Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ryšavé vlasy

05. 08. 2015 v 13:05Off-line Anonym
Niekedy som mal celkom pekne rysave vlasy. Skor ked som bol mensi, vtedy som z toho nadseny nebol. No nie tak rysave, ako klasicky rysave. Mal som taku svoju, specificku farbu, taku, hm, medovu, nikdy to neboli uplne rysave vlasy, nie take tie klasicke ako si kazdy predstavi, ale boli rysave.
No teraz, ked mam 16 bol som na ne patricne hrdy, no v poslednej dobe mi dost akoby hnedli, tmavnu, prosto straca sa ta rysavost a aj ked niekomu to pride ako bizarnost, pre mna to je clekom problem, pretoze moje dlhe rysave vlasy boli mojou akoby pychou, sucastou mna a mojej osobnosti.
Nepoznate nejaky trik, alebo tip na to ako zrysaviet? Mimo farbenia vlasov, uz aj tak su dost nicene gelom a lakom, aj ked pocul som o samponoch, ktore zafarbia, no to kladiem ako poslednu moznost.
Vopred dakujem a ospravedlnujem sa, ale moja klavestnica mi nedovoluje pisat s diak***ikou.
05. 08. 2015 v 13:15Off-line felixius  (25/192/77)
Umyj si hlavu krví leprechóna a na oběd jez čtyřlístky
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 08. 2015 v 13:47Off-line esthetique  (41/-/-)
Ha ha ha Irská rada nad zlato. já byl ještě na základce šoinavej blonďák, teď mám tmavě hnědé vlasy.... nedá se s tím nic dělat... někd holt má to dospívání víc roztažené v čase, já v 26-i jěště neměl na hrudníku ani chloupek... a s tmavnutím vlasů je to to samé, buď rád, žes měl svoji ryšavost aspoň tak dlouho
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 08. 2015 v 13:54Off-line Bluefox  (37/198/93)
Radu nemám, ale útrapy chápu. Vlasy barvy zralého obilí jsou ty nejhezčí.
05. 08. 2015 v 15:31Off-line klucinek  (33/176/75)
Žer rezavý trubky...kytky taky reagujou na zalejvání modrou skalicí...
05. 08. 2015 v 16:45Off-line Anonym
Takze to mam brat tak, ze ak neratam tie stvorlistky, alebo modru skalicu, mam po svojich (takmer uzasnych) vlasoch, ktore mi tolko ludi zavidelo? :(
05. 08. 2015 v 17:01Off-line hipster  (25/-/-)
To musíš byť dosť bohapustá osobnosť keď ti iba tvoje vlasy dodávajú pocit hrdosti :D skús isť ku kaderníkovi a ten ti ich nafarbí aj sa ti o ne postará aby si ich nemal zničené :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 08. 2015 v 17:19Off-line Anonym
POvedzme, ze som osobnost dost senzitivna, emotivna a momentalne beriem tabletky na hlavu a som zo vsetkeho mimo. Prosto mi to vadi a bodka, pytal som sa na riesenia, nie na mna.
05. 08. 2015 v 17:23Off-line hipster  (25/-/-)
Vidíš poslednú vetu? Chod ku kaderníkovi, ten ti cih ošetrí a nafarbí. Len nech to nieje nejaké šupácke kaderníctvo v dolnej marikovej, prípadne na miletičovej čo to máš za 2€ aj s farbením. od toho potom veľa fakt neočakávaj
05. 08. 2015 v 17:24Off-line Anonym
Okay, sry, dik :)
05. 08. 2015 v 20:11Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (XR3): Proti vlasům barvy zralého obilí, jak to výstižně napsal Bluefox, nemám nic, už kvůli Exuperyho Malému princi. Vlasy (včetně jejich absence) mě u kluků/mužů vždy zaujmou. Ale když někdo dokáže o svých vlastních napsat, že jsou téměř dokonalé, a především jak by si přál, aby mu je všichni záviděli, tím okamžikem končí. To už je skutečně jen na ty prášky na hlavu a velmi, velmi drahého psychoterapeuta.
05. 08. 2015 v 22:30Off-line hipster  (25/-/-)
Tak ono je to divné :D ale tak možno má malý kkt tak je aspoň na vlasy pyšný :D
05. 08. 2015 v 23:41Off-line libisemihezcikluci  (37/-/-)
Vžíjte se trochu, tak je to jeho přednost, něco, co na něm ostatní obdivují, čím zaujme, je pochopitelné, že pokud vidí změnu, je nesvůj nešťastný...
A to je ještě vklidu, měoje vlasy taky byly krásné, ale od 22 let mi rapidně padají... je těžké, když se z chlouby stane handicap svým způsobem. Naprosto jej chápu.
Rada poněkud natralistická: Nezofej a buď rád, za to co je, protože může být i daleko hůř
05. 08. 2015 v 23:53Off-line BennyD  (26/-/-)
My to tak v rodině taky máme, tak do 40 všichni blond a pak nám začnou vlasy hnědnout, bohužel se s tím nic nedá dělat, je to genetika :)
06. 08. 2015 v 00:24Off-line Titan24  (30/168/56)
Tak každý, kdo má špinavý blond, jako já, měl v dětství vlasy téměř pískové barvy, bohužel (pro mne asi bohudík) vlasy stárnutím mění barvu. A když si je nechceš ničit, tak nepoužívej lak ani gel
06. 08. 2015 v 01:24Off-line onlip  (61/180/84)
Snažím se vnímat i kluky, kteří nemají tak dokonalé kadeře a řeší podstatnější věci. Původně měl můj komentář dovětek typu: Ať ti (psychoterapeut) řekne, že časem může vlasů ubývat a budou šednout. Umazal jsem ho, aby nebyl spojován s mým současným porostem. Ten přijímám jako danost.
A když ke genetice: Můj otec byl blonďatý do puberty, pak zčernal (bez psychických problémů), zšedl až kolem své sedmdesátky a dosud (86) má mnohem víc vlasů než já. Přeju mu takový průběh věkových proměn jako všem ostatním.
06. 08. 2015 v 10:23Off-line libisemihezcikluci  (37/-/-)
Změna barvy. Někdy šedivým (starším) lidem trochu ztmavnou vlasy ze slunečnicových semínek, ale není to moc rapidní.
06. 08. 2015 v 13:40Off-line proste_ja  (26/175/75)
Z webu dlouhevlasy.cz
Ryšavé vlasy
- hrsť sušeých ibištekových kvetov zalejeme 500 ml vody, nechám zovrieť, a 10 min povaríme. Necháme hodinu odstáť, precedíme a zlejeme.
- červený odstín získáme z kořene rebarbory. 150 g vaříme v půl litru nesladkého kyselého vína tak dlouho, dokud se polovina neodpaří. Barvu vtíráme do vlasů a necháme oschnout.
- čerstvý jitrocel rozkrájíme na kousky, svaříme a odvar ten opět nalijeme na jiný rozkrájený jitrocel a opět pořádně svaříme. Pak vezmeme asi lžíci této tekutiny a rozpustíme v ní 1/4 libry benátského mýdla a 1/2 litru sody a je barva připravena. Při česání vlasů omočíme v téže barvě hřeben a česámej tím každý den řádně vlasy, které po krátkém čase nabudou pěkné rusé barvy.
- na zvýraznenie "zrz": zábal č 1: jogurt + škorica. Zábal č. 2: Med, obrovský grapefruit, škorica a dve polievkové lyžice peroxidu vodíka 3% , nakoniec som vlasky preliala silným odvar z harmančeka
06. 08. 2015 v 13:46Off-line Anonym
Dakujem :)
10. 09. 2015 v 12:06Off-line Corman  (23/-/-)
Já mám pořádnou zrzavou hřívu a jsem na ni náležitě pyšný, i když jsem kvůli tomu měl kdysi dost problémy, každý si prostě musel rýpnout..
Moje rada - hlavně si nenič vlasy laky, gely a podobnými sra*kami, a jestli chceš mít zase zrz vlasy a samo to neroste, asi fakt zajít ke kadeřníkovi, ať ti to nabarví :)
11. 09. 2015 v 11:53Off-line esthetique  (41/-/-)
Miluju zrzky, pište
11. 09. 2015 v 14:14Off-line Titan24  (30/168/56)
Pravda, nechápu lidi, co si je přebarvují. Zrzavé vlasy jsou krásné a když k tomu má kluk ti pihy....je to roztomilé :3
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload