Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Admin

11. 08. 2015 v 08:17Off-line Anonym
Ste spokojní s prácou adminov? Ja vôbec nie
11. 08. 2015 v 08:30Off-line poklad  (29/177/69)
Ne.
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 08. 2015 v 08:33Off-line Mio6602  (103/-/-)
Jak jsem před minutou uvedl zde: spatne-zpravovany-web-na-kluky-cz
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2015 v 09:08Off-line hipster  (25/-/-)
Hlavne že stíhaju mazať dotazy ako na bežiacom páse ale to že je tu polovica FAKE profilov im nevadí :D aj keď je očividné že su fake :D Lebo neviem ako vy ale ja pochybujem že austin mahone by bol na česko-slovenskej gay zoznamke :D
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 08. 2015 v 09:20Off-line NaKluky.cz
Anonym: Mrzí nás, že nejsi s námi spokojený :) Co bychom měli dělat lépe a jinak? :)
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2015 v 09:22Off-line Schevchenko  (25/171/59)
Souhlasím s Hipsterem a když se napíše do poradny seznam fake profilu ihned to smazou b***i.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2015 v 09:30Off-line NaKluky.cz
Hipster: Budeme rádi, když nám fake profily nahlásíš pomocí odkazu "Nahlásit", který se nachází u každého profilu, zprávy i komentáře. Děkujeme za pomoc.

Schevchenko: Protože tím chráníme slušné kluky. Poradna by neměla a ani nemůže sloužit k vyřizování soukromých sporů. Když se dva kluci pohádají a jeden bude chtít tomu druhému ublížit, není nic jednoduššího než napsat do Poradny, že ten druhý je fake. Kdyby to takto napsal někdo o tobě, líbilo by se ti to? Předpokládáme, že určitě ne. Pro nahlašování fake profilů proto slouží pouze odkaz "Nahlásit", jak jsme psali v předchozím odstavci.
Souhlasím - 20   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 08. 2015 v 09:32Off-line hipster  (25/-/-)
Neviem či nejako na tomto zarábate ale ja niesom platený za to aby som to robil :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 08. 2015 v 09:34Off-line Schevchenko  (25/171/59)
Já tu nemám fotku takže me nikdo nahlásit nemůže :D
11. 08. 2015 v 09:46Off-line NaKluky.cz
Schevchenko: Nemáš pravdu. Když někdo do Poradny napíše "Profil Schevchenko není ten za koho se vydává, ve skutečnosti je mu 60 let" - líbilo by se ti to? :) A o tom to přesně je. Jak jsme psali před chvílí, mazáním takových příspěvků chráníme slušné kluky.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 08. 2015 v 10:01Off-line Anonym
Že fake profily nahlásiť :D nahlasim ako vždy a? vysledok? žiadny -,-
11. 08. 2015 v 10:08Off-line NaKluky.cz
Anonym: To není pravda :) Nahlásil jsi nám dva profily, že jsou faky. Jeden v únoru 2014 a druhý v březnu 2014. U jednoho byla zrušena profilová fotografie a druhý byl zablokován.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2015 v 10:10Off-line Schevchenko  (25/171/59)
No ale to nemění nic na tom ze si muže založit další profil
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 08. 2015 v 10:11Off-line Schevchenko  (25/171/59)
A ohledně toho kdo by co napsal me je to fuk já tu chodím pro srandu takže by mu to bylo fakt jedno :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2015 v 10:23Off-line Pippin  (103/-/-)
Tak ono probírat se tu tisíci profily a přemýšlet, zda to je fake a není fake je asi fakt docela nemožné. Od toho jsou tu ta tlačítka Nahlásit, se kterými mám celkem pozitivní zkušenosti. Co se nahlásí, to se prošetří.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 08. 2015 v 10:29Off-line Mio6602  (103/-/-)
Asi by taky neškodilo, kdyby admini promazali profily, na které se nikdo nepřihlásil po určitou dobu. Takhle jsou tu profily, které tu leží třeba rok, dva nebo i déle. Je to spíš jen takový návrh, který by stál za zváženou.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2015 v 10:44Off-line NaKluky.cz
Mio6602: Díky za tip. Nad něčím podobným uvažujeme. Přemýšlíme také nad tím, že bychom (nějak) aktivní profily naopak zvýhodnili oproti profilům, které se už dlouho nepřihlásily.
11. 08. 2015 v 11:12Off-line Vlado2  (61/180/80)
Dovolte, abych se zastal tvůrců a administrátorů.
Na většině webů se pravidelně objevuje „připomínka“: DĚLÁTE TO ÚPLNĚ BLBĚ! V podtextu z ní doslova čiší: KDYBYCH TO DĚLAL JÁ (KDYBYCH TO UMĚL), TAK BYCH TO DĚLAL ÚPLNĚ JINAK.
S podobnými výkřiky se asi setkal každý, kdo se někdy pokoušel vytvořit nějaký web. Musíme rozlišovat dvě věci:
1. Možnosti redakčního systému – opravdu není příliš velkým problémem vytvořit téměř cokoli. Problémem je, že určité funkce bude jeden považovat za přednost, druhý za nedostatek. Všem se nezavděčíš. Představa, že je ideální nabídnout uživatelům co nejvíce funkcí, je mylná! Čím více klikacích funkcí nabídneš, tím méně se jich bude využívat. Bude-li monitor připomínat ovládací panel raketoplánu, zůstane 99% možností nepovšimnuto. Otevřeš-li jen „obyčejný“ Word, najdeš v něm několik set variant, jak jej upravit. Většinu z nich jsi nikdy nepoužil a u spousty vůbec netušíš, k čemu vlastně slouží.
Mnoha z nás vadí neexistence mobilní verze. I naprostý laik chápe, že její vytvoření nespočívá ve „smrsknutí“ obrázku z velkého do malého formátu a v praxi to znamená fyzicky vyrobit úplně nový web. Na desktopové variantě si většina uživatelů drobných chybiček nevšimne, ale v pětipalcovém vydání každé opomenutí znamená, že aplikace bude minimálně uživatelsky velice nepřívětivá a v horším případě téměř neobsluhovatelná; autoři Windows 8 by mohli vyprávět!
2. Možnosti administrátora – ten teoreticky může „všechno“, ale ve skutečnosti toho moc není. Možnosti likvidace „fake“ profilů administrátor na tomto místě vysvětloval několikrát. Teď nemluvím o prokazatelně ukradených fotkách. Pokud ale ta fotka chybí, … Že ti psal něco úplně jiného, než uvádí v jednotlivých kolonkách? Ale on si fakt může v internetových zprávách plácat cokoli. Nehledě na to (už jsme zde mnohokrát viděli), že anonymně označit sám sebe touto nálepkou je velice účinná cesta ke zvýšení návštěvnosti vlastního profilu. A představa, že zrušením něčího profilu cosi vyřešíte? Blbost – založí se několik dalších.

Rozhodně nemohu říct, že k funkčnosti webu nemám žádné výhrady. Ale „dokonalý web“, umožňující vzájemnou komunikaci lidí, vytvořit nelze. Což ale neznamená, že se musíme se všemi nedostatky smířit; nebylo by tak úplně od věci, kdyby alespoň ti gramotnější z nás sepsali a odeslali e-mailem jednoduchou analýzu (soupis, sumář, popis) všech spatřovaných problémů, které by bylo vhodné (možné) řešit. Míníš-li oponovat argumentem „JÁ ZA TO NEJSEM PLACENÝ“, pak ti musím připomenout, že za užívání služeb tohoto webu také nic neplatíš a určitě nevěříš, že administrátor má na stole věšteckou kouli s neobyčejně chytrým havranem. A občasnými nářky v „poradně“ se nic moc vyřešit nedá.
Souhlasím - 21   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 08. 2015 v 12:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Vlado to napsal tak obsáhle že nevěřím že si to někdo přečte celý, ale souhlasím sám za sebe se vším co napsal.

Vadí vám fake profily? A máte sami svůj obličej v profilu? nemáte? tak jak můžu vědět když mi napíšete vy, že za tím profilem není stoletá důchodkyně? Veřejné fotky v profilech se dají bez problému kontrolovat jestli neobíhají na netu, např tady si můžete ověřovat originalitu fotek - http://tineye.com
Když mi někdo napíše PM a nemá fotku v profilu, pokládám za neslušnost když není jeho foto přiložena v první zprávě, pokud nepošle foto obratem končím debatu...

pánové, mastíte si ego na tom že vám píšou stovky lidí a pak se divíte že si píšete s fejkama... kvalita, ne kvantita, to se počítá...

označil jsem nedávno veřejně v debatě uživatele s nikem "maly umelec" který si opakovaně dával na profil ukradené fotky ze zahraničních seznamek a sociálních sítí.... dával jsem tam i odkazy na ty servery... překvapivě se toho fejka začalo několik lidí tady intenzivně zastávat a bránit ho, přestože důkazy byly jednoznačné, nechtěli si nechat vzít iluzi....

nechtějte kouzla po adminech, používejte rozum a myslete na to že méně někdy znamená více ....
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 08. 2015 v 16:19Off-line Haru  (26/-/-)
Za mě s prací administrátorů teda spokojenost.. Pokud jde o nějaký nápad na zlepšení, tak jeden bych možná měla - nechcete (pokud to tada už neděláte, i to je možné) nabídnout pár "osvědčeným slušným komentátorům" nabídnout možnost moderování příspěvků, hlavně tady v poradně? Vám by to zjednodušilo práci a mohli by jste se více věnovat vylepšování webu a tvorbě mobilní verze. Možná je to blbost, nevím.. Jen takový můj nápad...
A druhá věc, týkající se také poradny - nestálo by za zvážení přejmenovat tuto sekci na "fórum", nebo něco podobného? Ve velké, možná i většinové části příspěvky svou podstatou do poradny nepatří.
Jinak musím adminům poděkovat, myslím že dělají svou práci svědomitě. Koneckonců - kvalitní stránky = zvyšující se počet uživatelů = rostoucí příjmy ;-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2015 v 16:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Název poradna je zavádějící, možná že to kdysi byl záměr, mít na serveru skutečnou moderovanou poradnu s týmem kvalifikovaných rádců kam by se lidi obraceli skutečně o radu, ale tak jak to finguje nyní je to spíše plkárna plná témat o délce dostřiku a o chuti semene a dotazů "kdy jste si poprvé honili"... toto by se mělo mazat pokud se to tváří jako poradna, nebo prostě změnit název přesně jak navrhuje Haru... já osobně jsem taky pro změnu názvu a ponechání svobody v zakládání témat tak i tematické volnosti debaty
11. 08. 2015 v 16:51Off-line tropikboy  (37/178/72)
Pokud jde o poradnu, přejmenoval bych ji na diskuzi. Kategorie jsou nevhodné. Z 11 kategorií je 6 o sexu, rozdělených na orální sex, anální sex, masturbaci a podobně. Polovina témat je v jedné kategorii Ostatní. Myslím, že všechno, co se týká sexuálních praktik, může být v jedné kategorii.
Viděl bych to takto:

1) Vše o Nakluky.cz (návrhy na zlepšení, stížnosti na práci admina, technické dotazy)
2) Vztahy, nevěra
3) Orientace, Coming-out
4) Společenské otázky (politika, společnost, chování, povolání, škola)
5) Sexuální praktiky, masturbace
6) Zdraví
7) Péče o tělo a vzhled
8) Oblékání a styl
9) Hudba
10) Filmy, seriály, knihy, divadlo
11) Cestování
12) Dotazy na odborná témata (technické dotazy z různých oborů, právní dotazy, jak co zařídit)
13) Ostatní
14) Džungle - povolené off topic : )

(přidány body 13 a 14)
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 08. 2015 v 16:58Off-line BussterX  (103/130/150)
To se mi líbí... dobře vymyšleno, ale za tím vším bych ještě ponechal tu kategorii "ostatní", kde by se daly řešit pc hry, koníčky, akce, kluby atd..
P.S.: jo aha... teď už nemám výhrady k obsahu : )
11. 08. 2015 v 17:47Off-line Nott  (27/173/65)
Bylo by fajn promazavat stare profily ktere už nejsou aktivní :)
11. 08. 2015 v 18:07Off-line Vlado2  (61/180/80)
Nechci přeceňovat význam "poradny" pro návštěvnost tohoto webu a přiznávám se, že bez základního statistického zpracování četnosti stávajících temat, bych se nového (jakéhokoli) členění bál. V současnosti máme 11 kategorií. Celkem evidujeme téměř 9 tisíc založených temat ale z toho v kolonce "ostatní" jich je skoro 5 tisíc! Řešení těchto temat je navždy pohřbeno, protože tady už nedohledáš lautr vůbec nic.
Pravidelně prskáme, opakuje-li se v poměrně krátkém intervalu stejný dotaz.
Včera jsem se tady navezl do autora vlákna s názvem "17 cm?". Konstatoval jsem, že z 357 dotazů v příslušné kategorii se stejná otázka řešila již 71x. Ale najdi to!
Proto si myslím, že důležitější by bylo ošetřit neúmyslné zakládání totožných temat a celý "archiv" nějak zpřehlednit. Jak? To nevím.
11. 08. 2015 v 18:19Off-line BussterX  (103/130/150)
Nikdo se nebude s ničím hledat i kdyby to bylo sebepřehlednější, většina lidí má takovou mentalitu že vleze někam do debaty, přečte si název a možná prolog debaty a bez toho že by se namáhali číst předchozí komenty tak rovnou vyblejou své moudro veřejně, a kolikrát je několik vět nad nima napsáno totéž od někoho jinýho a je k tomu i reakce náležitá od ostatních v podobě odpovědí, a takto se i v jediný debatě furt opakujou věci dokola...
11. 08. 2015 v 19:14Off-line Titan24  (30/168/56)
Hodilo by se vyhledávání v tématech poradny podle klíčových slov
11. 08. 2015 v 19:20Off-line endomorf  (26/186/85)
Web nakluky se mi hodně líbí vzhledově, jak je zpracovaný. Nemusely by tady být někdy ale být tak hloupé články. :D
11. 08. 2015 v 19:33Off-line NaKluky.cz
Vlado2 a BussterX: Pravdu máte oba :) Nabízí se například řešení, že by se při zakládání nového tématu uživateli automaticky nabídly podobná témata, které by systém dohledal na základě nadpisu, který uživatel napsal (tedy ještě před napsáním samotného příspěvku s dotazem).

Protože to je automatizované, tak to (paradoxně) není zcela spolehlivé, částečně by to ale problém asi vyřešilo. Navíc další problém je v tom, že odhadem 50 % nadpisů je zcela nerelevantních a nevýstižných vzhledem k položenému dotazu (jak jsme již několikrát psali, nadpisy a dotazy v Poradně upravujeme, protože kromě nevýstižnosti jsou velmi často plné chyb a překlepů), takže by systém byl v těchto případech ihned odsouzen k neúspěchu.

Další problém je samozřejmě v tom, že když někdo řeší takovou věc jako je "17 cm", tak chce být mnohdy OSOBNĚ ubezpečen, že to je OK velikost. Takže si myslíme, že v těchto případech by tazatel téma založit tak či tak :) Ale tím samozřejmě na vylepšení nerezignujeme.

Další otázka je, zdali je vůbec žádoucí, aby bylo oživeno třeba dva a půl roku staré téma.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2015 v 19:34Off-line NaKluky.cz
Titan24: Vyhledávání jako takové zde máme (http://www.nakluky.cz/poradna/hledat/?…). Jak by přesně mělo fungovat vyhledávání dle klíčových slov?
11. 08. 2015 v 19:39Off-line Titan24  (30/168/56)
Aha, tak to beru zpět, nevšiml jsem si toho. Ano, přesně takové jsem myslel, výborně :)
11. 08. 2015 v 19:44Off-line NaKluky.cz
Tropikboy: Díky za tip na úpravu kategorií Poradny, které jsi navrhl:

-----
1) Vše o Nakluky.cz (návrhy na zlepšení, stížnosti na práci admina, technické dotazy)
2) Vztahy, nevěra
3) Orientace, Coming-out
4) Společenské otázky (politika, společnost, chování, povolání, škola)
5) Sexuální praktiky, masturbace
6) Zdraví
7) Péče o tělo a vzhled
8) Oblékání a styl
9) Hudba
10) Filmy, seriály, knihy, divadlo
11) Cestování
12) Dotazy na odborná témata (technické dotazy z různých oborů, právní dotazy, jak co zařídit)
13) Ostatní
14) Džungle - povolené off topic : )
-----

Ono je to ale ve skutečnosti složitější, než se může zdát.

Kvůli přílišné obecnosti některých kategorií bychom uživatele zbytečně nutili přemýšlet, kam vlastně příspěvek napsat. Tematický průnik kategorií "Společenské otázky", "Dotazy na odborná témata", "Ostatní" a "Džungle" je natolik velký, že by v tom ve výsledku vznikl chaos a nic by to pravděpodobně nevyřešilo. A nechceme uživatele zbytečně zahltit dlouhým výpisem a pravidly, kam patří jaké téma :)

Další otázkou je, jestli má smysl vytvářet kategorie "Oblékání a styl", "Hudba" či "Filmy, seriály, knihy, divadlo", když zde takových témat moc není. Samozřejmě zde taková témata uvítáme, vytvoření kategorií by k tomu třeba přispělo, je to ale správná cesta?

Tím se ale diskuzi o úpravě kategorií rozhodně nebráníme :)
11. 08. 2015 v 19:47Off-line NaKluky.cz
Titan24: Hledání v Poradně máme už rok a půl (http://www.nakluky.cz/…ove-serialy/), ale máš pravdu, že je možná ikona s lupou snadno přehlédnutelná. Zvážíme, jestli bychom ji neměli trochu více zviditelnit :)
11. 08. 2015 v 19:48Off-line Titan24  (30/168/56)
To jo, to by jste byli hodní :)
11. 08. 2015 v 19:49Off-line NaKluky.cz
Endomorf: Děkujeme za zpětnou vazbu. Jaká témata článků se ti nelíbí a jaká bys naopak uvítal?
11. 08. 2015 v 19:55Off-line NaKluky.cz
Ještě bychom se rádi vrátili k zakladateli tématu...

"Ste spokojní s prácou adminov? Ja vôbec nie"

Anonym: Stále jsi nám nenapsal, v čem s námi nejsi spokojený. Nemůžeme tě sice do odpovědi nutit, ale když bys nám dal vědět, byli bychom rádi, ať se můžeme zlepšit :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 08. 2015 v 20:03Off-line Loveeee  (26/175/70)
Mužete udelat tema třeba o životě adminu a pod...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 08. 2015 v 20:10Off-line BussterX  (103/130/150)
A to je přesně důvod proč nemůžu bejt admin :D toto je kouzelná věta admina:
"Stále jsi nám nenapsal, v čem s námi nejsi spokojený. Nemůžeme tě sice do odpovědi nutit, ale když bys nám dal vědět, byli bychom rádi, ať se můžeme zlepšit :)"
a mně by ve funkci admina připadala podbízivá, to bych napsat nedokázal... odpověď v podání admina Busstera by vypadala takto:
"Stále jsi nám nenapsal ty vocasu, v čem s námi nejsi spokojený. Že by ses laskavě vyjádřil oč ti jde konkrétně ? Nebo jen děláš vlny? Si to poď dělat sám když seš tak chytrej :P :)"
Ne, nebudu admin, nepřemlouvejte mně kdyžtak :P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2015 v 20:35Off-line Haru  (26/-/-)
Napadá mě ještě jedna věc. Před nějakou dobou se tady objevil návrh na vytvoření jakýchsi "blogů", míst, kam by sami uživatelé mohli psát na libovolná témata, mít své čtenáře a měli by možnost s nimi komunikovat. Zároveň by to ale nenarušovalo váš magazín, protože takové příspěvky by se asi dost lišili od článků psaných vašimi autory. Tenkrát jste reagovali nějak v tom stylu, že " nápad dobrý, ale zatím asi ne". Když se ale podívám do poradny a vidím ty sáhodlouhé příspěvky, tak si říkám, že tady je pár lidí, kteří by třeba měli zájem se "vypsat" na takovém blogu/fóru/prostě čemsi.. Je tu spousta lidí, kteří by rozhodně i měli o čem psát, a třeba i s tím už mají zkušenosti. Já bych takovou možnost třeba ráda využila, protože psát si na profil sice můžu, ale k ničemu to není, když ty profily čte minimum lidí, a zároveň by to nezapadalo do kategorií Magazínu.. Mě osobně se tahle myšlenka dost líbí, nezměnili jste od té doby názor? Myslím, že je fajn nechat uživatelům možnost vytvářet obsah na stránkách v trochu jiném stylu, než jsou ty články, které tady vychází.. Ale netuším, kolik by s tím bylo práce a jestli je to vůbec zrealizovatelný. Podle mě by to po kulturní a kvalitativní stránce webu dost prospělo, protože zatím zde vinikají právě jen dotazy, jestli je 17 cm dost a jak často masturbujete. A články typu "Běžte se nazí koupat do aquaparku asi moc na serioznosti taky nepřidají ;-)
11. 08. 2015 v 20:51Off-line tropikboy  (37/178/72)
Já jsem pro blogy.. jestli to bude dobře editovatelný a přehledný, udělám si tam bezplatnou právní poradnu : ) dotaz do zprávy, odpověď na blog : )
11. 08. 2015 v 21:01Off-line Haru  (26/-/-)
Já právě taky, psaní mě baví, a bylo by fajn mít psát třeba i pro koho :-) A právní poradna zdarma? To je skvělý! :-)
11. 08. 2015 v 21:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Tropikboy: právní poradna stylem dotaz do zprávy - odpověď na blog? a kde vezmeme my, nebozí čtenáři jistotu, že si ty dotazy uživatelů necucáš z prstu a že si nevybíráš jen to co se ti hodí? : * hezky veřejně šecko :P

btw mám ve sklepě pod uhlím dočasně uloženo šest mrtvol než nastane promlčení trestného činu jejich vraždy, jaká pokuta mně hrozí za případný průsak mrtvol do kanalizace, vztahuje se na tuto ekologickou zátěž případ nouze nebo tak něco? : ))
11. 08. 2015 v 21:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Abych to jednou provždy vyjasnil - já su lama, nesleduju trendy a co je to PS4 jen matně tuším, mám svých pár herních světů kde je mi fajn a kam utíkám z reality a ty světy pro mě mají zvláštní nedefinovatelný kouzlo, toť vše, nepokládám se za žádnýho experta v digitálních hrách...
11. 08. 2015 v 22:32Off-line Chrisik  (33/176/51)
Mě by zajímalo jestli je gay :-D
12. 08. 2015 v 00:19Off-line michal_1807  (25/195/70)
Ja by som hlavne upravil chat a aspoň trošku ho optimalizoval pre mobil lebo je to fakt hrôza :O
12. 08. 2015 v 00:58Off-line poklad  (29/177/69)
Být spokojený s prací týmu nakluky může být opravdu jen člověk, který nic neočekává.

Některé naprosto základní věci (jako je mobilní verze nebo aspoň takové stránky, které by byly alespoň z 10% použitelné na mobilu/tabletu) jsou uživateli požadovány od prvních dnů... Admini umí jen napsat že se "na tom pracuje". Sorry ale i kdybych na tom trávil blbé 2 minuty denně, dávno bych mobilní verzi měl udělanou... Blbé výmluvy.
Správa webu je také úplně mimo. Polovina inzerátů jsou "sex za FO" což je výslovně zakázané, ale nikdo nic nemaže... S faky se nic nedělá, občas se jim smaže profilovka - občas se třeba smaže i fotka která fake není... Zhrzený nahlašovatel má asi vždy pravdu.... Prostě megaLOL...
A tahle "poradna", která je vlastně fórum a odpověď těch 4 "rádců" nikdy nikdo neviděl... Užléta se tu řeší, zda se to má omezit, aby to byla opravdu poradna a odpovídali jen ti, kdo se v problematice vyznají, nebo to přejmenovat na fórum... Opět několik let adminům nestačí k pár klikům... Výsměch...

Já tady vlastně už asi rok nebyl, nedávno jsem se po diskuzi s kamarádem zas přihlásil, podívat se co se změnilo... A ono nic... "poradna" a inzeráty jsou pořád stejné džungle, 80% profilů je stále falešných nebo prázdných, a web je stále nepoužitelný mimo počítač (nevím zda admini vědí, že už druhým rokem je v ČR pro připojení k Internetu využíváno více mobilních zařízení než ntb/počítačů)
A samotná kapitola je také tragický "magazín", jehož úroveň je pořád stejně hrozná jako před tím rokem... Polovina článků jsou reklamy na hadry, filmy či hudbu, třetina článků jsou honičské úlety Červenky/Zelenky nebo přiblblé výplody samotné redakce o tom jak se někde někdo svlékl na ulici, jak má někdo sexy zadek nebo jak ve videu na YT má hezký trenky... OMG.... Když čtu zdejší výplody, fakt se nedivím homofobům.... Jen zbývajících zhruba 17% článků má nějaký smysl...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
12. 08. 2015 v 01:19Off-line NaKluky.cz
Haru, tropikboy a další: Omlouváme se, ale ohledně blogů se nám názor zatím asi nijak významně nezměnil :( Důvody zůstávají pořád stejné. Stále si myslíme, že by blogy aktivně využíval jen zlomek uživatelů. 99,9 % lidí jsou (bohužel) pouze konzumenti obsahu.

Kdo má chuť psát, rádi mu dáme prostor v Magazínu (tematicky to samozřejmě musí zapadat do konceptu webu). Jak už jsme říkali kdysi, myšlenky lze vyjádřit i prostřednictvím Poradny, kde se delším příspěvkům také nebráníme (je to aspoň ideální podnět k diskuzi).

Tímto ale myšlenku blogů rozhodně nezavrhujeme a slibujeme, že za nějaký čas blogy opět zvážíme :)
12. 08. 2015 v 01:20Off-line NaKluky.cz
Michal_1807: Použitelnost se liší dle mobilního telefonu, ale uznáváme, že to není zdaleka ideální. Pracujeme na tom :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
12. 08. 2015 v 01:29Off-line NaKluky.cz
Haru: "nestálo by za zvážení přejmenovat tuto sekci na "fórum", nebo něco podobného? Ve velké, možná i většinové části příspěvky svou podstatou do poradny nepatří."

Nad tím jsme před časem přemýšleli, ale rozhodli jsme (zatím) ponechat stávající pojmenování. Pro témata, která nespadají do Poradny, máme vyhrazenou kategorii "Ostatní", která je určena pro nezávazné "tlachání" :)
12. 08. 2015 v 02:05Off-line Tom.as  (26/173/53)
Ok beru to, že tu někteří píšete co by jste uvitali na webu, ale ta druhá čast co jen k***izujete k čemu vám to je? Když mě to nebaví tak jdu pryč ne ? Mě tu nic vyloženě neva. I na mobilu se to dá. Jen by každý mohl mít profilovku nebo ji aspoň poslat v chatu, ale to už myslím psal i BussterX.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 08. 2015 v 06:56Off-line NaKluky.cz
Tom.as: Také by se nám líbilo, aby každý zde měl profilovou fotografii, protože to zvyšuje šanci na seznámení :)

Od úplného začátku máme aspoň nastaveno pár jednoduchých pravidel, která říkají, že profilová fotografie musí být slušná, dotyčný na fotografii musí opravdu být (nesmí být kradená) a musí být na ní poznat.

Nemůžeme ale nikoho nutit, aby měl profilovou fotografii. Někteří kluci ji buď nechtějí mít, nebo ani nemohou (třeba ještě neprošli coming outem nebo se orientací nechtějí veřejně "chlubit"). To už ale bohužel nejsme schopni nijak ovlivnit.

Částečně i proto jsme do nastavení přidali možnost Neveřejných profilů (profil se zobrazí pouze přihlášeným uživatelům), ale samozřejmě ani to není všespásné řešení :)

Občas od někoho zaznamenáme názor, že bychom měli profily bez fotografií rušit. To nám ale nepřijde rozumné právě z důvodů, které jsme zmínili výše (ne každý fotografii chce/může mít).
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
12. 08. 2015 v 11:36Off-line michal_1807  (25/195/70)
Použitelnosť sa líši na mobiloch iba v tom že na niektorých to absolútne nemá zmysel na na niektorých keď má človek pevné nervy sa to dá zvládnuť
12. 08. 2015 v 11:38Off-line NaKluky.cz
Michal_1807: Omlouváme se. Víme, že to zdaleka není ideální. Pracujeme na tom, abychom tento problém napravili :)
12. 08. 2015 v 11:51Off-line BussterX  (103/130/150)
@Tom.as: je tu hodně ženáčů nebo bývalých ženáčů, je tu hodně nepřiznaných gayů žijících dvojí život, je tu hodně lidí jejichž povahovým rysem je opatrnost nebo ustrašenost nebo vypočítavost, a všichni tito tady mít fotku nikdy nebudou... a je u i dost kluků kteří žijou v rodinách kde to musí tajit tu svou orientaci kvůli rodičům a ještě sami nejsou výdělečně činní a jsou na nich závislí ... jenže i na takovým profilu bez fotek kde je napsaný věk 15 let může bejt ženatej uchyl : )) Nemůžeš jim nijak znemožnit zakládání profilů tady, můžeš udělat jediné - nekomunikovat s nima a nereagovat na ně v PM... ať si profily bez fotek píšou s profilama bez fotek, nevidím důvod proč by se měli anonymové přehrabovat v našich veřejných fotkách a vybírat si jak na tržnici a kdekoho otravovat a s posláním své fotky dělat drahoty, ať si píšou mezi sebou...
12. 08. 2015 v 12:17Off-line poklad  (29/177/69)
Na 99% mobilůa tabletů nepoužitelné, na 1% na mašli.... To není neideální, to je v roce 2015 nepřijatelné.
A vy už roky na ničem nepracujete, nekecejte...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2015 v 12:20Off-line poklad  (29/177/69)
BussterX: ale jde... když se někdo proviní jako fake (jakože se časem vždycky profláknou), tak nestačí zrušit profil, ale také dát IP ban.... Jenže to oni nikdy neudělají, protože i z fejků (kterých tu jsou mraky) jim jdou příjmy z reklamy.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2015 v 12:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Poklade, jestli máš 100 mobilů a na 99 z nich máš problémy s tímto serverem tak tě opravdu lituju, jestli ale 100 mobilů nemáš tak by mně zajímalo kde jsi ta čísla vzal, neboť tento server je evidentně právní subjekt (Copyright 2011–2015 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506) a ty bruslíš zřejmě na tenkém ledě pomluvy nebo poškozování dobrého jména obchodní značky ... : ))
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2015 v 12:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Poklade já to vím že jde jen o zisk, nejsem naivním prosťáčkem, i fake klikající svoje unikátní prokliky přináší zisk : )) jak říkám, jedinej způsob je si dávat bacha, a jde to, není to těžký
12. 08. 2015 v 13:22Off-line Vlado2  (61/180/80)
Poklade, zapomeň už konečně na nesmysly, které se učí v IT na základkách. Zjevně ti dosud nikdo neprozradil, že také existují plovoucí IP a anonymizery. Pak bys nutně alespoň tušil, že IP je podobně "unikátní" jako emailová adresa.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2015 v 13:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Vivat proxy, hallelujah..... : ))
12. 08. 2015 v 13:27Off-line honzaxD  (27/-/-)
Zablokujte busstera a svět bude lepší
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
12. 08. 2015 v 13:28Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo, poďte do mně anonymní srátši, neboť instinktivně cítíte ve své malosti jak moc vámi pohrdám :P
Jak moc pohrdám těmi uživateli majícími několik anonymních profilů z nichž na každém předstírají být někým jiným, jak moc pohrdám těmi ženáči kteří tady na anonymních profilech hledají někoho s kým by podvedli vlastní ženu a pak si vykládali v hospodě jako drsní heteráci vtipy o buzerantech, jak moc pohrdám těmi vychytralci surfujícími v bezpečí anonymity po cizích profilech a drze hodnotícími fotky...
12. 08. 2015 v 14:08Off-line poklad  (29/177/69)
Vlado2: tenhle web je blbě použitelný už normálně,přes proxy by to nikoho nebyvilo.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 08. 2015 v 16:57Off-line BeWareSoldier  (28/-/-)
Upřímně sem chodim z 90% na tabletu a 1x - 2x se mi skubnou zprávy. Jinak úplně v pohodě. Nestalo se mi , i když tu nejsem dlouho,že by web nefungoval... BTW: a pokud se tu někomu nelíbí tak ať táhne odkud přišel... Jestli si nekdo sedi na kabelu, nebo ma poskytovatele,kterej kdyz zakopne v kanclu o kabel odpoji vsechny, tak to smeruj na něj a ne na tento web... Pouze můj nazor :D
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2015 v 17:03Off-line BussterX  (103/130/150)
BeWareSoldier: no já myslím, že kdyby měl uživatel "poklad" tak strašný problémy s tím serverem tak by tu nebyl nonstop od rána několik hodin jak tady furt vidím jeho status "přihlášen" : ))
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2015 v 17:09Off-line BeWareSoldier  (28/-/-)
To je další věc, nebudu se dal rozepisovat, přijde mi že to ani nemá cenu se dohadovat, souhlasim s tím co si napsal ty a Vlado... To že pořad někdo pič*je se asi musí čekat ... Nenadelas nic :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2015 v 18:32Off-line AEE707  (28/172/55)
Keby toto číta moja bývalá triedna, povedala by, že najviac k***izujú tí, ktorí nič nerobia ....... :) Nakluky je web zadara takže vzhľadom k tomu - ano som spokojný s drvivou väčšinou vecí tuna. A to či sa poradňa volá poradňa alebo fórum :D to vám to tak bije do očí :D ? :D Ale tá mobilná apka by fakt bodla :/
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2015 v 18:35Off-line BussterX  (103/130/150)
Like
12. 08. 2015 v 19:01Off-line steveklos  (25/180/84)
Mi jste například asi před půl rokem na ask psali, ať se vám ozvu na mail. Nikdy jste však neodpověděli.
12. 08. 2015 v 20:38Off-line poklad  (29/177/69)
Busstereš, ty inteligente... "Online" status znamená jen a jen zapnutý počítač. Na kterém pro tvoje info pracuju!!!

A netrávim celý dny spamováním nesmyslů tady v poradně (tím zrovna nemyslím tuto diskuzi ale řadu jiných).
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2015 v 20:50Off-line pawelll  (44/175/70)
A kdy bude mobilni verze .dale by mnela byt zmena v rušeni profilu jeto podlemne dost složite . a poradna je katastrofa .
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2015 v 20:58Off-line BussterX  (103/130/150)
@ poklad: můj předrahý poklade, já to dělám taky tak, neodhlašuju se z tohoto serveru i když tu nejsem přítomen, nicméně neodolal jsem ti omlátit o hlavu tu skutečnost, že tě vidím přihlášeného celé hodiny v kuse na tebou proklínaném mizerně řízeném serveru, kam jsi i přes jeho mizernost ZASE vlezl jak vidím :*
12. 08. 2015 v 21:14Off-line poklad  (29/177/69)
Ano, protože kontakt s LGBT patří k mé práci... Jsem na všech webech tohoto typu. I na některých zahraničních... Tenhle sice není nejhorší, ale existuje řada lepších...
A ano, trvám si na tom, že zdejší administrace je tragická.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
12. 08. 2015 v 21:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Jsi profesionální gay? hezkýýýýýýýý, to chcu taky, kde se dá získat rekvalifikace na obor "kariérní homosexuál" ? : ))
12. 08. 2015 v 21:24Off-line NaKluky.cz
Steveklos: "Mi jste například asi před půl rokem na ask psali, ať se vám ozvu na mail. Nikdy jste však neodpověděli."

Máš pravdu, omlouváme se. Teď jsme to fofrem napravili, na e-mailu máš odpověď. Budeme rádi, když nám na něj (ideálně kladně! :)) odpovíš. A děkujeme, že ses připomněl.
12. 08. 2015 v 21:29Off-line NaKluky.cz
Pawelll: "A kdy bude mobilni verze .dale by mnela byt zmena v rušeni profilu jeto podlemne dost složite . a poradna je katastrofa ."

Oboje bude. Jako první přijde na řadu mobilní verze, protože je z našeho pohledu důležitější (což dokazují i četné žádosti od kluků). Přesný termín ještě neprozradíme, protože pokud bychom práskli přesný datum a nepodařilo by se nám vše dostatečně do té doby odladit (což je pro nás prio***a), ušili bychom si na sebe bič :) Ale bez obav, víme, že absence mobilní verze je problém. A tak k tomu také přistupujeme.

A pokud jde o Poradnu, co je přesně katastrofa? Co konkrétně bychom měli dělat jinak a lépe?
12. 08. 2015 v 21:32Off-line colombo  (103/192/90)
Ať je to jak chce, pokud by kdokoliv tady chtěl "vyhodit" adminy, byl by to stejný pokus, jako kdyby chtěl řadový dělníček nadnárodní firmy vykopnout generálního ředitele. Výsledek ať si každý uhodne sám.
12. 08. 2015 v 21:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Otázka zní KDO je to admin (tím nemyslím kdo to dělá jako osoba), respektive kdo všechno tady tu funkci vykonává, s jakými pravomocemi atd... každopádně nejvíc pravomocí bude mít zřizovatel a zároveň i MAJITEL, ten zřejmě určuje ideové směřování serveru, jeho podobu a to jak bude vypadat, což zajišťuje asi webmaster....... chce někdo vykopat majitele? dobrý nápad, zakotvíme na Vltavě Auroru, vztyčíme rudou vlajku a znárodníme mu to a pak ho zastřelíme na Šumave při pokusu o nedovolené překročení hranice do imperialistické ciziny : )) mno, a nejspíš jsou dílčí pravomoci delegovány na adminy z lidu, aktivní osvědčené uživatele skýtající záruku serioznosti a nestrannosti při zjednávání pořádku atd... tolik moje vize...
12. 08. 2015 v 21:40Off-line pawelll  (44/175/70)
Poradna .
kolikrat setu řeši hlouposti velikost a jine . . . jinak tady se neda seznamit jen se to tak tvaři , to same je na ib . mobilni verze stale stejna pisen .
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
12. 08. 2015 v 21:42Off-line AEE707  (28/172/55)
No tak to teda pravdu nemáš lebo sa dá zoznámiť :)
12. 08. 2015 v 21:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Like p**o, kuwa dycky zapomenu že mně blokuješ jako já tebe a dycky se tam ženu s pluskem : ))
12. 08. 2015 v 21:59Off-line NaKluky.cz
Pawelll: "Poradna . kolikrat setu řeši hlouposti velikost a jine . . . jinak tady se neda seznamit jen se to tak tvaři"

Co jednomu přijde jako zbytečnost, druhého může zajímat nebo dokonce trápit. Pokud někoho trápí velikost a zdejší Poradna přispěje k tomu, že dotyčný od ostatních uslyší i další názory, které třeba zmírní jeho starosti, tak si řekneme, že Poradna účel splnila a budeme rádi :) Nechceme se stavět do role soudců, abychom rozhodovali o tom, co je a není hloupost (pokud to tedy není nevyhnutelné).

A seznámit se zde samozřejmě lze. Najít můžeš cokoliv od kamarádství až po vztah. Neslibujeme, že to je hned, záleží na každém jednotlivci, jak se k seznamování staví - naším cílem je vytvářet a udržovat prostor pro seznamování, nejsme v roli dohazovačů :) Dle reakce kluků jsme si ale absolutně jistí, že zde seznamování opravdu funguje :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2015 v 22:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Někomu holt funkce seznámení na serveru nefunguje, dá se to někde v nastavení serveru doladit? : )) mně taky trápí velikost, velikost lidské hlouposti, ovšem nedělám si iluze že v poradně naleznu odpověď kterak tuto eliminovat : ))
12. 08. 2015 v 22:12Off-line colombo  (103/192/90)
Je tu více podivných věcí, např. proč svůj profil nemůže uživatel zrušit sám, ale musí žádat adminy. Mnoho uživatelů si na toto již zde veřejně stěžovalo. Admini reagují pouze na věci, kde se jim "to hodí", ale mnohdy na přímé otázky uživatelů nereagovali vůbec. Admini jsou (jako všude) prostě neomezení vládci, ať se to komu líbí nebo ne. Podotýkám, že osobně jsem s nimy konflikt neměl, vycházím jen z velmi mnoha reakcí ostatních během delšího časového úseku. Zkrátka jsou to takoví "ředitelé zeměkoule"... :)
12. 08. 2015 v 22:32Off-line NaKluky.cz
Colombo: "proč svůj profil nemůže uživatel zrušit sám, ale musí žádat adminy"

Je to jednoduché a už jsme to veřejně zmiňovali. Raději jsme se rozhodli soustředit na vývoj věcí, které jsou přínosnější pro většinu uživatelů - web se postupně mění, upravujeme jej a vylepšujeme, ač to jsou mnohdy detaily. Naopak zcela zautomatizované rušení přímo z nastavení profilu uživatele je věc, kterou v globále využije jen zlomek uživatelů. Doposud jsme tedy vždy dávali raději přednost věcem, které ocení většina. Ale tím rozhodně neříkáme, že tato funkce není nutná - ano, je nutná, proto zcela zautomatizované rušení bez našeho jakéhokoliv zásahu přijde hned po mobilní verzi. Teď už prostě chceme konečně dokončit mobilní verzi, ať to dál nenatahujeme :) Jestli naše rozhodnutí bylo správné nechť posoudí každý sám, je to věcí úhlu pohledu.

"Admini reagují pouze na věci, kde se jim "to hodí", ale mnohdy na přímé otázky uživatelů nereagovali vůbec."

Pokud nás takto někdo vnímá, tak nás to mrzí. Snažíme se být otevření a féroví. A myslíme si, že reagujeme na vše, a to i na otázky, které nám nejsou extra příjemné - třeba na dlouho slibovanou mobilní verzi :) A na ředitele a neomezené vládce si nehrajeme :)
12. 08. 2015 v 22:40Off-line NaKluky.cz
BussterX: "Někomu holt funkce seznámení na serveru nefunguje, dá se to někde v nastavení serveru doladit?"

Kéž by! :) Bohužel na osobní sympatie a potažmo city je technika krátká :) Ale ono i to hledání, poznávání se a vzájemné oťukávání může být zábavné a příjemné, tak by byla přece škoda, kdybychom prostřednictvím serveru každému předurčili, kdo s kým bude :)
12. 08. 2015 v 22:59Off-line NaKluky.cz
BussterX: "My nemáme čas na oťukávání, chceme sem vlítnout na 10 minut a domluvit si rande sexuální či jiné nejlíp s náctiletým modelem, neboť žena by mohla náhle nečekaně nakouknot přes rameno"

A krásné na tom je, že ani takovému přístupu nebráníme :) Jestli někdo chce, ať během minuty navštíví třeba pět profilů, povyměňuje čísla a domluví si rande. Záleží na každém, jak k tomu přistupuje. My pouze dáváme prostor k seznámení. Jak s tím každý naloží, už není v naší moci :)
12. 08. 2015 v 23:03Off-line BussterX  (103/130/150)
No je fakt, že kdysi ještě když jsem byl o pár kilogramů mladší jsem měl divoké období kdy jsem to tak dělal a dopadlo to tak, že jsem si omylem domluvil na konečné tramvaje č 9 v Čertově rokli v Brně schůzku se dvěma klukama na stejnou hodinu a stejný den aniž bych to tušil, naštěstí se dostavil jen jeden : )) ten druhý se omluvil už když jsem měl po rande že nemohl přijít a mně se udělalo nevolno z leknutí : ))
13. 08. 2015 v 19:41Off-line NaKluky.cz
Capslock0: "Bude tady někdy chat?"

Pokud by byl využívaný, tak klidně :) Je potřeba? Jaké výhody přinese?

Zkuste nám říct, proč si myslíte, že by bylo/nebylo fajn jej zde mít :)
13. 08. 2015 v 20:28Off-line colombo  (103/192/90)
NaKluky: chat by byl potřeba, aby si (hlavně) náctky mohli operativně domlouvat mrd. No ne ??
13. 08. 2015 v 21:48Off-line Haru  (26/-/-)
Colombo - nic proti, ale většina lidí, co mi píše zprávy, kde po mě chtějí sex, jsou tak 30+. Takže nechápu, proč se pořád navážíš do mládeže ;-)
13. 08. 2015 v 21:54Off-line pawelll  (44/175/70)
Lidi nemaji zajem se seznamovat jen slibujou a tahaji z lidi penize . nevim proč by mnela byt chyba vemne .
15. 08. 2015 v 00:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Asi proto, že ti píšou jenom z**di a normálního chlapa nezaujmeš? (teda podle toho soudím, že si evidentně stěžuješ že ti nikdo jiný nepíše než jen slibotechny tahající z tebe prachy :D) .... mně taky napsal jednou upe cizí týpek o "půjčku", dost drze... v tom momentě jsem ho zveřejnil v debatě tady v poradně veřejně, a buzny se ještě zastávaly toho v****ance....
22. 08. 2015 v 00:10Off-line esthetique  (41/-/-)
Mio6602: jak tady uvádím neustále, NAUČTE SE ČESKY PÁNOVÉ!!! ZPRÁVA SE z JAKO INFORMACE zpráva se S JAKO OBHOSPODAŘOVÁNÍ NEČEHO!!!
takže co se ti nelíbí na zdejších ZPRÁVÁCH?!? že je málo Justeeny Biebershmejkovej?!? nebo ti vadí způso, jakým je SPRAVOVÁNA tato stránka?!?
aneb:" plesk, co se píše ve slově svadební?!? řeknu si: svadební košile slyším T, píšu D!"
zdravíme Škopkovou, Konopníkovou a paní ZPRÁVCOVOU ha ha ha ha ha ha
22. 08. 2015 v 01:14Off-line Centaur  (43/177/-)
Žádná seznamka vás neseznámí sama. Seznamky jsou pouze zprostředkovatelky seznámení. Důležitý je, jak seznamka moc umí vyvinout snahu a pracovat tak, aby to mělo efekt a ten správný účel. Když se to zde někomu nelíbí může přejít na dalších 10 seznamek, kterých docela přibývá. Chcete jen samé funkce, chaty, blogy, ale aby někdo řekl, chceme funkce na seznámení to už ne. Všichni jen žádáte mobilní verze, technické úpravy a další mimo-seznamovací možnosti. To je největší omyl věřit, že díky tomuto se seznámíte. Naopak vás to ještě víc připoutá k virtualitě a nehnete se z baráku.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 08. 2015 v 15:49Off-line Centaur  (43/177/-)
Většina by si měla dát otázku, jestli chtěj být novináři nebo blogeři a seznamku využívat k realizaci své kariéry a práce, nebo začít seznamku využívat k tomu, čemu je přizpůsobená. Seznamka má být pro seznámení a ne, aby vyvíjela technologie, které se seznámením nemají nic společného. Stejně ty funkce k seznámení nevyužijete a máte seznamku jen na prohlížení . Děláte si z ní fabriku na výrobu virtuální hraček a virtual světa, ale nevíte co si s tím vším počít.. Nadšení velké, ale skutek utek. Takhle vymazlení nejsou ani uživatelé na hetero seznamkách. Vostuda prostě.
22. 08. 2015 v 15:52Off-line colombo  (103/192/90)
Centaur: A proč ne ? Já tyto stránky taky beru jako jakési názorové fórum.
22. 08. 2015 v 15:53Off-line Centaur  (43/177/-)
Co proč ne ?
22. 08. 2015 v 15:53Off-line tropikboy  (37/178/72)
Centaur - s tím vytvářenim virtuálního světa složeného z fotek a klikání máš, pokud jde o nejmladší generaci zde (do 20 let), naprostou pravdu
22. 08. 2015 v 16:04Off-line Centaur  (43/177/-)
Tropikboy : To víš že jo, protože oni z toho chtěj mít svou realitu. To je jako mají v Americe. Viděl si jak tam vypadají seznamky ? To je jako bys byl v nějaké virtuální hře , která tě nepustí ani s odpadkovým košem. V česku jsou kluci posedlí blogy, psaním a mobilními aplikacemi. Podle toho ta seznamka pak vypadá a pak se kluci diví, že se neseznámí a stěžují si tady co si sami nadrobili. Všiml sis jak vyhrožují že odejdou odtud ? Ono nejde spojit virtuální technologii a zároveň v ní hledat reálnou lásku. Bohužel na to přichází pozdě.
22. 08. 2015 v 16:20Off-line Centaur  (43/177/-)
Seznamka nemá být názorové forum to už pak není seznamka, ale agentura veřejného mínění a statistik. To je pak v háji, pokud seznamku lidi berou jako názorový prostor, kde nikdo nic nenajde jen hádky. Kolik kluků tyto názorové diskuse stály cenu nejvyší, že byli odtud vyštváni na základě názorových for. Seznamka není seznamka, když je tvůrcem hádek a štve lidi proti sobě. To je ale zásluha těch co si to přáli. Seznamka je poslechla a tady je výsledek.
22. 08. 2015 v 16:22Off-line colombo  (103/192/90)
Centaur: stačí se podívat na většinu témat, co sem uživatelé této SEZNAMKY píší a je každému jasné, že ze seznamky je tu zastoupeno zanedbatelné procento.
22. 08. 2015 v 16:29Off-line Centaur  (43/177/-)
Ano, to procento je minimální a čí je to vina ? Těch co tu seznamku lanařili a seznamka jim ustoupila. Seznamka má vědět jak lidi seznámit když už se pasovala na seznamku. No mě do toho nic není , ale je fakt, že neznám seznamku u nás, která by dosahovala takových poměrů jako je to tady. Hodně se to zvrtlo. Seznamka se ptá lidí co má dělat a co má vylepšit, jako to je absurdní.
22. 08. 2015 v 16:32Off-line colombo  (103/192/90)
Centaur: měla by to být hozená rukavice zdejším adminům. Ale asi to neklapne, vždyť oni sami sem dávají sračky typu Červenka apod.
22. 08. 2015 v 16:39Off-line Centaur  (43/177/-)
Colombo : Protože oni neví co se má změnit a co mají vylepšit , nemají prostě šain co taková seznamka má mít a na čem stavět. Jo seznamku není sranda vytvářet. Chce to mít nějaké znalosti. Grafika a pár filtrů to je hodně málo. Ale to je jejich věc jak seznamku vytváří. Do toho se nemůžeme montovat.
23. 08. 2015 v 14:42Off-line NaKluky.cz
Centaur: "Seznamka se ptá lidí co má dělat a co má vylepšit, jako to je absurdní. ... Protože oni neví co se má změnit a co mají vylepšit"

Proč by to mělo být absurdní? :) Co je špatného na tom, že s kluky komunikujeme a ptáme se jich na jejich názory? Zajímá nás zpětná vazba, protože díky ní můžeme lépe pochopit potřeby zdejších uživatelů. Nevidíme na tom nic špatného. Naopak kluci oceňují, že si jich (a jejich názorů) všímáme.
23. 08. 2015 v 14:57Off-line Loveeee  (26/175/70)
A kdy bude mobilní verze ??!!!!
23. 08. 2015 v 15:04Off-line Centaur  (43/177/-)
Nikde jsem neviděl, že by se nějaká gay seznamka ptala co má dělat. Seznamka má vědět jaké jsou potřeby k seznámení. I ty nejmenší gay-seznamky, které nemají paradoxně prostředky jako vy, mají svůj plán a toho co uživatelům nabízet. Od toho je to seznamka. Pokud seznamka neví co má dělat pak je to docela problém a lidi si toho všimnou. Ptáte se uživatelů, kteří žijí blogy a sami by si ze seznamky udělali nejraději zpravodajský web, kde by mohli realizovat své pracovní příležitosti. Další by chtěli hračky jako další a další fukce viz mobilní verze apod, které je nepustí od stolu a tak se logicky neseznámí, protože seznamka je uváže na místo a nedá jim šanci odložit mobil z ruky. Ano oceňují to ti, kteří budou mít prostor na svou osobní realizaci, ale od těch co se chtějí seznámit nevidím žádnou kladnou recenzi.Řada sem chodí už jen tak, aby někam zašli a podívali se na fotky nebo napsali něco do diskuse.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 08. 2015 v 15:23Off-line Centaur  (43/177/-)
Diskuse, které nikdo nehlídá jsou pak příčinou, že mají za cíl rozeštvávat uživatele. Ti co sem přinášeli přínosné názory už zmizeli. Toho jsem si snad nevšiml jen já. Předsudky se na této seznamce jen hemží. Zní to asi tvrdě, ale pozorovatel dění tady zjištuje, že seznamka se stává agresivnější rok od roku. Nutí uživatelům pokřivený náhled na skutečný život. Takhle seznamka nevypadá. Ale to je věcí adminů, jestli chtějí v něčem takovém nabízet seznámení. Jestli ano tak prosím.. Směle do toho. Je to jejich práce. :)
23. 08. 2015 v 15:57Off-line tropikboy  (37/178/72)
Dovolím si zkopírovat svůj rozsáhlejší příspěvek, který jsem před nějakou dobou vložil do jiného tématu.

Je rozhodnutí majitele seznamky, jaký druh uživatelů tady chce mít. Seznamky, byť jsou zadarmo, nejsou provozovány s cílem "udělat něco pro gay komunitu", ale jde komerční projekty.

Pokud majitel zasahuje minimálně a nechá uživatele dělat si na jeho serveru všechno, co chtějí (máme přece demokracii), to znamená že zasáhne pouze v případech bijících do očí (jako třeba hledání koní na sex), budou tu mít jedinci s chováním "socky" pré. Slušnému člověku znenadání od někoho, s kým si nikdy nepsal, přijde zpráva s nabídkou na sex, někdy i doplněná názorným obrázkem. Bude tu narážet na d***ly, kterým pokud napíše "sorry nejsi muj typ", dočká se od nich zprávy "jdi do p***le". Profilů s vyplněnou velikostí p**a je většina. Slušným uživatelům to tu začne vadit, nic s tím nezmůžou, takže usoudí, že když sem chodí akorát k***y, nemá to pro ně smysl.

Pokud bude majitel seznamky chtít vysokou úroveň uživatelů, bude to stát peníze na adminy, protože dost času zabere rušení uživatelů, kteří ostatní obtěžují nabídkama na sex nebo se i přes upozornění odmítají řídit pravidly. Dost času zabere mazání nevhodných (a často protizákonných) inzerátů, a ještě je potřeba zajistit moderování diskuze, aby se neměnily v nesouvisející chat několika málo osob.

Štětky si samozřejmě zrušení profilu nenechají líbit a začnou otravovat adminy a dělat naschvály (ti, kteří chodili na Xchat někdy před 10 lety, vědí, co je tapetování nespokojenými uživateli). Zrušení části uživatelů (a tady by to chtělo alespoň třetinu) znamená podstatně menší příjem z reklamy. A vůbec není jistota, že se slušní uživatelé v takovém počtu vrátí a nahradí propad příjmu z reklamy včetně nákladů na adminy.

Je to jen o rozhodnutí majitele, jak vysokou úroveň seznamky chce mít a co pro to chce udělat.
23. 08. 2015 v 16:08Off-line Centaur  (43/177/-)
Kvalita seznamky nezávisí na počtu funkcí a výmyslů uživatelů co by chtěli a co ne. To snad ví každý. I jednoduchá seznamka a že jich je taky pár na netu vědí, jak si zařídit, aby na ně uživatelé rádi chodili a měli šanci na seznámení. Komerce tady nerozhoduje. I nekomerční seznamka může překonat komerční seznamku. Jen vědět co nabídnout a co dát.
23. 08. 2015 v 16:16Off-line Vlado2  (61/180/80)
Centaure, s většinou tvých konstatování lze souhlasit, ale každý z nás si ideální seznamku představuje trochu jinak. To, co vyčítáš tomuto webu, je problém internetu obecně; připustíš-li diskusi relativně anonymních uživatelů na jakékoli téma, vždy hrozí agrese. Budeš-li vše náležitě usměrňovat, uslyšíš zase řev o cenzuře. A stížnostem na pokřivený pohled na skutečnost nějak nerozumím; vše, co na tebe kouká z monitoru, je pouze virtuální. Skutečná (reálná) je jenom ta myš, kterou držíš v ruce.
Vědecky vykoumaná naprosto nekonfliktní seznamka (samozřejmě hetero, pod názvem SVATKA) kdysi působila v Praze v Černé růži. Žádné zbytečnosti. Vyplnil jsi plachtu s údaji o sobě a na druhém lejstru jsi zaškrtal údaje, jakého si představuješ partnera (partnerku). Děrnoštítková mašina zpracovala údaje, dala dohromady ideální páry, načež příslušná pracovnice tě ještě nechala vybrat si z fotek ksicht protějšku a následně zajistila osobní setkání. Teoreticky bezchybná metoda, ale výsledný efekt nulový.
Pro Tropikboy: Máš pravdu, ale problém financování na tomto fóru není řešitelný.
23. 08. 2015 v 16:52Off-line Centaur  (43/177/-)
Já seznamku nemám, ale to neznamená že o nich nevím a mohu sledovat jaký systém mají ostatní seznamky. A opravdu jsem si nevšiml, že by jinde byly takové požadavky a potíže jak se uživatelům nejlépe zavděčit jako zde :-) Je to tím, že je seznamky nerozmazlují a učí je si vybírat reálnější cestou bez červeného koberce.
21. 12. 2023 v 09:52Off-line Romanromca  (62/-/-)
Nejde mě odesílat zprávy, políčko odeslat je vpravo dole mimo dosah. Píšu z mobilu
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload