Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Plavky n2n

21. 03. 2013 v 19:25Off-line pawelll  (44/175/70)
Poradte jak ojednat plavky n2n x-tremesplas, pac se nedaji sehnat v čr ale bohuzel jen v usa ty jdou sice jdou objednat ale zaplatit je velky problem a karty z čr nejde moc platit , z druhe strany a nechci naletet aby jsem neprisel o penize . ( http//www.mensunderweastore.com )
21. 03. 2013 v 19:34Off-line bertholz  (20/170/74)
To by slo stacilo by rict segre a poslat v baliku
21. 03. 2013 v 19:34Off-line bertholz  (20/170/74)
Platit kartou de na celým světě na internetu bez problému..Já si bežně objednávám z Japonska filmy černobílý do foťáku pač rád fotim černobíle a nikdy sem žádnej problém s tímhle neměl. myslím platit na netu zboží vždy dorazilo do týdne
21. 03. 2013 v 20:04Off-line a.l.e.x  (34/185/74)
Tak můžeš použít zprostředkovatelské firmy, které ovšem pozdrží zboží protože zboží se nechá poslat na jejich adresu v USA a oni pak balík přepošlou do ČR, je to výhodné zejména pokud člověk neumí anglicky protože se minimalizuje možnost špatně vyplněného formuláře atp. ale tím se právě prodlouží doba kdy zboží obdržíte a i se mírně zvýší poštovné obvykle. Taková služba je třeba http://www.shopping-usa.cz

Ale k placení vlastní kartou, je rozšířený pojem že na zahraničních eshopech lze platit pouze kartou kreditní nebo embosovanou (jméno majitele a číslo karty je na kartě vyraženo nikoliv vytištěno)
Ale je to omyl platit lze jakoukoliv kartou i v zahraničních eshopech na které je aktivována služba online plateb, což je otázka 10 minutové návštěvy pobočky banky.

Pozor ale taky na clo a DPH
Pokud je cena do 22€ - je zboží od cla i dph osvobozené
od 22€ do 150€ už je vyměřeno DPH
a nad 151€ již bude vyměřeno clo i DPH

Což se dá vyřešit právě tou přeposílací společností protože stejně jako na ebay se dá domluvit že na balík uvedou menší hodnotu. Ale bacha aby to nebylo přehnané celníci veškeré zásilky ze zahraničí kontrolují rentgenem a když třeba najdou v balíku s hodnotou 22€ iPhone tak nejen že to nenechají projít bez poplatků ale ještě zboží nemusíš dlouhé týdny vidět protože oni s tím nikam nepospíchají:-)
21. 03. 2013 v 20:17Off-line bertholz  (20/170/74)
Co ja mam zkusenost mam tam sestru v USa sice když chci balik hned, tak letadlem když ne tak po polacich lodí v kontejneru to drazsi zboží ještě se mi nestalo to že bych něco platil ale dodaní je dlouhy až 2 měsíce pokud ja na to spěchám tak letadlo ale opravdu maličkosti do 20 dolarů.....Nedavno mi šal tablet Apple z USA tou balíkovou společností po Slovacích trvalo to cca 2 měsice ale tablet došel a nic sem navíc neplatil to je taky jedna z možností
21. 03. 2013 v 20:33Off-line a.l.e.x  (34/185/74)
Kontroluje se obsah (kvůli zbraním atp) ale už ne u všeho dokumentace takže pprostě jo mohlo to projít ale spíš počítat s tím že nemusí, navíc jak říkám obchodníci celní zákony znají a tak udávají nižší hodnotu. Paradoxní je že ten balík, dlouhou dobu tvrdne pouze v ČR protože od objednávky je to rychlé 1-2dny vyřízení objednávky,1-2 dny poštou po USA na letiště a prvním letadlem do ČR takže zboží v ČR je v závislosti na víkendech a svátkách max za 8 dní a ten zbytek už tvůj balík leží na celní poště v ČR.
21. 03. 2013 v 20:37Off-line bertholz  (20/170/74)
Co ja mam baliky vetší hodnoty dou po Polacich kontejnerem lodí trva to cca 2 mesice kdyz na to nespěchám a doveze mi to vždy nějakej týpek z Třince onji ty veliky baliky určený pro ČR vozi si přímo z Poznaně z přístavu.
21. 03. 2013 v 20:38Off-line bertholz  (20/170/74)
Žadny pošla žadny ppl dpd obyčena dodavka z Ostravskou značkou
21. 03. 2013 v 20:54Off-line a.l.e.x  (34/185/74)
Vždy když přijede loď nebo přiletí letadlo ze zahraničí tak celní kontrolou prochází ale v tomto případě se tedy řídí kontrolou polskou kam je zboží dovezeno a dále už může po EU volně putovat bez poplatků proto si třeba nic neplatil
21. 03. 2013 v 21:02Off-line bertholz  (20/170/74)
Je to presně tak. proto vetšina lidi co ma v USA někoho a touží po nějakych večech co sou dražší volí tuhle cestu
21. 03. 2013 v 21:03Off-line bertholz  (20/170/74)
Jednou jsem si nechal od sestry poslat bundu za 60 dolarů a na postě ze mě vyrazili ještě 850 korun navíc nikdy vice! Drazsi zboži raci si pockam a mam to doma bez podporovaní tohodle zlodějského kocourkova
22. 03. 2013 v 03:07Off-line Anakin  (32/175/66)
Potvrzuji ..:D Bertholz má pravdu ... letecky balík projde celnici a na 99% ti na něj nasadí Clo a daň z odhadovane ceny zboží co je uvnitř... ale naší sousedí poláci to mají vychitana posílají to soukromým kontejnerem rovnou do polska kde si to potom rozebereu a porozvaží ruzně po polsku/česku ..:) posílam po nich celkem pravidelně a jsou spolehlivý většínou vše do 5tydnu...:) A jinak s platbou přes internet se nemusíš bát je to jednoduche a spolehlivé...:)
25. 06. 2013 v 11:20Off-line pawelll  (44/175/70)
Čau chtelsem plavky n2n dosud je namam pač jsem pěkne nalitl( moje najivita) ze jsem poslal penize uz dopředua to byla chyba lavky byloto zprostretkovane pres profil bertholtz penize byli poslane na jeho učet stim že plavky budou až budou penize na učtu no a to vse bylo objednano v breznu , a tet je doticnej nedohledatelnej ma profil jeste na ib ten samy profil jako zde ale nereaguje na zpravy. no co jse da delat ma vzor z nasi vlaty taky samej podvodnik . priste budu chytřeejši.
16. 06. 2015 v 18:37Off-line Triniel  (38/189/120)
A cos cekal od osmnaciletyho spratka, proboha?
16. 06. 2015 v 18:57Off-line esthetique  (41/-/-)
Tak stačí najít někoho, kdo má účet v nějaký normální zemi, třeba jako já....
a co je na těch plavkách až tak zvláštního? protože mě zpravidla zajímá, co je pod plavkama.... ha ha ha ha
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload