obriezky bojí či čo s ňou má, druhý tu strašne vtipné vtipy púšťa že aj pohreb pavelekovej je väčšia komedy jak ten vtip :D ste sa tu zišli zase :D
23. 07. 2015 v 23:05Off-line gin  (63/184/120)
Vegane. Věnuju se tomu necelý rok a půl a už znám velkou fůru lidí, kterým amputace předkožky zničila sexuální život. Proto vidím provádění tohoto malým dětem, kteří se nemohou bránit za etický zločin. A musulmani to drtivě majo***ně dělají. A jsme u tématu.
23. 07. 2015 v 23:08Off-line hipster  (24/-/-)
No bežkaj si napísať transparent a choď s ním mávať do sýrie :D my tu máme nejaké obrezané k***ty tak akurát v ***i (niektorý doslova) a všetky člány o nich :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 07. 2015 v 23:25Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Co si o tom myslet, islam je zhoubna ideologie a vetsina vyznavacu zastavaji nazory, ktere jsou v rozporu se svobodou a s nasimi hodnotami. Neni nahoda, ze tak velky pocet zemi, kde se tresta homosexualita je prave muslimskych. Ostatne prave gayove maji hruznou pozici v muslimskych komunitach(ctvrtich)..Evropa resi manzelstvi, adopce..ale na druhou stranu si sem taha tuhle ideoologii.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 07. 2015 v 23:27Off-line gin  (63/184/120)
Proč bych lozil do Sýrie. Stačí otočit nazpátek ty, co lozej sem.
23. 07. 2015 v 23:29Off-line hipster  (24/-/-)
Tak aby ťa zastrelili a bolo na zemi o jedného sprostého človeka s volebným právom menej.. že ti neni k***tno
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 07. 2015 v 23:34Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Co tu trolis hipster:D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
23. 07. 2015 v 23:35Off-line hipster  (24/-/-)
Kto sa pýta? niekto kto má 173cm a váhu nedokázalo ani narátať?
23. 07. 2015 v 23:37Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Tu vysku a vahu by sis mohl doplnit :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2015 v 23:39Off-line hipster  (24/-/-)
Načo? :D všetci vidia moju fotku že nemám prasačiu hlavu :D a všetci podstaný vedia že som chudučký s peknou riťkou :D
23. 07. 2015 v 23:39Off-line marek.m  (32/183/77)
Sonicboom: problém je, že 30 tisíc lidí tu rozhodně žádné útoky proti homosexuálům nerozpoutá. Ani se o to nesnaží. V ČR neexistuje žádná muslimská strana a nemaj tu žádné politické cíle. Ale těch fašounských, které by chtěli omezovat práva gayů je tu hnd několik (Národní demokracie, DSSS...) a aNi Konvičkovci rozhodně kdo ví jak kladný vztah ke gayům nemaj. Takže fašoun je pro mě v ČR větší nebezpečí jak musla.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 07. 2015 v 23:41Off-line hipster  (24/-/-)
No a teraz si mohol za hrsť hrachu hodiť o stenu lebo mu to proste nevysvetlíš :D on stále bude posratý s černocha :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 07. 2015 v 23:50Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Marek.m: Tak nemusis mit stranu, abys mohlo dojit ke zhorseni postaveni mensin, takze nerozumim, proc to davas do spojitosti? Vidis, ty vidis nebezpeci nekde, tak pokud tam je, tak proti tomu muzes bojovat. Jiste to neni duvod, aby se zaviraly oci pred jinym nebezpecim..
hipster: Nebud rasista :*
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 07. 2015 v 23:51Off-line marek.m  (32/183/77)
Sonicboom: taky jsem byl třeba v sobotu na straně "sluníček". Ty Bartošovci, to je fakt zlo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2015 v 23:52Off-line hipster  (24/-/-)
Zlatko ja som ten posledný komu ty môžeš oprávnene hovoriť rasista :*
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2015 v 23:57Off-line Sonicboom  (61/173/-)
To je pravda, staci slovak. :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 00:08Off-line hipster  (24/-/-)
Uhm ani to bohužiaľ nemám slovenský občiansky a ani tam nemám národnosť slovenskú .. to máš dosť smutné... som zvedavý čo za inteligentnú vec vymyslíš teraz
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 01:06Off-line luke.nic  (29/179/63)
Nečetl jsem předchozí, hádám že z 50% xenofobní, diskusi, každopádně když se k něčemu vyjádřit v téhle poradně tak tohle je jedno z témat mi blízkých, snad pro svou komplexnost. Tedy k věci. Zrovna dnes jsem slyšel někoho velmi pobouřeného, že mají dovést do ČR 1500 migrantů. Každé dítě ve 4. třídě ZŠ si dá 2 a 2 dohromady a pochopí, že 1500 lidí z více jak 10 milionů je jehla v kupce sena. Taky nejsem pro, abychom tady pustili půl Afriky, ale pokud jde o "pár" lidí, nevidím důvod proč ne. Chtěl bych vidět všechny ty xenofobní lidi, kdyby byli ve stejné situaci jako tito imigranti, kdy mnohdy nemají co do úst a proto jsou ochotni riskovat velmi nebezpečnou cestu přes Středozemní moře, potažmo jinou trasu, jen proto, aby mohli zajistit život sobě a svým rodinám. Kdekdo by mohl namítat, že imigranti okrádají kdekoho v oblastech nárazových států. Ano, ale otázka je proč? Žít v situaci, kdy umírám hladem a vidím své děti, které jsou na tom ještě 3x hůř a já nemám žádnou šanci je nakrmit, tak jdu taky vykrást nějaký kamión. Rád bych se rozepsal dále, ale jsem přesvědčen, že se brzy najde někdo, kdo mi rád řekne, jaký jsem vlastizrádce a i***t, takže raději budu reagovat k věci. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 01:44Off-line Matejt  (25/-/-)
Ipstre, proč zrovna tebe trápí znásilňování žen, to nevím, když se považuješ za muže a od "homofóbních a akgresivních nevzdělaných muslimů" tobě opravdu nic nehrozí. Ovšem o tom, kdo je nevzdělaný by se dalo polemizovat. Dlouze či krátce, vždy dojdeme ke stejnému závěru. ;) Označit za nevzdělaný arabský svět, který měl splachovací záchod v době, kdy "vyspělí" evropané lovili mamuty s klackem a kusem šutru v ruce je přinejmenším úsměvné, ale budiž... Odsuzovat imigranty za to, že migrují je ovšem bezohledná dutost a omezenost. Hlásat "Čechy čechůmL, kteří mimochodem nepochází z Evropy, ale z Asie je ubohé. Ke stěhování národů v průběhu istorie už došlo a vždy to mělo dobrý důvod. Neexistuje jediný racionální důvod, proč bychom neměli uprchlíky příjmat. Náboženská rozdílnost (s tím, že mezi uprchlíky nejsou pouze muslimové) není pádný argumet, zvláště, hlásá-li 90% obyvatel této země ateismus a tudíž nemůže dojít k náboženskému střetu, neboť nemají náboženství, které by se s isálmem mohlo střetnout....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 04:27Off-line gin  (63/184/120)
@Sonicboom:

Konečně někdo rozumný názor
24. 07. 2015 v 04:36Off-line gin  (63/184/120)
Před 5 hodinamiOff-line hipster (16/-/-)
Tak aby ťa zastrelili a bolo na zemi o jedného sprostého človeka s volebným právom menej.. že ti neni k***tno
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Takže člověka s odlišným názorem bys rád viděl zastřeleného? Opravdu to sluničkářské pokrytectví nesnáším.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 04:44Off-line gin  (63/184/120)
Zlo jsou Bartošovci, ti jsou jasní a čitelní. Zlo jsou však i sluníčkáři, opravdu takové pokrytectví nesnáším. Ti jsou nebezpeční. poněvadž je mnozí neprokouknou. Okamura je jasný mimoň a Konvičku beru s rezervou a tak se k němu nepřipojím.
24. 07. 2015 v 04:56Off-line gin  (63/184/120)
Kdekdo by mohl namítat, že imigranti okrádají kdekoho v oblastech nárazových států. Ano, ale otázka je proč? Žít v situaci, kdy umírám hladem a vidím své děti, které jsou na tom ještě 3x hůř a já nemám žádnou šanci je nakrmit, tak jdu taky vykrást nějaký kamión. Rád bych se rozepsal dále, ale jsem přesvědčen, že se brzy najde někdo, kdo mi rád řekne, jaký jsem vlastizrádce a i***t, takže raději budu reagovat k věci. :)
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::



Hlavně jsi neskutečně naivní. Ti mladí floutci ve značkových adidaskách s drahými mobily a tablety, co si mohou dovolit zaplatit za cestu to, co já bych nemohl, umírají hladem. Skuteční chudáci, kterým hrozí smrt si takto utéci dovolit nemohou. Nemají na to.
24. 07. 2015 v 05:31Off-line gin  (63/184/120)
@Matejt:

Tvoje naivita je ještě děsivější. Nechápeš co je to islám. To není jen náboženství. To je totalitární ideologie. Stejně tak jako katolická církev ve středověku. Jenže v Evropě středověk už pominul. Teď by se sem chtěl nacpat plíživě, zadními vrátky. Více večer. Teď musím makat.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 05:31Off-line ozvien  (73/-/-)
Rozhlédněte se po Evropě.Jenom část Evropy ještě není zamořena muslimy. tato se brání proti jejich invazi. Podívejte se do Německa jak turci třetí generace neumí ani německy. Vůbec neasimilují. V německu bude za 30 let víc muslimů než němců. Jamile dosáhnou většiny tak němcům zavaří. MUslimové se dají lehko radikalizovat. Navíc hrozí invaze z Afriky kde dochází voda. Jedinou útěchou mi je, že jsem starší a doufám, že se toho nedožiju. Snad víte jak zachází s gayi.
24. 07. 2015 v 08:15Off-line Credo  (31/188/100)
Zdravím, svým způsobem chápu, že 1500 imigrantů nikoho moc nerozhodí, ale uvědomte si, ze je to "kvóta" na dva roky.... Kdo říká, že za ty dva roky nepřibude další "kvóta". Taky si uvědomme, že spousta z nich se bude jen těžko asimilovat a budou hodně zátěžoví pro náš sociální systém. A ano, zprvu možná i emigrují do jiných (západních) států. Ale kouká tady prostě někdo do budoucna?? Proč do nich emigrují... Protože jsou v nich rozsáhlé muslimské komunity (Belgie, Francie, B***ánie). Tyto komunity dokonce už vytváří i tzv. NO GO ZONES, tzn. že policie do nich nechodí, protože by jí tam šlo o život - vládne tam šaría. V Bruselu už je komunita tak početná (25% obyvatel Bruselu), že už fakt jen chvíli a máme Belgii pod vlajkou islámu. Takže ano, už se nám tu pomalu rodí nová kultura, stejně jako za praotce Čecha... Také tu původně bylo celkem dost Keltů... Kdy jste naposledy nějakého viděli?? Že by se za praotce Čecha a dalších putujících kmenů něco zvrtlo?? Nepřipomíná to něco??
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 09:22Off-line marek.m  (32/183/77)
Víte... Pokud si na současném režimu něčeho cením, tak je to, že je relativní svoboda. Svoboda slova - tedy můžu si říci co chci, svoboda vyznání - mohu věřit v co chci, svoboda pohybu - můžu si volně jezdit kam chci. To jsou hodnoty, kterých se kvůli uměle vytvořenému strachu z pár tisícovek lidí fakt nehodlám vzdát... A pokud tu někdo argumentuje NoGo zónama, tak se jeďte podívat do Berlína nebo Vídně kde jsou. Je to kousek. Já tam v nich nic hrozného neviděl. Naopak. Pokud se člověk v těchto městech chce slušně a levně najíst (oběd za 3,70 euro) tak musí do těchto čtvrtí. V centu Berlína pod 15 euro oběd nekoupíte.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 09:27Off-line Sonicboom  (61/173/-)
On neni problem tech 1500 uprchliku, kteri by se meli v idealnim pripade vratit domu, ale o celkovou situaci..Ja bych jen pripomel, ze ta celospolecenska diskuze zacla zejmena diky kvotam neboli kvuli snaze znicit statni suverenitu ve smyslu, ze stat by prisel o pravo rozhodnout o tom kolik a koho na sve uzemi pusti, ale chapu, ze nekteri jednodusi lide to nechapou.. Dalsi vec jsou nelegalni imigranti a vubec vic jak polovina lidi, co dolezou do Evropy jsou lide, co nepotrebuji pomoc! Druhou veci je, ze se tu mestuje mytus, ze musime uprchliky a imigranty prijimat, nemusime!
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 07. 2015 v 09:31Off-line marek.m  (32/183/77)
Nemusíme, ale můžeme. Pokud je nějaká humanitární krize, tak platí "yes, you can" nebo "no". A já říkám "ano, my můžeme". A kvóty neprošly takže nevím proč tu je řeč o EU.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
24. 07. 2015 v 09:55Off-line vegantronic  (38/186/77)
Dnes vyšlo na Proti projrvrch dobrý text:

"Rok 1989 nám dal:
- svobodu slova - můžeme si říkat co chceme
- svobodu vyznání - můžeme chodit klidně i do mešit
- svobodu pohybu - můžeme si jezdit kam chceme

Islám v ČR nechceme, Národní demokracie a další volají:
- po věznění tzv. "vlastizrádců"
- po zákazu Islámu a jiných náboženství a kultur
- po uzavření hranic

A co si vybereš ty?"
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 07. 2015 v 10:15Off-line ozvien  (73/-/-)
Bohužel nejsem pesimista, ale musím říct, že intuitivně cítím, že se na nás valí více pohrom. Ekonomická, ekologická přelidnění a islamisti. Vyberte si kterou chcete. Je mi to velmi líto.Perspektiva kde je. Máme před sebou velkou změnu, jinak to nevidím.
24. 07. 2015 v 10:18Off-line felixius  (25/192/77)
Proto všichni sdílí fotky obrovských lodí "nabité uprchlíky" a přitom to je fotka z roku 1991, že? :D A nebo "ohořelá těla křesťanů po útoku krvěžíznivých muslimů" jsou ve skutečnosti oběti nehody po výbuchu naftové cisterny ...
Ale co taky čekat, od roku 89 se tu mediální gramotnost ještě neprosadila
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 07. 2015 v 10:26Off-line ozvien  (73/-/-)
Mladý člověk, na při. felixius vidí relaitu docela jinak než starý člověk. Nemá možnost srovnávat mezi ítím co bylo a co je. Jak byl svět dříve jednoduchý. Byl východ a západ, všechno přehledné. Dneska nevíme kdo bude tahat pilku. Američané to nebudou.
24. 07. 2015 v 10:33Off-line gin  (63/184/120)
Vegane. To je moc zjednodušené.
24. 07. 2015 v 10:53Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Felixius: Oficialni cisla hovori jasne, takze tvoje narazka na gramotnost jen ukazuje tvoji hloupost :)

marek.m: Nevis, proc je rec o EU? Mozna proto, ze jsme clenem a vnejsi hranice EU jsou nase hranice? Nektere istituce EU resi ochranu hranic EU..myslim, ze to je dost ne?
24. 07. 2015 v 11:13Off-line Bluefox  (37/198/93)
Ano ano, jak píše felixius, jsme obklopeni "hoaxem". Zejména pak zjištěními, že spuštěná imigrační politika ve dnešní 3. generaci nefunguje (tendence ke vzdělávání se, práci a soužití s většinovou populací je ještě nižší než u generace 1.) a nějakými určitě nepodloženými obviněními z několika málo znásilnění v Rotterdamu. Ve Švédsku také lidé neopouští domovy z důvodu výhrůžek a násilí, nicméně jen aby utiskovaným menšinám poskytly dobrovolně více prostoru. Minulý týden si ty francouzské policejní stanice zapálili určitě policisté sami a Charlie Hebdo byl zcela jistě pouhý ekvivalent atomového výbuchu v Krkonoších. A když soudružka Červenková veřejně schvalovala kamenování cizoložníků a homosexuálů (nicméně pozor! jen těch, kteří dané činnosti provozují), tak to bylo určitě pouze nepochopeno.

Proboha, sluníčkáři, ty růžové brýle, které nosíte, musí být snad víka od omniovek.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 11:14On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Luke.nic: Ano, 1500 není nic, z čeho by si člověk měl dělat vrásky, ale 1500 je jen první příval. Evropa je uprchlíky přesycena a do budoucna bude přesycena ještě mnohem víc a je jen otázkou času, kdy se ti uprchlíci navalí ve velkém i do Česka. Teď tu máme problém s nepřizpůsobivými Romy, a jak nás serou a ještě si sem chceme pustit další sociální problém v podobě uprchlíků s úplně jinou kulturou a náboženstvím?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 11:16Off-line felixius  (25/192/77)
Já se vůbec nehádám o číslech, já jen poukazuju na zmíněné překrucování reality ve prospěch populistů. Kdyby opravdu věděli, co hájí, tak si vystačí se svými argumenty, ale místo toho cpou lidem fotomontáže, vycucaná fakta a nebo polopravdy.
A kdybych byl hloupý, jak ty říkáš, tak pýžu nejag tagle, já jen mám jiný názor něž ty a tom ta demokracie je, víš? :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 11:57Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Felixius: Ano, jenom v jednom prispevku pises: "Proto všichni sdílí fotky obrovských lodí "nabité uprchlíky" a přitom to je fotka z roku 1991, že? :D" V dalsim uz je to je prekrucovani ve prospech populistu.. A demokracii nech spat ;)
24. 07. 2015 v 12:10Off-line luke.nic  (29/179/63)
Já netvrdím, že to není problém. Jenže on je problém v tom, že dneska není nikdo schopen říct jasné a smysluplné řešení. Zajímala by mě idea těch, kteří tak vehementně odmítají jakékoli imigranty.

Navíc tvrdit, že žádné cizince tady nepotřebujeme je taky blbost. Když se podíváte na porodnost v zemích jako je Francie apod., tak u těch bílých rodin ani nedosáhne 2 dětí na rodinu, což je velmi málo. A jsou další důvody proč při správném přístupu bychom migranty chtít měli. A teď nemám namysli jejich přístup ale přístup náš.
24. 07. 2015 v 12:20Off-line Bluefox  (37/198/93)
Luke.nic: Třeba podporou infrastruktury, průmyslu a vzdělávání nebo výstavbou uprchlických táborů v daných zemích. Přijímání jen v případě uprchlíků u objektivních důvodů, ne u ekonomických migrantů. Tak jak to dělají třeba Kuvajt nebo Saudská Arábie.

Dotaz na podpůrce imigrantů - skutečně by mě zajímalo, kolik peněž mesíčně posíláte ze své kapsy na podporu nějaké neziskovky/konkrétního jedince/programu v této oblasti? A pokud neposíláte, proč neposíláte, resp. proč chcete, abych něco dával já?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 15:18Off-line marek.m  (32/183/77)
Když už tak přispíváme všichni... Správný Čech neumí česky. A tyto organizace jsou placeny hlavně z grantů EU, tenty z peněz bohatých zemí, protože jak známo, ČR víc dostala než zaplatila.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 15:18Off-line marek.m  (32/183/77)
Jinak já příspívám La Strade 300 kč měsíčně.
24. 07. 2015 v 15:20Off-line vegantronic  (38/186/77)
Já sice neposílám peníze, ale pravidelně nosí použité oblečení, léky, hračky atd. plus jsem léta vařil pro Food not bombs jídlo pro bezdomovce. :-)
24. 07. 2015 v 16:15Off-line ozvien  (73/-/-)
Obávám se, že řada neziskových organizací není nic jiného něž dobrý kšeft ale pro ty, kteří tam tak zvaně pracují. Prostě pijavice. Jedině dávat přímo těm, kteří to potřebují.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 16:33Off-line gin  (63/184/120)
Tu nejde o uprchíky, ale o migranty. Už jednou kdysi migranti zničili vyspělou evropskou civilizaci a uvrhli ji na několik staletí do "doby temna". Ta doba se nazývá raný středověk. Jak vidím, sluníčkáři a jim podobní jsou nepoučitelní.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 16:59Off-line felixius  (25/192/77)
Vyspělé civilizace padají a nové se zase rodí. To bys chtěl mít Římskou říši dodnes, ó Auguste?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
24. 07. 2015 v 17:01Off-line vegantronic  (38/186/77)
Gin: Meleš sračky. Řím padl díky různým evropským kmenům a Islm byl právě ten, který do Evropy vrátil vědu atd.. Právě v ranném středověku byl bizanc, tedy Islm vrchol vědy a vzdělanosti. Bohužel z**di jako IS v středověku žijí do teď.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 07. 2015 v 17:02Off-line vegantronic  (38/186/77)
A mluvit o Římu jako o vyspělém... No. Otroctví a tak nemaj ani v Islámu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 07. 2015 v 17:04On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Bude válka vy humanisti a buď padne Muslim nebo vy. A já si raději vyberu padlého Muslima než sebe. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 17:09Off-line marek.m  (32/183/77)
Já si myslím, že o muslimech se vykládá jen co se hodí... Je pravda, že některé jejich zvyky a pravidla platí spíš do středověku. Je také, ale pravda, že tam neexistují bezdomovci atd.. O každého se tam druhý postará bez rozdílu.
24. 07. 2015 v 17:12Off-line marek.m  (32/183/77)
Válaka bude až dojde ropa. To bude teprve p***l...
24. 07. 2015 v 17:13Off-line Credo  (31/188/100)
Vegantronic: Šlo o paralelu, jako se Řím zřítil pod nátlakem kočovných kmenů, které přitáhly do Evropy, tak stejně tak gin tím myslel, že sem přitáhnou muslimové a Evropa se zhroutí úplně stejně, a vyspělost musíš brát v rámci doby... hledej taky souvislosti, ne malichernosti
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 17:23Off-line igni  (36/192/130)
At se nam to libi, nebo ne, je to hrozba. Je to hrozba postupneho vytlacovani nasi kultury kulturou cizi. Samozrejme ze multikulturalisti budou argumentovat obohacovanim jednu kultury druhou, ale krom toho ze evropska kultura obohat nepotrebuje, tak to hlavne nefunguje. Staty kde je velka muslimska populace maji cim dal tim vetsi problemy, v b***anii sou kauzy o masovem znasilnovani a zneuzivani deti, ve francii sou nepokoje a no-go zony, stejne jako zacinaji byt v nemecku zony kde v podstate plati praco saria. A vrcholem multikulturalismu je svedsko, ktere krom toho ze zaznamenava poslednich 20let masivni narust znasilneni, tak podle predpokladu OSN miri hospodarsky do propasti (dle predpokladu v roce 2050 bude svedsko misto 7. zeme na svede (pokud jde na HDP na hlavu) kolem mista 70.
Tohle sou proste fakta, a to ze u nas to zatim jeste neni, to je nase jedine stesti, a musime se snazit, aby to tak zustalo.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 17:27On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Moudrý to Igni! Jenže zaryté humanisty nic nepřesvědčí... ještě, že nejsem zarytý humanista, ale jen humanista. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 17:48Off-line gin  (63/184/120)
@Credo

Přesně tak. V západní Evropě migranti vyspělou civilizaci zničili, kdežto raný islám dokázal pozdně antickou kulturu z Byzance, kde na rozdíl od západu přejmout.
Jenže zatímco v západní Evropě ve vrcholném středověku doba temna začala končit, tak islám začal v polovině 13. století degenerovat a beduínštět a v současné době je na rozdíl od raného islámu ve velmi žalostném kulturním stavu. Současný zbeduínštělý islám je těžký středověk. Zakladatel moderního tureckého státu Atatürk o islámu prohlásil: "Islám je absurdní teologie nemorálního beduína, je mršinou, která otravuje životy". Dnes však Turecko na Atatürka zapomíná a znova se islamuzuje.

Přitom Mohamed nebyl beduín. Byl obchodník, městký člověk. Raný islám byl civilizovaný, ten současný je barbarský.
24. 07. 2015 v 18:00Off-line vegantronic  (38/186/77)
Uvazne: Kdyby byly v p***li ryby, tak by nemusely být rybníky. Každej tu plácá cosi o západní Evropě, ale my nejsme západní Evropa a tohle jsou jen kecy z Tv. Jeďte se do těch čtvrtí podívat sami. V čr žije 30 tisíc muslimů a kriminalita u nich je nižší jak je celorepublikovej průměr. Muslinové nás tak max. budou ohrožovat novejma večerkama a kebabárnama.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 18:03Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jen tak mimochodem... Víte kdo vlastní společnost Al namura vyrábějící Shock, ktrrý pijeme všichni? :-) čeští muslimé. Kdo je vlastníkem značky "můj obchod" který jako frančízu provozuje spousta Vietnamců? Čeští arabové...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 18:05Off-line gin  (63/184/120)
Vegane, jseš na omylu. Země Koruny České, a ČSR a její nástupkyně a patřili vždy až na 40 leté období, což je z hlediska českých dějin krátkodobá prkotina, i když nedávná, vždy patřily do západní civilizační oblasti.
24. 07. 2015 v 18:08Off-line gin  (63/184/120)
Vegane, sám dosvědčuješ, že i když je jich tu pár, tak nás začínají mít v hrsti. Vidím, že je to mnohem horší, než jsem si myslel.
24. 07. 2015 v 18:11Off-line marek.m  (32/183/77)
Shock je druhý největší plátce daní v ČR v odvětví nealkonápojů po Kofole. Třetí je Coca cola.
24. 07. 2015 v 18:11Off-line gin  (63/184/120)
Jinak vůbec nevím, co je to Shock. Já ho nepiju. Není nad chmelovinu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 18:13On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Vegan: Muslimové v Čechách drží hubu a krok, protože jsou "nepodstatná" menšina. Sám sobě však budeš nalhávat, když budeš tvrdit, že tomu tak bude i v momentě, kdy se jejich počty zde několikanásobně rozrostou. :-P
24. 07. 2015 v 18:20Off-line Credo  (31/188/100)
Ono hlas roste s množstvím... čím víc jich tu bude, tím víc budou slyšet a tím víc se jim bude ustupovat. Vzhledem k jejich porodnosti to je celkem rychlý proces.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 18:23Off-line vegantronic  (38/186/77)
Za prvé se mnohonásobně nezvýší, o Čr takovej zájem fakt není ať už kvůli ekonomické síle nebo životní úrovni... Počty rostou asi o 9% a v roce 2030 se předpokládá, že jich tu bude 45 tisíc. No hrůza. To je 0,45% populace. Za b fakt nemaj zájem jakkoliv čr měnit. Jediné co chtějí je žít v klidu a v klidu pracovat/podnikat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 18:25Off-line Credo  (31/188/100)
Vegantronic: rika ti neco slovo zatim?? :-D podle odhadu uz bude v roce 2030 Francie spis muslimska :-D kdo rika, ze se to nestane za dalsich x let i tady?? nebo proste vidis, ze tebe se to ted aktualne netyka, tak je ti to fuk??
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 18:28Off-line vegantronic  (38/186/77)
Credo: Nikdo jim neustupuje. Jediné co chtějí je, aby čr dostála své ústavě kde je "svoboda náboženství je zaručena".
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 18:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Credo: LOL.... ty asi nevíš, kdo je vagentronic že? jinak bys ho nepodezříval z toho, že je mu fuk když bude Evropa muslimská, můžu tě ujistit, že vagantronikovi to opravdu není jedno, a aktuálně se ho to týká, a to velmi, vzhledem k tomu že je muslim
24. 07. 2015 v 18:30Off-line vegantronic  (38/186/77)
Credo: Těžko bude Francie muslimská pokud je tam nárust 4%. Ve Francii muslimové byly vždy, protože Francie kolonalizovala půl arabského světa.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 18:31On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Gay Muslim, podobný paradox jako Nácek cikán. :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 18:31Off-line vegantronic  (38/186/77)
Srovnávat Čr a Francii jako koloniální zem sousedící s aeaby přes moře je demagogie.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 18:32Off-line vegantronic  (38/186/77)
A přesto těch gay muslimů je spousta.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 18:33On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
O to je to smutnější ale...
24. 07. 2015 v 18:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak jasně že je jich spousta, mezi náckama jich bylo taky spousta, hezky založí rodiny a šoustají pěkně tajně s chlapečkama a ostatní buzeranty ženou do plynu a řežou jim hlavy - strategie přežití dělá z lidí pokrytce
24. 07. 2015 v 18:36Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ježiš. Většina muslim je jako my hsme křesťani. My jednou za rok oslavíme Vánoce, oni ramadán a tím to tak hasne. Těch zarytých muslim je málo.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 18:36Off-line Credo  (31/188/100)
Fajn, tak jestli muslim muze byt gay, tak tady uz me vazne nekdo inspiruje k tomu precist si celej koran a ne jen kus, pac jestlize jsou lidi upalovany, za to, ze sou gayove v muslimskych zemich, tak to tady nekdo nekde ma nejak spatne sesumirovany, nebo nas tu hodla nekdo pocastovat nejakym moudrem jak je to mozne??
24. 07. 2015 v 18:37On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Vegan: Být Křesťan ale taky není žádná výhra. :-P
24. 07. 2015 v 18:38Off-line Credo  (31/188/100)
A zarytych nacku prej taky bylo malo a co dokazali :-D
24. 07. 2015 v 18:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Credo: no protože vegan nežije v muslimském p***listánu ale v evropě, uveřil muslimským sračkám a agituje tady za jejich víru, dělá jim tady agenturní zastoupení a propagandu a otvírá muslimům vrátka do Evropy, takže je jim zatím užitečnej, plní roli užitečnýho i***ta, tím že je gay a že je muslim nám ukazuje jak je hrozně muslimská víra otevřená a liberální, chápeš...
24. 07. 2015 v 18:41Off-line Credo  (31/188/100)
Tak zase urazet bychom se tu nemuseli :-)
24. 07. 2015 v 18:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Credo: správně, proto veganovi neříkám že je p**ap**ovatá ale jen si to myslím :*
24. 07. 2015 v 18:48Off-line marek.m  (32/183/77)
Kecy proti gayům jsou i v Bibli. A ne jedna. Drtivou většinu muslimů nějaká politika nezajímá jako drtivou většinů Čechů. Prostě jsou rádi, že žijou někde v míru a to pro ně hasne.
24. 07. 2015 v 18:49Off-line marek.m  (32/183/77)
Zvedavec je ultranacionalistickej web kde je mrtě článků proti nám gayům.
24. 07. 2015 v 18:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Ať si klidně žijou v míru, ale ne tady
24. 07. 2015 v 18:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Oni totiž nošení hadrů na xichtě a mlácení žen a kamenování cizoložnic mají jako součást svý klultury, a nejsou ochotni se poevropštit ale naopak nám to sem importují, ty nevíš jakej je problém ve francii s 3. generací přistěhovalců?
24. 07. 2015 v 18:59Off-line vegantronic  (38/186/77)
Koukám, že se z toho tu zas stává blogísek o tom jak jedna bába povídala. Takže pá pá.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 19:01Off-line Credo  (31/188/100)
Je spatny poukazat na nazor nekoho, kdo nemuze do diskuze aktualne vstoupit?? zvlast kdyz mas jeho slova nekde primo zaznamenany a neni to ten zpusob jedna baba povidala??
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 19:05Off-line vegantronic  (38/186/77)
Reakce byla na toho Zvědavce... Zvědavec je fašistickej odpad. Dělaj ho přesně ty lidi co už zahřívají plynové komory i pro nás...
24. 07. 2015 v 19:27Off-line Acarum  (28/170/70)
Busostěrovy názory plně podporuju, a mám protiotázku na sluničkáře - kdyby se něco vysralo u nás, pochybuju, že by nám tyhle praopice z pouště pomáhali stejnou měrou jako my jim, spíš by se na nás vysrali, jako na placatý kámen. :)
Radši si koupím trávu nebo skin, než abych poslal těžce vydělané peníze do Afriky, aby se tam dál mohli množit jako potkani. Tojo :P
24. 07. 2015 v 19:27Off-line marek.m  (32/183/77)
Parlamentní listy se zas sami netají, že jsou bulvár :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 19:55Off-line gin  (63/184/120)
Před hodinouOn-line BussterX (48/179/88)
Credo: LOL.... ty asi nevíš, kdo je vagentronic že? jinak bys ho nepodezříval z toho, že je mu fuk když bude Evropa muslimská, můžu tě ujistit, že vagantronikovi to opravdu není jedno, a aktuálně se ho to týká, a to velmi, vzhledem k tomu že je muslim
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

A to tady tvrdil, že si tu obřízku nechal udělat kvůli zánětům.
24. 07. 2015 v 20:00Off-line vegantronic  (38/186/77)
Obřízku jsem si nechal udělat kvůli zánětům... Muslim nejsem. Po matce žid, po otcí katolík. Já spíš jsem zastánce línie profesora Halíka a tak. :)
24. 07. 2015 v 20:09Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ostatně kdo mě zná, tak ví, že nějakým tip pivem nebo vínem nepohrdnu, občas jednou zelenou rostlinkou taky ne. :-) Podle islámského práva jsem hříšník největší. :-)
24. 07. 2015 v 20:17Off-line Credo  (31/188/100)
Tak leckteri muslimove, kteri prijedou studovat k nam na skolu, tak taky chlastaj - allah prej do evropy nevidi :-D
24. 07. 2015 v 20:21Off-line hipster  (24/-/-)
Nechápem čo sa okolo nich robí taká veda :D príde to sem na erasmus, trištvrtina príde jebať bratislavské pičky a chlastať a ostatný prídu jebať chalanov a tiež chlastať :D niektoré grogy im tiež niesú cudzie takže ten allah asi nebude až taký zlý :D
24. 07. 2015 v 20:38Off-line gin  (63/184/120)
Někteří muslimští teroristi chlastaj, aby nebyli okolí nápadný a ta zmátli zpravodajskou službu, která si řekne: "Ten chlastá, ten není nebezpečnej."
24. 07. 2015 v 20:43Off-line hipster  (24/-/-)
Určite to preto robia :D
24. 07. 2015 v 20:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Tyvole já tady z tohoto čtu, že vegantronic muslim je, ale možná jen blbě chápu...

02. 11. 2014 v 17:46On-line vegantronic (29/186/77)
:D Už se všichni muslimové v ČR třesou až budeš proti nim. ;-)
Souhlasím • Nesouhlasím Nahlásit

02. 11. 2014 v 17:47On-line BussterX (48/179/88)
Táhni si za nima ty pako
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím Nahlásit

02. 11. 2014 v 17:48On-line vegantronic (29/186/77)
Ne. Budu tady. Ale budu se za tebe modlit. Slibuji. ;-)
Souhlasím • Nesouhlasím Nahlásit

02. 11. 2014 v 17:50On-line BussterX (48/179/88)
Takže seš muslim jo? no gratuluju, na víru si mně neobrátil, ale zato jsi mně otevřel oči co za nebezpečný fanatiky jsou konvertyti k islámu, dobrá práce chlape
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím - 1 Nahlásit

02. 11. 2014 v 17:52Off-line Sonicboom (52/173/-)
Modlit? Bůh neni..
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím Nahlásit

02. 11. 2014 v 17:53On-line BussterX (48/179/88)
Vegane, z obhájce snášenlivosti a tolerance jsi ze mně udělal chlapa kterej je znechucenej těma k****nama s šátkem přes tlamu co zabíjí děcka a řežou palice kdekomu a z čechů kteří zapomněli kde jsou jejich kořeny, jsi zrádce své kultury a kořenů
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1 Nahlásit

02. 11. 2014 v 17:54On-line vegantronic (29/186/77)
Myslím, že do mé víry ti je úplný hovno. :-)
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 3 Nahlásit

02. 11. 2014 v 17:56On-line vegantronic (29/186/77)
Sonicboom : I za tebe se budu modlit. :-) Bůh s vámi. :-) A BusterXe. Už to nehul! Tím nemyslím to dole, ale ten matroš.
Souhlasím • Nesouhlasím Nahlásit

http://www.nakluky.cz/…-a-jsem-gay/#…

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

vegantronic (29/186/77)
Mluv za sebe. Mě tu nevadí a ať si šíří co chtějí. Evropská civilizace? WTF? Islám do Evropy patří už od 9. století.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 16


01. 11. 2014 v 22:35On-line vegantronic (29/186/77)
Každej chce šířit své přesvědčení. Změnit víru je stejné asi jako změnit orientaci. A znovu opakuji... V Koránu není o homosexuálech ani tečka.
24. 07. 2015 v 21:00Off-line Credo  (31/188/100)
Hipster: tady proste chlastaj, pac muzou, doma by si to dovolit nemohli
24. 07. 2015 v 21:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Zdar trollíku, tys tady chyběl myšino :*
24. 07. 2015 v 21:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Teď už nap**u :*
24. 07. 2015 v 21:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Hádej :*
24. 07. 2015 v 21:10Off-line hipster  (24/-/-)
Chodia sem jazdiť na slovenských pičkách a slovenské pičky im na k***t skáču jak divé :D ale ja len slovansko-arijske beriem :D
24. 07. 2015 v 21:17Off-line ozvien  (73/-/-)
Vegantron doufám, že víš, že v televizi ten váš předseda řekl že usiluje o právo šaria v naší republice.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 21:18Off-line hipster  (24/-/-)
BOšE VYDýťE TOTO? DO SEDADLA MU KOPAJU.. TOTO TU KCEME NAšE žENI ABI IEBALI A DETY NAšE BYLY? TOTO TU KCEME EVROPáNY Sú NAJLEPšý NAROD NA SVETE TAK SY SEM NEUSTYME NEJAKíCH YMYGRANTOV čO NAS BYJAť BUDU A KULTURU šLAPAť.. ONY SEM NEIDú PRACOVAť ANY ZA LEPšýM žýVOTOM ALE NYčYť.. PANENSKé BLANI A UZKE RYťKY
24. 07. 2015 v 21:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Užtonehulp**o:P
24. 07. 2015 v 21:46Off-line gin  (63/184/120)
@ozvien

Tobě asi uniklo, že vegan se hlásí k černokněžníkovi. Tak už vím, odkud má své stupidní názory.
24. 07. 2015 v 21:53Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ozvien: jediného předsedu/předsedkyni, kterou mám je Jana Drápalová. A to je předsedkyně na svém místě. <3
BussterX: kde jsem přesně řekl, že jsem muslim? :D Napsal jsem, že ti je do mé víry hovno a že se za tebe budu modlit. Ve jménu otce, syna i ducha svatého, Amen. ;-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 21:54Off-line vegantronic  (38/186/77)
Misacek1002: jaký uprchlíci to byli? Takovýhle?

"Všímavý občan ráno o půl desáté telefonoval na linku 158.
Policistům sdělil, že u silnice Vápenný Podol – Prachovice na Chrudimsku se pohybují tři běženci, kteří se už asi na místě zabydlují a staví si bunkr nebo nějaké týpí. Oznamovatel uvedl, že žil v Anglii a že bezpečně poznal, že se jedná právě o nelegální migranty.
Na místo okamžitě vyjela hlídka policistů z Obvodního oddělení Heřmanův Městec, která zjistila, že se nejedná o žádné nelegální běžence, nýbrž o lesní dělníky, kteří hází na hromadu ořezané větve.
http://policejnidenik.cz/…elegalni-mig…/ "
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 21:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegantronic: šak jasně, a ta flotila která vozí utečence do evropy jsou nafukovací lehátka s turistama :P
http://g.denik.cz/…enik-605.jpg
24. 07. 2015 v 22:16Off-line vegantronic  (38/186/77)
Takže to tipuju na nějakého turistu. Nebo http://www.tyden.cz/…_347835.html :D
24. 07. 2015 v 22:19Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegane, ty tady jednou vytáhneš 3 lesní dělníky, jindy zas nějakýho africkýho šamana, ale jak to souvisí s tím, že do Evropy proudí vlna emigrantů přes moře? to má bejt argument podporující co jako, ty tvoje 2 bizarní případy?
24. 07. 2015 v 22:22Off-line gin  (63/184/120)
@misacek1002

Krotit se nebudu, ale půjdu na svých webovkách dodělat článek:NEŠTĚSTÍ PŘI OBŘÍZCE. Je tam však upozornění, že je to totálně nevhodné pro děti a mladistvé.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 07. 2015 v 22:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Misacku, bacha ni Gina, to je maniak kterej malym klukum řeže předkožky a stojí mu u toho penis :P
24. 07. 2015 v 22:29Off-line BussterX  (103/130/150)
To gina nezajímá, je to blázen a chce ti uříznout předkožku, zdrhej
24. 07. 2015 v 22:31Off-line vegantronic  (38/186/77)
24. 07. 2015 v 22:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Misacek, dělá si z toho náhrdelník
24. 07. 2015 v 22:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Díky vegane, v tom tvým článku je zajímavý info: Během celého roku 2014 do Itálie přišlo 170 tisíc utečenců. Polovina pak utekla do severní Evropy.
24. 07. 2015 v 22:33Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegane, takže jen v roce 2014 podle toho článku kterýmu věříš uteklo do severní evropy z itálie cca 85 tisíc uprchlíků... to není málo, že?
24. 07. 2015 v 22:34Off-line vegantronic  (38/186/77)
Za a mouchy nesouvisí s tématem, ale nezabíjím mouchy... Používám citronellu, která komáry a mouchy odpuzuje, ale nezabíjí. A druhak myslím, že toto číslo Busstere je normálně vežejné. Takže žádná senzace. :-)
24. 07. 2015 v 22:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Misacku běž si hrát zatím než tady zmlátím strejdu vegana jo :*
24. 07. 2015 v 22:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegane 85 tisíc uprchlíků jen z itálie jen loni mi dělá vrásky docela... ale tak jistě už mají všichni práci, všichni už se naučili řeč země kde zakempili a jistě je nikdo nemusí živit v uprchlických táborech, že?
24. 07. 2015 v 22:37Off-line vegantronic  (38/186/77)
BussterX: tak oni myslí sever Evropy i Německo a B***ánii: http://ec.europa.eu/…e:Number_of_(non-EU)_asylum_applicants_in_the_EU_and_EFTA_Member_States,_by_age_distribution,_2014_(¹)_YB15_III.png
24. 07. 2015 v 22:39Off-line BussterX  (103/130/150)
V evropě se roztahujou muslimové a další jsou na cestě, takže si sundej ty svý z*****ý růžový brejle ty idealisto a pochop co se tady chystá, chápu že ses zavřel do svých ideálů před zlým světem, ale svět prostě zlej je, buď my nebo oni, takže by sis měl vybrat stranu kde stojíš
24. 07. 2015 v 22:41Off-line vegantronic  (38/186/77)
No hrůza. Oni v Evropě jsou muslimové! a další se sem chystaj... Hrůza! Sodoma Gomora!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 22:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegane nejsi p**a?
24. 07. 2015 v 22:43Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jo. Korunovaná! :P
24. 07. 2015 v 22:44Off-line vegantronic  (38/186/77)
Misacek1002: a co psali v Blesku nám taky napíšeš?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 22:45Off-line vegantronic  (38/186/77)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 22:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegan: ale těch 170 tisíc imigrantů jen do itálie za rok 2014 nezpochybňuješ asi když jsi to sem sám postnul, eště si mi neřekl KDO je živí
24. 07. 2015 v 22:52Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegan nám jistě vysvětlí že je to jinak... čekám...
24. 07. 2015 v 22:53Off-line vegantronic  (38/186/77)
Většina azylových center spravuje EU z grantů. Z těch grantů, ze kterých ČR získala od roku 2003 o 400 mld. Kč víc jak dostala.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 22:54Off-line vegantronic  (38/186/77)
I většina center ČR je spravovaná z fontů EU. Čr na ně přispívá asi z 30%.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 22:55Off-line vegantronic  (38/186/77)
Misacek1002: zajímavé je, že já jsem taky gay a znám muslimy osobně a vědí, že jsem gay a nic mi neudělali. Byl jsem i v těch zemích a vrátil jsem se v pořádku... zajímavé.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 22:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Česká republika která je zemí EU ale do toho fondu nasypala peníze, že? co tam nasypali ti cizí afričtí muslimští azylanti? ani cent...
24. 07. 2015 v 22:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegane neudělali ti nic páč tě tady potřebujou jako užitečnýho d***la, už jsem to říkal
24. 07. 2015 v 23:02Off-line vegantronic  (38/186/77)
BussterX: už jsem psal x krát. ČR sice do EU pokladny také přispívá, ale dostává mnohem víc. Konkrétně o 400 miliard.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 23:05Off-line marek.m  (32/183/77)
Všichni tady blábolí jak jsou muslimové proti gayům... Ale všimli jste si jedné věci? Když je Prague Pride tak protiakce dělaj různí ortodoxní křesťané, různý konzervy, s kterými pak chodíte demonstovat proti uprchlíkům, fašisti, ale ani jeden muslim?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 07. 2015 v 23:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Marek.m : bod jedna - vymlátit muslimy... bod dva - vymlátit křestany... bod tři - vymlátit nácky a komouše... nějaký dotazy?
24. 07. 2015 v 23:09Off-line honzaxD  (26/-/-)
Chci tu imigranty
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 07. 2015 v 23:10Off-line vegantronic  (38/186/77)
24. 07. 2015 v 23:16Off-line vegantronic  (38/186/77)
Akutol: ty se probereš až tě Bartoš aspol. pošlu vlakem do koncentráku.
24. 07. 2015 v 23:21Off-line vegantronic  (38/186/77)
A proč nikdo neodpověděl markovi jak to je s těmi muslimy? Když jsou tak hrozně proti gayům... Proč nechodí na protiakce proti Prague |Pride a dokonce minulou sobotu demonstrovali bok po boku s gayi, vlála tam duhová vlajka atd.?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 07. 2015 v 23:22Off-line vegantronic  (38/186/77)
Islámský stát je banada z*****ý fašistů na úrovni A.B.Barotoše. Už jsem to psal mockrát...
24. 07. 2015 v 23:28Off-line ozvien  (73/-/-)
Bohužel islám je zaostalé náboženství. Mohamed měl devítiletou holčičku, za druhé obcování se zvířaty je dovoleno.Za třetí těch nenávistných vět je v koránu moc, nevím to přesné číslo. Navíc mají jednu velkou nevýhodu. Jednak nejsou tolerantní, na to je moc důkazů a nemají papeže jako katolíci, takže si každý může vykládat nabéženství jak chce.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2015 v 23:35Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jo. Všichni se proti vám spikli. Jen slušní vlastenci s nevyoutovaným Bartošem cio chce povraždit půlku republiky jsou ti správní...
24. 07. 2015 v 23:40Off-line vegantronic  (38/186/77)
Tak Bartoš je komik naštěstí. Absolutně mimo realitu. Hrozí stávkou na demonstraci o 300 lidech. Hrozí domobranou, která je ZAKÁZANÁ zákony ČR (zakládání polovojenských útvarů je trestné)...
24. 07. 2015 v 23:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegane, ale není trestné založit airsoft club, učit se v něm taktiku a kooperaci v týmu i mezi týmy... a pokud ti takto vycvičení airsofťáci jsou držitelé zbrojních průkazů, tak pak už jen ve vhodný okamžik stačí vyměnit si zbraně za ostré : ))
25. 07. 2015 v 00:07Off-line Titan24  (30/168/56)
Vegan se dopustil historického failu. :D Byzanc byla křesŤanská, to muslimové ji dobyli a vyvrátili (1453) a největší kostel přestavěli v Cařihradu na mešitu.
25. 07. 2015 v 00:08Off-line igni  (36/192/130)
Koukam, ze jako kazda diskuze se to ztrhlo v to, ze slunickari urazeji ostatni :D
25. 07. 2015 v 00:08Off-line Titan24  (30/168/56)
A Byzanci se říká Východořímská říše, takže de facto muslimové vyvrátili Římskou říši, i když východní.
25. 07. 2015 v 00:10Off-line igni  (36/192/130)
Titan: Ono ne se rika, Sami byzantani se povazovali za to prave pokracovani Rima a jejich kultura z rima vzesla. Byla to totiz ta cast rise, ktera prezila ;)
25. 07. 2015 v 00:11Off-line Titan24  (30/168/56)
A pro vegana a ostatní zastánce muslimů. Až tu bouchne první člověk na námsětí, na nádraží nebo v metru, tak co budete říkat. Chcete tady uprchlíky i s tím rizikem, že jsou mezi nimi terroristi? Nebo raději chtete zemi, která jako jedna z mála v Evropě od začátku století nezažila terroristický útok?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 00:12Off-line igni  (36/192/130)
Titan24: popravde ja doufam, ze k tomu dojde brzo, k tomu bouchnuti, protoze to snad vetsinu lidi probere. Ale zase si nemuzem nalhavat, na zapade to boucha a stejne tam mas plno zastancu multikulturalismu.
25. 07. 2015 v 00:12Off-line ozvien  (73/-/-)
Akutol nemám slov opovržení o tom co píšeš co se může se zvířaty a dále. Kam to kleslo, obcování se zvířaty znamená opuštění lidství a pokles na úrovenˇzvířete. S*****it dítě do análu to snad ani nemusí mít komentář. Jaká zvrácenost. A navíc to opovržení ženy, která je vlastně majetkem nic víc. Vždycky hledáme to co je nám nejbližší.pokud ti tohle vyhovuje............
25. 07. 2015 v 00:19Off-line BussterX  (103/130/150)
Igni, mně nevadí multikulturalismus, opravdu nemám nic proti hanáckým krojům a chodskýmu nářečí... ovšem vadí mi kluktura která nejenže je tady cizí ale chce tu naši zničit
25. 07. 2015 v 05:49Off-line gin  (63/184/120)
Zapoměl jsi na Uhla, ale ten neomarxistou není. Pamatuju si, že za plyšáku se veřejně hlásil ke trockismu.
25. 07. 2015 v 09:26Off-line vegantronic  (38/186/77)
Titan24: já to už na demonstracích říká. Uprchlíci vítejte, náckové táhněte.
25. 07. 2015 v 09:30Off-line vegantronic  (38/186/77)
"§ 309
Vlastizrada
(1) Občan České republiky, který ve spojení s cizí mocí nebo s cizím činitelem spáchá trestný čin rozvracení republiky (§ 310), teroristického útoku (§ 311), teroru (§ 312) nebo sabotáže (§ 314), bude potrestán odnětím svobody na patnáct až dvacet let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, nebo výjimečným trestem."

By mě zajímalo to spojení s cizí mocí... Kdo z lidí co jmenoval fašista Akutol je ve spojení s cizí mocí a tím se nemyslí samo EU.
25. 07. 2015 v 09:38Off-line vegantronic  (38/186/77)
Hlavně. Já uznávám české tradice. Jednou z českých tradic je ochrana lidských práv. Českoslovnsko stálo při vzniku listiny základních práv a svobod jako zakládající člen OSN:

Článek 1
Lidé jsou svobodní a rovní v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody jsou nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné.
Článek 2
(1) Stát je založen na demokratických hodnotách a nesmí se vázat ani na výlučnou ideologii, ani na náboženské vyznání.
Článek 5
Každý je způsobilý mít práva.
Článek 10
(1) Každý má právo, aby byla zachována jeho lidská důstojnost, osobní čest, dobrá pověst a chráněno jeho jméno.
(2) Každý má právo na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromého a rodinného života.
Článek 14
(1) Svoboda pohybu a pobytu je zaručena.
Článek 15
(1) Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Každý má právo změnit své náboženství nebo víru anebo být bez náboženského vyznání.
Článek 16
(1) Každý má právo svobodně projevovat své náboženství nebo víru buď sám nebo společně s jinými, soukromě nebo veřejně, bohoslužbou, vyučováním, náboženskými úkony nebo zachováváním obřadu.
Článek 19
(1) Právo pokojně se shromažďovat je zaručeno.
Článek 23
Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.
Článek 24
Příslušnost ke kterékoli národnostní nebo etnické menšině nesmí být nikomu na újmu.

Článek 25
(1) Občanům tvořícím národní nebo etnické menšiny se zaručuje všestranný rozvoj, zejména právo společně s jinými příslušníky menšiny rozvíjet vlastní kulturu, právo rozšiřovat a přijímat informace v jejich mateřském jazyku a sdružovat se v národnostních sdruženích. Podrobnosti stanoví zákon.
(2) Občanům příslušejícím k národnostním a etnickým menšinám se za podmínek stanovených zákonem zaručuje též
a) právo na vzdělání v jejich jazyku,
b) právo užívat jejich jazyka v úředním styku,
c) právo účasti na řešení věcí týkajících se národnostních a etnických menšin.
25. 07. 2015 v 09:40Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ten článek 23 ať si akutol přečte dvakrát :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 09:40Off-line gin  (63/184/120)
Akutol není fašista, ale je to logicky myslící člověk. Jinak to, co se sem valí nejsou uprchlíci ale evidentně migranti přicházející se zákeřným úmyslem. To však neomarxisti jako ty odmítají vidět.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 09:45Off-line vegantronic  (38/186/77)
A pak tu máme ještě:

Článek 2
Každý má všechna práva a všechny svobody, stanovené touto deklarací, bez jakéhokoli rozlišování, zejména podle rasy, barvy, pohlaví, jazyka, náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo sociálního původu, majetku, rodu nebo jiného postavení.

Článek 14
Každý má právo vyhledat si před pronásledováním útočiště v jiných zemích a požívat tam azylu.

Článek 18
Každý má právo na svobodu myšlení, svědomí a náboženství; toto právo zahrnuje v sobě i volnost změnit své náboženství nebo víru, jakož i svobodu projevovat své náboženství nebo víru, sám nebo společně s jinými, ať veřejně nebo soukromě, vyučováním, prováděním náboženských úkonů, bohoslužbou a zachováváním obřadů.

Článek 30
Nic v této deklaraci nemůže být vykládáno jako by dávalo kterémukoli státu, kterékoli skupině nebo osobě jakékoli právo vyvíjet činnost nebo dopouštět se činů, které by směřovaly k potlačení některého z práv nebo některé ze svobod v této deklaraci uvedených.

https://cs.wikisource.org/wiki/Všeobecná_deklarace_lidských_práv
25. 07. 2015 v 09:47Off-line vegantronic  (38/186/77)
BussterX: vy jste hlavně občani této země a jste povini dodržovat její ústavu. A pokud v ní je, že náboženská svoboda je zaručena, tak je zaručena. Tečka, konec.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 09:55Off-line vegantronic  (38/186/77)
Akutol: s tvých daní nemám ani korunu a sám jsem na daních už za život zaplatil asi 850 tisíc... A to nepočítám DPH.
25. 07. 2015 v 09:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegan: no holt se k moci dostanou neonacisti dřív něbo později, a můžeš za to ty a tvoji sluníčkoví kámoši a impotentní eu politici... a pak se vsaď že bude ústava taková že se to nebude líbit ani jednomu z nás, jenže ty jsi takovej sluníčkoidní sračkoid plnej přiteplenejch ideálů že nemáš vůbec tušení co se dějě
25. 07. 2015 v 10:12Off-line vegantronic  (38/186/77)
Děje se to, že musím narozdíl od vás do práce, takže si tu užijte fašoidní seance. Pá pá.
25. 07. 2015 v 10:14Off-line gin  (63/184/120)
5) Každý je způsobilý mít práva.

Tedy i právě narozené dítě. Pokud někdo zmrzačí jeho pohlavní orgán tím, že nechá amputovat jeho předkožku, tak tvrdě pošlapal jeho právo na sebeurčení a genitální integ***u. Pokud někdo takový něco žvaní o lidských právech, tak je to pokrytec toho největšího kalibru. Jasný, Vegane? A ty se zastáváš migrantů, kteří toto zvěrstvo praktikují.
25. 07. 2015 v 10:18Off-line gin  (63/184/120)
@BussterX:

Alespoň v něčem se s tebou shodnu. Tedy ohledně ohodnocení Vegana.
25. 07. 2015 v 10:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegane já na rozdíl od tebe su v práci kdykoliv když sedím tady u toho PC ty blboide
25. 07. 2015 v 10:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Gine ty di taky doperdele ty milovníku kůžiček
25. 07. 2015 v 10:28Off-line gin  (63/184/120)
Vegane!

Ty vidíš, že jsou muslimové u nás nějak nábožensky omezováni?

Vlastně jsou. Nesmějí nikomu usekávat ruce, vypichovat oči, řezat hlavy, popravovat čarodejnice a gaye. V tomto jsou u nás ve své náboženské svobodě opravdu omezeni.
25. 07. 2015 v 10:30Off-line gin  (63/184/120)
BusstereX

Nejedná se o kůžičky, a o boj za práva dětí, kteří se v tomto nemohou bránit. Pro ujasnění jsem změnil nadpis na svých webovkách.
25. 07. 2015 v 11:15Off-line BussterX  (103/130/150)
@vegantronic: eště furt se oblékáš před odchodem do práce? O_o

Před hodinouOn-line vegantronic (29/186/77)
Děje se to, že musím narozdíl od vás do práce, takže si tu užijte fašoidní seance. Pá pá.
Souhlasím • Nesouhlasím
25. 07. 2015 v 11:26Off-line klucinek  (33/176/75)
1.9.2015 i ve vašich městech http://rozzlobenci.eu/…/fuuuj-video?… ....
25. 07. 2015 v 12:09Off-line klucinek  (33/176/75)
Vegantronic pořád meleš jen parafrázi "má právo", ale chybí zde fráze druhá "má povinnost"! Tyto národy jaksi tu druhou část neakceptují, ani nehodlají akceptovat, což ve mě vynuceje dle bodu 23 potřebu se bránit!
25. 07. 2015 v 12:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Klucinek: je to normální invaze a eu politici na to čumí a neví co s tím, v italským přístavu vidíš proud uprchlíků (samí muži mladí) jak seřazení šlapou do vnitrozemí kolem zakotvených italských válečných plavidel, to je tak absurdní že se tomu nechce věřit
25. 07. 2015 v 12:18Off-line klucinek  (33/176/75)
Jistě že neví co s tim, páč si mysleli že si sem nastěhujou mírumilovný pracovitý ovečky a voni ty ovečky zatim jen mrzačej lidi, vykrádaj kamiony, znásliňujou ženský, dělaj bordel a je otázkou času kdy začnou uřezávat hlavy, upalovat za živa. Není to nic než spící armáda IS, jednoduchej způsob jak infiltrovat bez evidentního upozornění na sebe sama. Během pár let budou tyto spící jednotky vybaveny dostatečným množstvím zbraní a munice a VIVA multi kulti světe
25. 07. 2015 v 12:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Klucinek: stane se to co už jsem říkal, lidi se islamistů bojí, tomu nasvědčují ty histerický falešný poplachy který sem postnul vegan, lidi mají strach a uprchiky vidí tam kde nejsou.... k moci se dostanou ultrapravicový síly který se vezou na strachu lidí z islámu, myslím že se to stane pokud se rychle nezačně něco dělat s tou vlnou, a řešení nejsou kvoty pro migranty, řešení je zavřít hranice, torpedovat lodě který bez povolení vniknou do EU výsostných vod a pomáhat přímo v těch zemí cílovým skupinám ohroženým, nasypat tam peníze do vzdělání, ale ne dřív než tam bude demokracie...
25. 07. 2015 v 12:33Off-line klucinek  (33/176/75)
Jistě na hranice strážní věže vybavený kulomety MG42 s téměř bezednou bednou nábojů a bez vyzvání střílet, bohužel pokud to nepřijde z naší strany, přijde to z jejich.
25. 07. 2015 v 12:38Off-line klucinek  (33/176/75)
Ale jeho štěkot, teda spíš kontinuelní řev a proud kulí s 3cm rozetupem je nezaměnitelnej .... ač jeho spolehlivost nebyla uplně nejlepší, ale ten jeho řev způsobil nejedno zašpinění spodniček.
25. 07. 2015 v 12:40Off-line BussterX  (103/130/150)
No já ho slyšel párkrát v reálu, to není žádnej štěkot ani řev, je to zvuk jako když se trhá plátno, má tak vysokou kadenci že to splývá do jednolitýho zvuku, ale charakterisickej je
25. 07. 2015 v 12:43Off-line klucinek  (33/176/75)
Jop tu ho taky předváděli, myslim že ještě budou potřeba, jen pude o to kdo si první stoupne na tu správnou stranu...
25. 07. 2015 v 12:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Jestli už není 5 minut po dvanácté
25. 07. 2015 v 12:48Off-line BussterX  (103/130/150)
Klucicinek: je třeba kráčet s dobou, vývoj se nezastavil :*
https://www.youtube.com/watch?…
25. 07. 2015 v 12:50Off-line klucinek  (33/176/75)
Dyš mě neužije na moderní sračky, mě baví to, z čeho dejchá historie a příběh :p
25. 07. 2015 v 12:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Seš nostalgická bačkorka a islamisty bys likvidoval neefektivně muzejním exponátem :P
25. 07. 2015 v 12:55Off-line klucinek  (33/176/75)
Neefektině, možná, ovšem velkolepě tradičníma medicínama :p
25. 07. 2015 v 13:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Klucinek: není to politicky prozíravé, muslimské teroristy nelze kropit nacistickým kulometem, je třeba si uvědomit, že muslimové byly za 2 světové války spojenci třetí říše a že v muslimských divizích SS dědečci dnešních teroristů tyto zbraně mg42 úspěšně užívali v boji proti bolševikovi :*
25. 07. 2015 v 13:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Muslimské divize SS, jejichž příslušníci nosili tradiční fezy a pětkrát denně v kleče s tváří obrácenou k Mekce vykonávali modlitby a vzývali Alláhovo jméno. Divize s mizernou bojovou hodnotou, zato proslulé pácháním těch nejhorších válečných zločinů.

http://www.valka.cz/…k_14637.html
25. 07. 2015 v 13:10Off-line klucinek  (33/176/75)
Tomu se řiká když se obrátí karta, jednou jsi na tý straně a jindy zase na jiný :p podivej se na naše politiky
25. 07. 2015 v 13:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Klučinku voni so furt na jedný straně, na tý svý
25. 07. 2015 v 13:12Off-line klucinek  (33/176/75)
Politici nebo muslimové?
25. 07. 2015 v 13:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Oboje
25. 07. 2015 v 13:16Off-line klucinek  (33/176/75)
Já to beru tak ž v moment kdy koukáš do tej trubičky s vývrtem je jedno na který straně stojíš, protože v tu chvílu už stojíš vždycky na špatný straně. A doufám že tyto skupiny tento pocit poznaj velice brzo a je třeba jednat.
25. 07. 2015 v 13:40Off-line vegantronic  (38/186/77)
Lide nemaj strach z ničeho. Je okurková sezona tak si média museli najít nějaké téma. Holt téma Romové už asi omrzelo. Ono to zas média přejde a bude klid.
25. 07. 2015 v 13:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Si říkám jestli jsi tak blbý nebo tak vychcaný, každopádně nebezpečné je oboje
25. 07. 2015 v 13:44Off-line klucinek  (33/176/75)
Vegantronic však neboj, cikáni jsou součástí mého plánu, na ty nezapomínam
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 13:45Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Vegantronic: Proč hájíš vraždy, otroctví a další? Co jsi zač?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 13:47Off-line klucinek  (33/176/75)
Vrah a otrokář!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 13:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Spíš blbeček
25. 07. 2015 v 14:07Off-line vegantronic  (38/186/77)
Není nad smysluplnou a věcnou diskuzi bez urážek...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 14:13Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Co dělat s člověkem, kterému jsou metody nacistů v 30. letech velice blízké.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 14:19Off-line Titan24  (30/168/56)
Ano, máme v ústavě svobodu vyznání, ale pokud dané vyznání ohrožuje svobody druhých, nebo se snaží jinak škodit společnosti, nebo pokud jeho teze odporují právnímu řádu ČR a vlastně každé demokratické země, tak by se na tento případ ten článek neměl vztahovat a mělo by být legální jej aspoń dočasně vyloučit z veřejného života, jinak řečeno ilegalizovat, tedy zakázat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 14:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Titane, vyznání ať si klidně nechají, ale ať ho vyznávají ve své zemi laskavě, když sem přijedou jako turisti na dovolenou utratit svý petrodolary nebo studovat za peníze svých tatínků tak mají možnost
25. 07. 2015 v 14:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Akutol: spíš seš nácek ty, podle toho jaký zdroje sem dáváš, a přesně jako latentní buzna obviňuje z buzerantismu všechny okolo a ukazuje prstem "jééé buzna" tak to přesně děláš ty, rozhodni se, jestli je vegan nácek nebo "neomarxista" laskavě
25. 07. 2015 v 14:51Off-line hipster  (24/-/-)
Ty vole toľko reči pre nič :D za posledných 10 rokov slovensko prijalo 14 tisíc šikmáčov :D a tu sa robí veda okolo 100 černochov :D bože černosi aspoň majú vačší :D ale to bude ten prolém :D pôvodny obyvatelia žiarlia :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 14:56Off-line hupll  (23/-/-)
Přispíváme na Cikany a neřešíme to a toto bude to samé.
25. 07. 2015 v 14:58Off-line hipster  (24/-/-)
Jooj ujo lebo nikto iný ako cigáni nesedí doma na podpore však? a nikto iný ako vy čistý slovan nepracuje..
25. 07. 2015 v 15:06Off-line vegantronic  (38/186/77)
To, že byste si představovali, že ústavní svoboda vyznání se Islámu netýká je jen a jen vaše chorá představa. Islámské obce jsou registrovanými církvemi a vztahuje se na ně srejná ochrana jako třeba na Katolickou církev.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 07. 2015 v 15:22Off-line gin  (63/184/120)
O to nejde. Jenže jak zjistíš, že se tu tajně nešíří maligní formy islámu?
25. 07. 2015 v 15:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegantron: ty se furt oháníš ústavou a právama, vy první je začnětě ctít a dodržovat, jak už tu kdosi řekl, chcete po našem státu jen práva, ale povinnosti ke státu neuznáváte

3:10 IKR (islámská komise pro rodinu) si přisvojuje pravomoc uzavírat sňatky, potvrzovat rozvody, pokud je třeba rozhoduje komise o ukončení manželství apod.

4:00 „Úřední sňatek či úřední rozvod zde v České republice, pro nás pro muslimy v islámu nemá žádnou váhu, je to kus papíru."

https://www.youtube.com/watch?…
25. 07. 2015 v 17:08Off-line Dominic  (27/-/-)
Kolko ochrancov za ludské práva sa tu zbehlo chodte za svojim konchitiakom a dohodnite si nejakú kanpaň na ochranu tých arabákov čo má česko prijať.
25. 07. 2015 v 17:22Off-line BussterX  (103/130/150)
No, to přesně nastiňuje budoucí vývoj, muslimové budou zvýhodńováni na úkor původních obyvatel evropy v rámci takzvaného humanismu aby se jich nedejbože něco jich a jejich víry nedotklo... hele jak se vegan ztratil aby nemusel reagovat na ten můj link předtím, krysa jedna krysovatá
25. 07. 2015 v 17:29On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
To je ta cena za svobodu... Teď by se vám tu hodil komanč se svým ostnatým plotem a ozbrojenými silami na hranicích. :-P
25. 07. 2015 v 17:29Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jo, jo. Za všechno můžou muslimové a ochránci práv. Vlastně i to, že x týdnů pořádně nezapršelo je ovlivňováno přizpůsobováním klimatu Arabům. Jste roztomiloučcí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 07. 2015 v 17:31Off-line vegantronic  (38/186/77)
Lukino: Však islamofobům jde o to rušit ústavní svobody a podkopávat demokratické zřízení. Tedy svobodu vyznání, svobodu pohybu atd..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 07. 2015 v 17:37Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Už ted se muslimum ustupuje, zkus jit v německu do zabavního parku s kuklou..Vyženou tě ani nevíš jak, ale muslimky můžou, proč? Třeba nám to vaganíček vysvětlí..
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 17:41Off-line Dominic  (27/-/-)
Majú svoje štaty tam nech žijú kebyže mi prídeme do ich krajín tak sa musíme správať podla ich zákonov ak by nás neodstrelili čo by nikoho neprekvapilo ked chcú žiť na území europy tak budu žiť podla našich pravidiel.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 17:50On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Vegan: Ale pokud vím, tak Ústava je zákon STÁTU, nikoli zákon světa. Narodíš se v Česku a chceš věřit na ufouny? Fajn, máš na to právo. Jenže uprchlíci tady v Česku prozatím nežijí, čili se naše ústava na ně nevztahuje. Vztahovat by se na ně začala až v momentě, kdyby měli české občanství. Z tohoto pohledu tedy považuji za zásadní se rozhodnout, zda-li je sem pouštět nebo ne, protože teď máme ještě na vybranou. :-P
25. 07. 2015 v 18:04Off-line Bluefox  (37/198/93)
Až nám za 20 let budou řezat jako buzerantům hlavy, doufám, že budu klečet vedle vegatronica. "Tady máš ty svoje ústavní svobody", mu řeknu.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 18:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Abysme to nezakecali:

Vegantron: ty se furt oháníš ústavou a právama, vy první je začnětě ctít a dodržovat, jak už tu kdosi řekl, chcete po našem státu jen práva, ale povinnosti ke státu neuznáváte

3:10 IKR (islámská komise pro rodinu) si přisvojuje pravomoc uzavírat sňatky, potvrzovat rozvody, pokud je třeba rozhoduje komise o ukončení manželství apod.

4:00 „Úřední sňatek či úřední rozvod zde v České republice, pro nás pro muslimy v islámu nemá žádnou váhu, je to kus papíru."

https://www.youtube.com/watch?…
25. 07. 2015 v 18:16Off-line vegantronic  (38/186/77)
Tak česká ústava vychází z deklarace lidských práv platící ve všech zemích OSN.
25. 07. 2015 v 18:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegane, vysvětli mně, nevěřícímu psovi, kde bere ilsamista drzost říct že "Úřední sňatek či úřední rozvod zde v České republice, pro nás pro muslimy v islámu nemá žádnou váhu, je to kus papíru." když od stejnýho státu chce peníze a práva, to mně k***a vysvětli
25. 07. 2015 v 18:37Off-line vegantronic  (38/186/77)
Omg. Nemá to váhu z náboženského hlediska. Z právního samo jo. Prostě když muslimové chtěj v čr uzavřít sňatek, tak jdou nejprve na radnici a pak se vemou ještě v mešitě. Když se chtěj rozvést tak jdou nejprve k českému soudu a pak je ještě rozvede imán. Za komoušů to katolíci měli stejně. Neznamená to, že neuznávaj zákony ale u nich se prostě svatby dělaj výhradně v mešitě.
25. 07. 2015 v 18:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegan: a taky to znamená, že je pro ně rozhodnutí soudu čr cár papíru, když je soud rozvede z popudu ženy u nás v česku ( v p***listánu by ji urovnou umlátili šutrama za neůctu k manželovi ne?) tak pro něj je to cár papíru a žena je jeho včetně děcek podle toho jak to vyplývá z toho co vykládá ten školící důstojník talibánu ve videu
25. 07. 2015 v 18:53Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Busstere, dotyčná žena, která by se chtěla rozvést by dostala tokovou nakládačku, že by si to rozmyslela a ta netolerantní komunita by ji odžízla od dětí a od ostatních..víme
25. 07. 2015 v 18:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Like
25. 07. 2015 v 18:57Off-line gin  (63/184/120)
Nic zvláštního na tom není. Jak psal Vegan. U katolíků je to to samé. Ta církev uznává sňatky pouze uzavřené kanonickou formou, tedy za přítomnosti kněze, jako svědka církve a dvou civilních svědků. A rozvést se nedá vůbec, pouze může církevní soud prohlásit to manželství za neplatné. Tady v Německu vyhodili jednoho špičkového primáře z církevní katolické nemocnice jen kvůli tomu, že měl pouze civilní rozvod, neuznaný církví a znovu se na radnici oženil. V ten momemt letěl jako "bigamista" ze svého místa.

Teď už vidím BussteraX, jak soptí na katolickou církev. Žel je tomu tak. Jak může muslimům vyčítat něco, co je u katolíků obdobné.
25. 07. 2015 v 19:02Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ale hovno. Pokud někdo žije v Čr tak musí uznávat v prvé řadě zákony Čr. To je základ na kterým trvám i já a jejich forma nesmí být v rozporu s naší. To jestli ten papír orazítkují na radnici nebo v mešitě je fuk, ale musí se to slučovat s našimi zákony...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 07. 2015 v 19:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Nezapomeň to oznámit tomu trotlovi ve videu, ale bacha ať ti neuřízne hlavu... hele pokud netušíš čemu sloužíš tak jsi naivní prosťáček, nebo z nás děláš k****ny a víš moc dobře která bije
25. 07. 2015 v 19:17Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Veganíčku, ty máš opravdu jednoduchý pohled na svět..Proč jsou muslimky zvýhodnovány?
25. 07. 2015 v 19:18Off-line marek.m  (32/183/77)
To je zas hnus tady. Tak za a představa, že tady někdo někomu bude řezat hlavy je absolutně zcesty. Nic takového se ani nikde jinde v Evropě neděje. To, že nějakému i***tovi rupne v hlavě a udělá útok jo, ale to se stává i v Čechách z nenáboženských důvodů viz. v Hradišti v té restauraci nebo v té škole ve Ždáře...

A děsím se jak tu Češi popíraj ústavu naší země. Jediná šance jak změnit ústavu je volbami a parlamentem. Dokud platí, platí pro nás všechny bez rozdílu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 07. 2015 v 19:24Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Marek.m: PRoblém je, že co se týče teroristických útoků celém světě tak islám hraje prim..Jiná podobná globální ideologie není.
25. 07. 2015 v 19:38Off-line gin  (63/184/120)
Problém je to, že islám je nejen náboženství, ale je i globální ideologií, jak jsi to správně vystihl (ve středověku byla katolická církev to samé). Jenže v Evropě už středověk dávno skončil. Kde však mají muslimové většinu, tam středověk nadále trvá, a kde ji získají, tam středověk znovu nastane.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 20:04Off-line vegantronic  (38/186/77)
To, že muslimové hrají v teroristických útocích jen LEŽ. Nejvíce útoků je hispánských zemích a to asi 60%.
25. 07. 2015 v 20:13Off-line vegantronic  (38/186/77)
25. 07. 2015 v 20:30Off-line klucinek  (33/176/75)
25. 07. 2015 v 20:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Ani jsem tam neklikal na to klučinkovo video (jsem nacpán omeletou a kefírem a nemuselo by to dopadnout dobře :D) ale tutově je to fake video nahraný ve studiu CIA, že vegane? : ))
25. 07. 2015 v 21:21Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Veganicku, ale neni zadna podobna ideologie, jejiz priznivci vrazdi a nici svobodu po celdm svete..!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 21:37Off-line gin  (63/184/120)
Proti islámu jako náboženství (z teologického pohledu) nic nemám. Jenže pro mnohé muslimy to není jen náboženství, ale zhoubná totalitární ideologie, která zničila původní kulturu kam přišla a postupně převládla. Ne najednou, plíživě, na mnoha místech, jako třeba v Íránu, zničila původní kulturu úplně do mrtě.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 21:38Off-line hipster  (24/-/-)
Dobre ale ozaj už choj materi dop**i už bolo dosť, zap**ovali sme si ? zap**ovali, tak pomodliť k allahovi a spať!
25. 07. 2015 v 21:40Off-line vegantronic  (38/186/77)
Sonicboom: co "komunismus" a nacismus. Obě ideologie zabili mnohem víc lidí než islamisté... A Severní Korea nebo Čína v tom pokračuje dodnes.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 21:41Off-line hipster  (24/-/-)
Dobre choj spať. všetky ideologie sú zlé, všetci máte pravdu, nevyriešite tu ani p**u tak dosť
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 21:49Off-line klucinek  (33/176/75)
Vegantronic to sou ubohý kecy, řešmě co je ted.... tyto k***y jsou momentálně největším nebezpečím a je třeba s nima náležitě naložit!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 21:50Off-line hipster  (24/-/-)
Dop**i nalož si teraaz chleba so šunkou na tanier, navečeraj sa a choj niekto do p**i, on má svoj názor, ty svoj a nás to nezaujíma už
25. 07. 2015 v 21:51Off-line klucinek  (33/176/75)
Nevměšuj se ty (zatím) mentální postiženče
25. 07. 2015 v 21:51Off-line BussterX  (103/130/150)
No to bych se vegane hádal kdo zabil víc lidí, jak dlouho existuje na světě a u moci komunismus a nacizmus a jak dlouho islám a křesťanství, ta dvě náboženství toho mají na triku víc než hitlerčík se stalinem
25. 07. 2015 v 21:53Off-line hipster  (24/-/-)
Čitam že hipsteríček so stalinom.. idem asi spať lebo pobyt svami mi nerobí dobre.. ibažeby ste my vy dobre spravili ale o tom potom.. nech tu nemám viac ako 50 upozornení
25. 07. 2015 v 22:02Off-line marek.m  (32/183/77)
Hitler povraždil přes 25 milionů lidí za 12 let. Opravdu bych to s křesťany, židy a muslimy nesrovnával. Ty měli na podobné počty přes tisíc let... A fakt demogogie zdejších, že existovala 50 tisícová muslimská divize SS je neskutečná. Za spojence zemřelo v Egyptě a Maroku miliony muslimů. Za naší svobodu.
25. 07. 2015 v 22:06Off-line klucinek  (33/176/75)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
25. 07. 2015 v 22:08Off-line hipster  (24/-/-)
Prosím vás.. na kolenách.. dobre na kolenách nie ale prosím. jebte na moslimov ako moslimovia jebú na nás.. poniektorý aj do nás ale to je zase o inom
25. 07. 2015 v 22:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Marek.m: demagogie vegana je ok? kdekoho kdo se vysloví proti masové imigraci cizorodé ciivilizace ze zcela odlišného kulturního prostředí nazve náckem, a to mluvíme o stovkách tisíc lidí kteří byli vychováni ne v sekularizované, ale v náboženské společnosti a teď je máme tady čertsvě, vesměs mužského pohlaví... příteli ty jsi další naivní sluníčko přesvědčené o své ušlechtilosti a připraveno spasit svět, že?
25. 07. 2015 v 22:24Off-line hipster  (24/-/-)
Bussterko prosím. vyhoň si cicinu a chod spať
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 22:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Hipíku když se baví dospělí tak děti drží hubu a šoupají nohama, pamatuj si to :P
25. 07. 2015 v 22:25Off-line hipster  (24/-/-)
Tak jako vy tu nieste dospelí vy ste už senilný a to je rozdiel
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 22:25Off-line klucinek  (33/176/75)
Tito lidé jako je vegoun, pan hipster a další budou první kdo se radši ožení, koupí si koberec a budou mlátit hlavou o zem až přijdou tydle vrahové, aby se jim nic nestalo, páč až by zjistili že se jedná o buzerantský bezvěrce tak by je vykuchali zaživa jak to maj ve zvyku a jejich teorie o schovívavosti a toleranci muslimů by byla roztříštěna. Tak konvertují a budou doufat že se nepřijde na jejich minulost....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 07. 2015 v 22:27Off-line hipster  (24/-/-)
Budem sa tváriť že tam nieje môj nick
25. 07. 2015 v 22:28Off-line BussterX  (103/130/150)
Nebo se dostane k moci nějakej novej náckopsychopat kterej se sveze na vlně strachu z přistěhovalců a nabídne rychlé konečné řešení muslimské cikánské a buzerantské otázky, a tihle sluníčkáři tomu ve své tuposti nahrávají
25. 07. 2015 v 22:35Off-line klucinek  (33/176/75)
Pak doufám že je osud nemine....
25. 07. 2015 v 22:35Off-line klucinek  (33/176/75)
Hipster tvářit se můžeš jak chceš, ale tvůj nick tam opravdu JE! A vím proč tam je!
25. 07. 2015 v 22:36Off-line hipster  (24/-/-)
Pretože si k***t.
25. 07. 2015 v 22:38Off-line klucinek  (33/176/75)
Pohovoříme si o tom tak za 2 - 3 roky jestli tu ještě budem... ale nemyslím, myslím že vy budete lízat islámský anály a my budem střílet ze zákopů
25. 07. 2015 v 22:39Off-line hipster  (24/-/-)
Ja analy nelížem.. ostatný lížu anál mne
25. 07. 2015 v 22:41Off-line klucinek  (33/176/75)
Karta se obrátí! A maminku díky bohu už nemám!
25. 07. 2015 v 22:42Off-line hipster  (24/-/-)
A že kto je agresívni.. potrvdil si to práve, moslimovia si sem ide zatrtkať a ty chceš do nich strieľať.. nejako sa ti to mieša
25. 07. 2015 v 22:43Off-line hipster  (24/-/-)
No aj tá sa radšej k allahovi pobrala ako by sa mala pozerať na taký pošuk ako ty
25. 07. 2015 v 22:48Off-line klucinek  (33/176/75)
Ano jistě, vem si prášeček co máš předepsanej a už di spat!
25. 07. 2015 v 22:49Off-line hipster  (24/-/-)
Ja ho aspoň beriem. ale ty si očividne horší ako zlý pacient
25. 07. 2015 v 22:49Off-line hipster  (24/-/-)
Teraz si dal argument jak cviklové víno
25. 07. 2015 v 23:28Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Islam je volbou, takze pokud je nekdo privrzenec teto ideologie, tak je to same jakona nacista, fasista. Jenom je spolecensky nevhodne rikat, ze byt nackem je fajn a ti, co do toho pletou nasili, tak vlastne nejsou nacisti..Vidte, zni to absurdne, ale v pripade islamu se to vazne tvrdi..
26. 07. 2015 v 00:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Sonic: islám je volbou pro evropana, když vykořeněný nenaplněný evropan hledající nějakej smysl života a něco v co by mohl věřit konvertuje k islámu... pro muslima který tu víru do sebe ssál s mateřským mlíkem a celý jeho dospívání proběhlo v tom muslimským prostředí, tak pro toho to volba není... btw když tam kluk doroste do puberty, tak hodit zápalnou flašku nebo si vystřelit z kalacha na humveeho je něco jako iniciační obřad dospělosti, něco jako potvrzení že patří do party... cosi jsem o tom zaslechl od kohosi kdysi dávno kdo do toho trochu viděl... v takovým prostředí si těžko zvolíš něco jinýho, že, ani tě to nenapadne, veškerý tvoje názory na svět a život jsou odmala formovaný islámem, tvůj žebříček hodnot je na tom postavenej když se tam narodíš v tom prostředí islámským
26. 07. 2015 v 02:25Off-line Titan24  (30/168/56)
Misacek: Víš, že šíření hoaxu (poplašné neověřené, tedy vymyšlené zprávy) je trestný čin?
26. 07. 2015 v 06:47Off-line vegantronic  (38/186/77)
LOOOOL. Tady to jsou dobré hlody.
26. 07. 2015 v 06:48Off-line vegantronic  (38/186/77)
Žena z Dačicka zveřejnila minulý týden na svém Facebooku smyšlenou zprávu o útoku imigrantů na hospodářská zvířata. Nyní jí hrozí až dva roky vězení za šíření poplašné zprávy. http://domaci.ihned.cz/…-roky-vezeni
26. 07. 2015 v 07:03Off-line vegantronic  (38/186/77)
Každopádně děkuji. Dal jsem vaše příspěvky k pobavení ostatním <3 https://www.facebook.com/…posts/610571
26. 07. 2015 v 09:07Off-line hipster  (24/-/-)
Píšete tu že čo robia v Taliansku :D ty vole mám utečenecký tábor 2 km od domu ale neviem čo sa deje :D si k***t abo čo? si utečenca v živote nevidel. Ty si videl v správach tých pár jedincov čo niekoho zabili alebo niekomu ubližujú. Ale okrem nich su tu tisícky normálnych slušných ľudí. To je ako keby oni všetci súdili nás podľa Breivika, tiež by sa ti to asi nepáčilo.
26. 07. 2015 v 09:16Off-line vegantronic  (38/186/77)
26. 07. 2015 v 09:22Off-line hipster  (24/-/-)
Prial by som tuto pánom čo označujú moslimov za hnusné svine, upratovať izbu v hotely po Slovákovi, Rusovi, Čechovi, Poliakovi alebo Rumunovi, asi by ste celkom čumeli čo vy strašne vzdelaní, inteligentný, čistotný, mierumilovný ľudia dokážete. A potom sa ísť upratať izbu moslimovi.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 07. 2015 v 10:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Ježiš to je vůl ten hipík....
26. 07. 2015 v 12:23Off-line marek.m  (32/183/77)
:D Akutol se se svými hlášky dostal už i na Proti projevům... A právem. A kolikhlav uřezaných nacházíte po muslimech v Praze nebo Teplicích? :D
26. 07. 2015 v 12:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Marek: ti lidi nejsou ochotní někam přijít a přizpůsobit se, oni jsou odmala vychovaní v určitým životním stylu a víře, a ten jedinej je pro ně správnej a přímo v koránu je úkol muslimů šířit víru, křesťanství je vyhořelý, islám je něco jako křesťanství před 800 - 400 lety- v době křížovecjh výprav a konkvisty a inkvizice, je na vrcholu a chce expandovat, chybí ti rozhled a vidíš jen nějakej idealismus
26. 07. 2015 v 13:40Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jdi to říct lidem těm lidem do večerek, kebabáren, že nic neumí a jsou líní. Oni tam trávěj od rana do večera.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 07. 2015 v 13:43On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Vegan: Odkuď jsou ti Muslimové, kteří mají ty večerky?
26. 07. 2015 v 14:51Off-line vegantronic  (38/186/77)
Lukino: Různě. Nejvíc u nás je Albánců, pak na druhém místě Syřanů...
26. 07. 2015 v 19:17Off-line vegantronic  (38/186/77)
Vždyť ani nevíš kde Sýrie je. Když si schopný tu napsat, že muslimové jedí psy přitom pro ně stejně jako třeba prase je to nečisté zvíře a jeho konzumaci tedy maj PŘÍSNĚ zakázanou a to bez výjimek.
26. 07. 2015 v 19:19Off-line vegantronic  (38/186/77)
A jen tak mimochodem... V německu tvoří největší mino***u Turci, pak Poláci, lidi z pobaltí a až pak Syřané.
26. 07. 2015 v 19:29Off-line lukas2000  (24/182/64)
Vegan: Asi se ti to nebude líbit, ale taky nejsem pro, aby tady přijmuli nějaké utečence. Pokud chce někdo nějak pomoci, tak ať jim pomůžou v místech odkud pochází. Kdyby začali žít u nás, měli tady rodiny, děti. Vrátili by se zpět? Asi ne. Jsem pro, aby každý zůstal tam, odkud pochází a tam kde být má. Tahle migrační vlna a nějaký multikultralismus se mí nelíbí.
26. 07. 2015 v 19:38Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ale mě se migrační vlna taky nelíbí, ale ty lidi na hranici Evropy jsou a domů se nevrátí, protože mnohdy nemaj kam. Jejich domy jsou rozbombardované atd.. A rozhodně tomu nepomůže vlna islamofobie. Pokud někdo je schopný pomoci tak bohaté arabské země se záruky od EU. Tím, že je ale budeme obviňovat z řezání hlav a tak, to není dobrý výchozí bod pro konstruktivní diskuzi a jednání.
26. 07. 2015 v 21:45Off-line vegantronic  (38/186/77)
No, ale jediná, která poslala na nějaké ty projekty v těch zemích nějaký větší balík peněz - tozn. 1,5 mld. eur. To, že vláda ČR pošle 10 milionů je gesto solida***y, ale to je asi tak vše.
26. 07. 2015 v 23:20Off-line gin  (63/184/120)
Před 3 hodinamiOn-line vegantronic (29/186/77)
A jen tak mimochodem... V německu tvoří největší mino***u Turci, pak Poláci, lidi z pobaltí a až pak Syřané.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

A kolik těch Turků v Německu je skutečně musulmanů. Dělám tu už téměř 20 let, a mimochodem jsem se dověděl, že většinu Turků v Německu zajímá islám pramálo, asi tak, jakože moje babička chodila do kostela, to oni mají tak společného s islámem a dle hnutí, ve kterém teď jsem, tak z Turků v Německu do třiceti let je obřezaný pouze každý třetí. Ty Turky, co osobně znám, vůbec žádnej islám nezajímá, stejně jako nezajímá Iránce, co tu v Německu znám, kteří sem utekli ze své vlasti když tam padl Rezavý Pohlaví. Vegane, ty tu šiješ pěknou demagogii.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 07. 2015 v 23:54Off-line gin  (63/184/120)
Před 3 hodinamiOn-line vegantronic (29/186/77)
Ale mě se migrační vlna taky nelíbí, ale ty lidi na hranici Evropy jsou a domů se nevrátí, protože mnohdy nemaj kam. Jejich domy jsou rozbombardované atd.. A rozhodně tomu nepomůže vlna islamofobie. Pokud někdo je schopný pomoci tak bohaté arabské země se záruky od EU. Tím, že je ale budeme obviňovat z řezání hlav a tak, to není dobrý výchozí bod pro konstruktivní diskuzi a jednání.


Vegane, kdyby to byli rodiny s, malými dětmi, tak to beru. Dle svědectví kamioňáků jsou to mladí kluci se značkovýma adidaskama a značkovýma tabletama, tedy s věcmi, které si ani já sám nedovolím.

Pocházím z Rožan, to je vesnice 3 km severně od Šluknova, přímo na německých hranicích. Můj nevlastní brácha se tehdy z převádění stal milionářem, takže o tom něco vím. Tehdy zuřila válka v Bosně a já se byl podívat jednou navštíviv rodnou vesnici na ty utečence, leželo tam pár rodin s malýma dětma na holé podlaze na půdě, bylo to zhruba v tuto hodinu. Ze mě byli nejvíce vystrašení, protože mě měli omylem za kápo, když jsem se jich vyptával, kdo jsou Srbové a kdo Muslimové ( píšu s velkým M, protože v Bosně je brán muslim hovořící srbochorvatštinou jako specifická národnost). Byly tam dvě srbské a dvě muslimské rodiny s malými dětmi, které utíkaly pospolu, i když jejich komunity mezi sebou válčily a vzájemně se vraždily, z té zdivočelé země. To byli praví utečenci, kteří potřebovali pomoc. Když jsem toto říkal těm kamióňákům, kteří vidí ty mladé muže se značkovýma adidaskama a značkovýma tabletama, tak mi řekli: To je něco jiného, to co jsi tenkrát viděl, byli praví utečenci, těm bychom pomohli. Jenže toto je vybavená armáda mladých zfanatizovaných mužů, kteří si na utečence hrajou, která chce pro Alláha získat satanskou evropskou civilizaci.

Jenže toto Vegan asi nikdy nepochopí. Vymlouvá se na zánět, ale už si nechal udělat jejich znamení.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 07. 2015 v 23:56Off-line lukas2000  (24/182/64)
Tak jako chápu, že si zaslouží soucit.. ale táhnout je kvůli tomu tady mezi nás, to podle mě ne.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2015 v 07:56Off-line gin  (63/184/120)
Jako to musulmani vnutili Španělům, když většinu Španělska mezi 8 - 15. století okupovall.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2015 v 09:55Off-line vegantronic  (38/186/77)
Nic nikomu nevnutil... Víš. Narozdíl třeba od římanů nebo dalších otrokářů muslimové křesťanům dovolovali i nějaká práva. Ne sice jako muslimům, ale alespoň nějaké. To ti hrdiný Římané a ostatní v té době ostatní zootročovali a lidé jiné víry neměli žádná práva.

"Islámské Španělsko bylo multikulturní společenství lidí tří monoteistických náboženství. Přestože židé a křesťané neměli stejná práva jako muslimové, patřili do kategorie ahl al-kitáb (lidé Knihy), a získali tak statut „chráněného lidu”. Nebyli nuceni konvertovat k islámu a s určitým omezením spojeným s vykonáváním náboženských obřadů na veřejnosti mohli i nadále vyznávat svou víru výměnou za platbu daně z hlavy (džizju) a pozemkovou daň (charádž). Židé, křesťané i muslimové tak mohli těžit z relativně klidného společného soužití.

Neodmyslitelnou součástí křesťansko-muslimských vztahů byla vždy jak výměna technických a vědeckých znalostí, tak kulturních podnětů. Valnou část středověku těžila z této interakce především méně rozvinutá Evropa. Hlavním centrem rozvoje muslimské středověké vzdělanosti bylo Španělsko a Sicílie. Počátkem druhého tisíciletí čerpala z arabsko-islámské vědy velká část Evropy. Vliv španělské islámské kultury byl tak dalekosáhlý, že poznatky o medicíně, matematice, astronomii, farmakologii, filozofii a mnoha dalších oborech dopomohly k evropskému renesančnímu rozvoji."

Tudíž NEMUSELI postupovat náboženské obřady vč. obřízky...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2015 v 10:59Off-line Sonicboom  (61/173/-)
"Narozdíl třeba od římanů nebo dalších otrokářů muslimové křesťanům dovolovali i nějaká práva." Ano, dostanem nějáká prává a nebudem otroci hurááá!! Vegane, jsi normalní?

"mohli i nadále vyznávat svou víru výměnou za platbu daně z hlavy (džizju) a pozemkovou daň (charádž). Židé, křesťané i muslimové tak mohli těžit z relativně klidného společného soužití" Takže budem muslimům platit?

Bravo vegane! Ale, ty se taky nebudeš mít dobře..;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2015 v 12:01Off-line vegantronic  (38/186/77)
Soniboom: vše musíš chápat v historických souvislostech. Bavíme se o době, kdy v Evropě byalo naprosto normální otroctví a nulová práva jiného etnika a náboženství. Teď v muslimských zemích křesťané samo žádné jiné daně neplatí jak ostatní. V podstatě to tam funguje jako tady muslimské NoGo zóny. Prostě jsou křesťanské čtvtě i s kostely a vším a nikdo se jim tam nesere, dokonce tam nejezdí ani policie a neplatí tam právo Sharia v osobní právu. V trestním neplatí skoro nikde.
27. 07. 2015 v 14:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegane, co to meleš za howna? "To ti hrdiný Římané a ostatní v té době ostatní zootročovali a lidé jiné víry neměli žádná práva." jaké jiné víry? jine víry než jaké? šak římani neměli před narozením šarlatána jménem ježíš (známého též pod uměleckým jménem kristus) monoteistický náboženství ale celej panteon božstev ne?
27. 07. 2015 v 15:01Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Hlavně si všimněte, jak veganík ohýbá historii, aby mu vyhověla. Zcela nek***icky přejímá nejáký text, pokud ho napsal tak ještě hůř a bude poučovat, jak kdo má co chápat?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2015 v 15:52Off-line klucinek  (33/176/75)
Vegan žije před 2000 lety, tydle k***y nám a i tobě budou sekat hlavy DNES!!!!!

Když jsou tak mírumilovní a lehce ochočitelní proč kam přišli je bordel,kriminalita vyletěla obrosvkým způsobem, ty lidi se nechtějí chovat dle tamnějších pravidel. Chovaj se násilně k těm kteří jim umožňují být na svém území a k nim se nikdo násilně nechoval. Na jednu stranu chtějí pomoct, žebrají o to aby jim bylo pomoženo a na druhou stranu ty samé lidi okrádají, rabují jim auta, obchody, rozbíjejí okna atd. a určitě ne proto že by neměli peníze a umírali hlady. Většina z nich má velké množství peněz u sebe. Vím to od očitých svědků, konkrétně od řidičů kamionů kteří k nám do fabriky vozí věci přes tyto státy. A ač vědí že jim někdo rabuje kamion, radši se zamknou, zalezou a čekaj co bude, páč tito hajzle je fyzicky napadnou pokud chtějí bránit to co vezou. z 90% chlapci do 30 let v největší síle, oděni do značkového oblečení vybaveni dost dobrou výpočetní technikou. Takto člověk kterému jde o život nevypadá!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2015 v 16:33Off-line vegantronic  (38/186/77)
Aha. Takže v ČR nežijí? Žije jich tu 30 tisíc a jak vzrostla kriminalita? Uvnitř jejich komunity je menší kriminalita nž je celorepublikovej průměr. To vaše značkové oblečení jsou šméčka z Číny a ta "dost dobrá" výpočetní technika jsou smartphony, který si v alze koupíš za něco přes litr a to ještě můžou být z bazarů nebo repasovaný a tak a ty koupíš v čr za pětikilo. Ale vaší logikou ti lidé, když si třeba před tím než jim nějaký z**d rozbomabardoval dům koupilio nejlevnější smartphone, tak ho musí letět vrátit. Já vím, že v Čechách je tradice, že když se jede za hranice, tak se oblíkne dvacetkrát seprané triko a k tomu sandály s ponožkami, ale takhle se všichni chovat nemusí. :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2015 v 16:52Off-line klucinek  (33/176/75)
Co udělam já když nemam peníze? Prodám všecko co mám! A nejdu žebrat někam ve značkových hadrech který za pár halířů nekoupíš!! A eště se chovat násilnicky vůči těm kdo by mi měli pomoct! A jak mluvěj svědci jejich největší starostí je mít plně nabitou baterku. Tudíž s těmito kecy se di vysrat! Se podivej jak to v těch místech kde teď sou vypadá, chceč mi tvrdit že spořádaně čekaj na to až jim někdo pomůže a jsou rádi za pomocnou ruku kterou jim místní podávaj? Hovno, jen rabujou a vykrádaj z**di z*****ý!

A ano v čezku těchlech sráčů žije dost, a jak se chovaj? Viz jejich rekreační středisko zmiňovaný v poslední době! Nebo to ti přijde jako slušný chování?
27. 07. 2015 v 16:54Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Vegane, ty spratku!! :D Co jsi, že v Čechách je tradice? Co takhle generalizuješ..?!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2015 v 16:56Off-line vegantronic  (38/186/77)
Tak já třeba v srpnu pojedu na Island a mojí hlavní starostí také bude mít plně nabitou baterku. Protože sehnat v Čechách třeba mapu Islandu nelze... Takže se jim nedivím. A co se týká těch hadrů... Jak poznáš originál od šméčka?
27. 07. 2015 v 16:58Off-line vegantronic  (38/186/77)
27. 07. 2015 v 16:59Off-line klucinek  (33/176/75)
Jistě budou naschvál schánět pajcy! A určitě v tom maj mapy! Všech 30 ve skupině hledá stejnou mapu. A pořád si mi neodpověděl na hlavní podstatu otázky, a to je PROČ rabuju a chovám se násilnicky k někomu kdo po kom chci pomoc?
27. 07. 2015 v 17:02Off-line vegantronic  (38/186/77)
Co kdo kde rabuje? Kolik z nich rabuje a kolik z nich čeká v klidu v táborech na azyl? :-)
27. 07. 2015 v 17:07Off-line vegantronic  (38/186/77)
27. 07. 2015 v 17:08Off-line klucinek  (33/176/75)
Promluv si řidičem projíždějícíma tyto jimi osídlené oblasti! Však oni jim vlastně pomáhají, já zapoměl! Ty jsi se asi fakt něčeho nadejchal....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2015 v 17:10Off-line vegantronic  (38/186/77)
Tak koukni na reportáž víš... Je od lidí co tam byli...
27. 07. 2015 v 17:10Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Vegane, proč jsou muslimky zvýhodňovány?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2015 v 17:12Off-line klucinek  (33/176/75)
Však mý echo je taky od lidí co tam byli.... mel si co chceš, svý multikulti výrony přednášej těm co ti budou naslouchat a věřit ti tyto pohádky.... já říkám kdo bude ozbrojen, bude připraven! A já hodlám střílet bez vyzvání!
27. 07. 2015 v 17:14Off-line klucinek  (33/176/75)
Budem kupovat muslimy a budem k nim dostávat lístky z tiskárny s online připojením? Mě stačí že jsme nakoupili notný množství cikánů!
27. 07. 2015 v 17:14Off-line vegantronic  (38/186/77)
No rozhodně je Idnes furt důvěrychodnější než parlamentní listy, Eurabia, Pravý prostor a Zvědavec o které se tu opíráte vy. :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2015 v 17:15Off-line klucinek  (33/176/75)
Já se opíram o očitý svědectví lidí který znám!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2015 v 17:16Off-line vegantronic  (38/186/77)
Já svým způsobem i čekám na tokové blbečky jako Klučínek. Ať něco provedou. Vono se aspoň ukáže co jsou islamofové zač. Viz. Brevik. Jo, udělej to, uděláš tím nám "sluníčkům" obrovskou službu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2015 v 17:17Off-line vegantronic  (38/186/77)
Takže redaktor Idnes tam nebyl? :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2015 v 17:19Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Vegane, proč jsou muslimky zvýhodňovány?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2015 v 17:41Off-line klucinek  (33/176/75)
Vegane další z příkladů, včera jsem se bavil se setrou z místní nemocnice, transportovali k nim paní z prahy po operaci srdce, má naordinovaný do konce života léky co jí budou měsíčně stát 4000kč plus inzulin. A to žije sama. Když to paní oznámili tak jen říkala proč jí radši nenechali umřít. Ale je zajímavý že zde se srdečníma vadama budeme operovat minimálně 7 fakanů těhlech parazitů a budem je tu léčit, a ti si taky budou měsíčně platit toliko za léky? Asi ne že, co sme to k***a za národ že všecko co máme lifrujeme do chamradi která nás akorát táhne do pekel! Mě když měli dát kapačku za 15táců tak je tam otec musel držet pod krkem aby to dali, a tydle tu budem financovat na náš úkor. Hamba všem!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2015 v 17:45Off-line vegantronic  (38/186/77)
Klucinek: pokud je matka ve hmotné nouzi, tak má právo samo požádat, aby ji léčbu hradil stát.
27. 07. 2015 v 17:46Off-line klucinek  (33/176/75)
Kterej jí nasere páč má příbuzný který vidělávaj! A proč by měl někdo o něco žádat, tydle z**di taky vo něco žádaj a choděj někde škemrat? Ty jen přijodu a dostávaj. PROČ K***A!

Proč by měl bejt někdo kdo celej život makal v hmotný nouzi a žebrat o léky a někdo si sem jen přitáhne a dostane všecko gratis! Co sme to za pomatence!
27. 07. 2015 v 17:48Off-line vegantronic  (38/186/77)
Protože se vláda rozhodla v rámci solida***y pomoci několika lidem? Kdyby se tak nerozhodla, tak žádat musí jako ostatní. http://www.ochrance.cz/…motne-nouzi/
27. 07. 2015 v 17:51Off-line klucinek  (33/176/75)
A proč pomáhá cizím a vlastním ne! To je naprostá zvrhlost! Ty se taky vystěhuješ z domu aby někdo naprosto neznámej kterej nepřispěl ani korunu tam moh bydlet a ty budeš spát na kartonu u popelnic a koukat jak ti brakuje a demoluje to co jsi vybudoval? Asi ne, že! Ale tadle zkurvená zem to tak dělá!
27. 07. 2015 v 17:53Off-line vegantronic  (38/186/77)
Vláda vzešla z demokratických voleb. Jediný způsob jak to změnit, pokud se ti to nelíbí, je demokratickými volbami.
27. 07. 2015 v 17:58Off-line klucinek  (33/176/75)
Ty bys moh bejt verbíř těch z**dů co na ně každej den makáme, ty maj stejný kecy! A jedinci jako ty za to eště bojujou! Je mi na blití. Vláda nevzešla z žádných demokratických voleb, ale z řízených manipulací který pouze vypadaly jako demokratická volba, já sem poctivě volil DSSS, kteří ovšem byli zlikvidováni jako nacionalisti, takže mi bylo zabráněno demokraticky volit!... a na todle sem se tě neptal, ptal jsem se proč se upředňostňujou vykořisťovatelé a na vlastní se sere. I tělo se brání zhoubný nákaze....
27. 07. 2015 v 18:00Off-line gin  (63/184/120)
Od tý doby co patří Babišovi, tak to nečtu. Stejně jako noviny co patří Bakalovi.
27. 07. 2015 v 18:00Off-line vegantronic  (38/186/77)
Když porovnáš kolik stát vynaloží prostředků na školství, zdravotnictví, sociální systém pro občany ČR a cizince, zjistíš, že pro cizince stát vyčleňuje nula nula nic procent rozpočtu.
27. 07. 2015 v 18:02Off-line gin  (63/184/120)
@klucinek:

Nedivím se, že ti Vegan nadává do fašounů.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2015 v 18:04Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Vegane, proč jsou muslimky zvýhodňovány?
27. 07. 2015 v 18:07Off-line klucinek  (33/176/75)
Gin pro mě ne není nadávka, pro mě je to čest že mě tak nazývá! Já se svým vyznáním netajím!
27. 07. 2015 v 18:10Off-line vegantronic  (38/186/77)
V letech 1933 až 1945 bylo 100 tisíc homosexuálů zatčeno, z toho 50 tisíc odsouzeno a uvězněno, z čehož odhadem 5 až 15 tisíc bylo posláno do koncentračních táborů. Podle německého badatele Rüdigera Lautmanna přibližně 60 % z nich v táborech zemřelo. Homosexuálové museli nosit růžový trojúhelník, který v současnosti patří mezi symboly homosexuálů bojujících za svoje práva. Tyto oběti nacismu se nedočkaly odškodnění.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 07. 2015 v 18:11Off-line klucinek  (33/176/75)
Oni věděli co dělaj! Bohužel podrobněji se k tomuto vyjadřovat nebudu jelikož by to bylo daleko za hranicí nejvzdálenjší hranice zákona...
27. 07. 2015 v 18:38Off-line klucinek  (33/176/75)
27. 07. 2015 v 18:42Off-line klucinek  (33/176/75)
Za hloupost se platí!
27. 07. 2015 v 18:45Off-line lukas2000  (24/182/64)
Ještě jednou tu někdo něco kecne o islámských uprchlících a sednu mu na obličej!
27. 07. 2015 v 20:46Off-line ozvien  (73/-/-)
Jsem rád, že se tady našel jenom jeden jak ho nazvat který nám tady blábolí v duchu sluníček multikulty. Jenom bych rád věděl odkud v tomto případě vítr vane.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2015 v 20:46Off-line gin  (63/184/120)
Vegane?

Kterej gay byl zavřen do koncetráku v roce 1933, respektive před 30.6. 1934? Áda Schickelgruberivic vůči nim osobně nic neměl, pravděpodobně byl sám jeden z nich a s Evou Braunovou hrál před německým národem pokrytecké divadlo. Jenže to byla pokrytecká záminka, jak se zbavit Ernsta Röhma, a kvůli té pokrytecké zámince to odneslo životem asi 10 000 lidí a mnozí to zaplatili neskutečným strádáním. Mimoto, NSR zrušila ty drakonické zákony zavedené vůči gayům v roce 1934 až v roce 1969. Vidím, že máš v historii celkově olbřímí mezery.
27. 07. 2015 v 21:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Gine nemáš pravdu pokud jde o homosexualitu a nacizmus... homosexualita odporuje kultu plodnosti a rození árijských bojovníků, je brána tímto režimem jako rovná duševní poruše, a v německu ve třetí říši byla prováděna euthanasie duševně nemocným osobám... sama podstata nacistické ideologie tak jak je postavena se neslučuje s tolerancí homosexuality, viz projekt Lebensborn - "Cílem velkolepého projektu bylo zalidnit Třetí říši čistokrevnými árijci, kterým tou dobou uvolňovali životní prostor Židé a ostatní podlidé v koncentračních táborech."
27. 07. 2015 v 21:56Off-line lukas2000  (24/182/64)
Takže 3 :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 07. 2015 v 05:28Off-line gin  (63/184/120)
To přišlo později. I židovská otázka se vyvíjela. Konečné řešení bylo rozhodnuto, až když byl Hess v Angli. Původně měli být všichni židi deportováni na Madagaskar.
28. 07. 2015 v 05:57Off-line BussterX  (103/130/150)
@gin:

After Hitler's failed 1923 putsch and his subsequent jail term, he resolved to gain power by working within the German constitution rather than against it. By 1928, the National Socialist Democratic Party was a major political force in Germany. Thus, they were included when questionnaires were sent to all the major political groups in 1928. In their response to the question about homosexuality, the Nazis (if not Hitler himself - but of course with his ***ent) stated:
"It is not necessary that you and I live, but it is necessary that the German People live. And it can only live if it maintains its masculinity. It can only maintain its masculinity if it exercises discipline... Free love and deviance are undisciplined. Therefore, we reject you... Any who thinks of homosexual love is our enemy."

http://andrejkoymasky.com/…6/ho06a.html
28. 07. 2015 v 06:21Off-line gin  (63/184/120)
To co jsem napsal, nemám z vlastní hlavy, ale viděl jsem o tom před lety pořad v Německé televizi. Teď, co mám net už na ni nečumím, ale tehdy ano, tak jsem na takový pořad natrefil. Byli v něm staří homosexuální dědulkové - pamětníci a vyprávěli, jak to tehdy měli svízelné a jak se to vyvíjelo. I o tom, že ty zákony přetrvávaly až do roku 1969 vím z toho pořadu. I kdyby tehdy byl kámoš hetero a jenom u tebe přespal, tak jste z toho mohli mít pěkné poptahovačky. Toto nebylo uplatňováno v Západním Berlíně a tak se tam stěhovali gayové z celého Německa. Tvrdilo se, že každý třetí obyvatel Západního Berlína je gay. Věřím spíše tomu, co jsem viděl v tom televizním pořadu, než tomu článku na netu, kde je hodně článků plných nesmyslů.
28. 07. 2015 v 06:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Mno, tak jen doufej že to nebyl tehdy pořad v ekvivalentu televize zNova : ))
čti, je to důvěryhodný:

[Hitler's only significant pre-Chancellor mention of homosexuality comes in a 1930 conversation with his close confidant, Otto Wagener:

"We must therefore take the view that any sexual involvement between person of the same sex is unnatural, it runs counter to the meaning of pairing and of the divine command: Be fruitful and multiply. That is why any such activity, no matter of what sort, is to be forbidden and punishable as soon as a boy has reached puberty. Besides, pure pederasty seems to me entirely un-Germanic. I feel that it is filth of the lowest order. Pederasts [the word here used as synonym of "homosexual"] should be expelled from the community of the Volk."]
http://andrejkoymasky.com/…6/ho06a.html
28. 07. 2015 v 10:41Off-line gin  (63/184/120)
To jsme odbočili od tématu, a dostali se někam, čemuž rozumím pouze málo. Viděl jsem pouze jeden dokumentární film v německé televizi.

Jako intaktivista bojuji proti nedobrovolné obřízce dětí a mladistvých a tak mi samozřejmě tito noví přistěhovalci do Evropy, kteří to praktikují, na rozdíl od Ukrajinců a Vietnamců, kteří to nepraktikují, vůbec nejsou po chuti. Proto jsem zapojen do diskuze na tomto vláknu.
30. 07. 2015 v 23:42Off-line Bluefox  (37/198/93)
Misacek1002: No pokud to bereš takto, tak bys neměl zachránit jen ty, co sem aktivně přijeli, nýbrž i ty, co nemají prostředky, aby se do Evropy dostali. Kolik jich tak může být ... hmmmm ... 2 miliardy? To je docela obtížně představitelné číslo. Jako první krok můžeš vzít celou svou rodinu, vypadnout z vašeho domu/bytu a nechat ho jako záchranou stanici pro nějakou rodinku afričanů. PROTOŽE JIM TO DLUŽÍŠ!!! Pak můžeš jet hned na Saharu a vykopat si tam nějakou jámu v písku, ať máš kde bydlet.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 07. 2015 v 23:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Bluefox: tos blbě pochopil to co misacek napsal, je to citace slov Kohouta který ten d***l Kohout řekl v televizním diskuzním pořadu a málem ho u toho mrdlo jak tam histerčil "uprchlík do každé rodiny"
https://www.youtube.com/watch?…
30. 07. 2015 v 23:48Off-line BussterX  (103/130/150)
Zamiluj se do mně (až ti bude 18), noru už nějakou najdem :*
30. 07. 2015 v 23:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Ty ses to naučil nazpamět že? : ))
30. 07. 2015 v 23:52Off-line BussterX  (103/130/150)
Jasně, budu se dívat zpovzdálí jestli hrabeš správně a jestli dodržuješ normy EU pro hloubení nor :*
30. 07. 2015 v 23:53Off-line BussterX  (103/130/150)
LOOOOOL ... tahat nohu... se z tebe poséru : ))
30. 07. 2015 v 23:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Misacku já tě žeru... tak asi na 99,99% jsi nejspíš trollíček, ale jsi skvělej : ))
31. 07. 2015 v 00:01Off-line BussterX  (103/130/150)
LOL ... a kruci :)))
31. 07. 2015 v 00:02Off-line BussterX  (103/130/150)
31. 07. 2015 v 00:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Docela by mně zajímalo co seš zač... patnactka ani čtrnáctka ani dvanáctka ani sedumnáctka, to mu nevěřím ani howno, já tam čuchám maxi trolla na tom profilu, a chytrýho :*
31. 07. 2015 v 00:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Seš to ty?
31. 07. 2015 v 00:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Oki oki, nikdo
31. 07. 2015 v 00:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Oki
31. 07. 2015 v 00:13Off-line BussterX  (103/130/150)
To ti aji věřím jako jednu z mála věcí který ti věřím : ))
31. 07. 2015 v 00:13Off-line lumux  (27/183/88)
Cardo, Cardo...
31. 07. 2015 v 00:16Off-line lumux  (27/183/88)
31. 07. 2015 v 00:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Dyk hele lumux žárlí : ))
31. 07. 2015 v 00:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Ty seš taky nozdrI : ))
31. 07. 2015 v 00:20Off-line BussterX  (103/130/150)
On je fakt magor, ale nebezpečnej tím že ovlivňuje ladý lidi na škole kde přednáší
31. 07. 2015 v 00:20Off-line lumux  (27/183/88)
Ten jeho teátr byl jen snahou o zviditelnění se. Celé jeho dílo se o to snaží. :D
31. 07. 2015 v 00:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Jakou?
31. 07. 2015 v 00:23Off-line BussterX  (103/130/150)
LOOOOOOOOL
31. 07. 2015 v 00:25Off-line lumux  (27/183/88)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
31. 07. 2015 v 00:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Vyřizuju mejly a chystám si práci
31. 07. 2015 v 00:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Špatná odpověď že, měl jsem asi napsat: "stojí mi pínis a divoce onanuji nad tvým profilem", že? : ))
31. 07. 2015 v 00:41Off-line BussterX  (103/130/150)
LOL
31. 07. 2015 v 00:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Ty oči jsou starý a moudrý, je to jak kdyby mě rentgenovaly... jenže jsou tmavý, a ty máš napsaný v profilu že je máš modrý
31. 07. 2015 v 00:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Hele, jestli jsi ten kdo si myslím, tak mně prozvoń, jsetli jsi on tak máš moje číslo, protože jestli on nejsi tak mně někoho strašně připomínáš, tím jak píšeš, tím stylem.. seš on, já to k***a cítím
31. 07. 2015 v 00:55Off-line BussterX  (103/130/150)
No dobrý, toto nedávám, připomínáš mně strašně někoho, tím jak trhle píšeš, a mně se to líbí jak píšeš, jednoho ex, jemu teda ale není 15 už dávno... takže když nejsi on tak na to tady rači seru na tu debatu
31. 07. 2015 v 22:21Off-line BussterX  (103/130/150)
LOL... vole tak teď tě odblokovat nemůžu ani omylem páč bych byl pro smích celýmu serveru, a to sem tě chtěl fakt odblokovat protože si myslím že seš beztak někdo starší koho znám :)) kdybys ty voe veřejně nenapsal že mi ukážeš nahý fotky tak bych tě odbloknul sám od sebe, teď už prostě nemůžu :))
31. 07. 2015 v 22:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Jinak sorry já tu nebyl, griloval jsem venku Hermelín pod hvězdičkama : ) já se většinou neodhlašuju ani když tu nejsem u pc, sorry
31. 07. 2015 v 22:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Hm, nechceš si najít nějakou jinou hračku místo mně? :*
31. 07. 2015 v 22:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Já se nezlobím
31. 07. 2015 v 22:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Promiň
31. 07. 2015 v 23:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo, čtu to rád, tady veřejně v debatách, ale když tady veřejně nabízíš že mi ukážeš "nahý fotky" tak tak blbý přece být nemůžeš aby ti nedošlo že na to nemůžu reagovat jinak než jsem reagoval
31. 07. 2015 v 23:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo super, tak jsme se zasmáli....
31. 07. 2015 v 23:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Mucik :*
31. 07. 2015 v 23:23Off-line vegantronic  (38/186/77)
Vy dvě hrdličky <3
31. 07. 2015 v 23:42Off-line BussterX  (103/130/150)
@vege: hrdlička je spíš ten zběsilec kterej mišáčkovi lajkuje upe každej příspěvěk : P
31. 07. 2015 v 23:48Off-line BussterX  (103/130/150)
Omfg... du tě odblokovat : ))
09. 08. 2015 v 19:07Off-line ProAktiva  (44/164/66)
Ano, pouštějme si sem 5000 muslimů ročně... to je strašně málo, vlastně jen 0,5% že jo? řekněme, že si jich sem pustíme 25.000, na zkoušku. necháme v nich spát jejich spící buňky. a víte že na rodinu připadá až 8 dětí? množí se jako kobylky. je to jejich záměr, jejich svatá válka beze zbraní. z celkových, řekněme 40.000 muslimů jich bude v příští generaci 320.000 a to budou jen potomci současných potomků. přičti si další desítky tisíc co sem za 20 vlezou. a přičti jejich potomky.
a je blud že jsme jen tranzitní zemí. nemůžou naprosto zdecimovat jednu nebo tři ekonomiky EU, budou všude. jen co jim bude kvůli nižším dávkám hůř jinde, budou se cpát sem. nemam nic proti cikánům, ale proč sem asi táhnou ze slovenska? mají se tu líp.
10. 08. 2015 v 10:40Off-line hipster  (24/-/-)
Bože také znepokojivé čísla až mi kebab zabehol. Donedávda to boli kresťanské rodiny,ktoré malí aj 10 detí a tí su podľa mňa tiež nebezpeční
10. 08. 2015 v 12:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Registrovaný partnerství kopíruje model křesťanské rodiny - muž + žena čili 1 + 1.... ne 1 + 10, celá naše civilizace a hodnoty který jsou nám od malička vštěpovány jsou postaveny na křesťanských základech i když je společnost sekularizovaná, otázka zní jestli chceme vyměnit obraz evropy s věžema kostelů, venkovskejch kapliček, božích muk, domácích vepřových zabíjaček se slivovicí atd za obraz evropy s věžemi mešit, řevem muezínů, ulicemi plnými zahalených bab s hadrem přes hubu a arabskou či africkou většinou obyvatel kteří jsou odmala vychovaní k vyznávání jiných hodnot, neboť to reálně hrozí
10. 08. 2015 v 14:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Jenže v domácnosti nežijeme s pěti milenci, s těmi jen podvádímě svého partnera, ale na dovolenou, do divadla, na večeře chodíme jen se svým partnerem, s ním i plánujeme vybavení domácnosti atd... základní model zůstává 1+1, promiskuita je k tomu paralelně
10. 08. 2015 v 14:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Snadno : ))
10. 08. 2015 v 17:17Off-line gaylove  (26/179/88)
Všechno je to jenom byznys a špinavá politika je to všecho umělé vyvolaný proste je všechny postřilet
10. 08. 2015 v 17:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Hehehhh
10. 08. 2015 v 20:41Off-line hipster  (24/-/-)
26. 08. 2015 v 01:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Přeposílám apel, všem kterým není jedno co se v Evropě děje...

"V DESÍTKÁCH ROZHOVORŮ VEDENÝCH S VOJÁKY, POLICISTY, LIDMI OD IZS A CIVILNÍMI NÁVŠTĚVNÍKY V KRÁLÍKÁCH – JSEM SLYŠEL NÁZORY NA SOUČASNOU SITUACI A DĚNÍ. LIDÉ – BEZ VÝJIMKY – JSOU ROZLADĚNI A POBOUŘENI TÍM, JAKÁ JE SITUACE V EVROPĚ I U NÁS… NEBYL MEZI NIMI JEDINÝ ČLOVĚK, KTERÝ BY ŘEKL, ŽE TAK, JAK TO NYNÍ U NÁS A V EVROPĚ JAKO CELKU JE, TAK TO MÁ BÝT A JE SPOKOJEN… CHODÍ MI SPOUSTA ODKAZŮ NA ÚVAHY, ČLÁNKY A VYJÁDŘENÍ, S OBSAHEM, KTERÝ VYJADŘUJE TYTO NÁZORY ZCELA OTEVŘENĚ, BEZ PŘÍKRAS A „POLITICKÉ KOREKTNOSTI“ (POLITICKÁ KOREKTNOST = ½ LEŽ + ½ NEPRAVDY). PRO TAKOVÉ NÁZORY NENÍ V ŘÍZENÝCH MASOVÝCH MÉDIÍCH PROSTOR A V ČR CHYBÍ OSOBNOST ČI POLITIK, KTERÝ BY MĚL ODVAHU TUTO SITUACI JASNĚ A VEŘEJNĚ POJMENOVAT A ŘEŠIT… NEZBÝVÁ TEDY NEŽ POMOCI NÁZORŮM BEZ PŘÍKRAS NA SVĚTLO A MEZI LIDI A PAK VYSTAVIT ÚČET PŘI VOLBÁCH…

http://luboskral.blog.idnes.cz/…-evropu.html?…

TAK SE PŘIPOJ, ZÁLEŽÍ-LI TI NA NAŠÍ KRÁSNÉ ZEMI (I S JEJÍMI NEDOSTATKY) A EVROPĚ, JEJÍŽ JE SOUČÁSTÍ…"
26. 08. 2015 v 10:21Off-line esthetique  (40/-/-)
Ty apele, pokud ti není jedno, co se v E. děje, koukej se vrátit do svých mladých let, kdy jsi šukal ryby a nějaké ženské udělat aspoň 20 dětí a vychovat z nich řádné křesťany (pokud možno křižáky, kteří budou podnikat katolizační výpravy na blízký východ) ...aby se těm strašným hordám měl kdo postavit...
jinak muslimové mi nevadí, stejně jako asiati, černoši nebo vozíčkáři. vadí mi i***ti všeho druhu, jako ten v UhBrodě
26. 08. 2015 v 18:19Off-line gin  (63/184/120)
Až na islamisty mě také většina nevadí. Mě jenom vadí některé jejich praktiky. V tom je velký rozdíl. Proto nemíním mít nic společného s Konvičkovým, nebo podobnými hnutími.
27. 08. 2015 v 20:09Off-line BussterX  (103/130/150)
"Pokud žijete v zemi,
kde můžete být potrestání za chytání ryb bez povolení,
ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení,
máte plné právo říct,
že ta země je vedena i***ty…"
27. 08. 2015 v 20:20Off-line Dominic  (27/-/-)
Ja osobne žijem v skrachovanej krajine a nech si to tu kludne imigranti celé zoberú.
27. 08. 2015 v 21:14On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Já se poslední dobou stávám docela radikálem, protože pracuji ve službách a vím, jací lidi obecně jsou prasátka, burani a primitivové, že bych nejraději vyhnal i polovinu Čecháčků někam na ostrov, který bych oplotil a natož představa, že se Česko zaplavuje ještě dalšími primitivními KUSY, kteří tu budou prudit... Pfůůůj s lidma! :-P
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload