Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Láska k heterákovi?

20. 09. 2015 v 00:25Off-line Skrba  (30/-/-)
Máte někdo zkušenost s tím, když se zamilujete do kamaráda, kterej ani neví, že jste teplej? Jsou u něj nějaký náznaky, že by mohl být taky - v chování, narážkách apod., ale nechci to na něj vybalit - přijít o něj :)
20. 09. 2015 v 00:57Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Láska k heterákovi je p**ovina. Můžeš se dívat, kochat, ale to je tak všechno.
Nezapomínej, že heteráci jsou na okrasu. Na realnou interakci tu máš všudypřítomné, mrduchtivé bazeranty.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 09. 2015 v 04:28Off-line BussterX  (103/130/150)
Všichni moji kamarádi se kdysi dozvěděli přímo ode mně že jsem teplej, nepřišel jsem ani o jedinýho, taky je ale fakt že jsem nikoho z nich nechtěl dostat do postele, prostě jsem jim jen řekl že jsem na kluky ale mezi náma to nic nezměnilo tehdy, jednoho z nich jsem i miloval, asi to tuší ale nikdy jsem mu to neřekl že jsem ho kdysi miloval, a pak když se dověděl ode mně když už jsem měl přítele a vztah že jsem gay, tak jsme si věci otevřeně vyjasnili, zeptal jsem se ho otevřeně jestli je taky, TAKY gay... a gayi byl neměl důvod zapírat, že... takže tak no... taky jsem si tehdy předtím myslel že je možná gay... no a ne, není... BTW teď předminulej víkend byl u mně na návštěvě s ženou a dvěma děckama... a ne, fakt není utajenej gay kterej v padesáti letech začně honit zajíce jak vyplývá z toho co jsem napsal výše... prostě když někoho miluješ a je mezi váma přátelský pouto tak i to, když je na tebe ten dotyčnej milej vidíš jinýma očima.... no možná je ten tvůj kámoš bi, nebo gay, je to klidně možný, ale dokud nebude vědět že jsi gay tak můžeš jen hádat....
20. 09. 2015 v 05:57Off-line onlip  (61/180/84)
Samozřejmě je to možné. Jen počítej s tím, že si to nejdřív krutě odeřveš, ale pak z toho může být silný neerotický vztah.
V jistém smyslu jsem měl výhodu, můj důležitý kamarád byl a je stoprocentní bezdotykový hetero, jen extrémně senzitivní. O mém vztahu k němu věděl od počátku, řekl jsem mu to.
V dalších sněrech se může opakovat, co se popisuje výše.
Před pár dny jsme se vrátili ze společné dovolené - on se svou dívkou a dítětem a já se svými dospělými dětmi. Vědí to všichni zmínění. Jeho dívka a mé děti to přijímají nejlépe.
20. 09. 2015 v 18:16Off-line colombo  (103/192/90)
Skrba: a šup nohama na zem.
20. 09. 2015 v 19:06Off-line Skrba  (30/-/-)
Nj, asi budu muset :)
HardMode: nepleť si pojmy :) "mrduchtivost" s "láskou" :) když na to přijde, om*dat můžeš kde koho, ale není to člověk, ke kterýmu máš nějakej citovej vztah :) prostě ho jen om*dáš...
20. 09. 2015 v 21:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Když vole někoho opravdu miluješ neopětovaně, ale opravdu bolestivě, tak nemáš ani náladu na jídlo, natož na to jen tak m***t s někým jiným než s tím nedosažitelným, aspoń tak to mám já dycky, když miluju tak hluboce a bezpodmínečně, když nenávidím tak stejně tak : )) jestli toto neznáš tak ti závidím, je to spalující
20. 09. 2015 v 22:13Off-line Skrba  (30/-/-)
BussterX: mám to dost podobný, jen jsem reagoval na celkem zbytečnej komentář (ten první :) )
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload