Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Profil na gay seznamce

16. 03. 2013 v 22:37Off-line Anonym (StarGate)
Víte co mi přijde divný? Proč tolika gayů není zaregistrováno na seznamkach? tady nebo na Iboys? nemůže být gayů ve skutečnosti tak málo, když mně jich na iboys vylezlo z našeho okresu asi 15 a to mi přijde hodně málo...to se jako seznamujou všichni jinak? nebo existujou i další servery?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
31. 03. 2013 v 11:26Off-line dsiv  (18/176/73)
Ne každej má potřebu se cpát na buzna weby ;)))
31. 03. 2013 v 11:46Off-line SpeedLimit  (21/173/52)
Však... mně stačí nakluky ;-) když jsem hledal vztah, dřív jsem tu (jako na jediné gay seznamce, kam jsem měl dřív trochu odvahy se zaregistrovat) operoval pod jiným nickem bez profilovky, měl jsem na poslání jedinou fotku - to ještě k tomu tmavou... našel jsem si tu přesto opravdu skvělé kamarády, především ten velmi pěkný vztah :-*, a tak nevidím důvod, proč bych se ještě registroval na iboysu :-) já jsem tu spokojený... i když všechno má své mouchy, ale už je tady moc nevnímám ;-)
31. 03. 2013 v 12:46Off-line pawelll  (37/175/70)
No ja mam profil jak zde tak na ib, mk, či lide
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload