Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kamarád chce se mnou vyzkoušet Poppers. Jaký použít a jaké s ním máte zkušenosti?

25. 08. 2015 v 22:41Off-line Anonym
Kamarád chce se mnou vyzkoušet Poppers. Jaký použít a jaké s ním máte zkušenosti? Nemám s ním zkušenost, spíš jsem z něho měl obavy. Chtěl bych kamarádovi vyhovět, zároveň nechci riskovat své zdraví ani jeho...Děkuji za případný tip, radu.
25. 08. 2015 v 23:52Off-line michal_1807  (25/195/70)
Neberte tie svinstvá ... Radšej si zahul
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
26. 08. 2015 v 00:17Off-line Anonym
Jsem nekuřák
26. 08. 2015 v 09:42Off-line igy  (38/173/81)
Poppers je fajn, má účinek hlavně na uvolnění svalů, ale funguje jen pár vteřin. Takže má velký užitek třeba při fistu, aby uvolnil díru a ruka poskočila zas o pár milimetrů dál.
Ale fakt nechápu, proč ho někdo používá při normálním sexu nebo dokonce jenom tak při honění. To je naprosto o ničem. Aby to mělo nějaký vliv, musel bys ho čuchat dlouho a zas by sis zničil sliznice v nose a možná i mozek.
(Jako jo, používáme ho občas i tak, že si ho dáme do plynovky během svázání a dýcháme pak delší dobu. Ale už všichni zúčastnění poppers dobře znají a vědí, jak s ním nakládat, aby to bylo po celou dobu snesitelné a relativně bezpečné.)

Hlavně ho ale nikdy nezkoušej, jen abys někomu vyhověl. Co když příště navrhne, že si píchnete herák? Taky vyhovíš?
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 08. 2015 v 09:52Off-line esthetique  (41/-/-)
Igy: že zrovna TOBĚ TO NEFUNGUJE není důvod tvrdit, že to je o ničem... poppers rozšiřuje cévy v mozku a zrychluje přenos vzruchů v mozku, a jak víme, ORGASMUS SE ODEHRÁVÁ V MOZKU....
takže pokud tobě nefunguje, neznamená to, že nebude fungovat jinému... ten skvělý teplý pocit, který se ti rozleje v hlavě, když tě někdo kouří (JE FAKT, ŽE VĚTŠINA JELIMANŮ ANI NEVÍ, KDY TO FUNGUJE A PŘI JAKÝCH DRUZÍCH SEXU)... já mám vždycky silnější orgasmus a zážitek s poppersem, tedy při orálu, pokud možno do konce....
jediná pravda je, že je třeba to otestovat, na každého působí jinak, v zásadě jsou dva druhy lidí, ti co ho milujou a ti, co je potom bolí hlava (a těm bych ho nenutil).... jinak mírně znecitlivuje, proto se používá na uvolnění análu pro pasivky...., resp. aby je to nebolelo... já třeba na anál ho nepoužívám, nestál by mi, na orál super

na začátek bych dal něco slabšího, já jim říkám "SLADKÉ" třeba Liquid GOLD nebo něco z jejich řady, to můžete jet celý večer a nebude vás bolet hlava
asi tak
26. 08. 2015 v 10:10Off-line igy  (38/173/81)
Moje zkušenost teda je, že když někdo umí kouřit, nic k tomu nepotřebuju; když někdo neumí, tak žádná chemie nepomůže ;)
Ale hádat se nebudu, mně asi mnohem víc pomáhají vlastní hormony a vnitřní chemie, než nějaká vnější. A většina známých taky používá poppers jen na roztažení díry, roztažení krku (když už se objeví někdo 20+) nebo obecné omámení. Ale možná u vanilek to funguje jinak. Je fakt, že většina mých "aktivů", co používali poppers, byli poměrně nudní, bez nápadu a bez pochopení pro můj kinky sex. Tak si asi museli pomoci.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 08. 2015 v 15:10Off-line Anonym
Pro igy..poppers jsem do svých 35 let neměl potřebu zkoušet, drogy bych ze své zásady nikdy nevyzkoušel, natož si píchat herák. Jedná se o kluka který se mi líbí, rád bych mu v tom vyhověl pokud to nebude na úkor zdraví..Zároveň díky za soukromé rady ohledně poppersu :-)
26. 08. 2015 v 15:11Off-line Anonym
A zároveň je mi záhadou proč jsem tu jako anonym, když jsem zadal svůj nick
29. 08. 2015 v 11:35Off-line esthetique  (41/-/-)
Igy> mozna, ze ty mas problem najit nekoho na kinky sex. naposledy pro tebe: poppers zvysuje, ZNASOBUJE LIBIDO, nic vic. poppers opravdu neudela z tvych prcaku super inovativni a 'kinky' piiichace, je to opravdu JEN O SILE ORGASMU, KTERY SE ODEHRAVA V MOZKU, nikoliv v penisu nebo v tvoji dirce...to je asi tvoje zakladni nepochopeni.... ikdyz chapu, ze pro pasivky toho poppers opravdu mnoho udelat nemuze. je to spis pro lidi, kteri maji jasne propojeni mezi DRAZDENI-(nejlepe oralni - takze pokud se udelas hlavne tim, ze ti ho nekdo narve do zadku, je pro tebe poppers opravdu jen na uvolneni analu a jinak okrajova zalezitost)-PROZITEK-ORGASMUS+EJAKULACE... takovym lidem to funguje. a predstav si, vetsinou jsou to aktivove, kterym jde predevsim o jednu vec: JEJICH orgasmus, NIKOLIV TVUJ....
hahahhahahahhahah
29. 08. 2015 v 12:00Off-line FrancoXPERIA  (37/171/78)
Jsou z toho infarkty, tak bacha ;-)
29. 08. 2015 v 12:36Off-line igy  (38/173/81)
Est: Však já ti to nerozporuju, naopak mi vše potvrzuješ. Takže je nepochopení spíš na tvé straně, takže si můj příspěvek ještě párkrát přečti.
Mám rád přirovnání, tak tady jedno je, abys můj názor a zkušenost pochopil snáze - někdo umí vařit dobře a nápaditě a umí je dobře okořenit. Někdo to neumí a tak musí pro dochucení používat glutamát. :)
07. 09. 2015 v 17:37Off-line esthetique  (41/-/-)
A nekdo povazuje glutamat za to nejkvalitnejsi koreni a obracene. opravdu to bude spis o tom, ze (jak rika Werich v jedne pohadce) CHUTI MAME NA VYBER a co chutna jednomu nemusi chutnat jinemu a obracene....
jinymi slovy, tobe pomuze jen borec s dobrou technikou, jiny si k te dobre technice jeste prida ten glutamat, protoze ta chut je pak SILNEJSI. mozna ne kvalitativne lepsi, ale PROSTE SILNEJSI. takze tak....
17. 11. 2015 v 16:07Off-line Anonym
Tak jsem předevčírem poprvé zkusil poppers, po 4 šnupnutí jsem byl lepší náladě, vysmátý ale zároveň se mi točila hlava...nic víc..
Až dnes jsem se dozvěděl že poppers má smysl pro pasiva a ne pro aktiva, což jsem nevěděl..
17. 11. 2015 v 18:57On-line Richard33  (44/185/80)
Tyjo, čistit magnetofonový hlavičky ve dvou, to je můj sen :D
18. 11. 2015 v 16:19Off-line esthetique  (41/-/-)
Anonym (markus04). to ses dozvěděl pěknou kravinu, teda vlastně správně, pokud se necháš orálně uspokojit (po vašem v******t), tak ti bude fungovat úplně nejlíp, furt zapomínám, že na kontinentě to máte jinak s AKTIV/PASIV než v anglofonních zemích. tady je TOP ten, kdo se udělá
18. 11. 2015 v 16:56Off-line Anonym
Pro : esthetique (32/-/-) , jen jsem se zmínil že pro aktiva, který druhého š**á, nemá poppers smysl, a po uvedeném sexu si to i myslím nadále..
18. 11. 2015 v 17:12Off-line esthetique  (41/-/-)
Ano, i s tím se dá jedině souhlasit, to už jsem ale psal IGYmu, že to je hlavně o orálu. a on to ne a ne pochopit..... HA HA
18. 11. 2015 v 21:48Off-line paink  (49/-/-)
Mne to akurat uvolni p***l. A vlastne na nic ine to ani nepotrebujem. Na orgazmus a pod. to u mna vplyv nema.
20. 11. 2015 v 00:13Off-line esthetique  (41/-/-)
Takze vlastne kazdemu to funguje na neco (jineho) a to je dobre... ha ha
21. 11. 2015 v 06:36On-line Richard33  (44/185/80)
Akri: Svět spěje k tomu, že se člověk bude milovat zcela bez partnera (protějšku)... s chemií a časem třeba se strojem :-D
21. 11. 2015 v 15:07Off-line paink  (49/-/-)
Co mam asi robit, ked zacinaju obtazovat hemeroidy, ci co? To krasne uvolni p***l a potom to uz mlaska..
31. 05. 2017 v 18:48Off-line sygy  (30/-/-)
Pár slov o popperu. Pondělí podvečer, posedávám před počítačem. Projíždím prohlížeč, přitom přemýšlím. Popper? potřebuju popper? Proboha pochopitelně. Pro pořádnou párty prostě potřebuješ popper, pousmívámse. Pack patnácti popperů pouze po pětiset padesáti pěti penězích? Pohoda. Poskakuju, pískámsi. Prostě parádní pořízení. Potom přemýšlím, pětset padesát? Příliš podezřelé. Pečlivě prohlížím produkt, přičemž přichází první problém. Pětset padesát pouze pro případ posledního použití. Poslední použití? Popper potřebuju používat pořád, pitomci. Pravděpodobnost přečuchání popperem prej přesahuje pět procent, přesto popper používá polovina populace. Potom prohlížím prodejny popperů podrobně. Podruhé přichází pack popperů. Pouze pět, povzdechuju, pak počítám. Páteční párty, pět popperů, pro patnáct přátel? Postačí. Přichází pátek podvečer. Postávám před Perpetem, přičemž patnáct, podotýkám plnoletých přátel, poskakuje po přilehlém parkovišti. Pravděpodobně předvádí parkour. Pití piva představě příznivě pomáhá. Potřebujete pořádně přes p**u p******ti! Pokřikuju. Přitom potají počuchávám popper. Pokladnímu platíme pade, potom pokračujeme přímo před plac. Pauza! Poctivě přičichnem popper, pak pokračujem. Písníčky připomínající pravěk, pochopitelně podporujeme pivkama a popperem. Pochvíli potepávání pozvednu pohled v před, přičemž předemnou poskakuje převelice pohledné pozadí. Přibližně padesát, přesto pěkná p***l. Pravděpodobně palestinka. Přeci podle pleti a přízvuku poznám palestinku. Potom plácnu paní přes p***l! Po pootočení paní předemnou přichází příjemné pozdvižení. Především pozdvižení penisu, protože paní pyšnícíse pětkami, přetékají prsa přes podprsenku. Při pohledu na prsatou, povykující paní potřebuju použít popper, protože pociťuju přílišné pocení pod p***lí. Přičichuju popperu, prsatice potichu přihlíží. Potom pošeptá. Pošleš prosimtě? Podívejte, popper používám pouze v případě první pomoci, protože přílišné používání popru podporuje porod. Přílišné používání? Porod? Plácám p**oviny. Prostě pošlu paní přičichnout. Paní poděkuje, pošle pusu, pak pospíchá pryč, pravděpodobně pro pití, pač pach z pusy připomínal parno. Potom pojednom přivolávám přátelé. Pojďte přičichnout popperu. Pacholci poflakujícíse po place příliš pili, proto popper pravděpodobně povynecháme, podáváme přímo povzbuzující pilulky. Pilulky připomínající pandy perfektně potlačí pocit přepracovanosti. Potřebujete pořád pohyb, pociťujete potřebu povídat p**oviny, především potřebujete pořád pít. Přichází pár povedených puberťáků, pravděpodobně potřebují pilulky, protože při prvním pohledu působí přejetě. Pilulky prodávám pouze přátelům pánové, prosím pokračujte. Podráždění puberťáčci prostě potřebují pilulky, proto použijí prostředky potřebné pro přivlastnění pilulek. Pěkný přepadení p******ti, povzdychuju. Potom přivolají, početnou, poblíž postávající partu. Poohlédnuse poklesle po Perpetu, přitom pohledem potkávám pár pospávajících parťáků. Pěkně pomáháte příteli. Pilulky pochopitelně přistály pod prsty podělaných, přejetých puberťáků. Provokativně pořvávám, přiteplený p**e! Pozdvihuju prostředníček. Půjdu pryč, přemýšlím. Prvně pořádně přičuchnu popper, pak padám. Před Perpetem postává pár přátel. Prosimvás poslouchejte, právě proběhlo přepadení. Podpůrné pilulky padly! Poklidní, pokuřující přátelé, právě pchající pyrex, požadují pouze popper. Prej pošli popper..Pošlu pěknou p**u p******ti. Při předlouhém popotahování popru přichází policie. Před policií použití popperu pochopitelně popřu. Policií přesto připadám příliš podezřelý,protože pravděpodobně poznají pach popperu. Poslyšte pane, prej prodáváte puberťákům pilulky. Pod pokožkou pociťuji příval popperu, proto přestanu povídat. Potom prásk! Padám před policií a přiblble přihlížející partou, palicí přímo přes patník. Policie přivolává pracovníky pohotovosti, protože potřebuju preventivní prohlídku. Probírámse. Prohlížím pohotovostní pokoje. Pracovníci poskytující první pomoc pobíhají, pokřikují, prostě panuje panika. Potom promluvím. Potřebuju popper! Překvapení pracovníci přemýšlejí, proč potřebuju popper. Protože po přičichnutí popperu, přestanu potřebovat pomoc pitomci. Paní poslušně přináší popper,prostě pohoda. Posedávám před pokojem pohotovosti, připomínámsi páteční párty. Perpetum, popper, piva, prsa, pilulky, přepadení, potom přišla pohotovost. Proto prosimtě pamatuj, páteční popper párty prostě potřebuješ!
31. 05. 2017 v 21:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Páááni...precizní písemka! parádní práce počítačového písmáka! původní, předpokládám....
01. 06. 2017 v 18:36On-line Richard33  (44/185/80)
Prdlajs původní, patrně promoční práce postgraduála :-D
01. 06. 2017 v 18:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Přesto působí propracovaně... pročež původnost pomineme :D
02. 06. 2017 v 19:55Off-line sygy  (30/-/-)
Dík, jeto opravdu čistě z mojí hlavy, a netvalo to ani dlouho to napsat, par hodin. píšu,píšu a najednou A4 celá :D podporujte, přeposílejte :))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload