Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Už máte za sebou Coming out?

12. 03. 2013 v 15:08Off-line Anonym
Přiznali jste to už okolím, a rodičum? Jak to vzali? A jste rádi? Budu rád když se trochu rozepíšete, protože sám nevím jak udělat veřejný coming out :). Ale budu rád za každou odpověď
12. 03. 2013 v 16:39Off-line Rover  (37/189/73)
Šlo to hodně postupně. Na začátku byly vztahy s holkama, který fungovaly jen na rovině nejlepšího přátelství. Pak jsem se přes internet skamarádil s jedním klukem, který se mnou posléze začal řešit problémy se vztahy. Ukázalo se, že je gay a u mě to bylo poprvý, co jsem se s někým teplým vůbec dostal do kontaktu (vědomě). Hodně mě jeho vztahový problémy vzaly a řekl jsem si, že už nemá cenu to skrývat a vyoutoval jsem se prvně jen jemu a po asi dvou měsících nejlepší kamarádce. Pak přišla na řadu rodina, ale tam to uplně OK nebylo. Mamka hrozně touží po normálně fungující rodině, který se jí nedostalo (ani jako dítěti ani v jejím vlastním vztahu) a přála si vnoučata (mám ještě staršího bráchu, ale ten na vztahy moc není). Mamka hodně narážela na to, zda nejsem "buzerant" "divnej" a tak a já ji to furt vyvracel. Až jsem to jednou nevydržel a odpověděl jsem, že "nevím". Mamka byla docela hysterická, ale brácha to vzal naprosto normálně, což jsem čekal, protože máme výjimečný vztah. naštěstí jsem už měl bydlení v Brně na privátě a ještě ten den odjel. Mamka to skousávala ještě další rok, občas bylo OK, občas nenávistně vyjela. Tyhle intervaly se postupně prodlužovaly a dneska už je více méně smířená a mýho kluka si oblíbila. Ale pořád s tím dost zápasí (i když žije prakticky v lesbickým vztahu se svou kamarádkou, lol). Tátovi to je jedno, takže reakce veškerá žádná.
Přátelé se to dozvěděli tak nějak postupně a většinou zprostředkovaně. Mám docela problém to říct někde na hlas, což mi hrozně moc vadí, ale snažím se s tím bojovat.
12. 03. 2013 v 18:05Off-line power  (23/180/65)
My starší už řešíme jiný věci, než jestli něco ví nějaká rodina nebo okolí, kdo s kým chrápe je naprosto nepodstatný
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
13. 03. 2013 v 00:50Off-line Martinek007  (35/182/78)
Ahoj tak můj coming out byl docela v pohodě, také jsem to tajil před rodinou, kamarády, okolím, také jsem byl jeden z těch co to z prva tajil a ukrýval vztahem s holkou, ale co proč to tajit. Bylo tomu loni v listopadu, co jsem to doma oznámil a rodiče při večeři ani nic neřekli, jen to, že to dva roky tušili, čekali kdy jim to řeknu sám, když jsem jim to řekl, tak mne oba dva tak hrdě objali a řekli mi, že jim je jedno jakou orientaci mám, ale hlavní je, že se netrápím já sám vnitřně. Když jesm jim to oznamoval, nebylo mi nejlépe, ale když to ze mne vyhrklo a viděl jsem tu užasnou reakci tak jsem si řekl, už to mám za sebou a oni mi řekli, že se tím tajit nebudou, opravdu u já sám kdekoliv na otázku jsi gay odpovím ano jsem a nestydím se za to. Proč to tajit, naše společnost je na to připravená, netajte to, pusťte do do éteru a uvidíte tu rekaci, u mne byla opravdu ze všech stran v pohodě, nesetkal jsem se zatím se špatnou reakcí. A sám za sebe jsem rád, že jsem našel tuto cestu, že se tím netajím, proč taky, ono by si to tu cestu taky našlo časem samo, ale já jí předběhl a jsem za to velice šťastný. Ostatním co se comming out chystají udělat tak přeji hooooooodně štěstí a příjemné reakce jako jsem měl já.
05. 10. 2020 v 15:28Off-line Kaido  (30/184/77)
Načo otvaras 7 ročne temy nechápem.
04. 06. 2021 v 19:05Off-line Frankie11  (18/174/51)
Ne...Kvůli tomu covidu a očkování měli jiný starosti...
stejně prý je lepší počkat tak do vejšky /19-20 y.o/...
04. 06. 2021 v 21:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Jn, někdo má za sebou zatím jenom covid out 8)
05. 06. 2021 v 00:07Off-line iglw  (48/172/77)
Stará aktuální otázka!Nikde nespěchat,vše si dobře promyslet a potom jít na veřejnost,rodina,okolí,škola,práce,atp:!!!A nehroutit se!!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload