Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Může být někdo gay a přitom být s holkou?

15. 10. 2015 v 22:15Off-line Anonym
Myslíte že může být někdo gay a zkusit to s klukama i jako pasiv a pak žít s holkou? Z gaye bát hetero kvůli rodině?
15. 10. 2015 v 22:43Off-line Aranel  (28/190/78)
Takhle to dělá spousta lidí. Že nikdy nežijou takovej život, jakej by si oni ve skutečnosti přáli. A je to hlavně kvůli rodině, přátelům, společnosti. Je těžký koukat na se na zklamaný obličej vlastní matky, když jí řekneš, že od tebe nemůžeš čekat vnoučata. Je těžký koukat se na svoje "kamarády", kteří na tebe koukají skrz prsty se znechuceným výrazem, je těžký koukat se kolem sebe a vidět lidi, kteří si na tebe ukazují prstíčkem a špitají si o tobě za tvými zády. Proto lidi utíkají před tím, co ve skutečnosti sami chtějí a raději si žijou hetero život, přestože to není to, po čem by opravdu toužili. Je to smutný, ale myslím, že ani já nebudu schopnej se přes to přenést a raději zůstanu "hetero", potažmo bi... i když si myslím, že k holce bych nikdy nemohl cítit to, co ke klukovi...
15. 10. 2015 v 23:29Off-line onlip  (60/180/84)
Kluci výše vystihli vše podstatné.
Gratuluji všem, kteří v mladém věku poznali, jak to s nimi je. Současně chápu touhu po rodině.

Letyoursoulshine to řekl jasně: Pociťovat lásku k ní ale nebude (možná v lepším případě hodně silné přátelství). Jen ze své věkové příčky dodávám, že rozeznat lásku a hodně silné přátelství je někdy zatraceně těžké.

Rodiče jako argument bych neřešil, i když chápu, že je to jak Taxisův příkop. Prostě to skočíš. Odvděčíš se jim jinak.

Za sebe bych do hetero vztahu znovu nešel. Až po rozvodu jsem definitivně poznal, jak obsažné může být spojení dvou kluků. Mé dospělé děti, které ve složitých dobách neodešly jinam, mi daly virtuální povolenku přivést si kohokoli, kdo mi bude blízký.
17. 10. 2015 v 17:42Off-line esthetique  (40/-/-)
Muze. bisexual...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 10. 2015 v 20:33Off-line rati  (31/183/85)
Obávám se, že tu došlo k záměně, a že ti co odpovídali nade mnou si pletou pojmy láska a přitažlivost.. Milovat můžeme kohokoliv v tom problém nebude..avšak celý život dospělého člověka se točí primárně okolo sexu a sexuality..to je bohužel fakt.. Takže nakonec vždy zvítězí pud nad láskou, takže dříve či později ho člověk bude slepě následovat..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 10. 2015 v 22:42Off-line Betonica  (39/191/93)
Klidne muze. Drive se to delo bezne, kdy homosexualove bezne meli zeny a s nimi deti. Homosexualni muz v nedavne minulosti mel bud super odvahu nebo se zaradil do stada nevyslovenych. Doma byl hodny manzel a sem tam si skocil na verejne toalety.

Dnes je to lepsi, homosexualove mohou volneji zit. A presto nekteri, z ruznych duvodu, zvoli radeji zenu...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 10. 2015 v 14:23Off-line 3mHood  (34/-/-)
Osobně jsem takhle žil třičtvrtě roku a ukončil jsem to před měsícem a půl. Holčina o mě věděla, měla vždycky smůlu na kluky a semnou ji bylo fajn. Cítila že našla konečně toho pravýho, ikdyž to v posteli skřípalo, ale jakštakž to šlo. Já jsem z toho nic neměl (jsem k tomu pasivní) tak to byly litry potu, než sem se udělal.. Ani mě ten vztah nebavil, ale jak sem ji už něco naznačil, začla bulet. No zkrátím to, může být gay s holkou a navenek se tvářit jako hetero pár, doma o ni pečovat atd ale šťastný nebude
07. 11. 2015 v 22:15Off-line Anonym
Jenže je tu jeden problém ... řeším ted plno problémů ale vlastně všichni starší ...vlastně co žilii hetero životem vlastně to zkusili s ženou a mající děti a tvrdí znovu bych si ženu nebral tak vlastně vám se to řekne když už máte děti a odžili jste si hetero život . Vlastně nemusíte mít strach že se o vás nikdo nepostará. Celý je to složitý. Touhy a tak láska.
07. 11. 2015 v 23:41Off-line BussterX  (103/130/150)
No to nevím jestli je rozumný závidět gayům kteří žili většinu svých nejlepších let v utajení a přetvářce a když se jim na starý kolena rozpadne manželství tak řádí na gayseznamkách jak urvaní z řetězu a snaží se dohnat co jim v mládí uteklo a honí zajíce mladší než jejich děcka...
08. 11. 2015 v 01:00Off-line paink  (49/-/-)
No a co?
moj kamarat zil dlho v gay partnerskom vztahu, potom si nasiel zensku, ma deti a je stastny.
08. 11. 2015 v 03:14Off-line BussterX  (103/130/150)
No když vidím tady ty některý p******ty jak se předhánějí v nákupu předražených značkových hader a ajfounů za peníze svých rodičů tak si kolikrát říkám na co si ti lidi vlastně pořizujou děcka : ))
08. 11. 2015 v 13:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Rebelie: zplodit dítě s lezbou je elegantní řešení, ona by si u toho četla ve sportovním magazínu tabulku výsledků šampionátu v hokeji a ty bys to plození odpracoval sám v potu tváře a nehrozilo by že po tobě bude chtít ještě někdy sex : )) ale někteří maníci si představují idylickou rodinku ala "Bylo nás pět" kde oni budou řádně plnit otcovskou roli a přitom jim stojí č***k z pana řídícího
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload