Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Vlakvedoucí

24. 09. 2015 v 13:09Off-line Anonym (:))
Ahoj, je zde nějaký vlakvedoucí?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
24. 09. 2015 v 13:43Off-line BussterX  (95/130/150)
Je velká šance, že tento kluk je strojvedoucí (pokud teda to není přímo anonymní zakladatel této debaty který hledá kolegu:)) :

Lukas96 (18/171/71)
162/163 ani jedna lokomotiva těchto řad 160 km/h nejezdí řada 162 jede max. 140 km/h a řada 163 jede max. 120 km/h, a není to problém pro řadu ZSSK 350 (Gorila) ta těch 160 km/h dosáhne bez mrknutí oka mám to ověřené táhla EC do Maďarska vyjela z Pardubic a celou doby držela 160 km/h tou rychlostí projela i Choceň až za choceňským nádražím začala brzdit tam je ta trať v terénu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 09. 2015 v 13:52Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
Větší pravděpodobnost mašinfíry je tady u tohoto, jenže prý není. :-( Ale je to sexouš. :-)

http://www.nakluky.cz/Pa023/
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 09. 2015 v 14:48Off-line BussterX  (95/130/150)
Ale jo, je sexy :p
24. 09. 2015 v 16:44Off-line capslock0  (35/178/70)
Sem moc nechodím ale na iboysu jich znám mnoho :-)
24. 09. 2015 v 17:54Off-line misacek1003  (17/176/59)
Me dnes jeden vlak vedouci i obtezoval ja si zapomel jizdenku a tak ja byl sam jakoze v tom kupe on tam za mnou prisel a drzel mi pusu NO NAŠTĚSTI ze uz to brzdilo a musel jit vystooupit aby ukazal jakoze ma jet vlak dal no a tak se se OSVOBODIL
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
24. 09. 2015 v 17:59Off-line tropikboy  (30/178/64)
Wau.. to je jak příběh z Brava... tam ale naštěstí dělají jazykovou korekturu
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 09. 2015 v 18:08Off-line misacek1003  (17/176/59)
Ten PRIBEH JE REALITA a ne z brava stalo se to v rychliku 812 GALAN praha bohumin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
24. 09. 2015 v 18:16Off-line misacek1003  (17/176/59)
STEJNE V PONDELI UMREME VSICHNI bude konec sveta
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
24. 09. 2015 v 18:28Off-line Toshiro  (16/187/69)
No v Česku jezdí jen R812 (Olomouc - Břeclav - Brno) a R884 Galán (Luhačovice - Praha). Takže asi tak no.
24. 09. 2015 v 18:34Off-line zssk_bmpeer  (21/172/62)
Ale jo, zopár sa ich tu nájde. A keď hej, kľudne nech mi napíše, pokecu s ľuďmi spoločných záujmov sa nebránim. :D
24. 09. 2015 v 18:45Off-line misacek1003  (17/176/59)
Toshiro ty to studujes
24. 09. 2015 v 18:46Off-line misacek1003  (17/176/59)
Rychlik nevim kolik ale vim bohumin nekam olomoc asi nebo brno ja nevim proster ychlik A TAM SE TO STALO
24. 09. 2015 v 18:50Off-line Toshiro  (16/187/69)
Ty už ani nevíš kam jsi jel? Vlak by se dal jednoduše zjisti podle toho odku kam a v kolik jsi jel :) Jo a studuji to! Chodím na VŠ Jízdních řádu! :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 09. 2015 v 20:11Off-line Pa023  (19/183/79)
No super, teď mám milion návštěv za posledních pár hodin :D Fakt díky Lukino Luk že jsi sem hodil odkaz na můj profil.
24. 09. 2015 v 20:22Off-line zssk_bmpeer  (21/172/62)
Buď rád! :D
24. 09. 2015 v 20:30Off-line BussterX  (95/130/150)
Máš rád úzkorozchodný tratě, třeba důlní?
24. 09. 2015 v 20:39Off-line BussterX  (95/130/150)
Mno, kdo by obliboval mašinky takříkajíc kapesní, tady je dobrej tip na vejlet, našel jsem to nedávno na netu náhodou a náhodou jsem tam i párkrát byl se podívat, ale mašinka nejezdí furt... https://www.youtube.com/watch?…
24. 09. 2015 v 21:03Off-line BussterX  (95/130/150)
No tím se asi čížek jen tak nesveze... ale jezdily nám tady v sezoně parní mašinky na králicku, heč :P http://pardubice.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…
24. 09. 2015 v 21:12Off-line klucinek  (26/176/72)
Těch jezdí... a mnohem hezčích, na rozdíl od slováků máme prd z parních lokomotiv... bejček naposledy jel když sme šli vyhlídkový vrcholy...
24. 09. 2015 v 21:18Off-line BussterX  (95/130/150)
Jaký vrcholy? teda názvy mám na mysli
24. 09. 2015 v 21:25Off-line misacek1003  (17/176/59)
Misacka uz nikdo nema rad vsichni se obratili zady MISACKISMUS zanika
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 09. 2015 v 21:25Off-line misacek1003  (17/176/59)
Ja chodim na vš erotiky zlin
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 09. 2015 v 21:25Off-line BussterX  (95/130/150)
Kruci a nejede nějakej speciál někdy ráno 26/9 do Mladkova?
24. 09. 2015 v 21:26Off-line misacek1003  (17/176/59)
Jen do jedlickova ustavu asi tam pojedu heh
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 09. 2015 v 21:33Off-line BussterX  (95/130/150)
No totiž proč se ptám...
"Na sobotu 26. září je naplánován 3. ročník pochodu „Po Betonové hranici“ a Výroční nadstandardní prohlídka tvrze Bouda a Muzea Vysoký kámen. Na neděli 27. září se chystá speciální prohlídka tvrze Hůrka. Také v dalších muzeích v Králické pevnostní oblasti budou připomínat dobu mobilizace pře 77 lety.

Pochod „Po Betonové hranici“:
Trasy pochodu jsou vedeny po naučné stezce Betonová hranice, jejíž začátek i konec leží v obci MLADKOV. Nejen pro účastníky pochodu budou otevřena pevnostní muzea ležící na jeho trase: Muzeum Vysoký kámen, Muzeum čs. opevnění – dělostřelecká tvrz Bouda a připraven doplňkový program a speciální pamětní a upomínkové materiály."
24. 09. 2015 v 21:34Off-line misacek1003  (17/176/59)
Vy si mislite ze je to legrace kdyz mi nefunguji pohlavni žlazy moc
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 09. 2015 v 21:34Off-line BussterX  (95/130/150)
Na ano, o té lokomotivě v sezoně vím, ale díky : )
24. 09. 2015 v 21:35Off-line misacek1003  (17/176/59)
Jaka mobilizace dnes je cely svet mobilizace kazdy ma mobil
24. 09. 2015 v 21:38Off-line misacek1003  (17/176/59)
To bude jizda
24. 09. 2015 v 21:42Off-line misacek1003  (17/176/59)
Jak to vis
24. 09. 2015 v 21:44Off-line misacek1003  (17/176/59)
?????? halucinace
24. 09. 2015 v 21:44Off-line misacek1003  (17/176/59)
Ja koncim zase me nekdo udal asi me smazou co furt komu delam
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 09. 2015 v 21:52Off-line misacek1003  (17/176/59)
Srsen zlutava zakerny hmyz
24. 09. 2015 v 21:53Off-line misacek1003  (17/176/59)
No a a ty si slimak ze haha
24. 09. 2015 v 22:00Off-line Dominic  (19/175/70)
A je tu niekdo kdo robi na čsad.
24. 09. 2015 v 22:03Off-line Dominic  (19/175/70)
Do autobusov a nakladných vozov.
25. 09. 2015 v 17:38Off-line tropikboy  (30/178/64)
Lukas96 - tohle je téma o železnici, ne o nehtíčkách. pokud si chceš s někým psát, můžeš využít soukromé zprávy. díky
25. 09. 2015 v 17:44Off-line misacek1003  (17/176/59)
Promin to jsem prehnal
25. 09. 2015 v 20:04Off-line BussterX  (95/130/150)
Tropik: nedělej důležitýho tropiku, jediný čím jsi sem přispěl ty byla úvaha o Bravu hned nahoře, kdežto Lukas96 tu napsal mnoho k tématu železnic...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload