Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Opačný efekt keců na profilech

09. 11. 2015 v 12:23Off-line Anonym
Často na seznamkách mají kluci v profilech nadpisy, kde nadávají ostatním. Že jsou ti druzí hlupáci, nečtou do posledního písmenka jejich profil, že hůře vypadají a přitom si dovolují psát apod. Ale takto se ten člověk přece neseznámí. Je to kontraproduktivní. Čím více budeš mít důležitých keců, čím více budeš sebe pokládat za něco více a ostatní za podřadný plebs, tím si zavíráš vrátka pro seznámení. Začínat seznámení tím, že všechny kolem pozurážím, nikam nevede.
09. 11. 2015 v 12:30Off-line Anonym
Možná ještě cítíš hořkost z předchozích zklamání. Ale tu si nechej pro sebe. Oslovuješ nové lidi a ti za to nemohou, nemají s tím nic společného.
09. 11. 2015 v 12:35Off-line colombo  (102/192/90)
Ano, jako mají na profilech napsán kec, aby všichni striktně dodržovali věkový limit, že mimo tento limit se bavit nebudou a přitom mi neustále lezou na profil (a to i opakovaně) i přesto, že tento věkový limit překračuji třeba o 20 let... :-)
09. 11. 2015 v 14:29Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, píšeš, že: "Začínat seznámení tím, že všechny kolem pozurážím, nikam nevede."
Pravdu máš jenom částečně; leckdy je to jen prostá prevence před nežádoucími "projevy náklonnosti" některých takyuživatelů webu, kteří dokážou být silně vlezlí a kteří absolutně nerespektují to, co sis uvedl na profilu. Některých kluků s atraktivně vypadající fotkou mi bývá předem až líto a dovedu si živě představit, jaké "zprávy" asi budou dostávat. Tím ale nepopírám, že některé velice vydatné duševní průjmy jasně svědčí o sebestřednosti a nesoudnosti autora.
Osobně si ale myslím, že ona pověstná vrátka k seznámení více přivírá nedostatečně vyplněný profil (proč asi?) či román na téma "jsem nejkrásnější, nejšikovnější a nejinteligentnější" - zvláště, je-li plný hrubic.
10. 11. 2015 v 01:16Off-line esthetique  (40/-/-)
REBEL2016: krásně vyjádřeno, blahopřejeme!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload