Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

První hračka

05. 10. 2015 v 01:45Off-line Anonym
Ahoj všichni... Dnes večer jsem zkoušel svoji první sexuální hračku-dildo. Ještě jsem neměl sex ani partnera. Nejsem zkušený, a tak jsem chtěl vyzkoušet, jaké to zhruba bude. Pořídil jsem si lubrikant na vodní bázi, nalubrikoval jsem vše, co jak šlo. Nicméně se mi nedařilo dildem proniknout. Jen jednou a pouze trochu. Když jsem se pak na dildo podíval, bylo na něm trošinku krve. Jen málo. Tak jsem hned přestal, osprchoval se. A teď nepociťuji nijak velké bolesti..., ale je mi divně... Opravdu zvláštně. Trochu mě tlačí žaludek, je mi trochu na zvracení, cítím se psychicky zle. Bojím se, že by to mohlo být špatné. K lékaři se stydím zajít. A mám strach, že až budu mít svoje poprvé, stane se totéž. Prosím o jakoukoliv zkušenost, radu, neradu i názor... Děkuju za pomoc...
05. 10. 2015 v 10:46Off-line poklad  (29/177/69)
Moc velký sousto na poprvý... Začínat prstem (nebo něco podobný velikosti), pak několika prsty, a pak teprv si můžeš troufat na něco jako je dildo...

samozřejmě je možné že máš něco s žaludkem nebo se střevy a s tím rozhodně pomůže jen doktor a s dildem to nijak nesouvisí.
05. 10. 2015 v 11:43Off-line BussterX  (103/130/150)
To asi nepsal nějakej mladej zajíček, ten sloh je vycizelovaný příliš precizně a slovní zásoba bohatá... asi nějaký postarší začínající experimentátor, ale to jen tipuju a není to podstatný.... mno, kámo byl jsi málo nadržený takříkajíc a p***lku jsi neměl uvolněnou... až ti bude někdo před análem 15 minut lízat dírku a u toho honit p**o tak se ti uvolní tvoje svěrače tak, že do tebe vklouzne jak po másle p**o velikosti rugbyového míče, no stress, reál je jiný než hrátky s dildem, jen to chce mít kliku na zkušenýho a hlavně nesobeckýho sexuálního partnera kterýmu nejde jen o to do tebe bez předehry vrazit p**o (to je taky dobrý, ale je to už vyšší level :D) : ))
05. 10. 2015 v 12:52Off-line esthetique  (40/-/-)
Mimořádně bych řek, že na doktora to není.
co třeba začít něčím menším a postupně zvětšovat?
05. 10. 2015 v 12:53Off-line esthetique  (40/-/-)
Buzzík: mimořádně s tebou souhlasím
hahahahhahahahaha
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload