Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Uvolnění z tělocviku

10. 11. 2015 v 16:59Off-line Anonym
Ahoj, nevěděl by někdo jak sehnat uvolnění z tělocviku? Mám s tím poslední dobou docela problém. Jsem teď v prváku na střední škole a jsem otevřený gay. Ve škole s tím nikdo až na občasný poznámky nemá problém. Bohužel nejsme moc velká škola, navíc ve třídě je nás málo kluků takže máme tělocvik spojený s učňákem. Lidi odtud už tolik v pohodě nejsou. Pořád slyším jen nějaký nadávky, posměšky a párkrát to už vyústilo v to že mě vyhodili z šatny i s věcma protože "buzerant je nebude očumovat". O hodinách to lepší moc není protože tělocvikář je taky zarytej heterák a dává jim za pravdu. Věci nepomáhá ani to že pořád hrajeme jen fotbal, basket atd. takový ty typický "chlapský" sporty. V těch jsem úplně levej takže mi nadávají o to víc.

Nijak to nemá smysl řešit protože pokud si budu kdekoliv stěžovat tak to bude ještě horší a akorát budu za ještě větší špínu. Proto bych si rád zařídil to uvolnění. Problém je že až na alergii jsem úplně zdravý, takže to nemám na co svést...

P.S. Nejsem žádnej obézní gaučák kterému se jen nechce cvičit, pohybu mám dost (běhám + chodím do fitka)
10. 11. 2015 v 17:16Off-line tropikboy  (37/178/72)
Tohle je potřeba řešit jinak než vyhýbáním se tělocviku. Napiš mi soukromou zprávu.
10. 11. 2015 v 17:18Off-line esthetique  (41/-/-)
Okamžitě bych si stěžoval na toho z**da tělocvikáře, jak může takovej homofob pracovat ve školství?!, , to zůstává záhadou..... vlastně v česku je možný úplně všechno
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 11. 2015 v 17:19Off-line johnj  (40/186/82)
Sám sis odpověděl. Buď tě uvolní škola z tělocviku sama, protože to je nejlepší řešení pro všechny (ty budeš mít klid, škola z toho vyjde s čistým štítem), nebo to budeš řešit jako klasickou šikanu od inspekce až po policii.
10. 11. 2015 v 17:22Off-line Anonym
Ne, ne a ne. Pokud to udělám, budu za školní odpad, všichni učitelé mě budou nesnášet atd. takže bych si tím leda tak přitížil. Děkuju za názory ale rád bych jen věděl jak dostat uvolnění, nechci to řešit jinak:)
10. 11. 2015 v 17:24Off-line Anonym
Jinak abych to uvedl na pravou míru - tělocvikář je samozřejmě seřval ale jde na něm vidět že s nima souhlasí.
10. 11. 2015 v 17:25Off-line tropikboy  (37/178/72)
Je to tvoje blbost, že chceš radši utíkat než bojovat. Přijdeš mi jako slaboch, co se bojí někomu postavit.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 11. 2015 v 17:28Off-line klucinek  (33/176/75)
Nám vždycky říkal náš tělocvikář, který chodil o hůlce (mimochodem asi nejlepší učitel ze školy), že jediný co omlouvá když přinesem vlastní parte. Tož tedy nelenil jsem, stáhnul soft, vytvořil papír s rantlem černým i s úmrtním listem a pěkně mu ho naservíroval a voalá, tejden sem necvičil :D... no ale pak už omlouvala jen smrt... těžko se to simulovalo
10. 11. 2015 v 17:45Off-line Anonym
Tropikboy: Ty vážně nemáš ponětí jak věci v Čechách fungují. Nejsme v Americe kde jsou takovýhle excesy běžný. Bydlím na maloměstě. Většině učitelů je nad 50, vychovaný komunismem, učí spolu 30 let a homosexualita je pro ně zrůdnost. Takže když si já, jakožto buzna dovolím něco řešit tak nejenže nevyřeším VŮBEC NIC, ale ještě na sebe upozorním a učitelé mě budou o to víc nesnášet. A ty b*****di z účňáku? Je můžou maximálně tak vyhodit, což je dost nepravděpodobný, a i kdyby se to stalo tak co? Počkají si na mě a pak se na mě všichni vrhnou:) takže jo, chci se tomu vyhnout.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2015 v 17:50Off-line a.l.e.x  (34/185/74)
A co tenhle důvod prostě říct svému lékaři? když už nechceš si stěžovat.
10. 11. 2015 v 17:51Off-line Anonym
A.l.e.x. Na to se taky v pátek chystám...ale napsal jsem sem kdyby to nevyšlo...
10. 11. 2015 v 18:06Off-line Haru  (26/-/-)
U třídního učitele (nebo v sekretariátu, apod.) si řekni o farmulář na uvolnění z tělocviku. Pak záleží na tom, jak máte napsaný školní řád. My tam třeba máme, že uvolnění musí být potvrzeno a odůvodněno lékařem - což by byl v tvém případě možná problém. Ale bývá to i tak, že stačí potvrzení od rodičů.. Takže doporučuju se na tohle ještě někoho z učitelů zeptat, nebo si sehnat plnou podobu vašeho školního řádu a najít to tam :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2015 v 18:14Off-line Anonym
Haru: Děkuju, konečně dobrá rada
10. 11. 2015 v 18:37Off-line Bready  (26/183/74)
Tak se naucit hrat, i kdyz jsi lemra. Nenech si na hlavu srat, pak si s tebou bude kazdy p***l vytirat.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 11. 2015 v 19:03Off-line payafefe  (25/-/-)
Já chodím na tělocvik s holkama a nikomu to nevadí, naopak.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2015 v 21:25Off-line Kashttan  (27/169/55)
Trochu nevěřím, že všichni učitele stojí proti tobě. Ale i kdybys to nechtěl řešit přes učitele, tak jaký si to uděláš takový to máš. Kazdej občas má nějaký kecy, stačí to mít na háku, poslat ho do pí..I a je klid.
10. 11. 2015 v 21:37Off-line Bready  (26/183/74)
Jezis, ze tak kazdej prehani. A v horsim pripade, muze se obratit na nejaky socialni pracovniky ve skole.
10. 11. 2015 v 21:41Off-line Anonym
Už jsem říkal (hodně nahoře) že když mě vykopli z tý šatny tak je pochopitelně seřval, když do mě strčí tak taky. Ale když na mě řvou tak dělá že to neslyší. On je homofobní ale nikdy to neřekne na plnou hubu, vždycky jenom takovou poznámku kdy vám dojde jak to myslí ale nemůžete to nějak napadnout.

Děkuju že se snažíte pomoct ale já chtěl pomoct s tím jak sehnat to uvolnění, a to mi tu zatím napsal jen jeden člověk.
10. 11. 2015 v 21:44Off-line Bready  (26/183/74)
A mne vychovatel z intru, nejaky ajtak, napichl notas a vedel, ze jsem bukvice. A proste pak si neodpustil d***lni keci. Jebat curacka.
10. 11. 2015 v 21:48Off-line esthetique  (41/-/-)
Bohužel jediný řešení je, ŽE TO BUDEŠ NĚJAK ŘEŠIT....
"NECHCI TO NIJAK ŘEŠIT" je opravdu ta nejstupidnější věc, co můžeš udělat

Evropa taky nechtěla Hitlera před 80lety řešit a jak to dopadlo...
10. 11. 2015 v 21:51Off-line Anonym
Aha no. Končím s psaním do poradny sem. V drtivé většině tu odpovídají stejní lidé a většinou na něco úplně jinýho než jsem se ptal. Když to řeknu bez obalu: nezajímá mě co si myslíte že bych měl dělat, ptal sem se na to, zdali někdo neví jak si zařídit uvolnění z tělocviku? Kdo zná odpověď na tuhle otázku budu rád za radu, kdo ne, ať se sem vůbec necpe.
10. 11. 2015 v 22:07Off-line Luky...P  (103/-/-)
Já měl uvolnění z tělocviku od psychiatričky, ke které jsem v té době chodil. Řešil jsem u ní jiné problémy, ale viděla, že mě tělocvik stresuje (jelikož jsem dřevo a nejde mi to), tak mi to napsala a byl klid. Pokud bys nenašel jiné řešení, zkus vyhledat nějakého psychologa nebo psychiatra, třeba Ti pomůže :-)
10. 11. 2015 v 22:39Off-line Anonym
JirkaJAWA: Proč by měl být d***l?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2015 v 23:08Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Když tě vyhazujou s pánský šatny, abys je neočumoval, tak se jdi převlékat do dámské šatny. Jestli jsi zženštilý, tam do dámské šatny patříš beztak víc. :-P

Ale vážně. Tohle je jeden z důvodů, proč se během školních let nesnažit o veřejný coming outy, protože to ve většině případů dotyčnému spíše uškodí než prospěje. Platí to dvojnásob, pakliže se jedná o maloměsto.

Nejlepší radu na řešení ti dal Luky P. Já ti dávám tu samou. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 11. 2015 v 00:06Off-line esthetique  (41/-/-)
SNAŽÍME SE TI VYSVĚTLIT, ŽE SES ZA ŘEŠENÍM VYDAL ŠPATNÝM SMĚREM, MUSÍŠ SE VRÁTIT A JÍT JINUDY......směrem co kráčíš nyní dojdeš pouze k propasti, do které následně spadneš....a jinak papír na vyhnutí se tělocviku ti vystaví tvůj obvodní lékař, doufejme, že nebudeš muset zakleknout nebo ještě hůře se předklonit......(abys ten papír získal)... tos ale jistě věděl sám....
takže... na co ses to vlastně ptal, respektive: proč ses vlastně ptal?!?
nepředpokládám, že to o tom obvoďákovi je pro tebe nová informace.... leda že bys byl "JEŠTĚ VĚTŠÍ B***C, NEŽ JSME DOUFALI" (to tě neurážím, to je FILM!!!)
11. 11. 2015 v 00:11Off-line Luky...P  (103/-/-)
David722: tady v tom případě ano, ale jinak bych to nepaušalizoval. Naopak, někteří "jednodušší" (nebo jak to říct hezky..) lidé jsou milí a vnímaví, právě proto, že nemají "buňky" na to, aby druhým ubližovali. :-)
11. 11. 2015 v 01:29Off-line Titan24  (30/168/56)
Zajdi za školním psychologem a všechno mu řekni. Své obavy a on ti to omluvení napíše a vystaví i s razítkem
11. 11. 2015 v 18:28Off-line Michal77  (44/182/-)
Anonyme,odhod kabelku a zacni se chovat jak chlap!!Co by jste porad chteli za vyhody??Jsem buzna tak mam narok na nejake vyjimky??Nic,nas.rat!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 11. 2015 v 19:02Off-line Haru  (26/-/-)
Michal77 - to jako fakt?
1) S největší pravděpodobností ho neznáš, tudíž nemůžeš vědět jestli se "chová jako chlap", nebo ne. Tohle slovní spojení je mimochodem nesmírně dementní... Jak se má jako chovat chlap? Je na to někde napsáno nějaké pravidlo?
2) I kdyby to byl kluk, co chodí v těsných džínách, vytrhává si obočí a přes rameno má kabelku (na čemž není nic špatného), tak to stejně nikoho neopravňuje k tomu, aby mu nadával, diskriminoval, nebo ho jinak šikanoval.
3) Tady nejde o to, jestli má nárok na výjimky, ale o to, že má nárok, aby se s ním jednalo jako s kýmkoliv jiným. Asi ani on netouží po tom "být výjimkou"...
11. 11. 2015 v 19:30Off-line Michal77  (44/182/-)
Haru-promin,ale v 17 letech nejsi pro me partner pro diskuzi.A ano,to jako fskt.Az vyrostes,tak vic pochopis.
11. 11. 2015 v 19:31Off-line Michal77  (44/182/-)
Oprava:fakt
11. 11. 2015 v 19:40Off-line Haru  (26/-/-)
Michal77 - To je hodně, hooodně ubohej argument... Vlastně to není ani argument, je to jen smysl postrádající výmluva, proč se mi alespoň nepokusíš vyvrátit myšlenku mého příspěvku. Naopak, já bych byla jedině ráda, pokud bys mi rozšířil mé nedokonalé a dětinské obzory.
11. 11. 2015 v 19:41Off-line Haru  (26/-/-)
Mimochodem, vpravo dole existuje malé kouzelné tlačítko, které ti umožní opravit tvůj příspěvek :-) Jak praktické, že? ;-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload