Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ztracený telefon

06. 10. 2015 v 20:30Off-line Anonym
Ahoj,chtel bych se zeptat nedávno jsem ztratil telefon a kterej byl 78%procent nabitej a tak jsem tam zkoušel volat a chvíli to vyzvanelo a po chvíli jsem volal znovu a cislo uz bylo nedostupné takze uz ho nekdo musi mít no a prave teď jsem tam zkoušel po dlouhe době volat opět a cislo je stále nedostupné ale mel jsem na tom telefonu Viber a tak jsem schválně zkoušel zda to bude vyzvanet a ono to vyzvanelo a tak se ptám jak je to možné?
06. 10. 2015 v 22:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Já jednou v brně potratil mobil, prozvonil jsem ho z mobilu sousedky, zvedl to totálně ožralej týpek a cosi zablekotal, a pak už to nezvedal... a hned jsem věděl kam si mám pro ten mobil jít... našli ho bezďáci co se pohybovali tam kde sem venčil psa, stálo mně to dvě krabice vína asi za pajcku celkem... asi bych ten mobil z nich "vymlátil", ale měli jsme dobré vztahy tak proč to kazit: ))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 10. 2015 v 07:52Off-line colombo  (102/192/90)
Téměř každý mobil v zastavárnách je kradenej, všichni o tom ví, ale nikdo s tím nic neudělá.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 10. 2015 v 11:35Off-line dildos  (41/181/89)
Viber vyzvani i kdyz druhy telefon neni vubec pripojen (zapnut)...vlastni zkusenost.
08. 10. 2015 v 16:01Off-line esthetique  (40/-/-)
Neznám Viber, ale nemůže to být tím, že (podobně jako Whatsapp) nepotřebuje vůbec žádnou SIMku v přístroji, stačí připojení na net přes WiFi třeba?!? není to tím třeba, že to je přenos dat a ne hlasové volání?... jen názor totálně blbého, neschopného, přestárlého kroutiče (v očích mnoha uživatelů tady - ironie)
08. 10. 2015 v 16:15Off-line esthetique  (40/-/-)
Colombo: a lidi si ten PODEZŘELE LEVNÝ, zánovní MOBIL DÁLE RÁDI KUPUJOU....aneb dokud bude česko chudé a mobil bude spíš status symbol nebo modla, ke které se vzhlíží a které si mezi sebou buzínky na NAKLUKY porovnávaj, místo aby si porovnávali ocasy, do té doby se budou krást. v takovém Holandsku se nikdo nenamáhá krást mobil, bylo by mu trapně, když si na něj za den může vydělat....
08. 10. 2015 v 16:55Off-line Vineo  (91/190/71)
Záleží co máš za mobil :) Třeba na iphonech je fukce Find my iPhone přes kterou se můžeš podívat kde ten mobil zrovna je a ev. ho na dálku uzamknout nebo smazat. Myslím že Samsung a Sony už má tuhle funkci taky, zkus si t vygooglit :)
08. 10. 2015 v 18:19Off-line colombo  (102/192/90)
Vineo: a proč iphon ? Tuto funkci má např. placený antivir ESET a můžeš mít mobil třeba za 3 tisíce :)
08. 10. 2015 v 18:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetik: zas kecáš esťo jen abys mohl flusnout jedovatý chrchel na čechy...

"Prvá trojica najnebezpečnejších miest v Holandsku je už niekoľko rokov bez zmeny, aj keď v tomto roku sa znížila úroveň zločinov v Amsterdame a zvýšil sa počet zločinov v Maastrichte.

Podľa údajov magistrátu hlavného mesta sa darí kriminalite z vysokej miery kvôli toku turistov. Medzi tie najrozšírenejšie zločiny v Amsterdame patrí krádež, vreckové zlodejstvo a napadnutia. Turisti sa stávajú častejšie obeťami kriminálnikov."
08. 10. 2015 v 18:31Off-line esthetique  (40/-/-)
Ne, v jiné diskuzi jsem flusnul na Pařížany.... ale moh to bejt českej bezdomovec žijící v Paříži, to je pravda.
pokud znáš IMEI, tak ti ho na žádost POLICIE zablokuje, resp. může ve dvou krocích nejdříve:
1. poslat na mobil zprávu s výzvou, která se zobrazí jako SMSka, že mobil je kradený, ať ho držitel (kdokoliv) odevzdá na Policii (doporučuju udělat a počkat tak měsíc, překupníci si ho mezitím budou mezi sebou přehazovat jak horkou bramboru)
2. na tvoji podepsanou žádost Policie ve spolupráci s operátorem ten mobil definitivně a totálně a nenávratně vyřadí z provozu, ta zmínka o tom, že je kradený je tam samozřejmě znovu.... vytrestáš zloděje, ale telefon už stejně neuvidíš, rozprodaj ho na díly.... doufám už ses s ním rozloučil....
hahahhahahah
08. 10. 2015 v 19:54Off-line Vineo  (91/190/71)
Colombo: Já jsem dal iphone jenom jako příklad:D vím že to mají i jiní výrobci ale nevím který přesně (myslím is že právě ten samsung a sony). Jinak o tom že má tuhle fuknci ESET jsem nevěděl...ale na druhou stranu neznám nikoho kdo by si do telefonu stahovat antivir, ještě k tomu placenej...
08. 10. 2015 v 21:56Off-line esthetique  (40/-/-)
Opravdu netuším, co se komu nelíbí na mojí radě, funguje na jakýkoliv smartphone a ještě k tomu navíc je zcela zdarma, jde jen o ten čas strávený na policajtech... a protože v česku se vydělává málo, tak čas tam máte "levný", takže o co jde? HAHAHAHHAHAHHAHAHAHAH

samozřejmě je i možnost si stáhnout aplikaci, kterou jde mobil najít, opět do jakýhokoliv Androidu (a asi i jiné OS), trošku problém nastává v tom, že už byl reportovanej případ, kdy si takto někdo mobil našel a ..... zloděj ho při konfrontaci zavraždil, resp. i zloděj si našel tohoto hledajícího pomocí anti-antiaplikace, takže jde o to, jestli dotyčnému mobil stojí za život (v krajním případě)
08. 10. 2015 v 23:20Off-line Vineo  (91/190/71)
Esthetique: Jak si mohl zloděj najít hledajícího pomocí appky v mobilu? Takhle to vůbec nefunguje takže co tu kecáš zas za nesmysly?
08. 10. 2015 v 23:33Off-line BussterX  (103/130/150)
V irsku je možné fšecko :P
09. 10. 2015 v 09:15Off-line esthetique  (40/-/-)
Vineo: použil jsem výraz "byl reportovanej případ"?!? ANO, takže si to dohledej v internetovým Blesku nebo co čteš.... já to slyšel, nepředstírám, že o tom vím podrobnosti ani nevím jak to je možné...
ikdyž dovedu si představit, že když zjistím lokaci telefonu, dojedu tam a nějakej smrad mě potká, osloví a nabízí mi můj vlastní phone, asi budu mít jasno.... a on možná kudlu v kapse....
takže tak
09. 10. 2015 v 17:20Off-line Vineo  (91/190/71)
Estetique: Tak to byl fake :) protože to není možný.
JirkaJAWA: Nauč se prosím nejdřív psát.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload