Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Po třetí

19. 10. 2015 v 01:26Off-line Anonym (BlondDC)
Ahoj, co myslíte, měl bych jít do vztahu s klukem, se kterým jsem byl už dvakrát. Miluji ho i po tom co mi udělal. Těším se na všechno hezké, ale mám strach že se to bude zase celé opakovat. Co myslíte, mám do toho jít nebo ne?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
19. 10. 2015 v 02:50Off-line jakubkolin  (28/182/84)
Ja byl v podobny situaci ale pokud te treba podvedl udela to znova.... zalezi jestli ho opravdu milujes a hlavne jestli on tebe-ale malokdo se zmeni a po chvili se to vrati zpatky do vyjetych koleji.... vlastni zkusenost
19. 10. 2015 v 04:17On-line Richard33  (37/185/93)
Pro něj jsi "ten blbeček" ke kterýmu se vždycky dá vrátit (když ho zrovna jeho novej objev odkopne a on teď nemá..... tady si dosaď, co po tobě vlastně chce... sex, bydlení nebo celkově živit). Nicméně až mu zase přejde přes cestu nějaká p***lka, co projeví zájem, rozejde se s tebou přesně tak, jak to už udělal. Takhle to funguje. Proto se ke mě nedá vrátit ani podruhý, natož potřetí :-D

Každá minuta s ním je ztracenej čas, o tuhle každou minutu zkracuješ svůj život s někým, kdo o tebe bude fakt stát a je možný, že svou lásku života odmítneš, protože toheto bude aktuálně bydlet (a slibovat) u tebe :-)

Být chlap je hlavně o tom přestat říkat asi, možná, nevím a začít fungovat na principu ano / ne a některé nabídky tvrdě odmítat (i když srdce by tomu dalo šanci).
19. 10. 2015 v 06:35On-line Pavloss  (20/178/64)
Je to jako by jsi četl tu stejnou knihu :) už tet víš jak skončí
19. 10. 2015 v 07:46Off-line Anonym (BlondDC)
Díky kluci
19. 10. 2015 v 11:47On-line colombo  (95/192/90)
Každá rada je subjektivní, také jedno pravidlo říká "dvakrát nevstoupíš do stejné řeky"... :) Ale stejně se nakonec zařídíš podle sebe i kdyby ti tu tisíc lidí napsalo stejný názor, takže hodně štěstí a zdravého úsudku.
19. 10. 2015 v 12:14Off-line TwojTatko  (95/230/40)
Ty k nemu niečo cítiš a on ťa berie ako zadné vrátka, zrazu sa ozve, keď mu niečo s niekým nevýjde a niekoho chce, lebo vie, že ty sa k nemu vrátiš :D Klasika
19. 10. 2015 v 13:18Off-line esthetique  (33/-/-)
Obdivuju vsechny ty -nactilete jak furt man energii tady ty leaving resit, ikdyz co taky cekat is blondyny,ze?!?
Einstein jednou rekl:jenom idiot dela stejnou vec znovu a znovu a pokazde oicekava,ze vysledek uz tentokrat bude jiny..... Nebo-li, pokud s nim je dobrej sex, vratil bych se k nemu kvuli tomu dobremu sexu a zbytek bych neresil
19. 10. 2015 v 13:19Off-line esthetique  (33/-/-)
Majienergii kraviny resit G-sus, kde we tady vypina spellcheck?!?!?
19. 10. 2015 v 13:19Off-line david722  (95/-/-)
Jak to myslíš, že jsi s ním byl dvakrát? Jako že jste se 2 x viděli?
19. 10. 2015 v 15:33Off-line Anonym (BlondDC)
Připadá mi že mě bere jako přestupní stanici
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload