Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je gay? Miluju ho

17. 08. 2015 v 01:30Off-line Anonym
Ahoj.
Tohle téma je dost častý. Ale já mám ten samej problém a zatim jsem nenašel nikde řešení.
Když jsem byl na lyžáku, zařídil jsem si abych byl na pokoji s mym kámošem, a ten se kamarádil s klukem kterýho miluju. Povahově ujde, i když na mě párkrát nadával, ale je hrozně hezkej. No, někomu hezkej nepřijde ale on je takovej hrozně vyspělej, velkej, a sexy, hrozně mě přitahuje. Příšerně. Ale zpět k tématu. A takže jsme na pokoji byli ten kámoš a ten kluk. Říkejme mu Michal. A on pořád tak vyjížděl, jako sexualně, my to brali jako srandu, třeba když jsem prošel kolem tak mi stáhl kalhoty, nebo když jsem se ohejbal do skříně tak začal dělat že mě... prcá :D Mě se to samozřejmě hrozně líbilo ale trochu sem se odtahoval kvůli tomu kámošovi. A on u toho říkal :"Jo, pojď, pojď, jo...'' A tak. A my to brali jako srandu (já tolik ne) Ale ono to bylo víc než normálně, tohle dělal skoro furt. A jednou když ten kámoš šel do sprhy, byli jsme tam s Michalem sami. Já šel jako pro něco do skříně a cestou zpátky jsem si sednul na jeho postel a byl sem na mobilu. On mě svalil na postel a Skočil na mě. Mě se okamžitě postavil a jakoby jsme to dělali, ale s kalhotama, pořád jako by to byla sranda, ale my jsme se i převalovali na posteli a já ho chytil za zadek. Šíleně jsem se bál jak bude reagovat, ale on nic. Malinko jsem mu zajel rukou pod kalhoty, jenom tak trochu a taky nic nedělal. Málem jsme si dali pusu, ale bylo to spíš jako že on my třel rtama o krk. A pořád říkal to jeho "Pojď'' Ale já pořád neudělal další krok : Pusu. Hrozně jsem chtěl ale bál jsem se. A najednou mě odhodil a řekl něco co jsem totálně nepochopil :"Stačilo, málo platíš''. Nechápal jsem to a už jsem k němu nějak nechodil. Potom než jsme jeli domu na mě párkrát vyjel, jednou mi vzal hlavu a přitlačil k rozkroku, ale hned pustil. A ve škole už se zase nic nedělo. Bylo to úžasný ale zárověň divný, jako gay se nechová, je právě takovej mužnej a vyspělej, ale o holkách něják nidky nemluvil. A ani se spolu nějak moc nebavíme, jen trochu. Jsem fakt zmatenej, já ho hrozně miluju a vzrušuje mě ale nevim co dělat, pokud bych udělal další krok mohl by to říct všem, dozvěděla by se to moje neteř, ta by to řekla rodině, a jsem v p***li protože rodina jsou TOTÁLNÍ homofobové. Prosím poraďte, někdo si myslí že je určitě gay když sem to psal jindy, ale on se fakt jako gay nezdá, a tamto vypadalo spíš jako sranda. teda jednou to vypadalo nadějně dokud mě neodhodil. A holku ještě neměl. Mám si s nim o tom třeba promluvit? Děkuju že ste si to přečetli :) A prosím pomozte.
17. 08. 2015 v 02:09Off-line honzak  (33/183/65)
Tohle vytiskni a dej mu to ve škole. Nebo mu to pošli mailem.
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2015 v 07:51Off-line poklad  (29/177/69)
Gayové si takovýhle srandy většinou nedělají (resp. jen "mezi svými")... Takže mi přijde, že je to heterák co si dělá p***l...
Souhlasím - 18   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2015 v 08:43Off-line p-e  (101/-/-)
Ano, promluv si s ním:) zeptej se, co to mělo být a nebo po něm zkus vyjet ty, a uvidíš, kdyžtak to zahraješ na to, že ti to dělal taky:).
17. 08. 2015 v 14:33Off-line Keriim  (63/187/95)
Vykašli se na něj, je to asi de..., co jiného,
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2015 v 14:57Off-line honzak  (33/183/65)
Poklad: a co takoví ti co jsou strašně homofóbní a pak zjistěj, že jsou sami homo? jen jsem o tom četl, ale... :)
09. 08. 2016 v 03:28Off-line NechapavySmoula  (38/-/-)
Dobře, takže ho sexuálně přitahuješ, gratuluji.
Ale je tu háček, musíš v něm zlomit tu heterosexualitu která v něm ještě je,
podle mě ho vzrušuješ ale nechce s tebou ZATÍM nic mít protože mu příjde divný být s klukem.

Sexuálně ho dráždi to s tím třením o kalhoty je hodně dobrej nápad a on o tobě začne přemýšlet a zničí ten blok "š***t jen holku", ale podle toho jak dělal že tě "prcá" krotil se a je heterák tak bude mít ze začátku zájem jen o aktivní sex takže jestli chceš být pasiv tak směle do toho.

Mimochodem přesně tajto jsem dělal jednomu klukovi kterej mě přitahoval taky takže si na dobrý cestě.
09. 08. 2016 v 12:13Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Podla mna je tvoj vysnivany k***a.
09. 08. 2016 v 15:06Off-line Sendyn  (63/-/-)
Když te provokoval tak bych vyjel poněm alespon by bylo jasno ono je to těšké rozhodování .Kámoš vyjel po klukovi šáhl mu do rozkroku padla facka ale za pět minut si to rozdávali tto člověk nikdy neví
09. 08. 2016 v 15:18Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Suprise butt seks Ti ukáže cestu, synu.
22. 08. 2016 v 16:53Off-line Teen14  (22/180/72)
Měl jsem něco podobnýho u zatím jedinýho kluka co sem kdy asi miloval. Já jsem mu to řekl, svěřil sem se mu se vším s tím že od něho nic nečekám, že jen chci aby to věděl a chápal.... samozžejmě to druhej den věděla celá škola :( Naštěstí to bylo před prázdninama a pak sem přestoupil.
22. 08. 2016 v 20:37Off-line pauxi  (49/178/79)
Teen, to víš to je ten pubertální věk, každý chce být něčím zajímavý , když nenajde nic , tak aspoň že na někoho něco ví, už neřeší, že někomu dost ublíží
23. 08. 2016 v 23:28Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
Tohle dělaj heteráci dost často :D ale spíš když je jich tam víc aby to byla větší p***l... jestli to dělal i když jste byli sami tak je to už trochu divný :D osobně si myslim že se mu na tom něco líbí (nemysli že je hned gay, ale třeba je prostě zvědavej).
24. 08. 2016 v 01:00Off-line Freki  (30/180/75)
Čiže web undergear sa presúva do Poradny?...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload