Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Inzeráty

08. 08. 2015 v 10:52Off-line Anonym
Zdá se mi to, nebo ve většině inzerátů se submisivní kluci nabízejí dominantní k om*dání? Nečekal bych, že je tolik subíků a pasivních. I když na druhou stranu je otázkou, v kolika případech to ti kluci myslí vážně a kdy spíš je ten inzerát a následní konverzace je prostředek k masturbaci a pak k ničemu v reálu nedojde.

A co vy, jste subíci nebo dominanti? Aktivní či pasivní (v orálu i análu)?
08. 08. 2015 v 11:03Off-line esthetique  (41/-/-)
Bohužel máš v obojím naprostou pravdu.... JE TOLIK KLUKŮ SUBMISIVNÍCH, A ANO, VĚTŠINOU JIM POSTAČÍ SE VYHONIT NAD ZPRÁVAMA O TOM, JAK JIM TO DĚLÁM...
takto smutná je realita... a aktivové se můžou uhonit.... bohužel pouze u klávesnice....
welcome to reality
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 08. 2015 v 11:22Off-line Anonym
Přiznávám, já osobně jsem taky pasiv, zatím jsem se s nikým nesešel.. ale ne že bych si chtěl jen honit a víc nepotřeboval, ale spíš neskočím do postele s někým po hodině psaní, navíc jsem introvert takže potřebuji se s druhým víc poznat.. vzájemné sympatie jsou taky potřeba (aneb vzhled je důležitý a říkat si může kdo chce co chce).
A momentálně si díky pásu cudnosti si vyhonit nemůžu, i když klíčky mám stále u sebe.
08. 08. 2015 v 15:48Off-line mladykluk19  (32/-/-)
Tak já jsem čistý aktivní dominant a nestydím se za to :D
10. 08. 2015 v 19:40Off-line blowjober  (102/-/-)
Já jsem obojí v obojím :D
10. 08. 2015 v 19:59Off-line poklad  (29/177/69)
Já oboje, poslední dobou jsem spíš aktivnější a dominantnější....
10. 08. 2015 v 22:50On-line igy  (38/173/81)
Říká se, že je tak 10 pasivů na jednoho aktiva. A 10 subů na jednoho dominanta. A obvykle to sedí.
Vtipné je to hlavně v sex klubech, o kterých si někteří myslí, že tam nováčka hned za dveřmi někdo sebere a znásilní, a oni tam přitom všichni čekají, jestli ten nový nebude konečně aktiv :D
Jinak mě zaujalo, jak tu tak ledabyle házíte pásem cudnosti a dominancí a submisivitou, jako by to byl nějaký mainstream :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload