Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Helena Polívková

03. 08. 2015 v 15:13Off-line Anonym
Ahoj,
19. srpna to bude přesně rok, co jsem potkal v Ústí nad Labem, pár minut po půlnoci, starší paní, která to tu neznala a nevěděla, jak se dostat do na nádraží.
Jelikož to bylo těsně po půlnoci, tudíž na přelomu mejch narozenin a jejího svátku, strávili sme parádní večer v parku na lavičce a společnost nám dělala flaška. Ráno odjela, dala mi na sebe číslo a zmizela. Mě se vymazaly kontakty a tudíž sem na ní ztratil kontakt.
Řikala, že má hodně kamarádů gayů a tak mě napadlo, jestli ji tu někdo nezná a nemá na ní kontakt, protože bych ji rád viděl, nebo alespoň zas popřál. :)
Je starší, celkem malá a má krátké blond vlasy. Má tři děti (dceru a dva syny) Žila v Pihelu, ale potom se odstěhovala do České Kamenice. Dělala servírku, kuchařku, vlastnila hospodu. To je asi všechno co o ní vim.

Takže pokud někdo víte o koho se jedná, napište prosím a já se vám ozvu.
Popř. neznáte jinou cestu, jak bych na ní mohl získat kontakt? (Pošta pro tebe neni ta správná volba :D)
Díky.
04. 08. 2015 v 07:36Off-line Anonym
Je jí kolem 60 let, tudíž fb moc nejede. Google se taky nedohledal, teda když nepočítam dopis od soudu, kde na ní hodili exekuci. :D
Je to fakt mizerný no, jediná možnost je ta, že by se tu snad našel jeden z jejích kamarádů. ^^
04. 08. 2015 v 12:46Off-line vasek405  (27/-/-)
Zkus tu postu, ta ji 100% najde :D
04. 08. 2015 v 15:30Off-line Anonym
I kdyby, tak bych tam nešel já. Přece jen se trmácet do Prahy, abych hodinu seděl v sále, kde štípe v očích a nosu odér moči z promočenejch plín proti inkontinenci, kterou trpí na 90% publika a po šťastnym shledání, doprovázený nejednou slzičkou..no no, nelíbí se mi to :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload