Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

S holkou do gay baru?

19. 09. 2015 v 09:18Off-line Anonym
Není blbý vzít svoji nejlepší kamaradku do gay baru, když tam nechci jít sám? Smí se to vůbec? Třeba Termax se chvástá tím, že je to místo pro všechny homosexuálně orientované lidi a jejich příznivce.
19. 09. 2015 v 09:28Off-line poklad  (29/177/69)
Neni, skoro vždy tam nějaké holky jsou (buď kámošky gayů, nebo holky co si chtějí zapařit a nechtějí aby je obtěžovali kluci)
19. 09. 2015 v 10:14Off-line Falco  (32/185/90)
Není :) Moje kamarádka chodí s babama pařit zásadně do gaybaru, cítí se tam bezpečně :D
19. 09. 2015 v 10:31Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Moji hetero kamaradi tam chodi presne tyhle holky balit :-D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 09. 2015 v 11:09Off-line poklad  (29/177/69)
Tvoji hetero kamarádi jsou d***lové.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
19. 09. 2015 v 12:46Off-line Gliese581c  (39/176/78)
To bez debaty jsou, ale mam je rad
19. 09. 2015 v 14:35Off-line gayyy  (26/171/63)
To je jak na normalni dicoteku by ses zeptal jestli muzou gejove :D
19. 09. 2015 v 22:20Off-line esthetique  (41/-/-)
JE TO BLBÝ. o borce, co do gay podniku přitáhne rybu, bych si ani kolo neopřel.... abych zase nebyl špatně pochopen, ani bych se na něj neosočil, ani si nešel stěžovat k obsluze jakto, že tam přitáh babu, prostě u mě by měl smůlu, borec. a doufám u sposty dalších... pak už jde jen o to, aby se dotyčný zeptal sám sebe: jsem tady proto abych se případně s někým seznámil (pokud ano, PROČ MI MÁ PŘI TOM ASISTOVAT PRESUMABLY HETEROSEXUÁLNÍ KAMARÁDKA??), nebo jsem tu na pozorování nebo jsem chtěl udělat radost kamarádce a vzal ji na skleničku?
je třeba si srovnat myšlenky, život je krátkej
20. 09. 2015 v 09:07Off-line poklad  (29/177/69)
Pokud hodnotíš člověka podle toho jestli je v klubu s holkou nebo s někým jiným, tak jsi ubožák.... Ono to stejně je přesně to, co si tu o tobě většina myslí.... A že by u tebe měl borec smůlu? To se mu hodí :D
20. 09. 2015 v 17:50Off-line esthetique  (41/-/-)
Poklade: chápu, že v tvým věku je chození na skleničku do gay podniků S HETEROSEXUÁLNÍ KAMARÁDKOU vnímáno jako smysluplná činnost

PRO MĚ (jakožto finalistu Mr. Gay Ireland) A V MÝM VĚKU (a nadále už NE NEvyskákaného zajíce) to představuje TRAPNOST NAD TRAPNOST. proč bych měl tahat babu do gay podniku?!?! PROBOHA?!?!?! JAKO OSTATNÍ TAM JSOU NA NI ZVĚDAVÍ?!?!? NEBO TAM PŘIŠLI PROTO, ŽE TAJNĚ DOUFAJ, ŽE VSTOUPÍ KRÁSNÁ RYBA ŽENSKÉHO POHLAVÍ?!?

JAK TADY NĚKDO SPRÁVNĚ PODOTKNUL, JE TO TO SAMÝ, JAKO KDYŽ GAYOVÉ PŘILEZOU NA HETERÁCKOU DISKOTÉKU A OČEKÁVAJ TAM, ŽE JE VŠICHNI BUDOU BRÁT NORMÁLNĚ, VÁŽNĚ, JINÝMI SLOVY:

ŽE TAM BUDOU VÍTÁNI. NEBUDOU!!!!

stejně tak já nebudu nadšením skákat do stropu z ryby, kterou nějaký i***t přitáhne jako berličku pro svoje sebevědomí do gay podniku...
ale chápu, že jseš spokojenej, zareagoval sis na estetičku, zviditelnil ses, takže teď už ti zbývá jen drapnout pod paži nějakou kamarádku a táhnout do nějakýho buzince.

PA PÁ

hahahahhahahah
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 14  Nahlásit
20. 09. 2015 v 19:27Off-line Anonym
Včera jsem tam s tou kamaradkou šel, a že by o mě nebyl zájem, to se říct fakt nedá :)
20. 09. 2015 v 21:57Off-line paink  (49/-/-)
Mne to nijak nevadi, neublizi mi...
20. 09. 2015 v 22:44Off-line onlip  (61/180/84)
Do sauny bych ji nebral, ale do baru, to je přece pěkné. Oba víte, proč tam jdete. Toho si cením. Třeba tam zakrátko půjdu se svými dospělými dětmi nebo se svým hetero kamarádem a jeho dívkou - a taky vím, proč bychom se tak rozhodli.
21. 09. 2015 v 03:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Finalistka Estetička napsala: "PRO MĚ (jakožto finalistu Mr. Gay Ireland) A V MÝM VĚKU (a nadále už NE NEvyskákaného zajíce) to představuje TRAPNOST NAD TRAPNOST. proč bych měl tahat babu do gay podniku?!?! PROBOHA?!?!?!"
... hm... a máš vůbec nějaký kamarádky Estetiku? a jestli jo, chodíš s nima někam? nebo přijdou k tobě a sedíte doma? nebo je vezmeš na fotbal? : )) chlape, gay bar není jen o sexu, neslouží jen k tomu abys tam klofl gayděvku na jednu noc, myslíš taky někdy na něco jinýho? já šel s kamoškou do chovné stanice očumovat ještěrky přestože mně to nebavilo, a šel jsem proto abych jí umožnil se mnou sdílet svoji radost a záliby... chápeš? a stejně to fungovalo i opačně, prostě chtěla poznat to prostředí a co sme za lidi... škoda žes tam nebyl, to by jí rozšířilo obzory : )) ty se asi stýkáš jen s lidima který by se dali nebo nechali o****t, že... kamošky asi nemáš...
21. 09. 2015 v 09:14Off-line esthetique  (41/-/-)
Triple anonym: ještě specifikuj kde je u tebe to TAM (cos ji vzal), pokud to byl podnik typu Drakes, chápu, že se na vás sápali všichni okolo, tamní návštěvníci se vrhaj na všechno, co ještě dýchá...
HAHAHAHHAHAHHAHA
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 09. 2015 v 09:18Off-line esthetique  (41/-/-)
BUSSIK: mám kamarádky, v klidu. většinou kolegyně z práce, sousedky bývalé i současné, spolužačky, bývalé nedřízené, třeba Fran Morino, italoameričanka z Říma, která byla můj head teacher v Itálii, když jsem tam učil angličtinu...
A ŽÁDNOU Z VÝŠE JMENOVANÝCH NETAHÁM DO BUZINCŮ..... přislo by mi to jaksi nepatřičné...
ty ale klidně bafni první babu co spatříš a upaluj tam!!!!
HAHAHAHHAHAHAHHA
21. 09. 2015 v 11:07Off-line honzak  (33/183/65)
Takže je lepší vzít hetero kámoše než kámošku?
21. 09. 2015 v 12:30Off-line Anonym
Byli jsme v Termaxu. Holek tam bylo ten večer fakt dost. Dokonce i lesbičku :)
21. 09. 2015 v 13:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Esťa - kromně Drakes doupat existují i gay friendly kavárny, a nebo gay bary kde ani není darkroom, třeba Háčko v Brně kam se chodí fakt jen posedět s přáteli a nebo seznámit, ale chápu že tam bys asi nezavítal : ))
24. 11. 2015 v 19:36Off-line Levent  (102/180/75)
Já jsem vzal sestřenku na gay disko ale neřekl jsem jí to že to je pro gaye a lesbičky :-) ale šlo vidět že je trochu zmatená a jak koukala po klucích a říkala jak jsou pěkní a na konec jí to došlo když jsem tancoval z borcem ploužák :-)
24. 11. 2015 v 21:43Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
V Ostravě do Ikara chodí plno kluků s holkama a nikomu to nepřipadá blbé. Takže pokud to tvé kamarádce nebude vadit,klidně ji tam vem. Alespoň uvidí,že i gayové se umí bavit jako v běžné restauraci.
25. 11. 2015 v 20:48Off-line paink  (49/-/-)
Som bol minule len tak na skok v gay klube v KE a boli tal len same dievcata. Ale to bolo este velmi skoro.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload