Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Partner snov

22. 11. 2015 v 21:48Off-line Anonym
Tak určite má každý z nás svoj typ po ktorom túži. U mňa je to modrooký blonďák, trošku macko, milý, vtipný a romantický. Teraz prichádza narad otázka. Našli ste si niekto partnera o akom ste snívali? Aký je/bol ten vzťah? :)
22. 11. 2015 v 22:35Off-line radomir  (40/183/75)
Lépe, než to vystihl THX1188, bych to ani nenapsal. S partnerem jsme načali třetí rok, takže rozhodně vím, co to je odpouštět, některé věci přehlížet, nevnímat :-D.

Je to prostě o tom, naučit se s tím druhým a vším, co k tomu patří, žít. Smířit se s chybami druhého, neboť i já sám jsem nositelem četných a vždy se snažit najít kompromis.

Především si na mém partnerovi cením jeho až dětskou bezelstnost, upřímnost, projevů jeho citů ke mně ( což nebylo vždy tak samozřejmé, neboť se taky určitou dobu hledal) a toho, že si o všem dokážeme promluvit.

Takže v těchto ohledech je on mým skutečným partnerem snů. A nějaké ty věci okolo člověk, pokud toho druhého má opravdu rád, dokáže přehlédnout.

Hlavně je to o tom, nehledat na někom chyby za každou cenu, neboť všichni nějaké máme, vidět ten svět ve více barvách a ne jen, že to bude tak a nebo tak, jinak nic...

Tak to prostě nechodí.

A pokud by se jednalo o habituální stránku věci, kam asi tazatel směřoval, tak i tu můj milý splňuje. Zkrátka široká a pevná ramena a hlavně ruce a nohy:-), a že má trošku bříško, tak zrovna to jeho mi přijde fakt roztomilé:-) , i když on o něm tvrdí něco jiného
23. 11. 2015 v 12:09Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Sny jsou právě o tom, co nemáme v praxi. A snít je přeci krásné :)
23. 11. 2015 v 18:28Off-line onlip  (61/180/84)
U mě to funguje opačně - poznám kluka, nejdřív ani nevím, že se mi líbí, ale jak ho poznávám, zjišťuji, že je mi stále bližší - způsobem myšlení. Zpětně si na něm najdu vnější rysy, které si oblíbím.
23. 11. 2015 v 18:43Off-line klucinek  (33/176/75)
Tož co by to bylo za partnera kdyby mě nesral.... ale já bych už bez toho neuměl žít
18. 03. 2017 v 14:41Off-line Fishbone  (28/176/54)
Tady jsem :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload