Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vánoce - drobné dárečky

28. 11. 2015 v 23:45Off-line Anonym
Ahoj, jake drobne darecky, ktere vam udelaji radost dostanete nebo se chystate nekoho obdarovat? Nemyslim mobily, notasy a penize... jen drobnosti.
ja si preji treba vonavku, knizky, slovnik a svihadlo :-D
29. 11. 2015 v 07:11Off-line Mio6602  (103/-/-)
Ve své podstatě je to jedno. Každá maličkost znamená, že si dotyčný vzpomněl a už jen proto potěší. Může to být třeba knížka, tričko, hrnek nebo láhev flašky, to je fuk. Hlavně ne takové věci, jako když jsem posledně dostal nový rudl. Co s tím mám teď sakra dělat? Nepotřebuju to, překáží to a zbavit se toho nejde, jelikož nechci urazit.
On takový drobný dárek může být i trochu věda, jelikož jeho výběrem taky trochu dokazujeme druhému, že známe jeho potřeby, záliby, vkus.
Když se mě bratr zeptal, co bych tak chtěl pod stromeček, jelikož je mu jasné, že co chci, to si jinak koupím sám, odpověděl jsem mu, že chci plný tiket sportky a aby tam byla ta správná čísla.
Nejdůležitější ale je klidná vánoční pohoda a aby se ve zdraví všichni znovu sešli. Totéž přeju i vám :)
29. 11. 2015 v 09:16Off-line Luky...P  (103/-/-)
Letos jsem zatím ještě nad dárky nepřemýšlel. Ale třeba sestře rád kupuji kosmetiku, to ona ráda. :-) Nebo pro babičku vybírám většinou nějaké "lepší" dobroty, dražší sýry, kávu apod... zkrátka něco, co si ona z důchodu běžně nekupuje a takhle si na tom pochutná. :-)
A co se týče mě - pokud dostanu třeba nutellu, budu spokojený... ;-)
29. 11. 2015 v 11:10Off-line vlasticek  (37/175/80)
Mě by potěšilo třeba nějaké nevšední (šesti)-pivo nebo nějaký malý pytlík lega.
29. 11. 2015 v 11:58Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Mě by potěšil tak gram, dva, tři kvalitního skéra+bongo k tomu :)
29. 11. 2015 v 16:39Off-line esthetique  (41/-/-)
Vespa.pneumotorax: to my víme, co tebe potěší, huliči ha ha ha ha ha
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload