Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Také jste měli na učňáku tolik učení? A měli jste těžký závěrečky?

08. 10. 2015 v 15:13Off-line Anonym
Ahoj,taky jste měli na ucnaku tolik učení? A měli jste těžký závěrečky? Učili jste se od prvaku na odborné předměty?
08. 10. 2015 v 15:48Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
1) pravidlo číslo jedna na učňáku se na to vždy sere. (Ten na který jsem chodil já, byl něco jako takový supermarket s travou).
2) Leda tak před "velkýma" písemkama, a před závěrečnýma zkouškama. Ty nebyly těžké, ale když jsi měl mistra p**u. Jako třeba já, nic jsem mu neudělal, ale zkoušky mě nechal udělat až na podruhé.
Takže pokud se Ti nechce, nemusíš. Prostě chodit za školu, každý den ve třídě zhulen abys to vydržel. Klasika na učňáku. :D

Jooo, nebylo to v tom ghettu kde jsem chodil tak špatné.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 10. 2015 v 00:48Off-line LACOPEKY  (74/-/-)
Adame Bog má 100% pravdu,ten před ním je vyhulenec,který měl jen štěstí,přeji ti úspěch,jěště by mě zajímal tvůj obor
10. 10. 2015 v 00:50Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Na učňáku platí, že když jsi šikovnej (v té praktické části) a nechodíš za školu, tak vždycky ty závěrečky nějak uděláš, respektive ti k tomu dopomůžou, abys je udělal. Musíš mít prostě pozitivní vztah k tomu oboru. Moudrá škola totiž ví, že nikdy nikdo nebude od například cukráře chtít, aby uměl číst a psát najedničku, ale aby uměl upéct skvělej dort.
10. 10. 2015 v 00:53Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Lacopeky: Tak doba, kdy ty jsi byl na učňáku je "trošičku" jiná doba, než když někdo chodí na učňák dnes. Dneska je totiž bohužel pravda, že i každej dement chodí na střední, protože je primitivní se na ni dostat a na učňák chodí ten zbytek, který je prostě nějak problémový nebo slušně řečeno divný. A dle tomu odpovídá i ta výuka a obtížnost závěreček. :-P
10. 10. 2015 v 01:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Mno, ten vyhulenec hardmrd má samozřejmě pravdu.... když hulí a fláká se celá třída, nemůžou nechat propadnout všechny, to by nedělalo učilišti dobré jméno, vypadalo by to, že učitelé nejsou schopni žáky připravit a zvládnout... syn od kamošky učňák udělal přestože docházku měl mizernou, ale obor slaboproud ho bavil a učňák v něm zastupoval i na státní soutěži dovednosti či co to bylo, od 14ti ho jeho děda elektroinženýr naučil víc než celej učňák, a přestože je mu už 24 let tak mamina několik let po skončení učňáku nacházela pod postelí a kobercem omluvenky které v životě nepodepsala, btw ten měl víc áček než odstudovaných hodin : ))
10. 10. 2015 v 03:22Off-line kloudik  (38/182/80)
Tak moje docházka taky nebyla nikterak valná a do školy sem chodil asi tak jednou týdně jenom abych nasbíral nějaký známky a jinak chodil na různé brigády a fušky. samotné závěrečky vypadaly asi tak jak je popsal BoG,ale předchozí 3 roky dobře vystihl HardMode
na odborné předměty není potřeba se učit. sou věci,který se ani naučit nejdou,musíš je prostě pochopit
na konec stejně zjistíš,že v práci se dělá všecko trošičku jinak než tě učili ve škole a někdy možná budeš mít pocit,žes tam chodil zbytečně :D
10. 10. 2015 v 10:39Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Nějáké poleno Lacopeky tady poučuje ještě z dob, kdy učili brontosauři. :D
Já jsem chodil na "klučičí školu" tzn obory víceméně něco na způsob zedník, obrábeč kovů(to mám "vystudováno"), zámečník, tesař atp.
Takže tam se na to sralo v globálním měřítku, před školou se normálně tahaly bonga, učitele se fakovali(jak kteří, ale vyloženě tam učilo pár psychopatů).

Já jsem na tu školu přešel z matu***ního oboru, takže pro mě byla většina věci izi. A když jsem na tu školu přestupoval ředitel mi tvrdil jak se budu učit programovat stroje. A za 3 roky jsem se k tomu nedostal ani jednou, až teď v práci.
11. 10. 2015 v 12:24Off-line esthetique  (40/-/-)
HardCore.VespaTrucks: koukám, ty jsi sebevědomej, ctižádostivej a dříč.... ty to v životě někam dotáhneš (ironie)
22. 09. 2018 v 18:25On-line Acarum  (28/170/70)
Moje stare přispěvky jsou fakt pure gold XD
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload