Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Křičení při ejalulaci

09. 10. 2015 v 22:24Off-line oresak  (23/176/64)
Křičíte když stříkáte?
09. 10. 2015 v 23:19Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Ani ne, rodiče nemusí o půlnoci vědět, že si tady hoňkám jitrnicu pod stolem.
10. 10. 2015 v 10:08Off-line radomir  (40/183/75)
Já si vždycky myslel, že přehrávání je doména žen (ty rády v posteli vřískají, ani se zatím nemusí nic dít :-D ). Ne není důvod. Když takto udělám svého přítele, odměnou mi je jeho blažený výraz v jeho obličeji nikoliv vřískání... To samé i já nemám potřebu přehrávání. Toho jsem si užil dost v posteli se ženami. Nyní už po tom vážně netoužím:-D
10. 10. 2015 v 10:11Off-line tropikboy  (37/178/72)
Znám pár kluků, kteří by před výstřikem měli zakřičet "pozor, stříkám, schovejte se!" :D
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 10. 2015 v 12:50Off-line onlip  (61/180/84)
Můj milý měl ten nejmilejší projev - vrněl jako kotě.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 10. 2015 v 16:12Off-line esthetique  (41/-/-)
No tak přímo nekřičím, ale hlasitě vzdychám to ano. asi jako každej normální člověk....tak nějak to k tomu patří...a kdo se udělá ani přitom nevzdechne, natožpak aby špitnul, podle mě není normální....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 10. 2015 v 16:15Off-line esthetique  (41/-/-)
Radomir: CHÁPEME TĚ, MÁTE TICHOU DOMÁCNOST....
a já to mám zas raději živočišně a se vším všudy, tvrdit, že chlapi by se při sexu neměli zvukově projevovat (protože to je jen pro ženský) je NATVRDLOST VESNICKÉHO BURANA, vrať se do středověku (nebo do hrobu), magore....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
10. 10. 2015 v 16:36Off-line radomir  (40/183/75)
Ne, ty neEstetický Estetiku, nebudu se snižovat na tvou úroveň, takže sprostého výrazu nepoužiji. Lépe 2x přečíst, než jednou napsat totální zhovadilost - ale jak "žiješ" v tom zahraničí, tak asi jsou pro tebe věty jen směsice slov, které nedávají význam... Respektive ty se tak vyjadřuješ. Ono přehrávání a skutečný prožitek je něco jiného... Můžeš si vyhledat předstírání orgasmu, ale vlastně pozor, ty už nejsi Čech, ty jši Angličan z angličákova - tak speciálně pro tebe: faking orgasm
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 10. 2015 v 17:07Off-line esthetique  (41/-/-)
Radomir> fejkuj si co chceš, fejku bez fotky...
ikdyž mám pro tebe částečně i pochopení, já m***t v mládí ryby, tak jsem z toho taky zakřiknutej na zbytek života.... máte se svým starým výhodu, můžete to dělat i pod lavicemi v kostele, vidět vás nikdo neuvidí a slyšet jaksi nebude co, jak ses pochlubil....
HAHAHHAHAHAHAH
skutečný prožitek má svoje zvukové doprovodné projevy, u opic, u lidí, u tygrů, u slonů....
jedinej kdo při tom mlčí jsou ryby (tentokrát nemyslím ženské) a radomir
hahahhahahhahahahah
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 10. 2015 v 11:26Off-line paink  (49/-/-)
Ja som si zvykol nevydavat ziadne zvuky, aby nas nikto nevymakol. A v zaciatkoch som mal beztak v usta zaviazane a v nich gate. Takze len vzlykot...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload