Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Celkově názor na gaye...

30. 10. 2015 v 14:35Off-line V.I.P  (24/-/-)
Zdravím, chtěl bych se vás zaptat jaký máte názor na gaye? Jsou normální muži, i kluci co se chovají normálně, a jsou prostě jako heteráci... A pak jsou tu tací kteří, se furt nakrucují,oblékají a chodí jako s prominutím "buzny" nechci tím nikoho urazit! ;) No,a proč to jsem vlastně píšu? Mě se vůbec takový zženštilý gayové nelíbí, a prostě chci od vás vědět jestli taky podle vzhledu patřím do tý "zženštilý skupiny gayů..." jinak v normálním životě to na mě nikdo nikdy nepoznal...Jsem prostě takový klučičí machr no... ;) ale dost mě trápí můj vzhled...No,spíš mám výčitky že jsem gay... Vlastně já ani sám nevím :( A jsem ochoten cokoliv změnit na sobě... Pokud si dáte tu práci, a mrkněte na můj profil a i celkově napíšete něco o "DNEŠNÍCH" klucich na naší Seznamce, budu moc rád :)))
30. 10. 2015 v 14:58Off-line poklad  (29/177/69)
No já bych to poznal hned -_-
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 10. 2015 v 15:34Off-line V.I.P  (24/-/-)
Oki díky :) :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 10. 2015 v 15:55Off-line Haru  (26/-/-)
Na zženštilých klucích nevidím nic špatného, stejně tak jako na komkoliv jiněm. Problém je, pokud je daný člověk b***c, machýrek, egoista, povrchní, nebo tak něco. A takoví lidé jsou i mezi homo, i mezi heterosexuáli.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 10. 2015 v 15:56Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Slečna Haru má pravdu. :-P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 10. 2015 v 00:31Off-line honza.kren93  (31/178/87)
Vypadáš v poho V.I.P., asi bych to nepoznal. Mě vrstevníci sexuálně nepřitahují a moc se jimi nezabývám, takže nedokážu úplně říct, jací jsou, ale slyšel jsem, že jsou zákeřní, arogantní a myslí jen penisem. To není úplně dobré renomé, vlastně pro nás všechny mladé...Naštěstí už tohle nemusím řešit, já už našel a spíš se tady jen bavím. Je to asi den, kdy jsem si dal na profil to, že hledám mladé do 25 let na kamarádství a pokec o normálních věcech, aby jsem trochu více poznal vrstevníky se stejnou sexualitou, protože já se jinak kamarádím jen s heteráky, nikdo se neozval...Předtím jsem hledal vztah a všechny poddružné věci k tomu a ozývali se hlavně mladí do 25 let a to jsem tam měl napsáno, že hledám od 30 let...:-D Hmm...Starší gayové jsou v poho, tak z 70%, někteří k****ni, kteří nabízejí sex za cash a i jiní úchylové se bohužel najdou...Jinak souhlasím s Haruem, dobrý příspěvek.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 10. 2015 v 00:44Off-line V.I.P  (24/-/-)
Děkuji vám :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 10. 2015 v 00:49Off-line Titan24  (30/168/56)
Z některých fotek by to člověk nehádal, ale když se podívám na ty modelizující, tak z těch to "cejtit" je. Ale za to jistě může i častý společenenský předsudek - co model, to buzna.
31. 10. 2015 v 15:32Off-line V.I.P  (24/-/-)
Tak vojet někoho to je to poslední a co mi jde ;) a takových lidí je tu myslím víc..nejsem jedinej snad kdo hledá lásku a ne sex :) akorát že já už ji mám :3
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 10. 2015 v 16:36Off-line Haru  (26/-/-)
To že pro tebe je sex prio***a neznamená, že to tak platí u všech. Holt, ne každý se nechává řídit primitivními pudy, jako někteří... Krom toho, nadávání místo argumentace nebo aspoň slušného sdělení vlastního názoru o tobě taky něco vypovídá...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 10. 2015 v 17:37Off-line Titan24  (30/168/56)
Dsiv: Hlavně to píše ta největší buzna seznamky :DDD
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 10. 2015 v 20:38Off-line onlip  (61/180/84)
Nikdy bych kluka neurazil kvůli něčemu takovému. Samozřejmě takové lidi kolem sebe mám. Je mou povinností je provést situací tak, aby nebyli poníženi.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 10. 2015 v 20:46Off-line V.I.P  (24/-/-)
Dsiv ty si taková buzna ubohá viď :) tebe potkat tak ti tu tvojí hnusnou hubu rozbiju do krve..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
31. 10. 2015 v 21:25Off-line PetrEM  (30/182/75)
No popravdě bych to na tobě asi poznal .. ale tak co , nemáš se zač stydět.

P.S: klidně mně vymínuskuj . Je mi to šumák.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
31. 10. 2015 v 21:47Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Kdyby ti to bylo šumák, tak nepíšeš PSko, kde říkáš, že je ti to šumák. :-D :-P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 11. 2015 v 17:03Off-line esthetique  (41/-/-)
Dal jsem si tu práci. závěr: ty ale rád ten stereotyp gaye přijímáš, pecky do uší, brejličky, mikina s kapucí... aspoň zkus přestat používat řasenku, hahahhahaha!!!! dělám si p***l, řasy, jsem si teda nikdy vytrhávat nezkoušel.... a řasy (aspoň na některých fotkách) máš jak holka!!!
vím, za řasy nikdo nemůže, ale zkus je zkrátit!
ale tebe potkat na ulici nebo v busu, byl bych si na 75% jistej, že jsi náš, takže tvoje představa, že to na tobě nikdo nikdy nepoznal je opravdu JEN TVÁ PŘEDSTAVA, ty klučičí machře!!! hahahhahahah
jako chceš vidět chlapa, na kterým to v životě nikdo nepoznal?!? (a to včetně všech kolegyní, které jsem kdy měl)
mrkni na pasovou fotografii u tohoto komentáře...
jinak souhlas, jsou i daleko zženštilejší buzny, přímo vykrouceniny, které věří tomu, že to na nich VŮBEC NENÍ POZNAT... o to víc se vždycky nasměju, když mi to říkaj
04. 11. 2015 v 22:58Off-line Eltevs  (26/177/81)
No tak mám to dost podobně jako ty a jinak vypadáš pěkně :* nechceš jít někdy na kafe :)
05. 11. 2015 v 01:22Off-line Betonica  (39/191/93)
Z fotek není možné říct, jaký jsi. Vypadáš velmi mladě, nezkušeně. Mně se nelíbí fotky se vztyčeným prostředníčkem, myslím, že macho styl lze vyjádřit i jinak, slušněji. A slušnost k muži gentlemanovi bezesporu patří.

Musím ale podotknout, že ani na jedné fotce nejsi zkroucený, nemáš růžové vlasy nebo ofinu hozenou do půlky obličeje a nemáš ani namalové špulené rty - bravo!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload