Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Po rozchodu nám zůstal krásný vztah

27. 09. 2015 v 01:30Off-line Fazolek  (25/169/57)
Kdysi před dvouma rokama sem si našel kluka podle mojich představ :( byl úžasnej :) prostě to co sem k životu potřeboval :) pak sme se rozešli ale zůstal nám takovej krásnej vztah jako kdyby sme spolu chodily i nechodily :/... už jsou to dva roky a pořád se od něj nemůžu odpoutat :(... nejde se mi zamilovat do někoho jiného :/... začal sem se "k***it"... před půl rokem sem si řekl že nebudu snižovat svou úroveň... :/... jenže deno deně na něj myslím ale už bych chtěl zapomenout odpoutat se prostě... napíše mi ahoj a už sem nějakej divnej :) je to pocit jako by sme spolu chodily... mockrát sme o tom mluvily ale nic nepomohlo... potřebuju aby zmizel ze světa... co mám dělat...
27. 09. 2015 v 08:14Off-line jakubkolin  (36/182/84)
Aby zmizel:-) hlavne ho nezabijej treba s nim bude nekdo taky stastnej :-) a zkus se zamilovat prejde to.....casem
27. 09. 2015 v 08:23Off-line poklad  (29/177/69)
ChodilY, nechodilY, chodilY.... To jste holky nebo co???

Sorry že rejpu, ale takový hrubky jsou šílenost... V 16 letech přitom ZŠ ještě není tak dávná vzpomínka....
27. 09. 2015 v 09:08Off-line Projekt  (48/177/74)
No já bych to měl úplně stejně s přítelem kdybych se sním rozešel. Prostě někdo ti je souzen a pokud ho nemůžeš dostat z hlavy, možná, že by jste se k sobě měli vrátit, Spolknout ega, zjistit kde byli problémy a napravit je . Chce to spolknout ego a vzájemnou maximální toleranci. Lásce neporučíš, já bych se po rozchodu taky sakra asi už nemohl znova zamilovat ,,, tak mu napiš a optej se ho ,,, jak se má atd kdo ví, tentokrát to bude už třeba na celí život chlapče ,,, :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 09. 2015 v 14:25Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Bisexuál, silný kuřák, občas si něco sjede, písemný projev tomu plně odpovídá, tipuju mentální úroveň tak na 11 let....tady pomůže jedině dětský psycholog ;-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload