Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Když jsem tu neměl fotku, psalo mi víc lidí

04. 08. 2015 v 13:16Off-line Anonym
Ahoj mám možná trochu zvláštní dotaz, ale nejde mi nezeptat se.
Přijde mi, že od té doby, co jsem si sem dal na profil fotku, mi začalo psát mnohem méně lidí než dřív. Nemyslím si, že by to bylo tím, že jsem škaredý, většina lidí o mně tvrdí spíš opak, ale přijde mi to prostě zvláštní. Napadlo mě, jestli to není tím, že už z mých fotek jde vidět, že na otázky typu "Dáme webku a pohonime" vám rozhodně neodpovím a sex na jednu noc nehledám.
04. 08. 2015 v 13:29Off-line StranissimoPazzo  (24/175/63)
Myslim že to tak je, z fotky se pozná ledacos, to jak se člověk vyfotí o něm hodně vypovídá a navíc z obličeje se toho dá spoustu vyčíst...
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 08. 2015 v 14:25Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Moc bych se tim na tvem miste netrapil......ber to tak, ze tim ,ze vystavis fotku, tak automaticky vyeliminujes zpravy od lidi, kterym se nelibis....a psat si nekym, komu se nelibis je proste ztrata casu
04. 08. 2015 v 18:42Off-line esthetique  (40/-/-)
Ano, protože 3/4 z nich ti psalo se žádostí o fotku. jde o to, co chceš: VYBRAT SI Z TĚCH PÁR , CO SE JIM BUDEŠ LÍBIT A I ONI TOBĚ A S NIMI BUDOVAT PEVNÁ PŘÁTELSTVÍ A S JEDNÍM Z NICH MOŽNÁ I NĚCO VÍC
NEBO
PROSEDĚT ŽIVOT U PC A PSÁT SI Z PŮLKOU REPUBLIKY?!?
pro někoho je tato blbá seznamka jen cesta, ale pro tebe to může být samotný cíl, prostě si jen psát se spoustou lidí, kteří si musej říkat o fotku a stejně z toho nikdy nic nebude...
TVOJE VOLBA
VÍTEJ DO ŽIVOTA, ŽIVOT JE KRUTEJ
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
04. 08. 2015 v 19:20Off-line Anonym
Esthetique
Ale já jsem si vůbec nestěžoval, moje ambice nejsou psát si s půlkou republiky, jak jste napsal. Jen mi ten pokles "zájmu" přišel zvláštní a zajímalo mě, jestli je moje dedukce podle vás správná.
04. 08. 2015 v 19:36Off-line esthetique  (40/-/-)
Mě naprosto fascinuje, když mi TADY někdo začne vykat. možná pro stupidní -NÁCTKY způsob jak říct: "odstřel, starouši!", což v tomto případě se nedá říct, když anonym o sobě "chytře" nic nesděluje ani to blbé číslo v kolonce věk....
opravdu, pokud mi tady hodláš vykat tak tím neprojevuješ úctu, ale spíš jaký jsi s prominutím D***L
tvoji dedukci těžko posoudit, když tady žádnou fotku nemáš, ty jedna dedukce....
04. 08. 2015 v 19:58Off-line Anonym
Esthetique
Možná právě protože se neznáme by bylo lepší si vykat. Je smutné, že to, co bylo kdysi výrazem úcty a respektu, je dnes pro někoho podnět ke slovnímu napadání a urážení. Myslím, že je docela pochopitelné, proč tady vystupuji jako anonym (nechci aby si desítky kluků rozklikávaly můj profil a psaly sem, že mi nikdo nepíše, protože jsem například škaredý/hubený/...,) Jde mi jen o objektivní názor.
04. 08. 2015 v 21:11On-line BussterX  (103/130/150)
Logicky z toho vyplývá, že ti teď nepíšou někteří lidi kteří by ti napsali kdybys fotku v profilu neměl, jenže oni by ti pak psát stejně přestali po jejím zaslání, nebo ty jim, po něčem co by oni napsali neznajíce tvou podobu... o nic nepřicházíš, napíše ti jen ten, komu se líbíš, a ne ten kdo si představuje prince svých snů jen z čísílek o věku, výšce a váze bez fotky...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 08. 2015 v 13:53Off-line esthetique  (40/-/-)
Bussík: dík žes to za mě přeformuloval, teď už to mladej snad pochopil... je mi jasné, že pod tvým názorem bude milión "lajků" a pod mým miliarda "nesouhlasů" (ikdyž říkáme to samý), ale mě o ty souhlasy tolik nejde... HLAVNĚ KDYŽ MÁM PRAVDU, hahahahhahahha
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 08. 2015 v 15:19On-line BussterX  (103/130/150)
Esťa: tvoje pravda jest pravdou ryzí v případě onom, jeví-li se ona shodná býti s pravdou mojí, takto jedině to pravou pravdou pravdoucí :*
06. 08. 2015 v 15:23Off-line esthetique  (40/-/-)
Anonym (anonym): když přijdeš do buzna podniku a chceš s klukem vedle tebe začít konverzaci, TAKY MU ZAČNEŠ VYKAT?!? ŘEKNEŠ: "MOHL BYCH VÁS POZVAT NA DRINK?!?" asi těžko, že, tak na co si to tady hraješ?!?
jestli jo, tak jsi ještě větší b***c než jsme čekali....
takže ne, TAKŽE TVOJE VYKÁNÍ MÁ SLOUŽIT K JEDINÉ VĚCI, ABYS TADY VEŘEJNĚ VYJÁDŘIL SVŮJ ODSTUP ODE MĚ, TO, ŽE TAKOVÝMU STAROUŠI!!! JAKO JSEM JÁ "TY BYS NIKDY NEDAL", ba co dím, ani do řeči se s ním nepustil....
snažíš se dělat se tady krásnej před podobnejma i***tama, jako jsi sám, stejného věku (tedy i***tského, začínajícího jedničkou)
s ÚCTOU A RESPEKTEM TO MÁ SPOLEČNÉHO HOVNO KULOVÝ, ha ha h a ha
takže tak
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 08. 2015 v 16:04Off-line spotim  (30/176/63)
Mě se fakt líbí takový ti, nevim jak pojmenovat, co prostě furt říkají, a kdysi dávno, morálka, dřív.... Copak dřív byl internet? Fakt mě tihle "internetový" slušňáčci i***ujou, proboha, v reálným životě se lidi nechovaj nic moc, a co všichni čekáte od internetu? Od něčeho co vlastně ani neexistuje? :-D :-D

Lidi prosím, proberte se.....
06. 08. 2015 v 16:35On-line BussterX  (103/130/150)
@ Anonym (anonym): Drahý anonymní anonyme, s veškerou zdvořilostí mně vlastní dovoluji si Vám oznámiti, že jste dle mého názoru něčím, co lze nejvýstižněji označit pouze vulgarismem "p**achlupatá", užijte si prosím vrchovatě mého vykání. S veškerou možnou úctou navždy Váš Busstík :*

P.S.: Napadlo Vás, drahý, že vystupovat anonymně je též nepříliš zdvořilé v situaci, kdy Vaši oponenti v debatě nejsou anonymními sráči?
06. 08. 2015 v 21:01Off-line Dominic  (27/-/-)
Ak si škaredý rovnako ako ja tak preto ti už moc ľudí nepíše.
06. 08. 2015 v 22:05Off-line Dominic  (27/-/-)
No každý je iný a ksicht sa zmeniť nedá niekdo ma šťastie a vyzerá dobre a niekdo nie no.
16. 11. 2018 v 09:02Off-line KuBiCeQ  (26/181/77)
Tak to je hodně smutné
16. 11. 2018 v 09:25Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Dominic, po tom co bylo v gaymanovi roku (nebo jak se nadává té soutěži) za finalisty pochybuji že jde gayům tolik o "krásu" v obličeji.
16. 11. 2018 v 09:38Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Pravda Steve. Já moc nekoukám že kdy to je, předpokládám totiž že se mi zobrazují jen aktuální blbosti
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload