Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Divíte se, že nás někteří lidé nemají rádi?

18. 03. 2013 v 18:04Off-line Sheppy  (28/184/75)
Jn ale tak snad každý zná tohle: "Věřím že na světě je více dobra než zla, protože dobro neni tak vidět." proto pokud alespon někteří to berou takhle tak tyhle vo*y berou s rezervou :) ale tohle je duvod proc to nerad rozkrikuju do sveta aby me rovnou pred tym nez me poznaj tak neradily k temto :)
18. 03. 2013 v 19:15Off-line kouba.wix  (102/-/-)
Plně souhlasím!!
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2013 v 19:21Off-line Last33  (31/179/62)
Ono jde nesouhlasit ?
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2013 v 19:27Off-line Bouffon  (28/-/-)
Konečně něco s čím se plně ztotožňuji !! To by si měly přečíst všechny ty vykrouceniny.... a zamyslet se nad sebou. Já považuji homosexualitu za normální... proto se tím nechlubím ani na to nějak extra neupozorňuji. Normální je přeci, když má každý své soukromí.... Nepotřebuji, aby to věděl hned každý.... však je to přece NORMÁLNÍ, jak se tím všichni oháníte... ale bohužel se normálně nechováte !! Jak smutné...
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2013 v 20:32Off-line Anonym
Jsem velice rád, že mi dáváte za pravdu, vážím si toho a fakt jsem mooooc rád, že někteří tu ještě mají mozek v hlavě.
18. 03. 2013 v 20:55Off-line kubi95  (28/186/76)
Hele hoši za dob komunistů jsem byl ještě na houbách (jsem 95), takže to nemohu posoudit, ale co jsem slyšel třeba od mámy nebo od babi nebo od dědy, tak za komunistů to každý skrýval a veřejně žijících gayů bylo málo, tím pádem i gayové vypadali od heteráků k nerozeznání, byli to normální kluci, akorát se jim líbili kluci....od té doby co padnul komunismus, si tedy tyhle mentálové začali dělat co chtějí, začali to přiznávat (což je jedině dobře), ovšem někdy až moc, takže si řekli: "když už je konečně svoboda, nemusíme se skrývat a ať to stojí za to." Takže to začali přehánět, vypadat jak první vykurvenci, někdy chodit i po městě napůl nahý, šišlat, chovat se hůř jak ženský. To už bylo v 90.letech hlavně ve druhé polovině, no a teď je 21.století, takže neplatí, že o sebe musí pořádně dbát jen žena, tím pádem teplouši o sebe začali dbát ještě víc a zhruba v posledních 10 letech je plno těch, co maj s chlapama společný jen to, co maj mezi nohama, nic víc. Takže za to může i doba, dneska kdy i heteráci se voněj jak šílěný a nosí růžový svetříčky, tak pochopitelně gayové budou úplný extrém, což je hrůza...možná obnovení povinné vojny by přece jen jednu výhodu mělo - tyhle šílenci by neměli tolika času na parádu a čančání se a naučili by se žít jako běžný kluci a chlapi...toť můj názor. Jsou to fakt jen ty mladý kluci, podívejte se třeba na Zdeňka Trošku, ten žil ještě za starého režimu, ale taky je od ht. mužů k nerozeznání a určitě by mi nenapadlo, že je gay (kdybych to o něm nevěděl).
18. 03. 2013 v 21:12Off-line tomicek93  (30/-/-)
Souhlas...
18. 03. 2013 v 21:44Off-line tomicek93  (30/-/-)
Z mého pohledu je to zajímavé téma, které bysme mohli rozebírat do nekonečna ale vždycky se shodneme na stejném názoru. Já bych do sorty těchto "individuí" zařadil i tu, mnou tolik "oblíbenou" skupinu lidí kterým já říkám "mínuskáři" (ještě slušné slovo že?) kteří radši hodnotí člověka dle fotky a jeho vizáže místo toho, jaký je hodnocený uvnitř...
Kdo se s takovými lidmi setkal, určitě ví o čem je řeč.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2013 v 21:57Off-line Harc  (32/179/74)
Samozřejmě souhlasím, jen si říkám...a kde proboha jsou ti normální? Hledám, ale furt nalézám jen to, co nechci :-D Až jsem ztrácel iluze.....ba ne, ale prostě je to jak říkají všichni o kousek výš...bohužel jsou ti ostatní vidět....a pokud lidi uvidí jen tu zoo na srpnovým průvodu (při který ještě navíc Nova vybere jen ty největší ženy), k tomu uvidí Hranáče v nějaký další reality show a jako bonus Zelenku na youtube, tak se jím vážně nedivím, takže je chápu...a i když já sám jsem gay, tak prostě nesnáším buzeranty... :-D
18. 03. 2013 v 22:13Off-line Thim  (45/174/59)
Většina tzv. normálních je již zadaná nebo nemají potřebu se vystavovat na seznamkách. Pak je zbytek normálních, kteří jsou zde a jsou stiženi osudem a jejích údělem je hledání. Přeji všem ať naleznou co chtějí a hlavně ať to nezjistí v okamžiku, kdy to ztratí. :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2013 v 22:18Off-line Harc  (32/179/74)
Spíš se divím, že tady ještě komunita vykroucených nespamuje žvásty o tom, že oni za to nemůžou, že jsou takoví apod....asi se půjdu podívat jestli nemaj v poradně nějaký další téma kde nás třeba pomlouvají :-D :-D
18. 03. 2013 v 22:24Off-line Bouffon  (28/-/-)
.... Pochybuji, že si to vůbec připustí... ;) Já si teda osobně myslím, že si to vůbec nevyčítají na tož, aby se nad tím nějak pozastavovali.... Lepší dělat mrtvého brouka, než na sebe upozorňovat nějakým výmluvným komentářem....
18. 03. 2013 v 22:25Off-line Harc  (32/179/74)
Tak se podívej na rozhovory co tady kdysi byly....mám dojem že je dělali téměř výhradně s těmi druhými :-) Dokonce si tam to svoje obhajují a mám pocit že tam byl i frajer co se maluje...
18. 03. 2013 v 22:33Off-line Bouffon  (28/-/-)
Jo to vím moc dobře. Však je to jako s bulvárem... dávají sem jenom to co lidi zaujme ať pozitivně nebo, a to ve většině případů, negativně ;).... prostě něco "extra" ... normální kluk je normální a tudíž nikoho nezajímá přece :D .... Však každý svého šťestí strůjce... pak se nemůže divit, že mu někdo říká buzna....
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2013 v 22:41Off-line OliPoli  (26/181/-)
Víš, my ani nějak moc na výběr nemáme, jelikož ti, co jsou normální, z davu nevyčnívaji, kdežto vykrouceniny a pudřenky, to jsou jediný typy homosexůálů, kterých si normální člověk na první pohled všimne a řekne si to onich. A jen, nevadí mi to, nechci mít nic společnýho s gay komunitou, i přes to, že gay jsem. Všichní se tam vzájemně pomlouvají, vytahují na sebe špínu a ani moc sem nezažil, aby dva homosexuálové byli nejlepší kamarádi. JO, budu mít kluka, ale bude to jen on a já, nejsem zvědavej na rozvrácení vztahu od pomluvačných pudřenek, co mě ani neznají.
18. 03. 2013 v 22:54Off-line Bouffon  (28/-/-)
Jo v tom s tebou plně souhlasím ;) ... ale musím ti říct, že je to podle mě hlavně o lidech, s kterými se pustíš do řeči.... Většina dnešních "moderních teenagerů" jsou totiž úplně mimo a uvidíš za pár let, že z nich nebu nic víc než trosky ;) .... obecně ať gay nebo hetero ;) Však oni si nějací ti šulínci dokonce myslí, že když mají 3000 přátel a 15000 odběrů na face... tak, že jsou slavní.... Jeden mi to napsal dokonce na rovinu.... něco na způsob jako... Víš já jsem slavnej, no.... :D :D Mě rozsekalo :D Občas mi to připadá, jako sarkasmus... Ale myslím si, že je to hlavně tou zkur*enou IT dobou. Místo, aby na sobě pracovali v reálu a rozvíjeli svoje schopnosti, tak radši se upravěj, vyfotěj, napíšou nějaké absurdity na net a čekají na nějakou reakci..... jak směšně infantilní :-)
18. 03. 2013 v 23:22Off-line tomicek93  (30/-/-)
Bouffon: a teď se nabízí otázka, je lepší mít těch (defacto) 3000 přátel na face či jen pár opravdových, se kterými si můžu povídat o čemkoliv osobně? Těch 3000 přátel mi přijde spíš jen jako podpora ega potažmo přetvářky nehledě na to, který z nich za tebou půjde do nemocnice kdyby se ti něco stalo a tahle bych mohl vyjmenovávat další případy...

Ostatně, kdo tě má na facu v přátelích ale na ulici tě ignoruje, je zcela (bohužel) normální...
18. 03. 2013 v 23:33Off-line Bouffon  (28/-/-)
Promiň, že to tak napíšu, ale přijde mi, že ta tvoje otázka na mě je trošku zbytečná... Jak už jsem napsal v minulém odstavci.... žiju výhradně v realitě... nějací "přátelé" na facu mě vůbec nezajímají ;) Já face používám, jako bezplatný komunikační prostředek a mam tam jen opravdu lidi, které znám.... v 90 % ;) Ale jinak máš samozřejmě úplnou pravdu :) ;)
18. 03. 2013 v 23:38Off-line tomicek93  (30/-/-)
Bouffon: máš pravdu, možná jsem tu otázku špatně zformuloval. Facebook mám také jako komunikační prostředek a většina mých přátel jsou lidé se kterými se znám osobně. :)
19. 03. 2013 v 06:31On-line Richard33  (44/185/80)
No, tak nějak to taky cítím :-)
19. 03. 2013 v 07:07Off-line SinnerX  (33/183/84)
Čestně prohlašuji, že nešišlám, nepoužívám make up, negestikuluju tak aby bylo vidět, že jsem na kluky ze vzdálenosti 50 metrů....
Ale napadlo vás taky někdy, že tohle v podstatě nemá na skutečné názory lidí moc velkej vliv(jestli vůbec nějakej). Na tom se akorát každej homofob odkope. Jinak řečeno, dá svou nelibost najevo, protože si je jistej, že dotyčný je gay? A pokud zrovna nemá na obzoru někoho, kdo záměrně přehrává, tak si o gayích myslí to samé, jenom to neříká nahlas? Zkuste se nad tím zamyslet.
19. 03. 2013 v 07:55Off-line Mikkky  (35/185/95)
Taky souhlasím, Hranáč, Rejmon, Zelenka a jsem zralej na kazajku. Jediný pozitivum je že za nějakou dobu už nebudou nikoho zajímat :D
19. 03. 2013 v 08:00On-line Richard33  (44/185/80)
Mikkky: Mám náskok, já je neřeším už teď :-D
19. 03. 2013 v 09:00Off-line atrey1  (33/173/74)
Naštěstí jsem jeden z normálně normálních :-D
19. 03. 2013 v 17:13Off-line kubi95  (28/186/76)
No hele naštěstí se normální kluci najdou...ovšem nejspíš né tady nebo na jiných seznamkách....
20. 03. 2013 v 15:38Off-line Tien213  (42/-/-)
Aaale sem tam hodit ruckou :) zas neni zleee
20. 03. 2013 v 17:21On-line Richard33  (44/185/80)
Tien213: A házet oběma ručkama a mluvit stylem: Čau čáááápééé, káááám dééééš? :-D
27. 03. 2013 v 15:38Off-line Betonica  (39/191/93)
Nebyl bych tak prikry. Mezi kazdou skupinou lidi se vzdy najdou takovi, kteri jsou nekonvencni.

Ackoli se mi take nelibi vysoce feminni typy s kabelkama, ruzovym oblecenim, tunou mejkapu a tak dale, nebylo by ode me rozumne se na takove lidi divat skrz prsty.
Prave proto, ze se muzeme (zaplat panbuh) svobodne vyjad***, muzou tito lidi nosit, co chteji a chovat se, jak chteji; pokud pri tom neporusi zakon nebo nenarusi svobodu nekoho jineho.

Co si tak asi mysli hetero muz o muzi, ktery sisla, chova se jako zena, oblecenim zenu silne pripomina a saha mu na zadek? - To si asi kazdy odpovi sam, ze.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload