Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rodina, problémy

10. 10. 2015 v 11:50Off-line Deelin  (26/-/-)
Ahoj... už mě nebaví doma snášet, jak mě pořád rodiče mají jenom pro p***l. Nejsem vůbec zženštilý, ale uplně mě provokuje a bolí jak slyšímu mamu mluvit o tom, jak jsou dnes všichni kluci buzerantni, namachrovaní blbečci... Jasně, že jsou a mně se to taky nelíbí. Fotra a matka by asi byli šťastnější, kdybych zůstal na vždy povrchním nesebevědomým vesnickým buranem, tak jako oni. To by se jim líbilo. Přijít z práce, postěžovat si, sednout k trapnému seriálu, nažrat se a spát, pomluvit druhé a neuvědomit si, že vlastní rodina stojí asi ještě za větší hovno. Vím, že nejsme rodina, co si může dovolit všechno, ale sere mě a už nesnesu, jak mě podceňují, vytýkají peníze, které na mě vydávají maximálně tak na jízdné a kapesné a že poznám, jak těžké je prachy získat. Jako, kdybych utrácel za hadry, měl doma drahý mobily a notebooky. Asi to, že každé prádzniny jak p**us chodím na brigádu a ještě si takové d***lní kecy neodpustí, nestačí.
Prý bych bez nich byl hovno. Hovno jsem i s nimi...
10. 10. 2015 v 12:12Off-line jakubkolin  (36/182/84)
Jestli te to uklidni jako ze asi ne tak ja mel skoro to samy... na vse jsem si vydelaval po odpolednech po skole a vikendy furt v praci... doma jsem nedostaval vubec penize... za chvili budes mit po skole a postavis se na vlastni nohy
...
10. 10. 2015 v 12:29Off-line onlip  (61/180/84)
Je nepřijatelné, pokud tě blízcí ponižují. Ale stejně tak se braň negativním emocím vůči nim - ignoruj to. Časem budeš soběstačný a není dobré, aby sis s sebou nesl takovou zátěž.
10. 10. 2015 v 13:04Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 10. 2015 v 14:45Off-line Mtel  (26/189/70)
Najdi si kamaráda, který má povahu dle tvých představ a zkus s ním trávit nějaký ten čas. Po pár měsících přijdeš na to, že i nad situací, která doma panuje se můžeš povznést :)
10. 10. 2015 v 16:11Off-line esthetique  (41/-/-)
No fajn, tak je3t2 p8r let vydr6et a pak si m;6e3 ud2lat 6ivot podle sv7ho....
10. 10. 2015 v 16:13Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Hehehe, Estepička má zapnutou anglickou klávesnici. A já myslel, že ve své nekonečné moudrosti umí těmto věci předcházet :))))))))))
11. 10. 2015 v 12:07Off-line esthetique  (41/-/-)
HardCore.VespaTrucks: ano, esthetique má někdy celé česko tak v peachi, že si ani nezmáčkne SHIFT+ALT (nenamáhá se zmáčknout), protože zrovna tudle kl. zkratku na svých laptopech používá....
esthetique je totiž úplně blbej, zatímco ty jsi hvězda s IQ T-Q

PS: kolik toho uveze ta tvoje vosa?!?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload