Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dává přednost fotbalu...

05. 11. 2015 v 19:38Off-line Anonym
Přítel je velký fanda fotbalu,tak jako každý...ale proč dává přednost fotbalu přede mnou? Je to normální? Už jen proto že se nevidíme každý den,ale ani každý týden... Jen si každý den voláme nebo píšeme... Vždycky na něho čekám třeba pozdě do noci,a on že má fotbal... :( ale fajn,já ho miluju a toleruji to... Váš názor lidi?
05. 11. 2015 v 19:48Off-line JenHalucinace  (103/230/-)
"Tak jako každý"...wut?
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 11. 2015 v 19:53Off-line Tull  (27/172/50)
Já třeba tyhle sporty nemůžu vystát. Osobně jaksi nechápu, co je zábavného koukat na pár lidí, jak se honí za míčem/p**em a "fanoušci" na ně řvou, jaký jsou to lemplové co neumí hrát... ale když to někoho baví, nic proti, dokud mi to nezačne vnucovat.
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 11. 2015 v 20:03Off-line honza.kren93  (31/178/87)
Strašně málo gayů zajímá fotbal a i heteráků tak možná maximálně 60%, tady je určitě oblíbenější hokej. Nejsme v Brazílii ani v Anglii. Takže uprav to svoje nesmyslné tvrzení. Proč nespojit příjemné s užitečným. On se může dívat na fotbal a ty ho budeš třeba orálně uspokojovat :-D...Budete spokojeni oba. Hobby fotbalisté hrají zápasy jen o víkendech a občas přes týden mají tréninky, do kterých nedávají moc, takže času mají i tak dost. Profi CZE gay fotbalistu neznám. Takže se i trochu vymlouvá...Je to trochu divný vztah.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 11. 2015 v 21:03Off-line Anonym
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 11. 2015 v 21:10Off-line vlasticek  (37/175/80)
Fotbáááál!
05. 11. 2015 v 21:20Off-line Haru  (26/-/-)
Anonym - To jsi si snad mohl odpustit, ne? Proč mu hned nadáváš?!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 11. 2015 v 00:10Off-line Anonym
Si přečti co píše ;) já jsem chtěl normální názor nebo odpověď ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2015 v 03:05Off-line radomir  (40/183/75)
Pokud se to takto děje jen když má fotbal, ale jinak se snaží, tak bych mu to toleroval, ale řekl bych mu to, svoje pocity atp. Pokud by se tohle dělo pořád, jakože ty jako jediný iniciátor a ty jako jediný, komu vlastně vadí, že se neuvidíte, tak pak už bych trochu přemýšlel... Ale taky bych mu pak dal najevo, že ale takhle jistého tě teda nemá a z každého jeho telefonátu bych se rozhodně neposral, aby viděl. A buď si to sám postupně uvědomí, že mu chybíš a něco s tím začne dělat. (už tě nebude mít tak jistého, že přiběhneš, kdy si on vzpomene a zrovna nebude mít fotbal či jiné věci na práci). Nebo se ukáže, že jediný zapálený do vztahu jsi tady ty a jemu to je v podstatě jedno jestli se uvidíte, nebo ne... A pak už bych hodně přemýšlel, jestli je tohle vztah, který mě uspokojuje...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2015 v 10:15Off-line Bluefox  (37/198/93)
Anonym - Takže chceš něčí názor a pokud s ním nesouhlasíš, hned začneš nadávat? Se nedivím, že "přítel" raději kouká na fotbal (případně něco jiného, co fotbalem maskuje), než aby byl s tebou.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 11. 2015 v 10:56Off-line honza.kren93  (31/178/87)
Pravděpodobně jsi velmi inteligentní, asi jako můj tříletý synovec...Lidé s IQ, jako já, ale druhým nenadávají.Odpověď? To je odpověď, která je podložená fakty, hokej je u heteráků oblíbenější, mnohem oblíbenější. Procenta jsou vždy zavádějící, ale plus mínus to odpovídá. Gayi mají většinou podobný názor na fotbal, ale i jiné kolektivní sporty, jak napsal Tull. To, že máš normálního chlapa je jen fajn, lepší fotbal než chodit po gay klubech a podvádět tě. Nebo ne? Koukat se můžete spolu i když tě to nezajímá, já taky nesnáším bondovky a dnes jdu s přítelem, protože mu chci udělat radost...Orální sex je naprosto normální a super věc a bylo to bráno i s trochou nadsázky, jestli víš co to znamená. Názor na to, že vztah, kdy se dva nevidí alespoň jednou týdně je zvláštní...Já si za ním stojím. Jinak souhlasím s Bluefoxem a děkuji za zástání, stejně i Haruovi.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 11. 2015 v 13:16Off-line Charles2300  (32/183/85)
Moooora-va-ny §!! :D

My nemame za zle, ze holky z teto stranky to nepochopí :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 11. 2015 v 00:14Off-line Freki  (30/180/75)
Tak fotball - to je pre neho dokopy 22 spotených nabudených chlapov, zatiaľ čo s tebou je to len jeden ufňukaný buzík... Zvyšok si domysli...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload