Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Po třetí

19. 10. 2015 v 01:26Off-line Anonym
Ahoj, co myslíte, měl bych jít do vztahu s klukem, se kterým jsem byl už dvakrát. Miluji ho i po tom co mi udělal. Těším se na všechno hezké, ale mám strach že se to bude zase celé opakovat. Co myslíte, mám do toho jít nebo ne?
19. 10. 2015 v 02:50Off-line jakubkolin  (36/182/84)
Ja byl v podobny situaci ale pokud te treba podvedl udela to znova.... zalezi jestli ho opravdu milujes a hlavne jestli on tebe-ale malokdo se zmeni a po chvili se to vrati zpatky do vyjetych koleji.... vlastni zkusenost
19. 10. 2015 v 04:17Off-line Richard33  (44/185/80)
Pro něj jsi "ten blbeček" ke kterýmu se vždycky dá vrátit (když ho zrovna jeho novej objev odkopne a on teď nemá..... tady si dosaď, co po tobě vlastně chce... sex, bydlení nebo celkově živit). Nicméně až mu zase přejde přes cestu nějaká p***lka, co projeví zájem, rozejde se s tebou přesně tak, jak to už udělal. Takhle to funguje. Proto se ke mě nedá vrátit ani podruhý, natož potřetí :-D

Každá minuta s ním je ztracenej čas, o tuhle každou minutu zkracuješ svůj život s někým, kdo o tebe bude fakt stát a je možný, že svou lásku života odmítneš, protože toheto bude aktuálně bydlet (a slibovat) u tebe :-)

Být chlap je hlavně o tom přestat říkat asi, možná, nevím a začít fungovat na principu ano / ne a některé nabídky tvrdě odmítat (i když srdce by tomu dalo šanci).
19. 10. 2015 v 06:35Off-line Pavloss  (27/175/73)
Je to jako by jsi četl tu stejnou knihu :) už tet víš jak skončí
19. 10. 2015 v 07:46Off-line Anonym
Díky kluci
19. 10. 2015 v 11:47Off-line colombo  (103/192/90)
Každá rada je subjektivní, také jedno pravidlo říká "dvakrát nevstoupíš do stejné řeky"... :) Ale stejně se nakonec zařídíš podle sebe i kdyby ti tu tisíc lidí napsalo stejný názor, takže hodně štěstí a zdravého úsudku.
19. 10. 2015 v 13:18Off-line esthetique  (41/-/-)
Obdivuju vsechny ty -nactilete jak furt man energii tady ty leaving resit, ikdyz co taky cekat is blondyny,ze?!?
Einstein jednou rekl:jenom i***t dela stejnou vec znovu a znovu a pokazde oicekava,ze vysledek uz tentokrat bude jiny..... Nebo-li, pokud s nim je dobrej sex, vratil bych se k nemu kvuli tomu dobremu sexu a zbytek bych neresil
19. 10. 2015 v 13:19Off-line esthetique  (41/-/-)
Majienergii kraviny resit G-sus, kde we tady vypina spellcheck?!?!?
19. 10. 2015 v 15:33Off-line Anonym
Připadá mi že mě bere jako přestupní stanici
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload