Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problém s análním sexem

19. 10. 2015 v 18:05Off-line Anonym
Mám přítele již 3 roky, který je aktivní. Já se přikláním k pasivní roli, ale nejde nám to. Je to první kluk, se kterým jsem anál zkoušel. Má docela velký penis a prostě mám v určitých chvílích pocit, že mi natrhne zadek, a proto mu nikdy nedovolím pořádně přirazit. Už tak dost trpím v začátcích. Mažeme, ale nějak mi to nepomáhá od bolesti, ba naopak mám větší strach, protože pokud by pořádně přirazil, tak by se do mě dostal a já bych asi umřel bolestí. Takové ty předehry s prstem jdou, na to si i dokážu zvyknout a jeden, dva prsty zvládnu...
Strašně moc to chce (i já), i když jsme si to vysvětlili, že to nejde a furt mi říká, že se nic neděje - prý to nemusí mít. Ale vím určitě, že to furt chce. Trochu se bojím, že má docela dost velké nutkání na pořádný sex, že pokud to nějak nezvládneme, tak to zkusí jinde :( Kluci poraďte... jak na to. Vždyť někteří si tam strčí i celou ruku, popřípadě jiné věci a pohoda... tak nechápu, v čem já mám problém. Anebo to vždycky bolí? Zažil někdo anální sex bez bolestí?
19. 10. 2015 v 19:56Off-line klucinek  (33/176/75)
Není p***l jako p***l.... jedno je ovšem jistý, všechny sou ke sraní...
19. 10. 2015 v 20:16Off-line macin1  (58/176/95)
Taky jsem byl aktiv , teď zkouším být pasiv . Souhlas s Radek 77 , nespěchejte a pomalu . A nebo si pořiď gumáka a pomalu trénuj roztahování . Výsledek po krátké době přijde . Je třeba dost ale mazat . A hlavně trpělivost .Platí to pro oba .
19. 10. 2015 v 20:18Off-line klucinek  (33/176/75)
Souhlasím s kolegy... přestane to bolet až se ti z p***le stane průjezďák.
22. 10. 2015 v 12:03Off-line paink  (49/-/-)
Nefunguje na to nahodou poppers? Neskusal som, ale chcem.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload