Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ako to môže skončiť?

03. 08. 2015 v 17:34Off-line Anonym
Som bi, alebo možno len otvorený. Nedávno sa mi stalo, že sme sa na akcii z kamarádom, ktorí je hetero opili a v noci som mu urobil fajku. On po tom odišiel (ako z izby), na ďalší deň sme si obaja pamätali, ale vyzeralo to, že mu nevadí sa somnou rozprávať (hoci len chvíľu), ale o tom hovoriť nechcel nikto z nás. Cítim sa hrozne. Je to veľmi dobrý kamarát a nechcem oňho prísť. Väčšinou sa mi darilo úspešne bojovať so svojou túžbou, ale nejaké náznaky určite zbadal... tentoraz to bolo iné, ani som nevedel, čo robím, až po tom mi to všetko došlo... Stalo sa vám niekedy niečo podobné? Ako to dopadlo?
03. 08. 2015 v 18:09Off-line onlip  (61/180/84)
Není důvod cítit se špatně, tak jde život. Takový vztah zaskočí jednoho i druhého.
03. 08. 2015 v 18:21Off-line Anonym
Ja by som to vzťahom ani moc nenazval, my sme proste len kamaráti, nič viac. I keď priznávam, keď si vypijem, mávam rôzne predstavy a chúťky ale nikdy predtým som to neurobil. A ani nechcem, pokiaľ mám prísť o najlepšieho kamaráta. Dúfam, že nie je neskoro a dá sa to ešte "zachrániť" ... zrejme asi potrebuje čas na ... vstrebanie toho, čo sa stalo ???
03. 08. 2015 v 18:48Off-line onlip  (61/180/84)
Kamarádství je jeden z nejhezčích vztahů. Nevím, proč bys měl o něj přijít, i když ti vztah připadá obtížný. Oba potřebujete čas.
03. 08. 2015 v 20:31Off-line onlip  (61/180/84)
Textovou verzí toho, co dává uzvazne, je James Baldwin: Jiná země, kniha druhá, kap. Už kterýkoli den.
Právě něco takového jsem zažil. Nenech si to utéct.
Ve filmové verzi je podobné Divoké rákosí (Les Roseaux sauvages).
04. 08. 2015 v 20:09Off-line Anonym
Díky. Video mi dalo menšiu nádej, že sa to môže napraviť.

I tak by ma zaujímalo, či tu je niekto, komu sa niečo podobné stalo - či už je bi/gay, alebo otvorený, resp. chce vyskúšať, na tom nezáleží ... a urobil niečo zo svojim naj. kámošom, ktorý je určite čistý heterák. Udržalo sa vaše kamarátstvo, alebo sa nahneval a odvtedy sa nebavíte, alebo niečo podobné.

Ak by bol niekto ochotný, rád by som si o tom s niekým pohovoril. Celém a to už užiera zvnútra.
05. 08. 2015 v 17:52Off-line Bluefox  (37/198/93)
"Ako to môže skončiť?" Spoiler alert! Všichni umřou.
05. 08. 2015 v 20:12Off-line Anonym
Ale no, žarty bokom pls.
06. 08. 2015 v 09:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Žarty bokom? sám jsi naapsal žert hned v úvodu - "Som bi, alebo možno len otvorený." co to je "otvorený"? další eufemismus jak zakrýt že někoho lákají chlapi? ne já nejsu buzna ani bi, já su "len otvorený" ... tvoja p***l je otvorená ..." Väčšinou sa mi darilo úspešne bojovať so svojou túžbou," bojuješ s tůžbama po chlapským těle a si len otvorený? otevři oči...
06. 08. 2015 v 09:42Off-line Anonym
Ten "žart z úvodu" naznačuje to, že nemám úplne jasno. Zvyšok nebudem opisovať. Veci sú zložitejšie, nedá sa to napísať do jedného príspevku tak, aby to niekto úplne pochopil. Nechcem tu riešiť veci, nad ktorými dokážem uvažovať aj sám. Pýtal som sa na skúsenosť.
06. 08. 2015 v 09:48Off-line BussterX  (103/130/150)
Jenže ses ptal v poradně VEŘEJNĚ a tím jsi z toho udělal VEŘEJNOU debatu která se nebude ubírat vždy jen směrem který se ti líbí :D a copak děláš tak často přihlášenej na gayseznamce? hledáš ve své otevřenosti dalšího chlapa na sex nebo doufáš že tady najdeš toho vyhulenýho kamaráda? : ))
06. 08. 2015 v 09:57Off-line Anonym
Kamarát je hetero. a nikoho nehladám, nikdy som nemal sex s chlapom (ani s holkou), ako som písal, čakám, že napíše niekto, kto má podobnú skúsenosť a zaujímalo by ma, ako dopadol ich kamarátsky vzťah.
06. 08. 2015 v 10:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Já jsem gay, ale nikdy jsem nic nezkusil na nikoho z mých přátel, do jednoho jsem se i zamiloval před lety, ale nikdy se to nedověděl, neví to dodnes (teda že jsem gay to ví, neví jak jsem ho miloval kdysi), a asi proto jsem nejlepší přátelé dodnes a několikrát za tejden pár hodin tele founujem přestože je mezi náma dneska dálka... jsem rád že jsem to v sobě zadusil tehdy, přátelství se nedá zaplatit, sex jo.... kašli na to jakou má kdo z nás zkušenost, nikdo ti neřekne co si o tom myslí ten tvůj kamarád, nikdo z nás ho nezná a nevidí mu do hlavy, a to že na stejnou situaci někdo někdy nějak reagoval neznamená, že tak bude reagovat i ten tvůj kamarád... neotvírej to, chovej se k němu jako jako dřív před tím sexem, nějak to dopadne... no, a možná je stejně utajenej tápající "otevřenej" a bude to chtít znova, ale teď je řada na něm, iniciativu nech na jeho straně, třeba spolu nakonec budete sexovat pravidelně, ale nech to na něm, dělej že se nic nestalo... - můj názor
06. 08. 2015 v 11:09Off-line Anonym
BussterX, díky. Myslel som si podobnú vec - že aj keď budem vedieť, či má niekto podobnú skúsenosť, v podstate mi to okrem (možno falošnej) nádeje nedá nič, pretože nepoznáte mňa, toho kamaráta, náš vzťah a to, čo všetko sa za tých niekoľko rokov, čo sa poznáme, stalo ... takže to všetko aj napriek tomu môže dopadnúť inak.
To, čo sa stalo som spraviť nechcel, nech je napísané a povedané čokoľvek - pretože je to najlepší kamarát, spravil pre mňa v mojom živote veľa, naše kamarátstvo pre mňa znamená viac, než to, že by som niečo skúsil, alebo niečo. Chcel som, už aj predtým, aj v tú noc (to k tým "túžbam s ktorými som bojoval), ale vždy som si povedal, že mi to za stratu najlepšieho kamaráta nestojí ...
K tomu poslednému, to si nemyslím ... myslím, že natoľko ho poznám, aj keď, môžem sa mýliť ... A nehovorme tomu sex, to čo sa stalo za sex nepovažujem.
06. 08. 2015 v 11:17Off-line zvedavko  (44/175/85)
Neries, je to v pohode, mam podobny zazitok s kamosom, nie je gay a mame sa doteraz radi :-)
06. 08. 2015 v 11:55Off-line BussterX  (103/130/150)
Jestli v*******í p**a není sex, tak teda když někdo v*****í 8mi letýho kluka tak je to defakto právně nepostižitelné... to je skvělá zpráva pro spoustu lidí... : )) nic ve zlým, máš pěkněj bordel v hlavě a nejsi srovnanej sám se sebou... potřebuješ sex, kdybys sexoval obden s nějakým jiným chlapem tak líp ovládneš svý touhy po hetero kamarádech... protože touhu po sexu s chlapem prostě v sobě máš a říkej tomu jak chceš...
06. 08. 2015 v 12:16Off-line Anonym
Nepovedal som, že nemám ... A nie sú to hetero kamaráti, skôr je to len jeden chalan a povedal by som, že by som to chcel len vyskúšať. Neviem si predstaviť, že by som mal vzťah s chlapom. Priťahujú ma primárne holky, sekundárne kamarát.
A máš pravdu, vo svojej orientácií nemám úplne jasno, ale to som už hovoril. Každopádne ale nemôžem o sebe tvrdiť, že som 100% homosexuál. A ani nechcem.
06. 08. 2015 v 13:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Povedal si že nemáš:
."...nikdy som nemal sex s chlapom (ani s holkou)," ... no ale jestli kouření p**a není sex podle tebe tak už to chápu XD
06. 08. 2015 v 13:21Off-line Anonym
Narážal som na tie túžby o ktorých si hovoril ...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload