Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Svěření se...

19. 11. 2015 v 20:51Off-line Anonym
Ahoj! Takže začnu od začátku. V poslední době jsem se cítil mizerně. Neměl jsem žádného kamaráda a tak jsem v tom byl sám. Nakonec jsem se ale začal trochu víc bavit s jedním bývalým spolužákem (ze základky, teď jsme na střední). No a zjistil jsem že je to super člověk a později jsme se dostali do fáze kdy jsme si dostatečně důvvěřovali a začali mluvit i o svých problémech. Zjistilo se že jsme na tom oba psychicky špatně. Nikdo neví že jsem gay, tak jsem uvažoval, že on je jediný u koho mám potřebu se svěřit, nebo mu spíš důvěřuju víc než komukoli jinému. Jsme ale oba z vesnice (takže mám strach že se k tomu tak bude stavět) a já se bojím jeho reakce. I tak netuším jak na to, mám mu říct snad "jo, ahoj, no...víš, já jsem na kluky". Jak jste to udělali vy se svým prvním přiznáním a jak by jste mi poradili?
19. 11. 2015 v 21:00Off-line luke.nic  (29/179/63)
Hele, jeden z mých dobrých přátel je typický vesničan a vzal to úplně v klidu... ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2015 v 21:11Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Rekni mu to mezi reci, jako by o nic neslo....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 11. 2015 v 16:04Off-line Bahutom  (35/173/60)
Chápu Tvou situaci, je asi jediný koho máš a přijít o něho by byla veliká rána... Ale chceš se mít dobře ? Pak musíš dělat to co dělat chceš :) řekni to :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload