Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jak homosexuálové zachránili západní civilizaci

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
12. 11. 2015 v 00:29Off-line esthetique  (33/-/-)
Nekoukal jsem na link, takže jen odhaduju: je to o tom, jak buzny dlouho neměly stejná práva jako heteráci, daňové odpisy )a další) a proto musely vše (míní se svoje vyšší nároky na dovolené, oblečení a další utrácení) KOMPENZOVAT TÍM, ŽE SI NAJDOU DRUHÝ JOB, BRIGÁDKU NEBO PŘIVÝDĚLEK (a tím pádem platili více dalších daní) A JAK TUDÍŽ EKONOMICKY ZACHRÁNILI ZÁPADNÍ CIVILIZACI?!?
zcela seriózně bych si na toto téma rád přečet nějakou naprosto vážně míněnou studii nebo výzkum... kdyby někdo o něčem věděl, ozvěte se...
12. 11. 2015 v 00:30Off-line Lukino_Luk  (28/185/72)
Jenže to nebyli homosexuálové. Možná provozovali homosexuální sex a vztahy, ale to z nich automaticky nedělalo homosexuály. Prostě byla taková doba a očekávalo se takové chování. :-P
12. 11. 2015 v 00:31Off-line david722  (95/-/-)
Esthetique: Jsi úplně mimo. Je to o Spartě a Starém Řecku.
12. 11. 2015 v 00:37Off-line david722  (95/-/-)
Lukino_Luk: Ano, máš pravdu. Je ovšem zajímavé, že vůbec mohla taková doba být, kdy muži takto žili s muži.
12. 11. 2015 v 00:59Off-line esthetique  (33/-/-)
David722: ale já jsem předem zmínil, že jsem na link nekoukal a odlinkoval jsem debatu někam úplně jinam. kdyby to bylo o 16 miliónech Kč, tak by se dalo říct ODKLONIL, ha ha h aha ha ha
12. 11. 2015 v 01:01Off-line esthetique  (33/-/-)
PS: není na tom nic divného, nezapomínej, že to bylo před vznikem katolické církve, škodlivost čehokoliv se posuzovala právě a jen podle .... ŠKODLIVOSTI... a pokud spolu 2 chlapi chtěj být a nikomu to neškodí, tak co je komu do toho... mimochodem na tomto základě HOMOSEXUALITA NIKDY NEBYLA NEZÁKONNÁ V ITÁLII (za Musolliniho neručím, možná vyjímka)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload