Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kremnica - Prosím pomoc

14. 10. 2015 v 23:31Off-line Friend23  (30/-/65)
Ahojte, veľmi pekne by som Vás chcel poprosiť o pomoc, môjho priateľa, ktorého milujem a aj vždy budem, zatvára matka na psychiatriu, momentálne je zavretý v Kremnici a náš vzťah nám nikto z jeho rodiny nepraje, ani neprial. Prehadzujeme na seba s jeho matkou trestné oznámenia a nie je žiadna šanca sa s ňou dohodnúť. Jednoducho ho potrebuje vyliečiť zo vzťahu so mnou, keď sa jej priznal to všetko začalo, už sú to rádovo mesiace a riešenie je v nedohľadne. Vinu vidí iba vo mne, priateľ má 16 rokov a preto má nad ním do 18 rokov plnú moc, spoznal som ho na týchto stránkach, konečne niekoho, komu nešlo iba o sex, kto bol milý, dobrý a s kým padli vzájomné sympatie vzťahu, ktorý čoskoro oslávi 8 mesiacov. Sľúbil som mu, že pri ňom budem stáť a odchádzal tam so slovami, že na mňa bude celú dobu myslieť, moc ma miluje a určite ma neprestane milovať, verím mu a budem tu pre neho. Prosím kohokoľvek, kto mi vie pomôcť, chodí, alebo je z Kremnice, alebo vie zohnať kontakt na niekoho, kto mi vie pomôcť, aby sa mi ozval. Určite to číta aj jeho brat, ktorý je tiež na týchto stránkach známa firma od 2013 roku, no vzťah nám nepraje a svojmu bratovi vždy ubližoval. Vopred každému ďakujem za záujem.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload